Bu Hintli aktris Urvashi Rautela’nın tanıtıma ihtiyacı yok. Aktris-model güzelliği ve klasik trendleriyle oldukça ünlü ve Bollywood cicili bicili kasabasında iz bıraktı. 2015 yılında Miss Diva’nın galibi ve Miss Universe yarışmasında Hindistan’ı temsil etmeye devam etti. Yoğun, cesur gözleri ve çarpıcı, keskin yüz hatlarıyla Rautela, şüphesiz sektörde bir mücevherdir. Bugün size bu diva Urvashi Rautela’yı makyajsız olarak görmek için buradayız..

Urvashi Rautela Makyajsız

Bu muhteşem görünümü gerçek hayatta hiç görmediyseniz, ekranın arkasında nasıl olduğunu ve gerçek kimliğinin ne olduğunu anlamalısınız. Tıpkı bize olduğu gibi sizi hem büyüleyecek hem de şok edeceklerinden eminiz! İşte bu divanın makyajsız ilk on fotoğrafı!

Makyajsız 10 Güzel Urvashi Rautela:

Bugün bu makale Urvashi Rautela’nın makyajsız en iyi fotoğraflarını topladı.

1. Bir Çekim İçin Perde Arkası:

Urvashi Rautela Makyajsız 1

Burada Urvashi, bir sonraki çekimine, belki bir fotoğraf çekimine veya bir müzik videosu parçasına hazırlanırken resmedilmiştir. Bu resimde, saçlarını mükemmel bir şekilde düzelten stilistleri görebiliyoruz ve Urvashi Rautela’nın makyajsız görünümü de oldukça belirgin olabilir. Makyajsız bile nefes kesici görünüyor.

2. Filme Kaydolma:

Urvashi Rautela Makyajsız 2

En son haber akışı Urvashi’nin Yaariayan filminde rol alacağını söylediğinde, bu resim dolaşımdaki adil payını yapıyordu. Böyle bir olayda, burada nedensel kırmızı ve sarı bluzunun içinde makyajsız bir şekilde poz veriyor, tatlı bir şekilde gülümserken gölgeleri tacının üzerinde yükseliyor. Aktrisin bu görünümde yaptığı tek şey, gözlerine ve dudak balsamına hafif sürme uygulamak. Makyajsız süper temiz teniyle gerçek hayatta ne kadar muhteşem görünebileceğine inanamadık. Neredeyse makyajsız bir görünüm giymek gibi!

3. Modelleme Günleri:

Urvashi Rautela Makyajsız 3

Bu, Urvashi’nin modelleme günlerinden birinde, fotoğraf çekimi için minimalist bir görünüm seçtiği ilk fotoğraflarından biriydi. Gözleri acemi bir mavi ve siyah gölgede yapılmıştı ama üzerinde profesyonel bir makyaj yoktu ve o zaman bile oldukça sarhoş edici görünüyordu. Genç yüzü ve masum bakışları üzerimizde güçlü bir izlenim bıraktı ve hepimiz oldukça kıskanıyoruz! Ne düşünüyorsun?

4. Tatil Saatleri:

Urvashi Rautela Makyajsız 4

Urvashi Rautela’nın bu imajını her zaman en iyi haliyle tatile çıkarken makyajsız olarak görebiliyoruz. Bu resimde sadece kendisidir. Yüzüne uyguladığı tek şey bir kalkan nemlendiricisi ve gözlerimizi ondan alamıyoruz. Yoğun profesyonel hayatından biraz zaman ayırmayı ve ailesiyle tatile çıkmayı seviyor..

5. Fotoğraf Çekimi Sırasında:

Urvashi Rautela Makyajsız 5

Rautela’nın arkadaşlarıyla çekimler sırasında samimi bir şekilde tıklandığı bir fotoğraf daha. Etnik görünen ve gevşek saçlar giyen bu ışıltılı kırmızı elbisenin içinde güzel bir şekilde giyindiği görülüyor. Plaj dalgaları görünüşünü tamamlıyor ve burada henüz makyajını yapmadı. Bu onun gençlik günlerinden bir fotoğraf. O çok değişmedi; Ancak, ne düşünüyorsun?

6. Egzersiz Sahneleri:

Urvashi Rautela Makyajsız 6

Urvashi Rautela, kendini zinde ve sağlıklı tutmaya kuvvetle inanır. Günlük spor salonu rutinini asla atlamamaya dikkat ediyor ve işte burada, sabahları tonda vücudunu korumak için çok çalışıyor. Ağırlık kaldırmayı ve kardiyoyu her şeyden çok seviyor ve sağlıklı bir diyet için de enayi. Bu kadar mükemmel ve formda bir vücuda sahip olmasına şaşmamalı!

