Ar žinote, kad net ir prabangiausius medaus mėnesius galima sutvarkyti pagal savo biudžetą ir lengvai tilpti į kišenę? Taip, tai įmanoma. Galime suprasti, kad po vestuvių visi turi lėšų apribojimus ir medaus mėnesiui lieka labai mažai biudžeto. Tuo pačiu metu labai tiesa, kad medaus mėnuo yra visų svajonių kelionė ir norisi, kad tai būtų geriausia. Taigi čia mes jums padedame ir nurodome, ko tiksliai ieškote. Mes suapvalinome maždaug 15 geriausių medaus mėnesio vietų poroms, todėl svajonių kelionė taps realybe, kuri taip pat numatyta biudžete.

Naujų jaunų porų santuokos tradicija yra medaus mėnesio vizitas. Tai stebuklinga gyvenimo atmintis, kurią galima įamžinti galvoje ir filme. Štai kodėl svarbu surasti geriausias planetos vietas pigiai, kad galėtumėte mėgautis romantiška savo gyvenimo kelione.

medaus mėnesio vietos jaunoms poroms

15 romantiškų medaus mėnesio vietų jaunoms poroms:

1. Havajai:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Havajai

Tai turbūt geriausia medaus mėnesio vieta jauniems mėgėjams. Jame siūlomos įvairios dangiškai gražios salos, tokios kaip Molokai, Havajai, Kauai, Maui ir Lanai ir tt. Galite tyrinėti įvairius ugnikalnius, gamtos grožį, švarius paplūdimius, ekstremalias vietas ir pan. Toks nuostabių vietų pluoštas gali paversti jūsų medaus mėnesio kelionę nepamirštama kelione toliau jūsų lūkesčius.

2. Taitis:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Taitis

Meilės kelionės stebuklas negali būti įvykdytas neapsilankius Taityje, danguje tarp visų vietų. Kurortai ir salos yra didžiausia šios vietos atrakcija. Kai kurios neįtikėtinai nuostabios vietos yra Maharepa, Bora Bora, Moorea ir kt. Jį supa daugiau nei 100 salų. Kartu su maloniausiais kraštovaizdžiais jis yra žinomas dėl savo nebrangių turizmo paslaugų. Medaus mėnuo poroms negali būti geresnis nei Taitis.

3. Angilija:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Angilija

Kiekvieną kartą, kai jauna jauna pora ieško ramios ir gražių vietų, patariama išvykti į Angiliją. Tai viena geriausių Karibų jūros salų. Taip pat ši vieta yra medaus mėnesio stotis, daugiausia siūlanti nuostabių skaidrių balto krištolo smėlio paplūdimių lankytinas vietas. Švarus mėlynas vanduo linksmina jūsų kelionę savo nuostabiu grožiu. Jūs taip pat galite tekėti saulėlydžio glėbyje per paplūdimius, o Angilijos miško gyvenimas traukia jus grožio link. Tai viena iš geriausių medaus mėnesio vietų jaunoms poroms.

4. Fidžis:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Fidžis

Fidžis gali jus nustebinti nuostabiais paplūdimių vaizdais. Be to, ši vieta taip pat siūlo įvairius vandens žaidimus ir vandens pramogų įrangą. Augalų ir floros augalų serija jauniesiems įsimylėjėliams sukūrė rojaus Edeną. Patrauklus sezonas aplankyti yra pavasaris, nes iš kiekvieno šios salos kampo galite atrasti naują romano skyrių.

5. „St. Barts“:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-St. Barts

Tai puiki vieta grožiui, norintiems ekonomiškai efektyviai išvykti jaunoms poroms. Sala siūlo nuostabų romantišką orą ir laimingus paplūdimio vaizdus, ​​kad nuoširdžiai galėtų mėgautis savo meile. Paplūdimių ypatumas yra skaidrus saulės spindulys, krištolo balta smėlio danga ir mėlynas vanduo palei jūrą.

6. Šv. Liucija:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-St.Lucia

Konkrečiai St.Lucia yra kelių salelių sankaba Karibų jūros regione. Tai viena įspūdingų medaus mėnesio porų lankomų vietų. Gamta suteikia vietovei nuostabių jėgų išgydyti sutrikimą karšto pavasario sezonu. Galite nudžiuginti save ir atnaujinti savo sprendimą likti skirtingose ​​atokiose salose ir mėgautis privatumu. Taip pat yra ir atitinkamų patogumų. Kopimas į kalnus, vandens žaidimai, laipiojimas ugnikalniais yra šios vietos traukos taškas.

7. Italija & Cinque Terre:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Italija & amp; Cinque Terre

Italija jau tapo viena garsiausių medaus mėnesio vietų jaunoms poroms. Vieta yra žinoma dėl savo gražių architektūrinių kūrinių iš įvairių pastatų, rūmų, fortų ir madingų gatvių. Svarbiausi ir istoriniai šios šalies miestai yra Roma, Venecija ir Florencija. Kelionių sezonas yra vasara, o spalio pabaigoje tinka mėgautis Italijos kelione. Taip pat puiki vieta jauniems mėgėjams yra Cinque Terre, esanti vakarinėje La Spezia pakrantėje.

8. Meksika:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Meksika

Nuostabios vietos ir apgyvendinimo galimybės apibūdino šį miestą kaip vieną iš geriausių keliautojų porų. Jis garsėja savo festivaliais, maistu, šventyklomis ir kt. Taip pat yra religinė vieta, čia yra švarūs smėlio paplūdimiai, skaidriai atspindintys mėlyną vandenį. Puikus oras ir aiškus klimatas yra vieta, kur labiausiai domisi medaus mėnuo.

