Makyaj yapmayı seven her kadın, makyaj setinde mutlaka maskara olmasını sağlar. Ve böyledir, çünkü güzel gözler asla dikkat çekmeyi ve sizi öne çıkarmayı başaramaz. Hangi görünümde olursanız olun, maskaralar her zaman görünümünüzü vurgulamaya yardımcı olur. Maskara için alışverişe gittiğinizde, size seçim yapabileceğiniz birçok seçenek sunulacak ve çoğu zaman karar vermenin bizim için biraz zor olduğunu inkar etmeyeceğim. Güvenebileceğiniz en iyi güzellik şirketleri arasında Oriflame, söz konusu maskara olduğunda böyle bir markadır..

1967 yılında iki sevgili kardeş ve bir arkadaş tarafından kurulan bu şirket, şu anda dünya çapında 60’tan fazla ülkede doğrudan satış yapan uluslararası bir güzellik şirketidir. Oriflame, bağımsız danışmanların satış gücü aracılığıyla pazarlanan yenilikçi ve benzersiz güzellik ürünlerini tanıtan böyle bir güzellik şirketidir. Oriflame’in benzersiz iş konsepti, “Bugün para kazanın ve yarın hayallerinizi gerçekleştirin”. Ve bu, ürünlerini pazarlamak için benzersiz bir yola sahip olmalarının nedenidir. Oriflame Cosmetics ayrıca Nasdaq OMX Nordic Exchange’de listelenmiştir..

Hindistan’daki Popüler ve En İyi Oriflame Maskaraları:

İşte Oriflame’in sunduğu muhteşem maskaralardan bazılarının listesi.

1. Oriflame Hiper Streç Maskara:

oriflame maskara

Bu güzel maskaranın yaratılmasında kullanılan yeni teknoloji, kirpiklerinizi her gün doğal bir şekilde büyütmek için tamamlar. Ayrıca gözlere harika bir bitiş sağlar..

2. Oriflame Volume Build Maskara:

Oriflame’in bu parlak maskarası lekesizdir ve topaklanma veya pullanma oluşturmaz. Ayrıca tekrar tekrar uygulayarak kirpiklerinize istediğiniz kadar hacim kazandırmanıza da olanak tanır. Her kat sadece güzel kirpiklerinizi vurgulamak için ekler.

3. Oriflame Giordani Altın Yüksek Uzunluk Maskara:

Oriflame Giordani Gold Supreme Length Maskara’nın yeni maskarası, yalnızca uzun süre kalıcı olmakla kalmayıp aynı zamanda leke bırakmayan muhteşem bir koleksiyon. Ve bu maskara, kirpiklerinizi güzel bir şekilde tanımlayarak size harika bir görünüm kazandırıyor..

4. Oriflame Giordani Gold Volume Delight Maskara:

Bu Oriflame Giordani Gold Volume Delight Maskara’nın birinci sınıf kıl fırçası, harika bir etki için maskarayı kirpiklerinize zahmetsizce uygulamanıza olanak tanır..

5. Oriflame Beauty 2Fx Maskara:

Ne istiyorsunuz – Uzunluk mu hacim mi? Oriflame Beauty 2Fx Maskara’nın bu harika maskarasını kullanarak her ikisine de ulaşabilirsiniz. Uzun ömürlüdür ve leke tutmaz.

6. Oriflame Çok Me Extendalash Maskara:

Oriflame Very Me Extendalash Maskara’nın bu güzel maskarası size mükemmel uzun, kıvırcık ve belirgin kirpikler verir..

7. Oriflame Beauty Su Kirpik Suya Dayanıklı Maskara:

Oriflame Beauty Lash Suya Dayanıklı Maskara, hacimleri tanımlayan, uzatan ve dağılmadan, akmadan veya bulaşmadan ayrılan su geçirmez maskaradır. Pul bırakmayan kirpikler için pul geçirmez komplekstir..

8. Oriflame Çok Me Clickit Maskara:

Oriflame Very Me Clickit Maskara, göz kirpiklerinizi sadece belirginleştirmekle kalmayıp aynı zamanda göz kamaştırıcı bir drama eklemek için uzatan harika bir maskaradır..

9. Oriflame Çok Me Yağ Kirpik Maskara:

Artık bu harika, rakipsiz kalın kirpiklerle rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Kirpik kuvvetlendirme formülü ve son teknoloji ürünü size kelimenin tam anlamıyla fark edilen daha uzun ve dolgun kirpikler verir..

Artık Oriflame’in en iyi maskaralarından bazılarını tanıdığınıza göre, bir dahaki sefere satın aldığınızda Oriflame’i de bir seçenek olarak düşünün çünkü müşterilerin çoğu Oriflame’den yaptıkları alışverişlerden oldukça memnun olduklarını iddia etti..