Son Mehndi Tasarımları

Mehndi, özel törenler ve festivaller için el ve ayaklara uygulanan, geçici dövmeye benzer bir vücut sanatı biçimidir. Hindu ve İslam kültürlerinde, özellikle Hindistan, Pakistan ve diğer birkaç ülkede oldukça popülerdir. Uğurlu olarak kabul edilir ve mutluluk, sağlık, doğurganlık ve iyi şansın simgesidir..

Aslında Hindistan’da, bir gelinin mehndisi ne kadar koyu olursa, kocası ve kayınvalidesi onu o kadar çok sever diye bir söz vardır. Mehendi uygulamak, kadınlar için her türlü etkinlik ve festivalin benzersiz ve önemli bir parçası haline geldi. Bir dahaki sefere bir aile toplantısı olduğunda mehndi’nizin öne çıkmasını ister misiniz? Sizin için en şık, benzersiz en yeni mehndi tasarımlarından bazılarını ortaya çıkarmak için okumaya devam edin !!

2021’de Denenecek 50’den Fazla En Yeni Mehndi Tasarımı:

Mehndi tasarımlarınız söz konusu olduğunda benzersiz ve yaratıcı olmak ister misiniz? En trend ve en şık kına tasarımlarını sizler için derledik. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

1. Zarif Yaratıcı Mehndi Tasarımı:

Zarif Yaratıcı Mehndi Tasarımı

Bu Mehendi tasarımının uygulanması basit ancak çarpıcı görünüyor. İşaret parmağından küçüğüne kadar çiçek motifli güzel desen çok hoş görünüyor. Yapraklar daha cesur vuruşlarla vurgulanır ve tasarıma çekicilik katar. Bilekte yer alan çiçek motiflerinden uzanan ince noktalı yollar şık görünerek tasarımın öne çıkmasını sağlıyor..

 • fırsat: Tasarım neo-geleneksel olduğu için her durum için süslenebilir..
 • Şununla eşleştirildi: Görünümü tamamlamak için gündelik moda kıyafetler ve modaya uygun metalik bir bileklik ile eşleştirilebilir..

2. Karmaşık Çiçek Mehndi Tasarımı:

Karmaşık Çiçek Mehndi Tasarımı

Bu tasarım, büyüleyici çiçek çiçekleri ve karmaşık detaylarıyla benzersizdir. Merkezde hakim olan güzel çiçek motifi, düzgün detayları ve gölgeli görünümü ile son derece göz alıcıdır. Ondan uzanan benzersiz kıvrımlar ve yapraklı yollar desene zarafet katıyor. Her parmağın dantelli desenleri, kıvrımları ve kıvrımları ile nefes kesici bir görünüm kazandıran benzersiz bir tasarımı vardır..

 • fırsat: Düğün öncesi işlevler gibi törenler ve bayram ve bayram gibi festivaller için uygundur..
 • Şununla eşleştirildi: En iyi palazzolar, etekler ve shararalar gibi Hint batı kıyafetleriyle eşleştirilir. Orta parmakta göz alıcı bir yüzük ve kalın bir bileklik görünümünüzü tamamlayacak..

3. Son Moda Mehendi Tasarımı:

Son Trendy Mehdi Tasarımı

Simetrik mozaik tasarımın geleneksel eğriler ve çiçek motifleriyle eşleşmesini seviyoruz! Yaprakları vurgulayan gölgeli çiçek desenleri son derece büyüleyici görünüyor. Düzgün detaylandırma ve yol arasındaki dikkatli boşluk, tasarıma keskin bir görünüm kazandırıyor. Bilekte silüetli bir çiçek deseni ile biten dantelli desen, keskin ve sofistike görünüyor. Her parmak ucunun benzersiz bir tasarımı vardır ve ona modern bir görünüm kazandırır.

 • fırsat: Bu tasarım, düğünler ve Dussehra, Teej ve Diwali gibi festivaller gibi ayrıntılı işlevler için uygundur..
 • Şununla eşleştirildi: Lehengas ve sarees gibi etnik kıyafetlerle bir araya geldiğinde en iyi görünüyor. Metalik gerdanlıklar ve gösterişli uzun zincirler gibi ağır etnik takılar, tüm görünümünüze cazibe katacak ve kafaların kesinlikle size dönmesini sağlayacaktır. !!

4. Geleneksel Mehdi Tasarımı:

Mehendi Tasarım Son

Bu mehndi tasarımında çiçek motifleri, dantelli desenler ve güzel geometrik desenler bulunur. Her iki eldeki tasarım farklıdır ve görünüme çekicilik katar. Yapraklar için cesur vuruşların akıllıca kullanımı ve birbirine bitişik güzel aralık ve farklı desenler harika görünüyor. Bu tasarımın çizilmesi oldukça basittir ve yeni başlayanlar için de uygundur..

