Maudymosi kostiumėliai ir maudymosi šortai yra puikus būdas pasipuošti baseine ar paplūdimyje. Šie maudymosi kostiumėliai yra labai praktiški ir puikiai tinka moterims ir jaunoms merginoms. Šis vonios kostiumas mergaitėms ir moterims gali būti įvairių spalvų ir atspaudų. Maudymosi kostiumėliai yra tiek iš vieno, tiek iš dviejų dalių.

Geriausi maudymosi šortai ir maudymosi kostiumėliai su vaizdais:

Suraskime čia 9 geriausius maudymosi kostiumėlius, kad moterys atrodytų nuostabiai.

1. Maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu:

Maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu

Tai mielas maudymosi kostiumėlis aukštu kaklu, tinkantis jaunoms merginoms. Dėl aukšto kaklo kostiumo merginoms labai patogu maudytis. Šis dviejų dalių maudymosi kostiumėlis yra įdomus ir įdomus maudymosi kostiumėlis, kuris patiks vaikams. Ryškios spalvos ir atspaudai jiems tinka.

2. Reguliuojamas dirželis:

Maudymosi kostiumėlis su reguliuojamu dirželiu

Čia yra puikus merginų maudymosi kostiumėlis su reguliuojamais dirželiais. Dėl to maudymosi kostiumėlį dėvėti lengva ir patogu. Viršus yra vientisos spalvos, o apačia – gėlių. Šį kostiumą taip pat galite turėti įvairių spalvų ir atspaudų.

3. Apynasrio maudymosi kostiumėlis:

Maudymosi kostiumėlis

Šis puikus maudymosi kostiumėlis moterims yra klasikinio dizaino. Čia naudojama spalva yra vientisa ir dažniausiai pastelinė. Šis kostiumas yra senovinės išvaizdos maudymosi kostiumėlis, leidžiantis atrodyti madingai. Maudymosi kostiumėlio pakabukas puikiai tinka sureguliuoti.

4. Iškirptas maudymosi kostiumėlis:

Iškirptas maudymosi kostiumėlis

Išbandykite šį šaunų vientisą maudymosi kostiumėlį su aukštu kaklu, su šoniniais kirpimais. Šis juodas su baltos spalvos krašteliu maudymosi kostiumėlis puikiai tinka jaunoms merginoms. Iškirptė kostiumo šonuose leidžia atrodyti kaip diva. Šis dizainerių drabužis skirtas tik paplūdimiui.

5. „Flounce“ maudymosi kostiumėlis:

„Flounce“ maudymosi kostiumėlis

Vieno iš karštų maudymosi kostiumėlių viršutinė dalis yra tokia. Kostiumas gali puikiai tikti ir plius dydžio moterims. Viršutinėje pusėje yra raišteliai ir spagečiai. Apatinė dalis yra kontrastingos spalvos ir atspausdinta.

6. Kryžminis nugaros kostiumas:

Kryžminis nugaros maudymosi kostiumėlis

Išbandykite šį moterišką kostiumą, kurio dizainas yra kryžminis. Maudymosi kostiumėlis yra dviejų dalių bikinis, kuris puikiai tinka karštoms moterims. Kryžminė nugara taip pat suteikia puikų dizainą gale. Šoniniai kostiumo kirpimai taip pat yra puikus mados elementas.

7. Šukuotas kostiumas:

Šukuotinis maudymosi kostiumėlis

Čia yra šaunus šukuotas mielas maudymosi kostiumėlis, kuris puikiai tiks tiek moterims, tiek merginoms. Maudymosi kostiumėlis aukštu juosmeniu turi gražius šukuotus kraštus. Tai daro jį gana prašmatnų. Pakabukų stilius taip pat yra klasikinis dizainas.

8. Maudymosi kostiumėlis su užtrauktuku:

Maudymosi kostiumėlis su užtrauktuku

Šie maudymosi kostiumėliai labiausiai tinka maudytis. Priekyje esantis užtrauktukas palengvina šių kostiumų dėvėjimą. Tai vienas iš geriausių kostiumų, kuriuos rasite. Tai galite dėvėti baseine ar paplūdimyje.

9. Moterų plaukimo šortai:

Moteriškos maudymosi kelnės

Kai kurios moterys mielai dėvėtų maudymosi šortus, puikiai derančius prie viršūnių. Klasikiniai juodos spalvos šortai yra geriausias ir populiariausias pasirinkimas. Šis šortas yra puikus, kad išlaikytumėte savo formą.

