Maudymosi kostiumėlių dizainas daugelį metų buvo puikus, o mados pramonė siūlo keletą naujesnių, drąsių ir stilingų dizainų. Vienas iš tokių klasikinio dizaino, kuris įgauna pertvarką, yra monokinis. „Monokini“ yra vientisas maudymosi kostiumėlis, kuris gali būti mielas.

Geriausi „Monokini“ maudymosi kostiumėliai moterims su vaizdais:

Čia mes išvardijome keletą geriausių monokini dizainų, kuriuos galbūt norėsite pasirinkti,

1. „Monokini“ dizainas:

Dizainas Monokini

Čia yra klasikinis tvirtas juodas monokini maudymosi kostiumėlis, kuris atrodo nuostabiai. Juodas monokinis yra vientisas, kurio dizainas yra iškirptas iš abiejų pusių. Jis gerai sėdi ant kūno ir parodo jūsų kreives. Šį monokini galite turėti bet kokia pasirinkta spalva, tačiau juoda visada yra mėgstamiausia.

2. Apykaklės be nugaros Monokini:

Apyrankės be nugaros Monokini

Šis mielas monokinis be nugaros yra tobulas maudymosi kostiumėlis, kurį galite turėti. Pakabukų stiliaus monokini dizainas yra narve. Tai galite dėvėti madingai išvykai su draugais. Monokini taip pat yra gana stilingas ir madingas.

3. Chevronas Monokini:

Chevronas Monokini

Vienas klasikinio dizaino spaudinys yra ševronas. Šis zigzago juostelių modelis naudojamas daugelyje drabužių. Čia mes turime monokini maudymosi kostiumėlius, kurie kartu turi vientisą juodą ir ševroninį raštą. „Monokini“ patogu nešioti ir maudytis. Jį galite naudoti ir vakarėliui prie baseino.

4. Plisuotas Monokini:

Plisuotas Monokini

Čia yra standartinis monokini dizainas, kurį galite dėvėti plaukdami. Klasikinis juodas monokini maudymosi kostiumėlis taip pat klostuotas ties juosmeniu. Šis dizainas yra labai žinomas ir jį naudoja daugelis moterų. Kadangi jis apima didžiąją kūno dalį, tai taip pat teikia pirmenybę didesnio dydžio moterims.

5. Tinklinis monokinis:

Tinklas Monokini

Mielas permatomas monokinis taip pat yra puikus pasirinkimas mados pamišusiems žmonėms. Šis tinklinis dizainas taip pat yra padengtas juoda medžiaga. Galite pastebėti, kad šis dizainas puikiai tinka jauniems žmonėms. Moteriškas maudymosi kostiumėlis – vėl populiarus pasirinkimas, nes yra stilingas.

6. Siuvinėti Monokini:

Siuvinėti Monokini

Šaunus ir elegantiškas monokinis yra šis gėlėmis siuvinėtas maudymosi kostiumėlis. Dizainas yra toks įspūdingas, kad jums patiks. Gerai tinka baltos ir pastelinės spalvos gėlės. Šis vientisas maudymosi kostiumėlis tinka bet kokio amžiaus žmonėms.

7. Batik Spausdinti Monokini:

Batik Spausdinti Monokini

Kitas stilingas dizainas yra braziliškas atspaudas, kuris atrodo kaip batikas. Mėlynas ir baltas maudymosi kostiumėlis yra puikus pasirinkimas. Dėvėkite tai baseine ar paplūdimyje ir galvos tikrai apsisuks. Šis vientisas elementas puikiai tinka visų tipų kūno struktūroms.

8. „Vintage Monokini“:

Vintažinis Monokini

Vienas iš klasikinių dizainų yra vintažinė išvaizda, kurią turi šis taškuotas maudymosi kostiumėlis. Moteriški maudymosi kostiumėliai monokini yra madingi ir tokie buvo kartoms. Vieno gabalo apkabos kaklo dizainas leidžia atrodyti mielai ir stilingai.

9. Pushup Monokini:

Pushup Monokini

Pushup monokini maudymosi kostiumėlis yra dar vienas mielas modelis, kuris puikiai atrodo žmonėms. Pushup maudymosi kostiumėlis turi apynasrio iškirptę. Tai leidžia atrodyti lieknai ir elegantiškai. Tai galite turėti įvairių spalvų atspalvių ir spaudinių.

Išbandykite šį elegantišką maudymosi kostiumėlį prie baseino ar paplūdimio.

„Monokini“ dizainas puikiai tinka įvairaus amžiaus žmonėms ir kūno dydžiui. Jie dengia daug daugiau nei bikinis, todėl jie yra geriausias pasirinkimas. Monokini gali būti su petnešomis, giliu V kaklu ir tt Galite pabandyti atsispausti monokini arba klostuoti. Siuvinėjimas ar net atspaudai ant maudymosi kostiumėlio yra pyktis.