Mayolar sadece bir giysi değil, aynı zamanda kadınlar için moda kıyafetleridir. Spor aktiviteleri kadınlar arasında giderek daha tanıdık hale geldikçe, yüzme ve mayoların modası da başladı. Bugün genç kızlardan yaşlı kadınlara kadar farklı yaş gruplarındaki kadınlar için mayolar mevcuttur ve herkesin tarzına uygun birçok tasarım ve stile sahiptir. gereklilik.

Görüntülü Kadınlar İçin En İyi Mayolar:

Şık ve rahat görünmek için hangi mayoları giyeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin:

1. Kırmızı Pamuklu Mayo:

Kırmızı Pamuklu Mayo

Bu kırmızı pamuklu mayo türünün tek örneğidir. Herkesin bedenine sığması ve ayarlanması için elastik kayışlara sahiptir ve çok rahat olabilir. Yaz mevsiminde giyilmesi en iyisidir. Bu, çift plaj gezisi için en iyi seçim olan küçük şirin bir mayo türü görünüyor..

2. Tek Parça Mayo:

Monokini Mayo

Kadınlar için bu siyah monokini mayo, partideki en şık olanıdır. Hafif dolgulu kuplara, omuz askılarına ve çift katmanlı köşebentlere sahiptir ve ekli bir astarı vardır. %80 naylon ve %20 elastandan yapılmıştır.

3. Dar Kesim Mayo:

Dar Kesim Mayo

Kadınlar için bu dar kesim spor mayo rahat bir takımdır. Kolayca giyilip çıkarılabilir ve esnektir. Takmayı kolaylaştıran ekli bir tozluk ile birlikte gelir.

4. Midi Mayo:

Midi Mayo

Bu su mavisi mayo, midi benzeri bir tarza sahip olan bir mayo. Bu mayo çok esnektir ve kolayca giyilebilir. Likralı polyesterden üretilmiştir ve kolayca yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Plajda veya piknik kurulumunda giyilmeye uygundur..

5. Bodysuit Mayo:

Body Mayo

Beyaz body tarzı bu mayo, alternatif şekillerde giyilebilen bir mayodur. Mayo olarak kullanılmasının yanı sıra body olarak da giyilebilir ve giyilip çıkarılması kolaydır. Bir omuz silkme ile eşleştirilebilir veya onsuz da giyilebilir..

6. Tank Mayo:

Tank Mayo

Bu açık yeşil tank mayo, bir yüzme etkinliğinde veya başka bir tatilde de giyilebilecek olandır. Bu mayo %80 poliamid ve %20 elastinden yapılmıştır. Elde yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir. Görünümü tamamlamak için dik kesim bir etekle eşleştirilebilir..

7. Tam Mayo:

Tam Mayo

Bu uzun kollu tam mayo her spor kadınının tercihidir. Yüzmeden su altı dalışına kadar birçok su aktivitesinde rahatlıkla giyilebilir. %80 naylon ve %20 elastinden üretilmiştir ve elde yıkanabilir..

8. Diz Boyu Mayo:

Diz Boyu Mayo

Bu spor dizlik rahat bir seçimdir ve daha fazla kapsama alanı tercihi olan kadınlar için satın alınmalıdır. Dayanıklılık 10 elyaftan yapılmıştır ve destek sağlamak için dolgulu büstü ile birlikte gelir. Çabuk kurur ve harika bir şekil verir ve her kullanıma uygundur..

9. Baskılı Mayo:

Baskılı Mayo

Naylon kumaş, puantiye baskılı bu mayo, havuz başında hem rahatlık hem de şıklık arayan kadınların olmazsa olmazı. Bu mayo, büyük destek ve uyum sağlamak için derin bir boyuna ve geniş omuz askılarına sahiptir. Hızlı kurur ve yıkanabilir. Şıklık katmak için kaftan üst veya dalgalı yakalı maksi elbise ile eşleştirilebilir..

10. Katı Mayo:

Katı Mayo

Bu sağlam mayo maksimum koruma sağlar ve %90 naylon ve %10 spandeks malzemeden yapılmıştır. Bu mayo klora dayanıklıdır ve vücudu saran bir uyum hissi verir. İyi bir göğüs desteği sağlamak için geniş U şeklinde bir boynu vardır ve giymek için esnektir. Bir iç giyim olarak bir örtülü elbise veya bir maksi elbise ile de eşleştirilebilir..

11. Çok Renkli Mayo:

Çok renkli Mayo

Bu çok renkli kolsuz mayo hem şık hem de sportif olmak isteyen kadınların olmazsa olmazı. Bu mayo %88 naylon ve %12 elastinden yapılmıştır. Bu, sert bir yüzme seansı veya havuz partisi vb. için giyilebilir. Çok amaçlı ve dayanıklıdır. Yüzme olmadığında zarif bir görünüm kazandırmak için bir kaftan üst veya örtülü bir elbise ile eşleştirilebilir..

