Maudymosi kostiumėliai vystosi taip dažnai. Lentynose galite rasti puikių dizainų, dėl kurių norėsite juos visus nusipirkti. Labai gražus ir moteriškas maudymosi kostiumėlis yra sijoninis maudymosi kostiumėlis. Maudymosi kostiumėliai su sijonais gali būti dviejų dalių rinkinys arba vienas. Galite pasirinkti ryškias ir gražias spalvas ir spaudinius.

Geriausi sijonai su maudymosi kostiumėliais moterims:

Čia yra 9 geriausi sijoniniai maudymosi kostiumėliai moterims su vaizdais.

1. Sijonas Bikini apačioje:

Bikini sijonas apačioje

Maudymosi kostiumėlis su sijonu su vandeniu yra puikus bikinis, kurį galima dėvėti einant į paplūdimį. Spalva yra šalta ir gerai dera su vandeniu ir saule. Sijono apačia yra paprasta ir stilinga. Viršus yra apynasrio kaklo dizainas.

2. Plaukimo sijonas:

Plaukimo sijonas

Atogrąžų maudymosi sijonas yra dar vienas puikus jūsų kolekcijos priedas. Maudymosi kostiumėlis yra vienas gabalas, kuris yra nuo peties. Šiam maudymosi kostiumėliui galite pasirinkti ryškias spalvas, o tai taip pat puikiai tinka vakarėliams prie baseino.

3. Plaukimo sijonas su sijonu:

Plaukimo sijonas su sijonu

Maudymosi kostiumėliai su sijonu yra dar vienas puikus dizainas, kurį pasirenka dauguma merginų. Šio maudymosi kostiumėlio gėlių atspaudas yra stilingas ir prašmatnus. Galite pasirinkti ryškias spalvas ir pastelinius atspalvius. Šio maudymosi kostiumėlio apykaklės kaklas yra dar viena puiki dizaino detalė. Tai lengva nešioti ir nešiotis.

4. Spagečių juostos plaukimo drabužiai:

Maudymosi kostiumėlis su spagečių dirželiu

Spagečių dirželio dizainas naudojamas daugelyje drabužių, įskaitant viršūnes ir sukneles. Taigi dizainas puikiai tinka sijonuotiems maudymosi kostiumėliams. Šis maudymosi kostiumėlis su sijonu yra madingas ir klasikinis. Dizainas turi įbrėžimą apačioje ir atrodo labai gražiai.

5. Ruched Swim Wear:

Maudymosi kostiumėlis

Čia yra puikus būdas papuošti paplūdimį. Raukšlėta išvaizda yra viena dekoratyvinės medžiagos rūšis, surenkama drabužio apačioje. Maudymosi sijono apačia šiuo atveju yra dviejų ar trijų sluoksnių. Maudymosi kostiumėlį galite turėti kaip juodą maudymosi sijoną arba bet kokios spalvos.

6. Pilvo kontrolės plaukimo apranga:

Pilvo kontrolės plaukimo apranga

Vienas puikus būdas pažvelgti į formą yra dėvėti pilvą kontroliuojančius drabužius. Tai taip pat matyti maudymosi kostiumėliuose. Šie maudymosi kostiumėliai pilvui gali būti ilgas maudymosi sijonas arba trumpas. Gėlių atspaudas leidžia spaudai atrodyti užimtai ir paslepia flabą.

7. Retro plaukimo apranga:

Retro plaukimo apranga

Puikus vintažinis stilius – maudymosi sijonas aukštu juosmeniu. Šis retro stiliaus maudymosi kostiumėlis puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms. Viršutinė pusė gali būti apynasrio iškirptė arba bet koks kitas stilius. Sijonas yra aukšto juosmens ir suteikia gerą sukibimą apačioje. Plonas plyšys pabaigoje suteikia sijonui gražią išvaizdą.

8. „Ruffle Skirt Swim Wear“ drabužiai:

Maudymosi kostiumėlio sijonas

Puikus sijonuotas dviejų dalių maudymosi kostiumėlis-tai nuostabūs maudymosi kostiumėliai su raukiniu. Maudymosi kostiumėlio viršuje yra raukiniai ir apynasrio diržas. Apatinė dalis yra trijų spalvų raukšlių sluoksniai, kurie sudaro ombre atspalvį. Maudymosi kostiumėliai yra tikrai seksualūs ir pastebėsite, kad šis dizainas tinka paplūdimiui.

9. Vieno peties sijono plaukimo drabužiai:

Vieno peties sijono maudymosi kostiumėlis

Patikrinkite šį itin šaunų baltą maudymosi sijoną su vieno peties dizainu. Šio maudymosi kostiumėlio sijonas su sijonu yra tiesiog gražus. Išjungtas pečių dizainas yra pilnas ryškių spalvų ir baltos spalvos pagrindo. Jūs taip pat galite tai padaryti visiškai baltu atspalviu.

Maudymosi kostiumėliai su sijonais yra ypač gražus maudymosi kostiumėlių pasirinkimas, kurį renkasi daugelis moterų. Maudymosi kostiumėlio sijono apačia yra madinga ir prašmatni. Šių maudymosi kostiumėlių viršūnių taip pat gali būti įvairių, tokių kaip pakabučių kaklas, gilus V, vienas petys ir kt..