Ar šį sezoną ieškote vientisų maudymosi kostiumėlių? Jūs esate tinkamoje vietoje. Dėvėdami maudymosi kostiumėlį visada jausitės patogiai. Jei norite būti mielas ir stilingas, čia yra keletas gerų pasirinkimų. Jūs gausite daugybę skirtingų medžiagų suknelių dizaino ir modelių. Kai kurie geriausi dizainai yra čia.

Geriausi 2018 m. Maudymosi kostiumėliai moterims:

Čia suraskime 9 geriausius vientisus maudymosi kostiumėlius moterims.

1. Vienos dalies maudymosi kostiumėlis moterims:

Vienos dalies maudymosi kostiumėlis moterims

Galite mėgautis karštomis vasaros dienomis paplūdimyje su šiuo nuostabiu juodos spalvos vientisu maudymosi kostiumėliu. Tai labai ištemptas maudymosi kostiumėlis, pasiūtas iš 365 hibridinių megztinių. Jame yra įrašas su užtrauktuku ir jis parodys jūsų mielą išlenktą kūną. Šiame jaukiame juodos spalvos maudymosi kostiumėlyje galite jaustis patogiai ir mėgautis vasara.

2. Atstumkite vientisą maudymosi kostiumėlį:

Stumiamas vientisas maudymosi kostiumėlis

Norėdami pagerinti savo paplūdimio išvaizdą, išbandykite šį bordo spalvos vientisą maudymosi kostiumėlį ir būkite karštas. Tai yra bandeau iškirptė su petnešomis dirželiu nugaroje ir savarankiški kaklaraiščiai nugaroje. Iš nugaros atrodo kaip dvi dalys, bet vientisos išvaizdos su vidutiniu dugno padengimu. Medžiaga yra elastinga, pagaminta iš elastino/nailono medžiagos su poliesterio pamušalu.

3. „Hippie Crochet“ vientisas kostiumas:

Hippie nėrimo vientisas kostiumas

Norėdami ištirti savo laukinę pusę, išbandykite šį nertą juodą vientisą maudymosi kostiumėlį. Jos centre yra nėrimo pjūvis ir jis pagamintas iš poliamido ir elastino medžiagos. Be to, tai yra su reguliuojamais nugaros diržais. Jūs gausite visas to paties suknelės dizaino spalvas ir veisles.

4. Baltas saulėgrąžų nėrinių maudymosi kostiumėlis:

Baltas saulėgrąžų maudymosi kostiumėlis

Merginos vasaros sezonu visada mėgsta dėvėti mielą vientisą maudymosi kostiumėlį. Saulėgrąžų dizainas atrodo gražiai su apyvarpės maudymosi kostiumėliu su priekiniu korsetu. Kaklaraištis pagamintas iš džiuto medžiagos ir yra suvarstomas. Dirželiai perrišti auksinėmis kilpomis, o audinys ištemptas su balta medžiaga ir saulėgrąžų dizainu.

5. Raudonas maudymosi kostiumėlis:

Raudonas vientisas maudymosi kostiumėlis

Raudona spalva daro visus mielus. Jei jums patinka spalva, galite pasirinkti šį raudoną vientisą maudymosi kostiumėlį. Tai visiškai išklotas paprastas maudymosi kostiumėlis, pagamintas iš nailono medžiagos. Tai labai patogu dėvėti ir su sukiojančia priekine konstrukcija. Būkite mieli dėvėdami šį maudymosi kostiumėlį su blizgančia smeigėle. Būkite kietas su šia raudona suknele ir mėgaukitės šia vasara.

6. Baltas vientisas kostiumas be peties:

Baltas vientisas kostiumas be peties

Šią vasarą spindėkite vilkėdami šį baltą vientisą maudymosi kostiumėlį su juodais taškeliais. Jis pagamintas iš pečių silueto ir pagamintas iš nailono, elastano medžiagos su poliesterio pamušalu. Šį sezoną išbandykite šį traukiamo stiliaus maudymosi kostiumėlį ir būkite drąsūs. Išbandykite spalvotą skrybėlę, kad galėtumėte mėgautis tobula vasaros diena.

7. Geltonai raudonai atspausdintas vientisas maudymosi kostiumėlis:

Geltonai raudonos spalvos vientisas maudymosi kostiumėlis

Šį sezoną išbandykite šį mielą maudymosi kostiumėlį, kad jis būtų universalus. Išbandykite šį geltonai raudonai išspausdintą kaušelį be rankovių, žemą nugarą, aukšto kirpimo maudymosi kostiumėlį. Dizainas labai skiriasi ir yra ištemptas, pagamintas iš poliesterio ir elastano medžiagos. Įgaukite mielą kūno formą naudodami šį suknelės dizainą ir atrodykite šauniai.

8. Moteriškas maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu:

Moteriškas maudymosi kostiumėlis su aukštu kaklu

Šis 1 gabalo maudymosi kostiumėlis skirtas kasdienei treniruotei vandenyje. Jis pagamintas iš tamprios poliesterio medžiagos ir yra atsparus vandeniui. Tai bus patogu su aukšta iškirpte ir įmontuota liemenėle. Suknelė sukurta taip, kad ilgai tarnautų iš aukštos kokybės medžiagos.

9. Smaragdo spalvos vientisas maudymosi kostiumėlis:

Smaragdo spalvos vientisas maudymosi kostiumėlis

Galite pasirinkti šį smaragdo spalvos vientisą maudymosi kostiumėlį su atspausdintu dizainu. Tai puošnaus dizaino apynių stiliaus maudymosi kostiumėlis su juodos spalvos apipjaustytu siluetu. Suknelė turi vėsinantį efektą ir labai tobulai spindi šį sezoną. Jis pagamintas iš tamprios poliesterio ir elastano medžiagos.

Kadangi suknelių dizainas keičiasi kiekvieną dieną, jūs taip pat turite būti madingi. Pasirinkite puikų vasaros maudymosi kostiumėlį ir gaukite stilingą išvaizdą. Aukščiau pateiktas dizainas yra keletas geriausių galimų dizainų, kuriuos galite rasti bet kur. Raskite tinkamą jūsų kūno formą ir stilių atitinkantį stilių.