12. Mayo Üzerinde Kayma:

Mayo üzerinde kayma

Bu pembe slip-on mayo, rahatlık ve incelik arayan kadınların tercihi. Bu mayo gerilebilir elastandan yapılmıştır ve iyi bir uyum sağlar. Takım elbiseler, göğüs pedlerini tutmak için küçük çerez cepleriyle birlikte gelir. Çabuk kurur ve birden çok kez giyilebilir. Çekici görünmesi için beyaz şeffaf bir üst veya kaftan üst veya şeffaf bir etek ile eşleştirilebilir..

13. Tek Parça Mayo:

Tek Parça Mayo

Bu zarif mayo, parti içinde en rahat olanlardan biridir. Bu %96 naylon ve %4 elastandan yapılmıştır ve gerilebilir. Bir çift kot pantolonla da giyilebilir. Elde yıkanabilir ve çabuk kurur ve dalgalı yakası ve ayarlanabilir askıları ile birlikte gelir. Bu, bu mayoyu bir çift kot ile bir bodysuit olarak da giyilebilen çok amaçlı bir hale getirmeye yardımcı olur..

14. Fırfırlı Mayo:

Fırfırlı Mayo

Bu kısa bayan mayo, stil arayan kadınların mutlaka alması gereken bir şey. Rengi mavidir ve boynunda fırfırlar vardır. Hijyen ve konfor için %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Gerilebilir elastin ile vücudunuza çok iyi uyum sağlar ve elde yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kurutulabilir..

15. Çizgili Mayo:

Çizgili Mayo

Bu çizgili yüzücü elbisesi %90 naylon ve %10 Fiberden yapılmıştır. Bu mayo, yüksek kesim paçalara, yumuşak pedlere sahiptir ve parlak, zarif bir görünüm kazandırmak için metalik ipliklerle tasarlanmıştır. Bir elbise olarak giyilebilir veya spor aktiviteleri veya havuz başı partisi için kullanılabilir. Tasarımı tanımlayan ve size mükemmel bir vücut uyumu sağlayan dalgalı bir yaka ile birlikte gelir..

16. Siyah Çarpıntı Mayo:

Siyah Flutter Mayo

Bayanlar için bu yumuşacık yüzme elbisesi baştan çıkarıcı bir parça. %90 poliamid ve %20 elastandan yapılmıştır ve çıkarılabilir kupları ve kayışları ile birlikte gelir. Böylece rahatlığa göre kayışlar ve bardaklar konulabilir. Elde yıkanabilir ve çabuk kurur ve düzenli bir iş günü yüzmesi veya rahatlatıcı bir güneş banyosu için uygundur. Aynı zamanda bir kot pantolon ile body olarak da giyilebilir ve bu nedenle gerektiğinde çok amaçlı kullanılabilir..

17. Bikini Tarzı Mayo:

Bikini Tarzı Mayo

Bu kapalı omuz bikini tarzı, tropikal desenli kadınlar için mayo, tatile hazır görünmeye çalışanların olmazsa olmazı. Bu mayo, büstü desteklemek için omuzda bağları ile birlikte gelir. Yumuşak bardaklarla birlikte gelir ve astarlıdır. Çerçevenize iyi bir uyum sağlamak için poliamid ve elastin ile yapılır ve takım elbiseye zarafet katmak ve elbise olarak kullanmak için şeffaf bir üst veya örtülü elbise ile eşleştirilebilir..

18. Akış Mayo:

Akış Mayo

Bayanlara yönelik bu siyah dökümlü mayo, su kenarında dinlenmek isteyenler içindir. Mayo bir iç giyim ile eşleştirilebilir ve gevşek kayışlarla birlikte gelir. Polyamid ve naylondan üretilmiş olup yüzücünün rahatsız etmeyen bir rahatlık sağlar. U şeklinde bir yakaya sahiptir ve görünümü tamamlamak için omuz silkme veya alt giyim ile eşleştirilebilir..

19. Fırfırlı Mayo:

Fırfırlı Mayo

Bu fırfırlı meyve baskılı mayo, eğlenceli bir plaj günü için giyilebilecek bir mayo. Naylondan yapılmıştır ve sıkı göğüs desteği sağlayan pedlerle birlikte gelir. Mayo elde yıkanabilir ve çabuk kurur.

20. Sırtsız Mayo:

Sırtı Açık Mayo

Kadınlara yönelik bu açık mavi sırtı açık mayo, bodycon fit ile birlikte gelir. Fırfır detayları ile dalgalı bir yakaya sahiptir. Bir plaj partisi için veya havuzda bir sıçrama yapmak için en iyi şekilde giyilebilir. Mayo, yumuşak ve gerilebilir kumaştan yapılmıştır ve gerektiğinde sırtı örtmek için nervürlü bir spagetti üst ile eşleştirilebilir veya aksi takdirde bu mayo ile altına bir etek de giyilebilir..

