Malaizija yra viena ekonomiškiausių atostogų vietų Azijoje. Tai tinka tiek prabangiems keliautojams, tiek keliautojams. Nuostabus klimatas yra neabejotinas pliusas. Vieta, siūlanti saulę, smėlį, lietaus miškus, kalvas, nuotykius ir skanų maistą, puikiai tinka svajonių medaus mėnesiui. Žemiau yra keletas geriausių medaus mėnesio vietų Malaizijoje.

Populiariausios medaus mėnesio vietos Malaizijoje su vaizdais:

1. Tiomano sala:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje

Tiomano sala yra užburta vieta su legenda apie drakono princesę, kuri čia ilsėjosi pakeliui į savo princą. Sala pati yra suformuota kaip drakonas. Vešlios atogrąžų džiunglės, kalnų upeliai, nesugadinti paplūdimiai ir egzotiškos jūros gyvybės paplitimas daro šią vietą viena geriausių Malaizijos medaus mėnesio vietų. Galite tinginiauti paplūdimyje ar užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, baidarėmis, banglenčių sportu ir vandens motociklais.

2. PulauLangkawi:

medaus mėnesio-vietos-Malaizijoje_pulaulangkawi

Langkawi yra egzotiška sala, apsupta balto smėlio paplūdimių ir turkio spalvos mėlynų vandenų. Mėlyna jūra su žaliais vidaus rūdžių laukais ir nuostabiais vaizdingais kaimais daro šią salą viena iš geriausių medaus mėnesio vietų Malaizijoje. Galite maudytis Seven Wells kriokliuose, slidinėti funikulieriumi iki Gunung Matchincang viršūnės ir tyrinėti povandeninį pasaulį, kad jūsų medaus mėnuo taptų nuotykių kupinas.

3. Batu Ferringhi paplūdimys:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_batu-ferringhi-paplūdimys

Batu Ferringhi paplūdimys yra vienas populiariausių paplūdimių Penange, vakarinėje Malaizijos pakrantėje. Ši puiki medaus mėnesio vieta Malaizijoje yra ideali vieta atsipalaiduoti paplūdimyje ir mėgautis jūra. Jam būdingas mylių iš abiejų pusių besidriekiantis minkštas baltas smėlis ir ilgai vingiuotas kelias. Leiskitės į nuotykius su savo partneriu ir leiskite jodinėti žirgais, buriuoti parasparniu ir slidinėti vandens motociklais. Būtinai tyrinėkite gatves trispalve.

4. Pangkoro sala, Perakas:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_pangkor-sala-perak

Šioje saloje yra vieni gražiausių Malaizijos paplūdimių, todėl ji yra mėgstamiausia medaus mėnesio vieta Malaizijoje. Nipah paplūdimys ir Koralų paplūdimys puikiai tinka medaus mėnesio keliautojams. Įspūdingi koralų, žuvies ir jūros agurkų vaizdai papildo šios salos spindesį. Gražūs paplūdimiai daro šią vietą magiškiausia medaus mėnesio vieta Malaizijoje.

5. Kamerono aukštumos:

medaus mėnesio-vietos-Malaizijoje_cameron-highlands

„Cameron Highland“ yra ideali medaus mėnesio vieta kalnuose, papuošta arbatos plantacijomis, braškių fermomis, vešliais slėniais ir kalvomis. Vėsus ir vėjingas klimatas yra sveikintinas pokytis nuo karščio kitose Malaizijos dalyse. Šis yra mėgstamiausias tarp gamtos mylėtojų.

6. „Sabah River Safari“:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_sabah-upės safaris

Tai skirta poroms, norinčioms netradiciškai patirti gamtą. Leiskitės į viliojantį upės safarį Kinabatangano upe ir mėgaukitės visa laukine gamta. Leiskitės į naktinį safarį, kad sugautumėte naktinę laukinę gamtą ir jaudintumėte. Mėgaukitės paprastu natūraliu gyvenimu „Nature Lodge“ atogrąžų miškuose. Apsilankykite Vėžlių saloje ir apžiūrėkite aplinką.

7. Tamanas Negara:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_taman-negara

Su mylimuoju leiskite nuostabią kelionę tarp tropinių atogrąžų miškų Taman Negaroje. Romantiškai pasivaikščiokite ilgiausiu pasaulyje Malaizijos kabamuoju tiltu. Leiskitės į nuotykių kupinas žygius džiunglėse. Naktinį safarį stebėkite gėlėmis, kurios žydi tik naktį, kaip vandens drakonai, švytintys grybai ir kiti naktiniai stebuklai. Šis nuostabus gamtos stebuklas yra tarp populiarių Malaizijos medaus mėnesio vietų.

8. Kvala Lumpūras:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_kuala-lumpūras

Kvala Lumpūras yra gyvybingas miestas, kuriame yra daug ką ištirti. Su partneriu tyrinėkite Petrono bokštų ir Batu urvų architektūros stebuklą. Praleiskite romantišką dieną klajodami miesto gatvėmis ir takeliais, apsipirkdami pagal savo skonį ir duodami savo skoniui nuostabų vietinį maistą. Tai mėgstamiausia medaus mėnesio vieta Malaizijoje.

9. Kota Kinabalu:

medaus mėnesio vietos Malaizijoje_kota-kinabalu

„Kota Kinabalu“ yra puikus nuotykių paketas. Tai drąsiems velniams siūlo daugybę jaudinančių potyrių. Pasinerkite į laipiojimą uolomis, nardymą su akvalangu, laisvalaikio nardymą ar nardymą su nuotykiais. Leiskitės į pelkės upės kruizą Klias pelkių mangrovių miško draustinyje su savo mylimuoju ir mėgaukitės gamta visoje jos įvairovėje.

Malaizija yra vieta, kurioje puikiai dera modernumas ir visos Azijos kultūros. Turėkite nuošalų pabėgimą, nuotykių keliones, nuostabias ekskursijas ir praleiskite svajonių medaus mėnesio kelionę. Apsilankykite geriausiose Malaizijos vietose medaus mėnesiui.