9. Jamaika:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Jamaika

Jamaika yra garsi vieta medaus mėnesiui. Ji skiriasi nuo visų kitų vietų savo veikla, dažnu gyvenimo būdu, paplūdimiais, kurortais, urvais, maistu ir tt. Ši vieta keliautojams yra nuostabi pramoga rengiant romantišką vakarienę olose, privačius kotedžus ir ritinėlį paplaukioti padėkliu giliu mišku. Lankytojus traukia ne tik Jamaikos gyvenimo būdas. Taip pat kelionė gali būti baigta neviršijant biudžeto.

10. Bermudai:

Medaus mėnesio vietos jaunoms poroms-Bermudai

Bermudai yra puiki vieta keliautojams dėl atpalaiduojančio klimato. Jis siūlo įvairius nepaliestus paplūdimius su švariu vandeniu ir skaidriu saulės spinduliu. Ši vieta taip pat gerai žinoma dėl savo svečių paukščių. Apgyvendinimas šioje vietoje taip pat yra pigesnis, palyginti su kitomis nuostabiomis vietomis.

11. Paryžius:

Paryžius

Paryžius yra laikomas romantišku miestu pasaulyje. Be abejo, tai bus geriausia vieta aplankyti savo mylimą širdį ir mėgautis medaus mėnesio palaima. Žymiausias šios vietos veiksnys yra Eifelio bokštas. Galite paragauti vakarienės bokšto viršuje ir mėgautis miesto, šviesų ir gatvių vaizdais. Be bokšto, šioje vietoje yra daug romantiškų vietų.

12. Graikija:

Skiathos

Tikras jaudulys atrasti daug įdomių dalykų per kiekvieną šio miesto centimetrą yra didžiausias medaus mėnesio porų pasiekimas. Tai visiškai unikali Europos sala, esanti prie ugnikalnių. Nuostabus šio miesto grožis slypi spalvų kontraste tarp baltų e pastatų ir mėlynų vandenų.

13. Balis:

Balis

Balis yra unikali ir įvairi vieta medaus mėnesiui. Smėlio paplūdimys, vandens žaidimai, siaubingi ir nuotykių kupini ugnikalniai, nesugadinti miškai, įvairūs brangūs, bet gražūs kurortai, medinės vilos, privačios dekoracijos ir tiek daug dalykų, kurie pritraukia jauną susituokusią porą.

14. Kaikosas ir Turkas:

Kaikosas ir Turkas

Tai ypač įprasta vieta keliauti, nes joje yra koralų ar griaučių rifų. Visos šios salos iš esmės yra pagamintos iš balto smėlio ar įlankų. Mėlynas vanduo yra kristalinis ir turi galimybę nardyti po vandeniu. Tinkamai tai yra viliojančios medaus mėnesio vietos jaunoms poroms.

15. Australija:

Australijos barosos slėnis

Tai didžiulė teritorija, kurioje galite praleisti gražų medaus mėnesį kartu su poilsiu. Saldžių vyno ūkių Barosos slėnis, Melburnas, skirtas gyviems restoranams ir apsipirkimui, ir visos skirtingos sritys yra žavios konkrečiais tikslais. Vieta yra padengta įvairiais istoriniais pastatais, gamtos grožiu ir nuostabiais paplūdimiais, miškais, taip pat aiški atmosfera.

Medaus mėnuo yra geriausias laikas bet kurio žmogaus gyvenime, ir kiekvienas siekia, kad jis būtų tobulas. Čia surūšiuotos paskirties vietos yra nepaprastai gražios ir turi viską, ko reikia, kad ji būtų įsimintina. Pasidalykite su mumis, kuri vieta jums buvo tinkamiausia medaus mėnesiui poroms. Padėkite mums tobulėti savo nuoširdžiu atsiliepimu, kad galėtume improvizuoti ir padėti kitiems geriau.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Kurios medaus mėnesio kryptys yra populiariausios jaunoms poroms už Indijos ribų?

Ans: Už Indijos ribų yra daugybė gražių vietų, kurios idealiai tinka medaus mėnesio porai. Remdamiesi savo biudžetu, galite pasirinkti vietas, kurios tinka jūsų pasirinkimui. Štai keletas geriausių poros medaus mėnesio vietų:

 • Mauricijus – idealiai tinka atpalaiduojančiai kelionei
 • Puketas ir Krabi-Toms vakarėlius mėgstančioms jaunoms poroms
 • Balis – Toms jaunoms poroms, kurios mėgsta nuotykius
 • Liucerna ir Paryžius – klasikinė romantiška vieta
 • Maldyvai – tiems, kurie nori prabangos

2. Išvardinkite geriausias salas, idealiai tinkančias medaus mėnesiui poroms?

Ans: Toliau pateikiamas salų, kurios taip pat yra geriausios medaus mėnesio vietos jaunoms poroms, sąrašas:

 • Fidžis
 • Mauricijus
 • Havajai
 • Puketas
 • Krabi
 • Balis
 • Maldyvai
 • Australija
 • Indonezija

3. Kaip suplanuoti savo medaus mėnesį biudžete?

Ans: Toliau pateikiami įvairūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti planuojant medaus mėnesį, kad jis atitiktų jūsų biudžetą:

 • Nustatykite savo prioritetus, ko norite medaus mėnesio metu
 • Pasinaudokite kelionių agento pagalba
 • Pasinaudokite savo registru
 • Suplanuokite medaus mėnesį ne sezono metu, nes jis būtų mažiau perkrautas ir daug pigesnis – idealiai tinka medaus mėnesiui
 • Suplanuokite viešnagę vairavimo vietoje arba netoli viešojo transporto, kad kelionėms nebūtų išleista daug
 • Negalima atidėlioti