Ünlü güney Hindistanlı aktör Kamal Hassan ve Sarika’nın kızı Shruti Hassan, kendisi Hintli bir aktris, şarkıcı ve aynı zamanda bir müzik bestecisidir. Imran Khan’ın karşısında ‘Luck’ filminde Bollywood’un ilk çıkışından sonra tüm ülkede ün kazandı. Farklı şekillerdeki yeteneklerine rağmen, gözleri ve çekiciliği ile insanları büyüleyebilen, kaçınılmaz olarak güzel bir genç bayan..

Shruti Hassan Makyajsız

Makyaj Resimleri Olmadan İnanılmaz Shruti Hassan:

Burada ünlü güneyli Hintli genç aktris Shruti Hassan’ın makyajsız nadir fotoğrafları hakkında tartışmaya hazırız..

1. Kayıt Sırasında:

Aşağıdaki resim, Shruti Hassan’ın daha çok imza atmaya ve beste yapmaya dayalı olduğu ve oyunculukla pek ilgilenmediği eski bir resmi. Makyajsız olduğunu görebiliyoruz ama doğuştan güzel olduğu için güzel görünüyor. Kahverengi kolsuz bir üst giyiyor ve iç kısmında iskelet baskılı bir baskı var. Boynu iki zincirle çevrilidir, bir gümüş zincir ve bir kalp ve ucunda dairesel bir sarkıt olan bir uzun bronz zincir, onu modaya uygun hale getirir. Saçaklar bir tarafa düştüğü için saçları arkadan toplanmıştır..

Shruti Hassan Makyajsız 1

2. Bir Etkinlikte:

Shruti Hassan gülümsemesiyle binlerce kalbi eritiyor. Mümkün olan en ince bir ruj tabakasıyla bile çok güzel görünüyor ve onunla makyaj yapmıyor. Bu resim bir etkinlikte tıklandı ve onun kahverengi, tanga rengi bir sweatshirt giydiğini görebiliriz. Basamaklı kesimde omuzlarına kadar inen saçları açık tutularak saçakları görünür hale gelir. Muhtemelen siyah bir çanta taşıyor.

Shruti Hassan Makyajsız 2

3. Bir Film İçin Çekim Yaparken:

Bu özel fotoğraf bir film sırasında çekilmiştir ve dramatik bir sahne arasındadır. Acı içinde, umut içinde ya da umutsuzluk içinde olduğunu görebildiğimiz gibi gözleri büyüleyici. Gözleri çaresiz görünüyor ve bu nedenle hareket etmesi gereken koşulları tahmin edebiliyoruz. Saçları kafa derisine yakın dağılmış ama döküldükçe güzelce kıvrılmışlar. Makyajsız ekranda duygularını ifade edebilen için gerçek bir güzellik..

Shruti Hassan Makyajsız 3

4. Korkak Görünüm:

Bu resim başka bir etkinlikte tıklanmıştır, güzel bayanın üzerinde çiçek baskılı lacivert kolsuz bir bluz olduğunu görebiliriz. Her iki tarafı da biraz boş bırakarak üst kısmı V şeklinde kesildiği için belinin birazını gösteriyor. Bu onu modaya uygun hale getiriyor ve taktığı rastgele aksesuarlar onu korkak gösteriyor.

Sağ elinde siyah ve gümüş renkli ince bilezikler ve sonunda daha kalın bir bilezik var. Diğer elinde ise siyah kotuna taktığı kemerle uyumlu, üzerinde gümüş zımbalı siyah bir bant var. Parmaklarında gümüş yüzükler var ve tırnakları siyaha boyanmış. Yukarıdaki resimde gördüğümüz boyun aksesuarının aynısına sahip ve saçları açık tutuluyor. O uzun boylu ve sarışın ve akşam makyajsız mükemmel görünüyor.

Shruti Hassan Makyajsız 4

5. ‘3’ Filmi Sırasında:

Bu basit liseli kız bakışı Shruti Hassan’ın 3. filminin çekimleri sırasında çekilmiş bir fotoğrafıydı. En basit liseli kız bakışında bile çekiciliği ve tabii ki gözleriyle güzel görünebileceğini belirtiyor. Tipik bir liseli kız gibi, saçlarının iki yanına bağlı iki platosu var ve saçın ortasından ayrılması onu daha belirgin hale getiriyor. Üzerine siyah desenler basılmış düz turuncu bir Kurti. Hafifçe bordoya boyanmış dudakları var ve alnında sadece sert makyajsız küçük bir bindi var. Filmde gösterildiği gibi ifadesi biraz çekingen veya korkmuş görünüyor..

Shruti Hassan Makyajsız 5