Mayolar ve yüzme şortları, havuz veya plaj için giyinmenin harika bir yoludur. Bu mayolar çok pratiktir ve kadınlar ve genç kızlar için mükemmeldir. Kızlar ve kadınlar için bu mayo çeşitli renk ve baskılarda olabilir. Mayolar hem tek parça hem de iki parçadır..

Resimlerle En İyi Yüzme Şortları ve Mayoları:

Kadınların harika görünmesi için bahsedilen en iyi 9 mayoyu burada bulalım.

1. Yüksek Boyun Mayo:

Yüksek Boyun Mayo

Bu, genç kızlar için uygun, sevimli, yüksek boyunlu bir mayo. Yüksek yakalı takım, kızların yüzmesini çok rahat hale getiriyor. Bu iki parçalı mayo, çocukların çok seveceği eğlenceli ve heyecan verici bir mayo. Parlak renkler ve baskılar tam onlara göre.

2. Ayarlanabilir Askılı Takım:

Ayarlanabilir Askılı Mayo

İşte ayarlanabilir askılı harika bir kız çocuk mayosu. Bu, mayo giymeyi kolay ve rahat hale getirir. Üst kısım düz renk ve alt kısım çiçek tasarımlıdır. Bu takıma çeşitli renk ve baskılarda da sahip olabilirsiniz..

3. Halter Mayo:

Halter Mayo

Kadınlar için bu mükemmel mayo klasik bir tasarıma sahiptir. Burada kullanılan renk katı ve genellikle gölgede pastel. Bu takım, modaya uygun görünmenizi sağlayan vintage görünümlü bir mayo. Mayonun yular boynu, ayarlamak için mükemmeldir..

4. Kesikli Mayo:

Kesimli Mayo

Yanları kesimli bu havalı yüksek boyunlu tek parça mayoyu deneyin. Beyaz bordürlü çarpıcı siyah mayo, genç kızlar için idealdir. Takım elbisenin yanlarındaki kesikler sizi bir diva gibi gösteriyor. Bu tasarımcı giyim sadece plaj için olanıdır.

5. Fırfırlı Mayo:

Fırfırlı Mayo

Sıcak mayolardan birinin üst yarısında bu fırfır var. Takım elbise, büyük beden kadınlar için de harika olabilir. Üst yarısında volan ve spagetti kayışları bulunur. Alt kısım kontrast renkte ve baskıda.

6. Çapraz Sırtlı Takım:

Çapraz Sırtlı Mayo

Çapraz sırt tasarımına sahip bu bayan takım elbiseyi deneyin. Mayo, seksi bayanlar için harika olan iki parçalı bir bikinidir. Çapraz sırt, size arka kısımda da harika bir tasarım sunar. Takım elbisenin yan kesimleri de harika bir moda unsuru.

7. Taraklı Takım:

Taraklı Mayo

İşte kızlar için olduğu kadar kadınlar için de harika olacak havalı, taraklı şirin bir mayo. Yüksek belli mayo, güzel taraklı kenarlara sahiptir. Bu onu oldukça şık kılıyor. Halter tarzı da klasik tasarımdır..

8. Fermuarlı Mayo:

Fermuarlı Mayo

Bu sıcak tek parça mayolar yüzmek için en uygun olanlardır. Ön kısımdaki fermuar, bu takım elbiseleri giyme kolaylığı sağlar. Bu, bulabileceğiniz en iyi takımlardan biridir. Bunu havuz veya plaj için giyebilirsin.

9. Bayan Yüzme Şortları:

Bayan Yüzme Şortları

Bazı kadınlar üstlerle iyi giden yüzme şortları giymeyi çok ister. Klasik siyah renk şortlar en iyi ve en popüler seçimdir. Bu kısa, aynı zamanda formda görünmenizi sağlamak için harika.

10. Örtün Kısa:

Yüzme Şortunu Kapatın

Lider bir marka, herkes tarafından sevilen bu harika örtülü kadın mayolarını yaratıyor. Sade şortların tasarımı yok, sadece yanda markanın logosu var. Renk cesur veya basit ama zarif olabilir. Bunları kısa ya da uzun mayo üstleriyle kombinleyebilirsiniz..

11. Şortlu İki Parça:

Şortlu İki Parça

Kadınlar arasında bir diğer popüler seçim ise şortlu iki parça mayo. Bu tarz sportif kadınlar için harika. Burada kullanılan tankini şık. Üst kısım baskılı bir tasarıma sahiptir ve şortlar düz düz renklerdedir. Bu sette harika görüneceksiniz, bu yüzden satın almanız gerekir.

12. Erkek Kısa Takım Elbise:

Erkek Kısa Mayo

Erkek mayosu, yüzmek için harika çalışan kısa bir pantolon. Şortlar çeşitli renk ve tonlarda gelir. Bunları baskılı veya düz renklerde alabilirsiniz. Erkek şortları elastik bantlar veya ip bağları ile gelir. Erkekler arasında en popüler olan siyah takım elbise veya kırmızı takım elbise olabilir..

13. Kargo Yüzme Sandıkları:

Kargo Yüzme Sandıklar

Standart bir yüzme sandığı, erkeklerin plajda eğlenmesi için mükemmel bir yoldur. Bu şort, plajda veya havuzda giymek için doğru giysidir. Bu, plaj oyunları oynamanıza da yardımcı olur. Bu basit ve yalındır tasarım çeşitli renklerde yapılmıştır.

14. Kısa Boy Kısa:

Kısa Boy Şort

İşte plaj için giyebileceğiniz süper kısa boy erkek şortları. Bu şort çeşitli tonlarda gelir ancak siyah her zaman popülerdir. Bu mayoların süper kısa uzunluğu onları oldukça seksi kılıyor. Bacaklarınızı bronzlaştırın ve harika görünmek için egzersiz yapın.

15. Logo Kısa:

Logo Yüzme Şortları

Çoğu yüzme şortu basit ve sadedir. Bu yüzden markalı şortlar normal olarak üzerlerinde logo basılı olarak gelir. Bu bel bandında yapılır. Bu siyah şort, markanın adını cesurca sergileyen doğru modeldir. Şort söz konusu olduğunda en sevdiğiniz markalardan herhangi birine girebilirsiniz..

16. Basılı Kısa:

Baskılı Şort

Baskılı mayolar gençler ve erkekler arasında popüler bir seçimdir. Şortların üzerine en sevilen çizgi film karakterleri basılmış veya soyut veya floral desenlerde basılmıştır. Mayo şortları çoğu erkek için harika bir satın almadır. Bu kısa gövdeler, çoğunlukla parlak olan çeşitli renklerde gelir..

17. Hızlı Kuru Kısa:

Hızlı Kuruyan Yüzme Şortları

Firmaların ulaşmaya çalıştığı ana tasarım unsurlarından biri hızlı kuruma yöntemidir. Bu malzeme çok çabuk kuruyacak şekilde yapılmıştır. Bu şortlar plajda ve hatta havuzda giymek için mükemmeldir. Baskılar tropikaldir ve elastik bir bele sahiptir.

18. Uzun Yüzmek Kısa:

Uzun Yüzme Şortları

Erkekler ayrıca diz hizasına kadar gelen uzun mayoları tercih ederler. Bu şortlar koyu renkli ve baskılıdır. Yüzmek veya kumsalda oynamak için şort olabilirler..

Kızlar için mayo ve mayolar yüksek yakalı iki parça veya tek parça olabilir. Kadınlar için olan mayolar genellikle yandan kesimleri ve çapraz sırtları ile daha seksidir. Her türlü su sporu için harika olan erkek mayolarına da sahip olabilirsiniz..