Tam adı Zendaya Maree Stoermer olan Zendaya, müzik endüstrisinin ünlüler listesinde yer alan ünlü bir şarkıcı ve dansçıdır. Güzel görünümü ve makyaj fikirleri ile popülerdir. Moda anlayışı ve güzellik ikonu birçok kişi tarafından takdir edilmektedir. Peki siz hiç makyajsız Zendaya ile karşılaştınız mı? Çoğumuzun yapmadığını biliyoruz.

Makyajsız Zendaya

İşte Zendaya’nın makyajsız görünüşünün ana ve viral fotoğrafları. Sıradan insanlar ve hayran takipçileri, günlük işlerine giderken paparazzilerle birlikte bu resimlere tıklıyor. Doğal fotoğraflarının böyle görüneceğini hayal etmedik! Burada popüler resimlere bir göz atın.

Zendaya’nın Makyajsız Gerçek Hayat Fotoğrafları:

Zenday’in doğal güzelliğini yeterince takdir edemezsiniz. İşte bu kadının makyajsız en iyi görüntülerinden bazıları.

1. Yemek Aşığı:

Makyajsız Zendaya 1

Zendaya çok tatlı bir kızdır ve kalbinin ona söylediğini yapar. Bu resim tıklandı, 19 yaşındaki pizza yerken görüldü. O zamanlar çok güzel görünüyordu ve bu resmin Zendaya Coleman’ın şimdiye kadarki en iyi görünen makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir. Karşılaştığımız makyajsız tombul köpüklü Zendaya arasında bu.

2. Selfie’lere Takıntılı:

Makyajsız Zendaya 2

19 yaşındaki muhtemelen özçekimlere kafayı takmış durumda ve ön kamerayı oldukça iyi kullanarak makyajsız bir fotoğrafa tıklama işini alıyor. Resimlere tıklama konusunda da yeteneği var ve tıpkı güzel, genç cildi gibi kusursuzlar. Bu kız muhtemelen her şeyi spor yapabilir ve sadece bununla güzel görünebilir. Bu Zendaya’nın makyajsız yüzü pek çok kişi tarafından bilinmiyor ama muhteşem ve görkemli görünüyor.

3. Yüz Güzelliği:

Makyajsız Zendaya 3

Zendaya Coleman’ın güzel bir yüzü var ve makyajı çıkardığında da muhteşem görünüyor. Yüzünün cazibesi kişiliğini yansıtıyor ve yaşının en iyi doğal görünümlü kadınlarından biri olduğu söylenebilir. Tüm hayranları bu özel fotoğraftan etkilendi ve bu yüzden Zendaya Coleman’ın makyajsız en iyi fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir. Parlak kirpikleri bu resimde oldukça belirgin, güzelliğine katkıda bulunuyor! Ayrıca hiç kimse onun selfie yüzünü ve ifadelerini yenemez!

4. Genç Yaşamak:

Makyajsız Zendaya 4

Bu genç kız, gençken çekilmiş oldukça sevimli bir resim yayınladı. Resim kesinlikle yüzünün gerçekte ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Güzellik ürünlerinin yardımı olmadan bile genç görünümünü sallayabilir. Bu kadın, doğal benliğini sergilediği zaman çekici görünüyor ve bu Zendaya’nın şimdiye kadar görebileceğiniz en güzel makyajsız fotoğraflarından biri. Bu onun cesur fotoğraf çekimlerinden birinde yapıldı..

5. Hollywood Kızı:

Makyajsız Zendaya 5

Bu kız çok küçük yaşlardan beri yüz güzelliğini ve insanları eğlendirme konusundaki eşsiz yeteneğini sergiliyor. Görünüşle doğdu ve büyüdükçe oyunculuk ve dans becerileri de gelişiyordu ve şimdi sıkı çalışması nedeniyle Hollywood’da gerçekten iyi bir platforma ulaştı ve onu dünyanın en tanınmış ünlülerinden biri haline getirdi. sanayi. Tüm bunların yanı sıra kendini ve yeniden doğduğu yüz güzelliğini asla küçümsemedi. Ve tüm iyi sebeplerden dolayı, Zendaya no makyaj, fırsat bulduğunda çekici yüzünü sergiliyor..

