Robyn Rihanna Fenty, Rihanna’nın müzik endüstrisinin sahip olduğu en başarılı ve popüler kadın şarkıcılardan biri olduğunu da biliyor. Bir şarkıcının yanı sıra profesyonel bir aktör, model, moda tasarımcısı ve daha birçok kişidir. Şarkılarının çoğu, reklam panosu rekorlarını kırmada başarılı oldu ve dünya çapında büyük bir tanınırlık sağladı. Yaşam performansı ve dünya turları, onun en iyi durumda olmasını ve sahneye hazır hale getirmek için önemli miktarda makyaj yapmasını gerektiriyor. Ancak Rihanna, makyajla kaplı başka bir şarkıcı değil. Doğal güzelliği, tüm bu muzaffer maskaraların arkasındaki ana nedenlerden biridir. Aşağıda, bu kadının çekici görünmek için makyaja ihtiyacı olmadığını kanıtlayan Rihanna’nın en iyi fotoğraflarından bazıları var..

Rihanna’nın Makyajsız Görülmemiş Fotoğrafları:

1. Sokakların Kraliçesi:

makyajsız rihanna

Rihanna, koyu ten rengi yüzünden depresyonda olan birçok kadın için bir ilham kaynağı. Aynı zamanda siyah ve muhteşem. Rihanna’nın çekici görünmek için makyaja ihtiyacı yok. Tek ihtiyacı olan bir çift yenilikçi kıyafet giymek ve nereye giderse gitsin çevreyi hemen hemen sallayabilir. Burada Rihanna, New York sokaklarında makyajsız bir görünümle güvenle görülüyor..

2. ‘Yatağa Çıkma’ Bakışı:

makyajsız rihanna2

Rihanna bir keresinde tam yatmak üzereyken bir fotoğrafını paylaşmıştı. Tüm makyajını sildi ve büyük yuvarlak küpelerini taktığı yerde maskarasız görünümünün fotoğrafını çekti..

3. Dövme Gösterisi:

makyajsız rihanna3

Bu resim aracılığıyla, Rihanna yeni dövmesini göstermeye çalışıyor ve makyajsız yüz etkisi ile hayranlarını başarılı bir şekilde etkiliyor. Bu elmas kız çekici görünmek için makyaj gerektirmez. Aksine, Rihanna ticari hayatı ve makyajı hakkında endişelenmesine gerek olmadığı anın tadını çıkarmaya zaman ayırıyor..

4. Yüzsüz Gidelim:

makyajsız Rihanna4

Bu, Rihanna’nın herhangi bir makyaj yapmadığı ve aynısını Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafı. Hayranlarına oldukça yakın ve herhangi bir güzellik ürünü kullanmadan doğal güzelliği ve güzellik hileleri hakkında onları bilgilendiriyor..

5. Bukleli Kız:

makyajsız rihanna5

Rihanna, muhteşem kıvırcık saçlı ve etkileyici doğal güzelliğe sahip bir kızdır. Bu resimde Rihanna dövmeli parmaklarını ve sarı kıvırcık saç modelini gösteriyor. Hip-hop kraliçesi, güzelliğini geliştirmek için herhangi bir makyaj ürününe çok az ihtiyaç duyuyor..

6. En Ateşli Kadın:

makyajsız rihanna6

Şüphesiz Rihanna’nın mükemmel bir giyinme anlayışı var. Sonuçta, o profesyonel bir moda tasarımcısı. Bu resimde, sabahını sıradan bir beyaz tişört ve havalı bir eşarp ile sallıyor. Kahvaltısını yaparken makyajsız, yorgun sabah yüzünü kameraya göstermekten çekinmiyor..

7. Küresel Isınma:

makyajsız Rihanna7

Rihanna şüphesiz müzik endüstrisinin gördüğü en ateşli şarkıcılardan biri. Bu resimde makyajsız yüzüyle rahat bir kıyafet giyiyor. Sıcaklığı internette küresel ısınmaya neden olmak için yeterli.

8. Bebekle:

makyajsız Rihanna8

Rihanna’nın bebek yeğeni ile bu resmi kesinlikle çok güzel. Rihanna, bu fotoğrafı sadece makyajsız yüzünü göstermek amacıyla tweetledi. Tanrı vergisi doğal güzelliğini çok seviyor ve bunu sıklıkla başarılı bir şekilde sergiliyor..

9. Havuz Kenarı:

Rihanna makyajsız9

Rihanna, makyajsız yüzünü sergilediği yüzme havuzunun yanında bu fotoğrafını çekti. Bu resim aynı zamanda hip-hop kraliçesinin boş zamanlarını nasıl geçirmeyi sevdiğini de ortaya koyuyor..