Bangalore yra labai malonus klimatas, todėl ji yra viena geriausių medaus mėnesio vietų Indijoje. Garsėja daugybė romantiškų vietų, kuriose poros gali mėgautis ramia aplinka ir mėgautis laiku.

Gražios medaus mėnesio vietos Bangalore:

1. Tadž Vest Endas:

Kalbant apie romantiką, tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Bangalore ir tai yra vieta, kur galite mėgautis romantiškomis akimirkomis su savo partneriu. Viena geriausių idėjų – mėgautis vakariene žvakių šviesoje „Taj West End“ ir romantiška atmosfera. Pasimėgaukite prisiminimais ir galėsite pasidalyti nauja patirtimi mėgaudamiesi gardžiu maistu ir gražiai dekoruota privačia erdve, uždengta užuolaidomis ir šviečiančia linksma žvakių šviesa..

Tadž Vest Endas

 • Romantiški dalykai: Poros gali mėgautis viena kitos draugija tokioje ramioje vietoje kartu su skaniu maistu žvakių šviesoje.
 • Kaip pasiekti: Atstumas tarp Bangalore miesto geležinkelio stoties ir Taj West End viešbučio yra 3 km arba 3 km. Jei keliaujate oru, iki Bangaloro tarptautinio oro uosto turite nueiti 35 km arba 21,7 mylios
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Žmonės, mėgstantys šiek tiek šaltą orą, gali rinktis spalį – vasarį, kai žemiausia temperatūra yra 10 laipsnių, o kovo – gegužės mėnesiai taip pat yra geri, nes temperatūra niekada nepakyla aukščiau 36 laipsnių.
 • Kur apsistoti: Pats Taj West end yra nuostabus prabangus viešbutis su daugybe kambarių. Pavyzdžiui: „Executive Suite“, „Luxury Suite“ ir kt.
 • Kiti atrakcionai: Fojė, stogai ir vaizdas iš viešbučio kambarių yra nuostabūs.

2. „Jade 735“:

Į Bangaloro medaus mėnesio vietas taip pat įtrauktas apsilankymas „Jade 735“ ir pavalgyti ant stogo. Išbandykite buvimo su partneriu akimirkas specialiame ant stogo įrengtame valgomajame, kuris visada bus įsimintinas jums abiems. Tai nukeltų jus į kitą svajonių ir laimės pasaulį. Mėgaukitės skaniu maistu kartu su savo partneriu ant šešėlinio stogo ant palanquino, specialiai skirto šiai nuostabiai patirčiai. Tai tikrai leistų jums mėgautis kokybišku laiku su savo mylimuoju ir papildyti savo brangius prisiminimus.

Jade 735

 • Romantiški dalykai, kuriuos reikia padaryti: Pora gali sukurti geriausius prisiminimus šiame viešbutyje, kartu praleisdama laiką ant stogo ir mėgaudamasi mėgstamu maistu.
 • Kaip pasiekti: Šis viešbutis yra 3 km atstumu nuo Devanahalli forto ir lengvai pasiekiamas taksi arba viešuoju transportu.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Geriausias laikas aplankyti šią vietą pavasario sezono metu, nes tuo metu ten bus mažiau žmonių.
 • Kur apsistoti: Aplink yra daugybė viešbučių ir kurortų. „JADE 735“ yra geriausia vieta apsistoti su savo antrąja puse.
 • Kiti atrakcionai: Netoli šio viešbučio yra daug prekybos centrų, sodų, fontanų, motelių, masažo salonų.

3. Pubo tikrinimas:

Įdėkite savo vakarėlio suknelę ir batus ir pasiruoškite pasimėgauti šiomis medaus mėnesio vietomis netoli Bangaloro ir pačiame Bangalore, pasiimdami savo partnerį po miestą praleisti kokybiško laiko. Eikite po miestą ir mėgaukitės diskotekomis ir užeigomis, kuriomis garsėja Bangalūras. Tyrinėdami jus linksmins naktinis miesto gyvenimas ir mėgaukitės geromis akimirkomis su savo partneriu. Kai kurios užeigos, kurias galima aplankyti, yra „Ibar“ (parkas), „Blimey“ („MG1 Mall“) arba „Skyy“ („UB City“), kurios yra viena geriausių vietų mieste. Mėgaukitės šokiu ir nuostabia muzika su savo mylimuoju, kad sukurtumėte prisiminimus, kuriuos galėtumėte puoselėti ateityje.