7. Havaalanı Görünümü:

Urvashi Rautela Makyajsız 7

Kalkıp kendini hava alanından aşağı doğru yürürken, onun kişiliğine hayran kaldık. Her zaman bir moda tutkunu olan Urvashi, mavi kot pantolon ile vahşi baskılı bir tişört giymiş, dalgalı saçlarıyla muhteşem görünüyor. Deri çizmeler giydiği ve check-in bölümüne doğru ilerlediği görülüyor. Oldukça minimalist ve bir o kadar da güzel değil mi?!

8. Kabarcıklı Genç Benlik:

Urvashi Rautela Makyajsız 8

İşte Rautela’nın makyajsız bir başka görünmeyen fotoğrafı. Taze yüzünde hiçbir şey giymiyor ve kendine kabarcıklı ve çekici bir gülümsemeyle bakıyor. Bu resim onun üniversite günlerinde çekilmiş ve bahse gireriz çoğunuz o zamanlar onun resmini görmemişsinizdir. O zamanlar gündelik kıyafetleri çok severdi ve beyaz bir gömlek ve kazak ile normal mavi kot pantolon giydiği ve ayakkabılarla göründüğü görülüyor..

9. Spor Uygulaması:

Urvashi Rautela Makyajsız 9

Urvashi’nin beyaz ceketli kazak ve siyah pantolonlu fotoğrafı o zamanlar tamamen interneti ele geçirdi. Gevşek yarı sabitlenmiş saçlarıyla kameraya poz veren geniş bir gülümsemeyle görülüyor. Bu fotoğraf spor yaparken çekilmiş ve fotoğrafa verdiği ifade gerçek! Sadeliği ve gerçekçi tavrı oldukça takdire şayan..

10. Komik Görünüm:

Urvashi Rautela Makyajsız 10

Urvashi’nin beyaz ceketli kazak ve siyah pantolonlu fotoğrafı o zamanlar tamamen interneti ele geçirdi. Gevşek yarı sabitlenmiş saçlarıyla kameraya poz veren geniş bir gülümsemeyle görülüyor. Bu fotoğraf spor yaparken çekilmiş ve fotoğrafa verdiği ifade gerçek! Sadeliği ve gerçekçi tavrı oldukça takdire şayan..

Ek İpuçları:

Urvashi Rautela’nın yüzünde makyajsız bu birkaç görüntüsüyle, cilt bakımı ve güzelliğinden ilham alan birkaç ipucunu burada bulabilirsiniz..

  1. Yüzünüzü ve cildinizi daima temiz tutun. Parlak bir doku için iyice temizlediğinizden ve tonladığınızdan emin olun..
  2. Doğal toner olarak gül suyunu kullanmak, yüzü güçlendirebilir ve muhteşem ve parlak görünmesini sağlayabilir..
  3. Yüzü ovmak için kimyasal ürünlerden ziyade doğal ilaçlar kullanın. Haftada en az iki kez yüzünü ovmayı bir noktaya getirin.
  4. Cildinizi asla nemlendirme ve güneş kremi sürmeyin. Her gün yüzünüze nemlendirici eklemek için bir nokta yapın.
  5. Argan yağı ve zeytinyağı gibi uçucu yağlar, cildi büyük ölçüde tonlamaya ve hatta yumuşatmaya yardımcı olabilir..

Urvashi Rautela’nın bu resimlerini makyajsız görmeye tamamen aşığız. Gerçek ve çıplak bir yüzle bile nefes kesici ve çekici göründüğünü asla hayal edemezsin. O bizim gibi birçok kişi için bir stil ikonu ve ilham kaynağı ve bize doğal cilt tonunu nasıl eşit şekilde koruyacağımızı öğretiyor.!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Urvashi Rautela’nın favori cilt bakım ürünü nedir??

Cevap: Aktrisin yemin ettiği favori cilt bakım ürünü ve rutini, eksiksiz bir yüz nemlendiricisidir. Nemli yüzü ve eşit tonlu görünümüyle göz alıcı ve güzel görünüyor.

S2. Urvashi Rautela belirli bir diyet uyguluyor mu??

Cevap: Aktris ve diva, her gün sadece sağlıklı yemek yemeye özen gösteriyor. Bununla birlikte, birkaç günde bir belirli bir hile yemeği tutmaya dikkat ediyor. Bol yeşil yapraklı sebze ve meyve yiyerek yemin ediyor.

S3. Urvashi Rautela müzik videolarında göründü mü?

Cevap: Evet, ünlü oyuncu aynı zamanda modellik yaptı ve YoYo Honey Singh’in ve ayrıca Mika Singh ve Tony Kakkar gibi diğerlerinin müzik videolarında yer aldı..