Samantha Ruth Prabhu, hem Tamil hem de Telugu filmleri yapan köklü bir Güney Hindistanlı aktris. Her ikisi de aynı yıl 2013’te ‘Neethane En Ponvasantham’ filmiyle ‘En İyi Tamil Kadın Oyuncu Film Ücreti Ödülü’ ve ‘Eega’ filmiyle ‘En İyi Telugu Kadın Oyuncu Film ücreti Ödülü’nü kazandıktan sonra büyük bir başarı elde etti. İnsanlar bu Tamil’den sonra güzel yüzü ve kişiliği nedeniyle bir güzelliğe bayılıyorlar.

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız

Telugu Aktris Samantha Ruth Prabhu Makyajsız:

Samantha Ruth Prabhu’nun sizi kesinlikle göz kamaştıran makyajsız aşağıdaki nadir fotoğraflarını çekin.

1. Günlük Görünümünde:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 2

Samantha, doğal güzelliğiyle bile herkesi büyüleyebilen güney Hindistan’daki en güzel aktrislerden biri. Çok sade giyindiği için bu görünümde bile çekiciliğini yitiremez. Koyu gri renkli bir üst giymiş ve boynuna kirli beyaz bir hırka almış ve makyajsız spor yapmıştır. Saçları serbest bırakıldı ve gülümsüyor kamera tatlı tatlı.

2. Yaz Görünümü:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 3

Bu enstantane, aktrisin basit bir yazlık üstte sahip olduğu bir araçta çekilmiş gibi görünüyor. Üzerine kirli beyaz çiçeklerin basıldığı açık kahverengi gölgeli bir üsttür, yazlık bir giyime uygundur. Saçları güzelce kıvrılmış ve açık tutulmuş ve sevimli yüzü makyajsız.

3. Bir Etkinlikte:

Bir etkinliğe gereken minimum makyajla gidebilen aktrisler gerçek güzellikler olarak kabul edilir. Samantha, üst karın bölgesini kaplayan siyah ve gri çapraz kumaş malzemeye sahip kolsuz bir elbise giymiştir. Elbise, belinin üst kısmından düz siyah sentetik malzemeyle kaplıdır..

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 3

Oturuyor ve bir etkinliğe katılıyor; saçları önde dalgalı ve ortadan uçlara doğru kıvrılmış. Üst kolunun çevresinde ince bir gümüş bileklik gibi bir aksesuar var, herhangi bir rötuş olmasa bile son derece büyüleyici ve akıllı görünüyor.

4. Duyusal Güzellik:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 4

Bir aktrisin en ufak bir makyajla ya da hiç makyajsızken bile nasıl güzel görünebilmesi şaşırtıcı değil mi? Samantha Ruth Prabhu, her zaman ve her yerde bu testte kendini kanıtlayan güzel bir bayandır. Bu duygusal ifadeyle son derece güzel görünüyor ve siyah beyaz çizgili ve baskılı sarı elbisesi onu daha da güzel gösteriyor. Uzun saçları açık tutulmuş ve bukleleri sağdan yüzüne geldiğinden omzunun solundan aşağı bırakılmıştır. Bu resimde Samantha, makyajsız yüzünü açıkça sergiliyor.

5. Şirin Bir “Selfie”:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 5

Bu resim Samantha tarafından makyajsız olarak tıklandı. Tıpkı üzgün bir surat gibi dudaklarını büktü ve son derece sevimli görünüyor. Elbisenin modaya uygun görünmesini sağlayan omuzlarında fermuarlı beyaz bir elbise giyiyor. Yattığı için saçları biraz dağınık görünüyor ama alnına düşen saçaklar onu daha sevimli gösteriyor.

6. Gülümseme:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 6

Büyük beden giysiler bu aralar çok moda. Bordo ve gündelik mavi kot pantolon içinde büyük beden bir sweatshirt giyiyor. Uzun ve kalın saçları bir tabak haline getirilmiş ve sol tarafına yerleştirilmiştir. Bir şeye bakmak için poz vererek zarifçe gülümsüyor. Makyajsız bir yüzle bile görünüm ve poz çok sevimli.

7. Ayık Samantha:

Samantha Ruth Prabhu Makyajsız 7

Aktris yukarıdaki resimde çok ayık görünüyor. Bordo, siyah ve açık yeşil baskılı bir kurti giyiyor. Tek sahip olduğu makyajsız alnında küçük bir bindi, bu da onu her zamanki gibi güzel ve çekici göstermeye yetiyor. Yumuşak bir oyuncak baykuş resmin daha da tatlı görünmesini sağlıyor.

8. Arabada Yolculuk:

Makyajsız Samantha Ruth Prabhu8

Oyuncu arabada seyahat ederken bu resim tıklandı. Düz krem ​​renkli bir gömlek giyiyor ve saçlarını açık bırakıyor. Küçük bir çivili küpeler ve küçük bir bindi, göz kamaştırıcı gülümsemesiyle birlikte çok fazla dikkat çekmek için takıyor. Bu resim, Samantha Ruth Prabhu’nun makyajsız sonsuza kadarki en iyi pozlarından biridir..