Pub Crawl

 • Romantiški dalykai, kuriuos reikia padaryti: Šiame bare galima mėgautis įvairių rūšių kokteiliais ir gėrimais. Šis baras suteikia nuostabias nuolaidas porai įėjimų ir garsėja įvairiais patiekalais.
 • Kaip pasiekti: Šį užeigą galima pasiekti nuvažiavus taksi į Jyoti Niva kelią 5 -ajame kvartale Bengalūre. Čia taip pat galite lengvai pasiekti viešąjį transportą.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Geriausias laikas aplankyti šią vietą yra vasaros sezonas, nes šioje egzotiškoje vietoje galite mėgautis įvairių rūšių kokteiliais..
 • Kur apsistoti: Netoliese yra daugybė viešbučių, kuriuose galite lengvai gyventi be rūpesčių. Šio miesto viešbučiai dažniausiai yra pigūs.
 • Kiti atrakcionai: Yra daugybė kitų vietų, tokių kaip kavinės, prekybos centrai, kur galima nusipirkti įvairių prekių.

4. „Sankey“ bakas:

Tai galima sakyti kaip geras laiko praleidimas ar vieta poroms. Jis įsikūręs vakarinėje Bangaloro dalyje, Malleshwaram, Vyalikaval ir Sadashiva Nagan priemiestyje. Tai žmogaus sukurtas ežeras, kupinas gamtos grožio ir žalumos. Jame yra parkas, baseinas ir puiki vieta praleisti kokybišką laiką su savo partneriu medaus mėnesio metu. Tai suteikia vaizdingą grožį, kuris taip pat pritraukia daugybę žmonių.

Sankey tankas

 • Romantiški dalykai, kuriuos reikia padaryti: Poros gali įvertinti vienas kito pokalbį tokioje ramioje vietoje, kartu su nuostabia vakariene žvakių šviesoje.
 • Kaip pasiekti: Įsikūręs Sadasivanagar rajone, netoli Vyalikaval rato, „Sankey Tank“ yra lengvai pasiekiamas. Į vietą galite keliauti privačia transporto priemone, išsinuomoti taksi ar važiuoti vietiniu transportu.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Geriausias laikas aplankyti šią vietą žiemos sezono metu, nes maždaug tuo metu ten bus mažiau žmonių.
 • Kur apsistoti: Netoliese yra įvairių nakvynės vietų, kuriose galima efektyviai nerimauti. Šio miesto nakvynės vietos dažniausiai yra prastos.
 • Kiti atrakcionai: Yra daugybė SPA centrų, dviračių taškų, vandens sporto pramogų ir kitų greito maisto prekystalių, iš kurių galima paragauti vietinio maisto.

5. Bheemeshwari:

Tai yra viena iš geriausių medaus mėnesio vietų netoli Bangaloro, kuri yra į pietus nuo Bangaloro ir įsikūrusi upės kaukės krantuose. Ši vieta yra tikra gamtos palaima. Tai natūrali buveinė įvairiems padarams, tokiems kaip Mahseerio žuvys, drambliai, elniai, krokodilai ir įvairios kitos paukščių rūšys. Jei jūs ir jūsų partneris mėgstate nuotykius, tai yra geriausia vieta jums, nes čia yra idealios sąlygos įvairiems nuotykiams. Vešli žalia zona daro ją tinkama vieta mėgautis gamtos grožiu ir ramybe kartu su savo partneriu.

Bheemeshwari

 • Romantiški dalykai, kuriuos reikia padaryti: Turistai čia gali mėgautis „Coracle“ pasivažinėjimais Kauvyro vandenyse. Čia yra daugybė pramogų.
 • Kaip pasiekti: Artimiausia pagrindinė geležinkelio stotis į Bheemeshwari yra Bangalore. Geležinkelio stotis yra už 100 km. Iš čia galite važiuoti taksi arba autobusu į Bheemeshwari.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Turint galimybę susitarti dėl medaus mėnesio, geriausias laikas aplankyti šią vietą žiemos sezono metu, nes maždaug tuo metu bus mažiau žmonių.
 • Kur apsistoti: Yra daugybė svečių namų, poilsio salonų, kempingų ir pigių viešbučių, kuriuose galima patogiai apsistoti be jokių problemų.
 • Kiti atrakcionai: Galima pasivažinėti valtimis, „Cauvery“ žvejybos stovykla ir išbandyti vietinį maistą bei virtuvę. Nors galimybės nėra tiksliai parengtos, o pasirinkimas gali būti ribotas, tačiau čia turėtumėte rasti tipišką kanados virtuvę.