6. Genç Yüz:

Makyajsız Zendaya 6

Genç Zendaya, baktığı herkesin dikkatini çekmek için oldukça etkileyiciydi. İnsanlar onun çekici yüzünden etkilendiler ve aynı zamanda bu kızın herhangi bir güzellik ürünü kullanmadan nasıl bu kadar harika görünebileceğini merak ettiler. Resmin, herhangi birinin bulabileceği herhangi bir makyaj resmi olmadan en iyi görünen Zendaya’lardan biri olduğu iddia edilebilir. Bu resim, kamusal yaşamında dışarıda kamera paparazzisine tepki verdiği ve gülümsediği yerde görülebilir! Kendinden emin, değil mi?!

7. Kamuflajlı Kız:

Makyajsız Zendaya 7

Burada başka bir Zendaya var, makyaj resmi yok. Tüm zamanların en iyi görünen makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir ve bu fotoğraf interneti alt üst etti. Doğal yüzün kamuflaj içindeki bu harika görüntüsü, muhtemelen herkesin bakmayı hayal edebileceği en iyisidir. Doğal güzelliği, istediği hemen hemen her şeyi yapmasına izin veriyor ve özellikle bunda oldukça iyi görünüyor. Güneş ışığının yüzüne güzel bir şekilde düştüğü göz önüne alındığında, bu özçekim özellikle muhteşem görünüyor.!

8. Eşsiz Pout Resmi:

Makyajsız Zendaya 8

Her gün surat asmak için bir yetişkine dönüşen bu genç güzelliği göremezsiniz. O sıradan, gülümseyen yüzü takınca havalı görünüyor. Hiçbir kız bu kadar basit olmakla bu kadar güzel görünmeyecek. Kesinlikle yetenekli ve hediyesini nasıl sergileyeceğini biliyor. Bu, elimizde herhangi bir makyaj resmi olmayan Zendaya’larımız arasında. Ne kadar tatlı o değil mi?!

9. Havalimanında:

Makyajsız Zendaya 9

Genç Hollywood güzeli, makyajsız yüzü ve güzel gülümsemesiyle birlikte güzel görünüşünü gelişigüzel bir şekilde sergileyerek havaalanında görüntülendi. Bu resim, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı tarafından alındı ​​ve paylaşıldı. Diğer ülkelerdeki etkinliklerine giderken görülüyor, ancak yine de yorgun bir yüzle Zendaya makyajsız çok güzel görünüyor.!

10. Tipik Selfie:

Makyajsız Zendaya 10

Muhtemelen her kız hayatında en az bir kez böyle bir selfie çekmiştir ve Zendaya Coleman gibi sevimli kızlar için zorunlu bir özçekim gibidir. Bu kadın o gün en iyi haline bakıyordu ve yüzünde hiçbir güzellik ürünü olmasa bile kolayca etkileyici görünüyordu. Bu resimde Zendaya, olağandışı benliğinde gözlükle görülüyor. Farklı görünüyor ama her zamanki gibi güzel ve muhteşem.

11. Gülen Yüz:

Makyajsız Zendaya 11

Bu özel resim, bu güzel kızın çekici yüzünü ortaya koyuyor. Güzellik ürünü markalarından herhangi bir yardım almadan ne kadar harika olabileceğini gösteriyor. Bu kız neredeyse ne giyerse giysin oldukça güzel görünüyor ve harika yüzünü bu şekilde spor yapıyor. Bu resimde Zendaya’nın arabaya binmek üzere işe giderken paparazzilere gülümsediğini görebiliriz. Oldukça sportiftir ve onu yakalayan halkı asla caydırmaz.!

12. Snapchat Güncellemesi:

Makyajsız Zendaya 12

Hollywood’un yükselen genç yeteneği, bu uygulamayı doğal yüzünü sergilemek ve hayranlarıyla daha iyi bir şekilde bağlantı kurmak için oldukça sık kullanıyor. Eğer bazı Zendaya makyajsız fotoğraflar çekiyorsanız, o zaman bu oldukça iyi bir fotoğraf ve muhtemelen tüm hayranları bundan hoşlanacak. Bu, sevimli gülümsemesini ve surat asmasını sergileyen ilginç kişiliğinde görülüyor..