 • fırsat: Ramzan, Diwali, Dussehra gibi çeşitli festivaller için süslenebilir..
 • Şununla eşleştirildi: Modern mücevherlerle şalvar kameez ve uzun etekler gibi geleneksel kıyafetlerle eşleştirilebilir..

5. Son Şık Mehndi Tasarımı:

Son Şık Mehndi Tasarımı

Sadeliği seven ve öne çıkmak isteyenler için karmaşık ve abartılı bir tasarım. Dairesel çiçek motifleri ve jaalidar dantelli desenlerin hakim olduğu model, aynı zamanda zarif ve şık görünüyor. Merkezi çiçek izinin etrafındaki boşluk, tasarımın her küçük detayının güzelliğine dikkat çeker ve vurgular. Karmaşık kıvrımlar ve kıvrımlar, açık ve koyu vuruşların oyunuyla birlikte bu Mehendi modeline benzersiz bir dokunuş katıyor.

 • fırsat: Düğünlerde ve aile toplantılarında bu zarif tasarımla ellerinizi süsleyin.
 • Şununla eşleştirildi: Ağır lehengas ve sarilerle süsleyin ve yolunuza çıkan iltifatların tadını çıkarın !!

6. Çiçek Mehendi Tasarımı:

son çiçek mehendi tasarımları

Bu oldukça sevimli ve zarif son mehndi tasarımları yapmak kolaydır. Bu mümkün ve herkesle yapılabilir. Başparmağın yanındaki köşede başlayan ve daha sonra karmaşık detay ve tasarımlar şeklinde parmaklara uzanan güzel çiçek göz önüne alındığında, bu oldukça trend. Tasarımı daha çekici hale getirmek için bazı zarif şekiller ve çiçek desenleri eklenmiştir. Bu tasarım, gösterişli veya abartılı tasarımları sevmeyen kızlar için idealdir..

 • fırsat: Basit festivaller zamanı için bu stili deneyin.
 • Uygun ortam: Bu tasarım sadece elin arkasında iyidir.
 • Uygun Aksesuarlar: Buna çok yakışacak güzel yüzükler ve bilezikler giyin.

7. Tavuskuşu Mehandi Deseni:

en son Tavuskuşu Mehandi Deseni

Bu herkes tarafından sevilen harika bir güzellik ve tasarım. Tavus kuşu tasarımı böyle bir güzelliktir ve yoğundur. Burada, kolların tamamının birkaç zarif desenle birleştirilmiş güzel bir tavus kuşu deseni ile süslendiği görülebilir. Detaylar oldukça içseldir. Elinize kadar devam ediyor ve tamamen saçmalamaya değer. Her kadın bu kına mehndi tasarımını oldukça tercih ediyor..

 • Uygun ortam: En iyi görünüm için kollarınızda giyin.
 • fırsat: Bu tarz iyi ve kutlamalar sırasında giymek için uygundur..
 • Uygun Aksesuarlar: Bunu giymek için güzel bileziklerle deneyin.

8. Elin Arka ve Ön Yüzleri İçin Mehdi Tasarımları:

Arka ve Ön İçin Mehdi Tasarımları

Elin arka ve ön tarafları için fantastik mehndi tasarımı, çiçek desenleri küçük detaylarda daha belirgindir. Ana çiçeğin merkezi ağ ile doldurulurken, tasarımı genişletmek için tavus kuşu tarzı uzantılar kullanılmıştır. Desen parmaklara doğru daha da uzar. Arka taraf için akin tarzı benimsenmiştir. Genel Mehandi tasarımı oldukça basittir; bir amatör bile bu tasarımı yapabilir. Bu son mehndi görüntüsünü yapmak için bir profesyonele ihtiyaç yoktur; bu basit ve zarif.

 • Uygun Aksesuarlar: Süslü hale getirmek için sim ve süs aletleri de kullanılabilir. Güzel parmak yüzükleri ekleyin.
 • Uygun ortam: Bu tasarım elin arkasına ve önüne yerleştirilmelidir..
 • fırsat: Festivaller sırasında bunu giyin.

9. Farklı Çiçek Mehandi Tasarımı:

çiçekli mehandi tasarımı

Bu son mehndi tasarım fotoğrafı, ılımlı mehndi tasarımlarını sevenler için en iyisidir. Bu çok büyük ve süslü değil, aynı zamanda çok basit değil. Çiçek desenleri daire şeklinde ve elin ortasında yuvarlak olarak yapılmıştır. Bu süper zarif ve muhteşem, birçok kadında iyi görünüyor. Ama tercihen, bu açık tenli kadınlar tarafından denenmelidir..