6. Wayanad:

Ši graži vieta, dar žinoma kaip „žaliavinių laukų žemė“, yra viena geriausių medaus mėnesio vietų netoli Bangaloro. Sunkios ir tankios miškingos vietovės, ši vieta taip pat idealiai tinka įvairiems nuotykiams. Žygio metu galite susidurti su nuostabiais kraštovaizdžiais, atogrąžų miškais, kurie papildo jūsų gražius prisiminimus. Jūs galite mėgautis puikia viešnage Bambuko name, namelyje ant medžio, stovyklavietėje ir pan. Su savo partneriu, kad puoselėtumėte gražias akimirkas.

Wayanadas

 • Romantiški dalykai: Galite pailsėti „Vythiri Village Resort“, tyrinėti arbatos dvarus, apsilankyti Kuruvos salose, nuotykiai su partneriu „Wayanad Wildlife Sanctuary“.
 • Kaip pasiekti: Gretima Wayanad geležinkelio stotis yra Kozhikode. Norėdami pasiekti čia, turite įveikti 110 km atstumą nuo Wayanad. Norėdami patekti į stotį, taip pat galite išsinuomoti taksi.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Geriausias laikas aplankyti Wayanad yra visi metai. Klimatas išlieka ramus, o sportinė veikla gali būti vykdoma bet kuriuo metų laiku.
 • Kur apsistoti: Yra daug motelių, kurortų ir įvairių vietų, kur galima švelniai pasilikti. Šie viešbučiai yra fiskaliai sumanūs ir siūlo nuostabių organizacijų ir išlaikymo derinį.
 • Kiti atrakcionai: Kai kurios žymios lankytinos vietos Wayanad mieste yra Edakkal urvai, Chembra viršukalnė, Pookode ežeras, Banasura užtvanka, Wayanad laukinės gamtos draustinis ir kt..

7. Nandi kalvos:

Įsikūręs maždaug už 60 kilometrų, tai yra viena gražiausių medaus mėnesio vietų netoli Bangaloro. Kalvos taip pat yra populiari turistų vieta, taip pat graži romantiška vieta, kur galite mėgautis kokybišku laiku su savo partneriu. Kai kurios nuostabios lankytinos vietos yra Tipu lašas, Tipu vasaros rūmai ir fortas, arklių kelias, slaptas pabėgimo kelias ir kt..

Nandi Hills

 • Romantiški dalykai, kuriuos reikia padaryti: Žygiai, stovyklavimas, parasparniai yra viena geriausių romantiškų veiklų, kurią galima atlikti su savo partneriu.
 • Kaip pasiekti: Artimiausia geležinkelio stotis yra Chikkaballapur (9 km), o artimiausias Bangalore oro uostas (58 km), iš kurio taksi galima pasiekti Nandi Hills. Autobusai taip pat yra iš Bangalore.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Ši vieta geriausia poroms. Šią vietą galima aplankyti bet kuriuo metų laiku, nes ji lieka atvira visur įvairiais sezonais.
 • Kur apsistoti: Yra daug motelių, kurortų ir įvairių vietų, kur galima švelniai pasilikti. Šios užeigos yra finansiškai išmintingos ir siūlo nuostabų administravimą bei maitinimą.
 • Kiti atrakcionai: Ši vieta yra palaiminta maloniu klimatu ištisus metus. Turistai anksti pradeda žygius pėsčiomis ar dviračius, kad pamatytų kvapą gniaužiantį saulėtekį. Tai geriausia vieta gamtos mylėtojams ir nuotykių mėgėjams.

8. Naujoviškas kino miestas:

Remiantis Indijos tema, ši vieta yra pramogų ir pramogų lobis, nes linksmybės neapsiriboja tam tikru amžiumi. Įvairūs patrauklūs dalykai, kuriais galite mėgautis su savo partneriu, yra „Aqua Kingdom“, „Cartoon City“, „Dino Park“, „Mini Golf“, „Mirror Maze“, maisto pasirinkimas. Mėgaukitės skaniu maistu ir mėgaukitės nuostabumo turtingumu bei įvertinkite vietos grožį.

