Dviejų dalių maudymosi kostiumėlių dizainas yra labai populiarus ir patogus. Moterys, kurios mėgsta vilkėti suknelę, kuri joms suteikia lengvumo ir stiliaus, galite rinktis 2 dalių maudymosi kostiumėlius. Yra daug dizaino suknelių su aukštu juosmeniu, žemu juosmeniu, atsipalaidavusios ir daugybės skirtingų tipų. Štai keletas stilingiausių dviejų dalių maudymosi kostiumėlių, kuriuos moterys gali išbandyti šią vasarą.

Geriausi dviejų dalių maudymosi kostiumėliai moterims:

Čia suraskime minėtus 9 geriausių dviejų dalių maudymosi kostiumėlių moterims 2018 m.

1. Dviejų dalių kostiumas iš raudono apynasrio narve:

Raudonas apynasrio narve esantis dviejų dalių kostiumas

Jei ieškote dviejų dalių maudymosi kostiumėlio, tai yra tikras pasirinkimas jums. Jame yra apynasrio stiliaus narvelio priekinis dizainas ir lengvai paminkštintas dizainas. Jis taip pat tiekiamas su atitinkamu dugnu. Medžiaga pagaminta iš poliesterio ir elastano, kad būtų patogu.

2. Moterų geometrinis maudymosi kostiumėlis:

Geometrinis moterų maudymosi kostiumėlis

Jei ieškote dviejų dalių maudymosi kostiumėlio su geometriniu dizainu, šis dizainas jums tinka. Tai apynasrio stiliaus visiškai iškloti kūno šortai. Jis pagamintas iš patogios nailono ir elastano medžiagos. Suknelė yra atvira nugaros tipo su nėriniais, kuriuos galima susieti su atitinkamu trumpu.

3. Geltonos spalvos bloko siūlių nėrinių maudymosi kostiumėlis:

Geltonos spalvos bloko dygsniuotas nėrinių maudymosi kostiumėlis

Šį sezoną išbandykite šį fantastišką dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. Jis pagamintas iš gražios geltonos spalvos medžiagos su spalvoto bloko dizainu su susiuvamais nėriniais. Spalvų derinys atrodo madingas ir stilingas. Šio ypatingo maudymosi kostiumėlio dizaino dėka galite būti spalvingi. Puikiai tinka bet kokiai progai ir sezonui.

4. Nėrimo maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu:

Nėrimo maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu

Būkite šaunūs šiame naujai suprojektuotame dviejų dalių maudymosi kostiumėlyje su aukštu kaklu. Jis pagamintas iš nėrimo kaklo su nėrinių dizainu ir užrišamu užsegimu su to paties dizaino apačia. Suknelės spalva yra labai graži ir, jei norite, pasirinkę šį universalų maudymosi kostiumėlį, galite būti stilingi.

5. Daugiaspalvis maudymosi kostiumėlis moterims:

Daugiaspalvis maudymosi kostiumėlis moterims

Tiems, kurie mėgsta dėvėti spalvingus drabužius, tai yra geras pasirinkimas. Tai spalvingi 2 dalių maudymosi kostiumėliai moterims. Tai įvairiaspalvis kišeninis bikinis su nugaros surišimu. Tai paminkštinta suknelė, o medžiaga yra tampri ir patogi. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės karštuoju metų laiku su šiais vėsiais maudymosi kostiumėliais.

6. Vintage stiliaus maudymosi kostiumėlis:

Vintažinio stiliaus maudymosi kostiumėlis

Jei esate senovinio stiliaus gerbėjas, tai yra dievo dizainas jums. Šis maudymosi kostiumėlis yra aukšto juosmens dviejų dalių maudymosi kostiumėlis su senoviniu prisilietimu. Viršutinė dalis yra paprasto dizaino su plačiu dirželiu ir užtrauktuku priekyje. Apatinė dalis yra aukšto juosmens, o medžiaga – atspausdintas dizainas. Išbandykite su stilingu saulės atspalviu ir skrybėle.

7. Tinklinis plaukimo drabužis juodos spalvos:

Tinklinis maudymosi kostiumėlis juodos spalvos

Kalbant apie skaidrų maudymosi kostiumėlį, ši juoda suknelė yra puikus pasirinkimas jums. Tai tinklinio tipo dizainas su paminkštintu dizainu ir nėrinių medžiaga iškirpte. Dugnas yra žemo juosmens, o medžiaga – poliesteris. Suknelė labai patogi, su nugaros raišteliais. Spindėkite karštomis vasaros dienomis šiais mielais 2 dalių maudymosi kostiumėliais.

8. Raudonas išgalvotas maudymosi kostiumėlis:

Raudonas prabangus maudymosi kostiumėlis

jei ieškote įmantraus maudymosi kostiumėlio, išbandykite šį raudoną 2 dalių maudymosi kostiumėlio dizainą. Suknelė padarys jus seksualią ir papuošta ant peties. Apačioje taip pat yra geras dizainas ir žemas juosmuo. Suknelė yra vieno peties tipo ir suteiks jums patrauklią išvaizdą.

9. Aksominis dviejų dalių maudymosi kostiumėlis:

Aksominis dviejų dalių maudymosi kostiumėlis

Šis violetinės spalvos aksominis maudymosi kostiumėlis moterims. Dizainas yra paprastas ir galite jį naudoti kaip maudymosi kostiumėlį ar paplūdimio aprangą. Išsiaiškinkite šį nėriniuotą mielą dviejų dalių maudymosi kostiumėlį. Medžiaga yra aksominė ir labai patogi jūsų kūnui. Su geru saulės akiniu galite būti kietas. Išbandykite šią vasarą ir būkite pagirti.

Visi aukščiau išvardinti dizainai yra universalūs ir galite būti stilingi, pasirinkę gerą ir gražaus dizaino. Visada rinkitės patvaresnę medžiagą. Karštomis vasaros dienomis paplūdimyje galite mėgautis vilkėdami mielą dviejų dalių maudymosi kostiumėlį.