10. Trumpas prisidengimas:

Uždenkite maudymosi šortus

Pirmaujantis prekės ženklas sukuria šiuos nuostabius, visus mėgstančius moteriškus maudymosi šortus. Paprasti šortai neturi jokio dizaino, o tik prekės ženklo logotipą šone. Spalva gali būti drąsi arba paprasta, bet elegantiška. Galite juos suporuoti su apipjaustytais ar ilgais maudymosi kostiumėliais.

11. Dviejų dalių su šortais:

Dviejų dalių su šortais

Dar vienas populiarus moterų pasirinkimas yra dviejų dalių maudymosi kostiumėlis su šortais. Šis stilius puikiai tinka sportuojančioms moterims. Čia naudojami tankiniai yra stilingi. Viršus yra atspausdintas, o šortai yra vientisos spalvos. Šiame rinkinyje atrodysite puikiai, todėl tai būtina nusipirkti.

12. Vyrų trumpas kostiumas:

Trumpas vyriškas maudymosi kostiumėlis

Vyriškas maudymosi kostiumėlis yra trumpos kelnės, puikiai tinkančios maudytis. Šortai būna įvairių spalvų ir atspalvių. Juos galite gauti atspaudais arba vientisomis spalvomis. Vyriški šortai yra su elastinėmis juostomis arba virvių surišimais. Tai gali būti juodas kostiumas arba raudonas kostiumas, kurį labiausiai mėgsta vyrai.

13. Krovinių plaukimo kelnės:

Krovininės plaukimo kelnės

Standartinė plaukimo bagažinė yra puikus būdas vyrams pramogauti paplūdimyje. Šis trumpas drabužis yra tinkamas drabužis paplūdimyje ar baseine. Tai taip pat padeda žaisti paplūdimio žaidimus. Šis paprastas ir tiesus dizainas yra kelių spalvų.

14. Trumpas trumpas:

Trumpo ilgio šortai

Čia yra itin trumpo ilgio vyriški maudymosi šortai, kuriuos galite dėvėti paplūdimyje. Šie šortai yra įvairių atspalvių, tačiau juoda visada yra populiari. Dėl itin trumpo šių maudymosi kostiumėlių jie atrodo gana seksualūs. Įdeginkite kojas ir mankštinkitės, kad jose atrodytumėte puikiai.

15. Trumpas logotipas:

Plaukimo šortai su logotipu

Dauguma maudymosi šortų yra paprasti ir paprasti. Taigi firminiai šortai paprastai būna su logotipu. Tai daroma ant juosmens juostos. Šis juodas trumpas yra tinkamas, drąsiai demonstruojantis prekės ženklo pavadinimą. Kalbant apie šortus, galite pasirinkti bet kurį mėgstamą prekės ženklą.

16. Trumpas spausdinimas:

Spausdintos maudymosi kelnės

Spausdinti plaukimo šortai yra populiarus pasirinkimas tarp jaunimo ir berniukų. Šortuose atspausdinti mėgstami animacinių filmų personažai arba jie atspausdinti abstrakčiai arba gėlėmis. Maudymosi kostiumėlio šortai yra puikus pirkinys daugumai vyrų. Šie trumpi lagaminai būna įvairių spalvų, dažniausiai ryškių.

17. Greitas džiovinimas Trumpas:

Greitai sausos plaukimo šortai

Vienas iš pagrindinių dizaino elementų, kurį įmonės siekia, yra greito džiovinimo metodas. Ši medžiaga pagaminta taip, kad labai greitai džiūsta. Šie šortai puikiai tinka dėvėti paplūdimyje ar net prie baseino. Atspaudai yra tropiniai ir turi elastingą juosmenį.

18. Ilgas plaukimas trumpas:

Ilgi plaukimo šortai

Vyrai taip pat nori turėti ilgus plaukimo šortus, esančius virš kelio. Šie šortai yra ryškios spalvos ir spausdinti. Jie gali būti šortai, skirti maudytis ar žaisti paplūdimyje.

Maudymosi kostiumėliai ir maudymosi šortai mergaitėms gali būti dviejų dalių su aukštais kaklais arba vientisos. Moterims skirti maudymosi kostiumėliai paprastai yra seksualesni su šoniniais kirpimais ir sukryžiuotais nugarais. Taip pat galite turėti vyriškus maudymosi kostiumėlius, kurie puikiai tinka visų rūšių vandens sportui.