21. Cabrio Mayo:

Cabrio Mayo

Bu eflatun üstü açılır mayo iki seçeneğe sahiptir; askılı ya da straplez olarak kullanılabilir. Bu mayo, yapılandırılmış kupları, fırfırlı beli ve askılı üst silüeti nedeniyle retro bir görünüme sahiptir. Gündüz yüzmek için mükemmel bir uyum olabilir. Görünümü tamamlamak için omuz silkme, nervürlü spagetti veya kesilmiş beyaz bir etekle giyilebilir..

22. Yastıklı Mayo:

Dolgulu Mayo

Bu yumuşak dolgulu kadın yüzücü elbisesi, içinizdeki sporcu kadın için yapılmıştır. İç çamaşırı desteği ile giyilebilir ve esnek bir görünüm vermek için naylon ve spandeks ile yapılmıştır..

23. Dantelli Mayo:

Dantel Mayo

Bu bağcıklı dantel mayo, sofistike bir plaj partisi için giyilebilecek bir mayo. Rengi beyazdır ve bu nedenle dikkatli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Bu mayo, göğsü desteklemek için yumuşak pedlerle birlikte gelir ve elde yıkanabilir ve iple kurutulabilir. Yüzme olmadığında görünümü tamamlamak için bir kaftan üst veya pamuklu bir etek ile eşleştirilebilir..

24. Yarışçı Sırtlı Mayo:

Yarışçı Sırtlı Mayo

Bu bodycon, yarışçı sırtlı mayo, sağlam bir naylon ve elastan gerilebilir malzeme ile birlikte gelir. Eğlenceli bir spor yüzme aktivitesi için giyilebilir ve sizi rahat ve aktif tutar. Göğsü desteklemek için yumuşak pedlerle birlikte gelir ve klora dayanıklıdır. Bu mayo, gerekirse altına bir etek veya bel iç çamaşırı ile eşleştirilebilir..

25. Monogram Mayo:

Monogram Mayo

Bu siyah monogram mayo, aktif sporcular için çok uygundur. Bu mayo, polyester karışımından oluşur ve balen desteği ile birlikte gelir. Sıska ve aynı zamanda gerilebilir. Sıkı bir yüzme antrenmanı için giyilebilir veya bir sahil partisi için başka şekilde giyilebilir..

26. Sprint Mayo:

Sürat Mayo

Bu mayo, aktif yüzme egzersiz seansı için gerilebilir ve rahat olmasını sağlayan poli spandeks ile yapılmıştır. Yüzme, sprint gibi sporlarla uğraşan bayanlar için üretilmiş ve özel olarak tasarlanmıştır. Rengi laciverttir ve grafik baskılıdır..

27. V yaka Mayo:

V yaka Mayo

Bu dolgulu V yaka mayo, tam oturan mayodur. Bu mayo naylon ve elastandan yapılmıştır. Bu, aktif bir iş günü yüzme antrenmanı veya rahat bir yüzme seansı için de giyilebilir. Kolsuzdur ve bir üst ve alt paketi ile birlikte gelir. Rahattır ve kolayca elde yıkanabilir.

28. Horizon Bikini Mayo:

Horizon Bikini Mayo

Bu baskılı ufuk bikini mayo, plaj serserileri ve hem şıklık hem de rahatlık arayanlar için üretildi. İnce baskısı ona asil bir görünüm verir. Arkadan klipslidir ve ihtiyaca göre ayarlanabilen ayarlanabilir kayışlarla birlikte gelir. Astarlıdır ve göğüs pedleri yoktur ve bir kombin yapmak için bel yelekleriyle eşleştirilebilir. Bu mayo elde yıkanabilir ve çabuk kurur.

29. A-line Mayo:

A Kesim Mayo

Bu A-line mayo yüzmeyi sevenler için. Bu klora dayanıklı, naylon spandeks mayo, suda gerilebilir ve rahattır. Mayo, büstü desteklemek için küçük yumuşak pedlerle birlikte gelir ve gerekirse bacakları kapatmak için alt giyim ile eşleştirilebilir. Kolayca yıkayabilir ve hızlı bir şekilde kurutabilirsiniz..

30. Şekillendirme Mayo:

Şekillendirme Mayo

Bu maillot siyah ve baskılı mayo, mükemmel uyum ve çerçeve arayanlar için. Bu mayo poli elastandan yapılmıştır ve malzeme su altında iyi bir destek sağlar. Yüzme veya su altı dalışı için giyilebilir ve klora karşı dayanıklıdır. Bu mayo elde yıkanabilir ve kurutma makinesinde kurutulmamalıdır. Yeniden kullanım için hat kurutulmalıdır.

Mayolar sadece bir aksesuar değil, sporla uğraşan birçok kadın için bir ihtiyaçtır; özellikle yüzme. Su altında rahatlık sağlayan iyi bir uyum ve çerçeve sağlamak için polyesterden poliamid, spandex ve elastin gibi farklı kumaşlardan yapılmıştır. İnsanların gereksinimlerine uyacak ve onlara istediklerini verecek şekilde giderek daha fazla tasarım ve boyut sunulmaktadır..