13. Snapchat Güncellemesi #2:

Makyajsız Zendaya 13

Yüzündeki parıltı, güzellik ürünlerinden değil, esasen yüzünden kaynaklanıyor. Muhtemelen tüm zamanların en güzel kadınlarından biridir ve bu, onun tamamen doğal cazibesine sahip olmanın gerçekten harika bir yolu. Zendaya, sosyal medyada kendini göstermeyi seven ve düzenli bir anlık sohbet kullanıcısıdır. Makyajsız, sevimli özçekimi bizim tarafımızdan sevildi!

14. Minimal Makyaj Resmi:

Makyajsız Zendaya 14

Bu resim, bu kadının minimal makyajlı yüzünü sergiliyor ve maskarayı çıkarıp gerçek yüzünü giydiğinde bile çok güzel görünüyor. İnsanlar onu olduğu gibi seviyor. Onayladığı güzellik ürünü markası yüzünden değil. Tek yaptığı bu resimde rimel uygulamaktı ve biz Zendaya’nın makyajsız gerçek yüzünü seviyoruz. Bu şekilde görünmek için bolca güven gerekir..

15. Suratsız Kraliçe:

Makyajsız Zendaya 15

Bu makyajsız Zendaya fotoğrafı yine favorilerimiz arasında. Bu resimde surat asmayı güzel bir şekilde getirdiği görülüyor. Bu resimde uyguladığı tek şey temel dudak balsamı. Bu buklelerle muhteşem ve sevimli görünüyor! Vay canına bu resmi çok sevdik!

Ek İpuçları:

Zendaya’nın temel makyajsız görünümü göz önüne alındığında, berrak ve özgür bir cilt için en iyi önerilerimiz burada.,

  1. Her gün takip eden temel cilt bakımı rutini ile ilgilidir..
  2. En iyi cilt ve kusurlardan arınmış bir cilt için temizleme, tonlama, peeling ve nemlendirme mutlaka takip edilmelidir..
  3. Gerekli nemi ve uçucu yağları alabileceğinden saça çok fazla kimyasal ürün kullanmayın..
  4. İyi kan dolaşımı yoluyla yüze ışıltı getirmek için sonunda bir kez yüze masaj yapın.
  5. Dış kirleticilerden ve zararlı UV ışınlarından korunmak için evden çıkmadan önce losyon ve güneş kremi uygulayın..
  6. Minimal makyaj her zaman doğal ve güzel görünmek için iyidir!

Makyajsız Zendaya ile ilgili bu makale, genç ve ışıltılı genç güzelliğin internette glam ile göründüğü şehir hakkında oldukça konuşuluyor. Artık doğal makyajsız görünümlerini gördüğümüze göre, cildinin ve yüzünün makyajsız bile güzel görünmesi için gösterebileceği yoğun özeni anladığımızı biliyoruz. Bu bizim için ilham verici!

İnsanlar Ayrıca Soruyor:

1. Zendaya makyaj sanatçısı kimdir??

Zendaya’nın en sevdiği makyaj sanatçısı Doniella Davy. O, Zendaya’nın temelden cesur görünümüne güvendiği biri. Zendaya makyajını denemeyi sever ve yeni şeyler denemek için geri dönmez..

2. Zendayaskin bakımı nedir?

Zendaya, doğal gül suyu kullandığı ve cildini sık sık yumuşattığı konusunda kefildir. Ayrıca, cildin parlaması ve genç görünmesi için E Vitamini gerektirdiğinden emin olur. Nemlendirici, Zendaya’nın asla kaçırmadığı bir şeydir.

3. Zendaya fitness’ın sırrı nedir??

Zendaya zindeliği ile tanınır. Formda kalmak için her gün çalıştığına dikkat çekiyor. Ayrıca vejeteryan olduğu göz önüne alındığında, düzenli alım ve sağlık için çok sayıda protein alıyor..