Inovatyvus kino miestas

 • Romantiški dalykai: Galima spustelėti keletą nuotraukų priešais įvairias pramogų sūpynes ir paminklus. Šioje vietoje yra įvairių rūšių sporto užsiėmimų, kuriais galima mėgautis.
 • Kaip pasiekti: Naujoviškas „Film City“ atstumas nuo Bangaloro yra maždaug 40 km, jį galima patogiai pasiekti asmeninėmis transporto priemonėmis ar kabinomis. Automobilius taip pat galima įsigyti iš „Bidadi“ ir „Toyota Cross“. Turistai taip pat gali pasiekti čia iš „Majestic BMTC“ autobusų stotelės.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Šią vietą galima aplankyti bet kuriuo metų laiku, nes ji lieka atvira visais metų laikais.
 • Kur apsistoti: Netoliese yra įvairių nakvynės vietų, kuriose galima efektyviai nerimauti. Šio miesto nakvynės vietos dažniausiai yra prastos.
 • Kiti atrakcionai: Novatoriškas kino miestas yra nuostabi vieta linksmintis. Jame yra įvairių pramogų, tokių kaip „Aqua Kingdom“, „Cartoon City“, Dino parkas, mini golfas, „Mirror Maze“ ir daug daugiau

9. „Golden Palms Resort“:

Geriausia medaus mėnesio vieta netoli Bangaloro taip pat apima šį gražų kurortą. Tai yra vienas iš aukščiausios klasės kurortų, esantis Bangaloro pakraštyje. Tai 14 arų vešliai žalia vieta, gražiai pastatyta su fantastišku kraštovaizdžiu. Netrūksta gražių vaizdingų vietų, kurias galėsite mėgautis su savo partneriu, nesvarbu, ar tai kriokliai, fontanai ar sodai. Be to, galite mėgautis išskirtiniais prezidento apartamentais, kurie yra prabangesni, taip pat yra kitų barų ir restoranų. Čia yra baseinas, SPA centras, žaidimų aikštelė patalpose, teniso kortai ir kt.

„Golden Palms“ kurortas

 • Romantiški dalykai: Galima maudytis kartu ir mėgautis įvairiais egzotiškais valgiais bei gaiviais gėrimais. Yra daug įdomių veiklų, kuriose gali dalyvauti pora.
 • Kaip pasiekti: Iš „Yeshvantpur“ geležinkelio stoties (YPR), Hallelujah iki „Golden Palms Hotel“, per žalią metro liniją nuvažiuosite per 43 minutes. Iš „Subramanya Nagar“, „Subramanya nagar“ iki „Golden Palms“ viešbučio autobusu nuvažiuosite per 56 min.
 • Geriausias laikas aplankyti medaus mėnesį: Geriausias laikas aplankyti šį kurortą yra birželio mėnuo, nes klimatas bus pakankamai šiltas maudytis.
 • Kur apsistoti: Yra šimtai motelių, kurortų ir kitų vietų, kur galima ramiai apsistoti. Šie viešbučiai yra ekonomiški ir siūlo daugybę nuostabių paslaugų ir maisto.
 • Kiti atrakcionai: Yra šimtai istorinių vietų, fortų, prekybos centrų, kurortų ir kavinių, kurias galima aplankyti su savo antrąja puse.

Bangaloras suteikia gerą laiką poroms praleisti laiką ir yra kitų galimybių, pavyzdžiui, užsisakyti medaus mėnesio liukso numerius geruose viešbučiuose, kuriuose teikiamos papildomos paslaugos, taip pat galite ieškoti medaus mėnesio paketų internete, kurie gali pasiūlyti jums bendrų apsilankymų vietose, kurios bus ekonomiškai naudingos atsikratykite viešbučių, restoranų užsakymo ir iki to laiko galėsite mėgautis savo partneriu. Jei turite kokių nors pasiūlymų, galite komentuoti žemiau, kad padėtumėte tokiems jaunavedžiams kaip jūs.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

1. Koks būtų geriausias sezonas aplankyti Bangalorą?

Ans: Bangalore vyrauja švelnus klimatas visą sezoną, todėl jį galima aplankyti bet kuriuo metų laiku.

2. Kokia būtų geriausia vieta medaus mėnesiui??

Ans: Nandi kalvos turi puikius vaizdingus ir romantiškus vaizdus, ​​todėl tai būtų geriausia poroms.

3. Kaip yra transporto priemonė Bangalore?

Ans: Bangalore yra oro uostas, o ten taip pat yra autobusų ir traukinių.