Išvykimas į paplūdimį yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas. Ši veikla taip pat yra geriausias būdas parodyti savo stilių ir atrodyti žavingai. Maudymosi kostiumėlį būtina turėti, kai norite leistis į vandenį. Turėti dizainerio maudymosi kostiumėlį yra tik sensacingas būdas maudytis jūroje. Šie dizainerių maudymosi kostiumėliai suteikia jums pranašumo ir suteikia jums reikiamą komfortą bei stilių.

Geriausi dizainerių maudymosi kostiumėliai moterims su vaizdais:

Čia suraskime 9 geriausius dizainerių maudymosi kostiumėlius.

1. Dizaineris Bikinis:

Dizaineris Bikini

Puikūs mandala spausdinti maudymosi kostiumėliai yra puikus pasirinkimas paplūdimyje. Šis sodrios mėlynos spalvos bikinis turi kaklaraiščio priekį, kuris suteikia žavesio. Apkeptos rankovės taip pat yra puikus prisilietimas, kuris prideda moterišką išvaizdą. Šis bikinis yra tikrai dizainerio kūrinys.

2. „Monokini“ užtrauktukas:

Atidarykite užtrauktuką „Monokini“

Vieno gabalo dizainerio maudymosi kostiumėlis yra nuostabus dalykas. „Monokini“ yra maudymosi kostiumėlis su giliu kaklu, su užtrauktuku priekyje. Šis kontrastingos spalvos užtrauktukas puikiai tinka maudymosi kostiumėlio spalvingumui. Monokini galite turėti bet kokio modelio ar spalvos. Šis abstraktus spausdinimo dizainas taip pat yra puikus pasirinkimas.

3. Tribal Bikini rinkinys:

Tribal Bikini rinkinys

Šis koralų dizainerio maudymosi kostiumėlis yra įspūdingas kūrinys, kuris jums atrodys išskirtinai. Šio bikinio rinkinio genčių spausdinimas yra madingas ir kaimiškas tuo pačiu metu. Šį bikinį galite turėti bet kokios spalvos, tačiau genčių spalvos visada yra geriausios. Šis koralų ir juodos spalvos derinys yra tobulas.

4. Kietas Monokini:

Tvirtas Monokinis

Vienos spalvos moterų dizainerių maudymosi kostiumėliai puikiai tinka visiems odos tipams. Ši spalva gali būti bet koks jums patinkantis atspalvis. Mėlynas maudymosi kostiumėlis taip pat yra populiari spalva, nes gerai atspindi vandenį. Išbandykite šį paprastą, bet mielą mėlyną monokini.

5. „Cutwork“ maudymosi kostiumėlis:

Supjaustytas maudymosi kostiumėlis

Kirpimas yra populiari siuvimo technika, apimanti gražaus dizaino audinį. Tai sukuria tinklelį primenantį sluoksnį, kuris turi gražią tekstūrą. Šis ypač baltos spalvos suknelių dizainerio maudymosi kostiumėlių 2018 pasirinkimas yra tai, ką turėtumėte turėti, jei ieškote stiliaus. Su šia nuostabia apranga tikrai apsisuksite.

6. Tuščiaviduris vienas gabalas:

Tuščiaviduris vienas gabalas

Dar vienas maudymosi kostiumėlio dizainas, panašus į kirpimo darbus, yra tuščiaviduris dizainas. Čia nėra dizaino, bet kryžminis stilius yra padarytas. Šis dizainerio vientisas maudymosi kostiumėlis yra būtent tai, ko jums reikia, kad atrodytumėte spalvingi. Suporuokite jį su akiniais nuo saulės, jei atrodysite kaip diva.

7. Šoninis kaklaraištis vienas gabalas:

Šoninis kaklaraištis vienas gabalas

Atrodykite stulbinančiai šiame dizainerio vientisame maudymosi kostiumėlyje, kurio šonuose yra kaklaraištis. Maudymosi kostiumėlis pagamintas iš dryžuotos medžiagos, kuri yra klasikinė ir dažniausiai naudojama maudymosi kostiumėliams. Kaklaraištis pagamintas iš tos pačios medžiagos ir yra padarytas kryžminiu būdu.

8. Bikinis su aukštu juosmeniu:

Bikinis su aukštu juosmeniu

Puikus dizainerio maudymosi kostiumėlių prekės ženklas gamina šiuos nuostabius bikinius aukštu juosmeniu. Bikini komplekte yra hologramos efekto atspaudas ir ryškios spalvos. Bikinis su aukštu juosmeniu leidžia atrodyti gana stilingai ir žavingai. Spalvos išryškėja ir yra ryškios prieš mėlyną vandenį.

9. „Bardot“ maudymosi kostiumėlis:

Bardot maudymosi kostiumėlis

Prie šių moteriškų dizainerių maudymosi kostiumėlių naudojamas nuostabus suknelės dizainas, vadinamas „Bardot“. Maudymosi kostiumėlio plati iškirptė atrodo kaip valties kaklas. Šio maudymosi kostiumėlio spalvos yra ypač ryškios ir subtilios. Padarykite šį kūrinį savo ir būsite spalvingi.

Dizainerių maudymosi kostiumėliai yra pagaminti iš pirmaujančių prekės ženklų ir yra puikus būdas turėti stilių ir klasę. Šie maudymosi kostiumėliai gali būti vientisos arba bikinio komplektai. Galite juos paryškinti arba vientisas spalvas. Genties ar abstraktūs dizainai yra populiarūs, taip pat gėlių.