Mayolar sevimli olabilir ve sadece pratik olabilirler. Bazı kadınların giymeyi tercih ettiği mayolar daha çok yüzme amaçlıdır. Buna dalış, sörf vb. dahil olabilir. Burada ana odak, kendinizi her zaman kuru tutmak ve kendinizi sert güneşten ve su koşullarından korumaktır. Tam mayo, korunmaya ihtiyacınız olduğunda giymek için doğru ekipmandır..

Görüntülü Kadınlar İçin En İyi Tam Mayolar:

Bayanlar için bahsi geçen en iyi 9 sevimli mayoyu burada bulalım.

1. Güneş Koruyucu Mayo:

Güneş Koruyucu Mayo

Sizi sert güneşten korumak için bu tam mayoyu kendinize alın. Mayo vücudunuz için tam bir kaplamaya sahiptir. Bileklerinizin başlangıcından ayak bileğinize kadar güneşten korunursunuz. Bu, aynı zamanda herhangi bir bronzluk izi almamanıza da yardımcı olur..

2. SPF Korumalı Mayo:

SPF Korumalı Mayo

Bu tam vücut mayo, sizi güneşin zararlı UV ışınlarından korumak için özellikle harika. Bu, havuzda yüzerken veya okyanustayken bile giyilebilir. Bu mayo, yüzerken pantolonun kıvrılmaması için ayak için de bir halkaya sahiptir..

3. Suya Dayanıklı PU Mayo:

Su geçirmez PU Mayo

İşte sular için kesinlikle harika olan sevimli bir tam parça mayo. Su geçirmez PU mayo, erkekler ve kadınlar için mükemmeldir. Bu mayo ile tüm vücudu kapatabilirsiniz. Bu, vücudunuzun ıslanmamasını ve sert güneşten korunmasını sağlar..

4. Stinger Takım Elbisesi:

Stinger Takım

Tam parça bir mayo, büyük ölçüde okyanusa dalan insanlar tarafından kullanılır. Bu özel parçanın da bir baş örtüsü var. Bu saçınızı kuru tutacak ve sizi sudan kurtarmaya yardımcı olacaktır. Mayo giymek ve çıkarmak kolaydır.

5. Yüksek Bel Mayo:

Yüksek Bel Mayo

Yüksek belli bir mayo, bazı kadınların kullandığı bir başka özelliktir. Dini sebeplerden dolayı bazı kadınlar tepeden tırnağa örtünmeyi tercih ederler. Bu özel mayo tam onlara göre. Bu tam parça mayo baştan ayağa örtmek için harikadır ve ayrıca bele etek görünümü verir..

6. Mütevazı Mayo:

Mütevazı Mayo

Mütevazı bir mayo vücudun her yerini kaplar ve vücuda yapışmaz. Bu şekilde diğer üst ve alt aşınmalara benziyor. Bu tam mayo, daha mütevazı giyinmeyi seven bazı kadınlar için doğru..

7. Etek Tarzı Mayo:

Etek Tarzı Mayo

Önde gelen markalardan biri de bayanlar için full mayoları şık bir şekilde yapıyor. Mayo pantolonlu bir elbiseye benziyor. Üst kısmın etek kısmı, stil vermek için bir kumaş kemerle dikilir. Bu, kadınların kendilerini güneşten korumalarına yardımcı olması için harika..

8. Likralı Mayo:

Likralı Mayo

Dalış ve sörf aktiviteleri için yapılmış bu havalı Lycra mayoyu deneyin. Siyah tam parça mayo, dalış yaparken şık görünmenin bir yoludur. Tam mayo sizi güneşten ve su bileşiklerinden korur. Bu, cildinizde kızarıklıklara neden olabilir.

9. Tam Vücut Mayo:

Tam Vücut Mayo

Herhangi bir su sporu için giyebileceğiniz bu kadın mayolarına bir göz atın. Mayo diz hizasında veya üstündedir. Mayoyu dalış yapmak, havuzda yüzmek veya sörf yapmak için kullanabilirsiniz..

Tam mayolar çeşitli stillerde gelir. Boyundan ayak bileğine kadar olabilirler. Ayrıca baştan ayak bileğine kadar olabilirler. Tüm su sporları için bu tam kollu mayoları giyebilirsiniz. Çoğu düz renklerde gelir ancak bazılarında baskı da olabilir.