Bu sezon tek parça mayolar mı arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Mayo giymek sizi her zaman rahat ettirir. Sevimli ve şık olmak istiyorsanız, burada bazı iyi seçenekler var. Farklı malzemelerden birçok renk ve desende elbise tasarımları elde edeceksiniz. Bazı en iyi tasarımlar sizin için burada.

2018’de Kadınlar İçin En İyi Tek Parça Mayolar:

Kadınlar için bahsi geçen en iyi 9 tek parça mayo ile burada bulalım.

1. Kadınlar için Tek Parça Mayo:

Kadınlar İçin Tek Parça Mayo

Bu güzel siyah tek parça mayo ile sahilde sıcak yaz günlerinin tadını çıkarabilirsiniz. 365 hibrit formadan yapılmış çok gerilebilir bir mayo. Arkadan fermuarlı bir girişi var ve sevimli kıvrımlı vücudunuzu gösterecek. Bu güzel siyah baskılı mayo ile rahat edebilir ve yazın keyfini çıkarabilirsiniz..

2. Tek Parça Mayoyu yukarı itin:

Tek Parça Mayoyu yukarı itin

Plaj görünümünüzü geliştirmek için bu bordo tek parça mayoyu deneyin ve sıcak olun. Bu, arkada kendi kendine bağları olan arka boyunda halter askılı kravat ile bandeau yaka yapılır. Arkadan iki parça gibi görünse de alt kısmı orta kapatan tek parça bir görünüme sahip. Malzeme, polyester astarlı elastin/naylon malzemeden yapılmış gerilebilir.

3. Hippi Tığ Tek Parça Takım Elbise:

Hippi Tığ Tek Parça Takım

Vahşi yönünüzü keşfetmek için bu kroşe kesim siyah tek parça mayoyu deneyin. Ortası kroşe kesim olup poliamid ve elastin malzemeden üretilmiştir. Ayrıca, bu da ayarlanabilir arka kayışlarla birlikte gelir. Aynı elbise tasarımının tüm renk ve çeşitlerini alacaksınız.

4. Beyaz Ayçiçeği Bağcıklı Mayo:

Beyaz Ayçiçeği Bağcıklı Mayo

Kızlar yaz mevsiminde sevimli tek parça mayo giymeyi her zaman severler. Ayçiçeği tasarımı, ön korseli askılı üst mayo ile güzel görünüyor. Kravat jüt malzemeden yapılmıştır ve bağcıklı bir tasarımdır. Kayışlar altın deliklerden bağlanır ve kumaş, üzerinde beyaz malzeme ve ayçiçeği tasarımı ile gerilebilir.

5. Kırmızı Tek Parça Mayo:

Kırmızı Tek Parça Mayo

Kırmızı renk herkesi sevimli yapar. Rengi seviyorsanız, bu kırmızı tek parça mayoya gidebilirsiniz. Naylon malzemeden üretilmiş tamamı astarlı sade bir mayodur. Bu, giyilmesi son derece rahattır ve bükümlü bir ön tasarıma sahiptir. Parlayan saplamalı bu mayoyu giyerek sevimli olun. Bu kırmızı elbisenin içinde havalı ol ve bu yazın tadını çıkar.

6. Beyaz Off-Omuz Tek Parça Takım Elbise:

Beyaz Off-Omuz Tek Parça Takım

Siyah noktalı bu beyaz tek parça mayoları giyerek bu yaz parlayın. Omuz silüetinden yapılmıştır ve polyester astarlı naylon, spandeks malzemeden yapılmıştır. Bu pull-on tarzı mayoyu bu sezon deneyin ve cesur olun. Mükemmel bir yaz gününün tadını çıkarmak için bununla renkli bir şapka deneyin.

7. Sarı Kırmızı Baskılı Tek Parça Mayo:

Sarı Kırmızı Baskılı Tek Parça Mayo

Çok yönlü olması için bu sezon bu sevimli mayoyu deneyin. Bu sarı-kırmızı baskılı kolsuz kepçe düşük arka yüksek kesim tek parça mayo deneyin. Tasarımı çok farklı olup gerilebilir polyester ve elastan malzemeden üretilmiştir. Bu elbise tasarımıyla sevimli bir vücut şekli elde edin ve havalı bir görünüm elde edin.

8. Kadın Yüksek Boyun Tek Parça Mayo:

Kadın Yüksek Boyun Tek Parça Mayo

Bu 1 parça mayo, suda günlük egzersiz için tasarlanmıştır. Bu, gerilebilir polyester malzemeden yapılmıştır ve aynı zamanda suya dayanıklıdır. Bu, dahili sütyenli yüksek yaka ile de rahat olacaktır. Elbise, yüksek kaliteli bir malzeme ile uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır..

9. Zümrüt Rengi Tek Parça Mayo:

Zümrüt Rengi Tek Parça Mayo

Baskılı tasarıma sahip bu zümrüt rengi tek parça mayoyu tercih edebilirsiniz. Bu, panelli siyah süslemeli bir siluete sahip, süslü tasarıma sahip, askılı tarzı bir mayo. Elbisenin serinletici bir etkisi var ve bu sezon parlamak için çok mükemmel. Gerilebilir polyester ve elastan malzemeden üretilmiştir..

Elbise tasarımları her gün değiştiği için sizin de trend olmanız gerekiyor. Mükemmel bir yaz mayo seçin ve havalı ve şık bir görünüm elde edin. Yukarıdaki tasarımlar, her yerde bulabileceğiniz mevcut en iyi tasarımlardan bazılarıdır. Vücut şeklinize ve tarzınıza uygun stili bulun.