Mayo tasarımları yıllar içinde harika oldu ve moda endüstrisi cesur ve şık birkaç yeni tasarımla geliyor. Bir makyaj alan böyle klasik bir tasarım monokini. Monokini, sevimli olabilen tek parça bir mayo..

Görüntülü Kadınlar İçin En İyi Monokini Mayolar:

Burada, aralarından seçim yapmak isteyebileceğiniz en iyi monokini tasarımlarından bazılarını listeledik.,

1. Tasarım Monokini:

Tasarım Monokini

İşte muhteşem görünen klasik düz siyah monokini mayo. Siyah monokini, her iki tarafında bir tasarım kesimi olan tek parçadır. Vücuda iyi oturur ve kıvrımlarınızı gösterir. Bu monokini’yi seçtiğiniz herhangi bir renkte alabilirsiniz, ancak siyah her zaman açık bir favoridir..

2. Halter Backless Monokini:

Halter Sırtsız Monokini

Bu sevimli sırtı açık monokini, sahip olabileceğiniz mükemmel monokini mayo. Halter tarzı monokini kafesli bir tasarıma sahiptir. Bunu arkadaşlarınızla şık bir gezi için giyebilirsiniz. Monokini de oldukça şık ve modaya uygun.

3. Chevron Monokini:

şerit monokini

Bir klasik tasarım baskısı şerittir. Bu zikzak çizgili desen birçok giyside kullanılmaktadır. Burada düz siyah ve zikzak desenli bir monokini mayomuz var. Monokini giymek ve yüzmek için rahattır. Bunu bir havuz partisi için de kullanabilirsiniz..

4. Pileli Monokini:

pileli monokini

İşte yüzmek için giyebileceğiniz standart bir monokini tasarımı. Klasik siyah monokini mayo da beli pileli. Bu tasarım çok ünlüdür ve birçok kadın tarafından kullanılmaktadır. Vücudun büyük bir kısmını kapladığı için büyük beden bayanlar tarafından da tercih edilmektedir..

5. Mesh Monokini:

örgü monokini

Transparan sevimli bir monokini de moda çılgınları için harika bir seçimdir. Bu ağ tasarımı da siyah malzeme ile kaplanmıştır. Bu tasarımın gençler için iyi çalıştığını görebilirsiniz. Monokini kadın mayo yine şık olduğu için popüler bir seçim..

6. İşlemeli Monokini:

işlemeli monokini

Bu çiçek işlemeli mayo havalı ve zarif bir monokini. Tasarım o kadar muhteşem ki, buna düşkün olacaksınız. Beyaz ve pastel renkli çiçekler iyi çalışır. Bu monokini tek parça mayo her yaş için doğru.

7. Batik Baskı Monokini:

Batik Baskı Monokini

Bir başka şık tasarım ise batik baskıya benzeyen Brezilya baskısıdır. Mavi ve beyaz monokini mayo, sahip olmak için harika bir parça. Bunu havuz veya plaj için giyin ve kafalar kesinlikle dönecek. Bu tek parça her türlü vücut yapısı için harika.

8. Eski Monokini:

bağbozumu monokini

Klasik tasarımlardan biri de bu puantiyeli mayodaki vintage görünüm. Kadınların monokini mayoları modadır ve nesiller boyu böyle olmuştur. Tek parça yular boyun tasarımı, sevimli ve şık görünmenizi sağlar..

9. Şınav Monokini:

şınav monokini

Pushup monokini mayo, insanlarda harika görünen başka bir sevimli modeldir. Pushup mayo askılı bir yakaya sahiptir. Bu sizi ince ve zarif gösterir. Bunu çeşitli renk tonlarında ve baskılarda alabilirsiniz..

Havuz veya plaj için bu zarif mayoyu deneyin.

Monokini tasarımları, vücut ölçülerinin yanı sıra her yaştan insan için mükemmeldir. Bikiniden çok daha fazlasını örterler ve bu nedenle tercih edilen seçimdir. Monokini askılı, derin V yakalı vb. olabilir. Pushup monokini veya pilili deneyebilirsiniz. Mayo üzerindeki nakışlar ve hatta baskılar bir öfke.