 • fırsat: Bu muhteşem tasarım sadece aile etkinlikleri için değil, aynı zamanda düğün partileri ve tatil toplantıları için de mükemmeldir..
 • Gövde Yerleşimi: Onları sadece elin arkasına ve parmaklara yerleştirin.
 • Uygun kıyafetler: Görünümü sağlamak için onları uzun bir churidar ile giyin.

10. Rhinestones ile En Son Mehndi Tasarımları:

Rhinestones ile Son Mehndi Tasarımları

Bu son güzel mehndi tasarımı, aranacak her şey. Bu da oldukça zarif ve şık. Bu, parıltı ve glam ile birlikte karmaşık detayları seven kadınlar için en iyisidir. Oldukça yoğun ve karmaşık desenleri var. Özenle çizildikleri görülüyor. Sınır çizgisinin alternatif köşesinde minik çiçekleri görebilirsiniz. Aynı desen parmakların üstünde de yer alır. Aralarda ise bacak kısmında kadın görülmektedir. Her çiçeğin ortasına yapay elmasların eklenmesi bu tasarımı daha çekici hale getiriyor. Ellerinizi süslemek için bu güzel deseni seçmek iyi bir karar olacaktır..

 • Uygun ortam: Bacak yerleşiminde bu harika olmalı.
 • Uygun Durum: Düğünlerde bu tasarımı giyin.

11. Klasik Mehendi Tasarımları:

Klasik Mehdi Tasarımları

Şimdi, bu oldukça büyük bir tasarım, değil mi? Komplikasyon olmadan daha dolgun bir tasarım yaratmak isteyen kadınlar için bu en iyi seçimdir. Sevimli çiçek desenleri, tasarımın daha dolgun görünmesini sağlayan hoş karmaşık desenlerle parmakların yanında birleştirilir. Bu en yeni mehndi tasarımları gelin elleri için seçilebilir, ancak bu durumda, kol derisinin maksimum kısmını kaplamak için daha benzer uzantılar eklemeniz gerekir. Parıltıların farklı yerlerde kullanılması cazibesini artırabilir..

 • Uygun ortam: Bu, istediğiniz gibi elinizin arkasında veya önünde yapılabilir..
 • Uygun Aksesuarlar: Bu stille güzel bir parmak yüzük ve ince bir bileklik takın.
 • fırsat: Herhangi bir kutlama bunu denemek için iyidir.

12. Gelin Elleri İçin Yeni Mehndi Tasarımı:

Gelin İçin Yeni Mehndi Tasarımı

İşte gelin elleri için nefes kesen bir mehndi tasarımının başka bir örneği. Küçük detaylar ve karmaşık desenler bu eşsiz tasarımı yaratır. Bileğe kadar uzanan tasarım güzel bir çiçek ve üç yaprak ile tamamlanmıştır. Farklı yerlerdeki minik noktalı çiçekler, tasarımı çekici kılmak için yeterlidir. Çok karmaşık bir tasarımdır, bu nedenle serbest el yapımı mehndi sanatında profesyonellik gerektirir. Bu yeni ve en yeni mehndi tasarım stilini yalnızca bir mehndi uzmanı veya profesyoneli ile deneyin, böylece karmaşık ayrıntılar içinde iyi korunur..

 • Uygun ortam: Bu sadece forehands yapmak için en iyisidir.
 • Uygun kıyafetler: Bu, en iyi görünüm için düğün kıyafeti ile yapılmalıdır..
 • fırsat: Bu düğün töreni tasarımı için iyidir.

13. Bilek İçin Harika Mehendi Tasarımı:

Bilek için Mehdi Tasarımı

Bu Mehendi’nin en yeni tasarımıdır ve bileğinize çizmesi oldukça kolaydır. Bunu yaratmak için bir mehndi sanatçısının hizmetlerini almanıza gerek yok. Başlangıçta çizgiler çizerek başlayın ve ardından yarım daire desenleri yapın ve bunları tercih ettiğiniz şekiller olarak tasarlayın. Başlangıç ​​ve bitiş noktalarında art arda üç nokta uygulayarak tasarımınıza son bir dokunuş yapmayı unutmayın. Tasarımın benzersizliğini korumak için elinizi açık tutun.

 • Gövde Yerleşimi: Bu sadece bilekte iyi.
 • fırsat: Bu tarz için herhangi bir özel duruma ihtiyaç yoktur.

14. Düğün Törenleri İçin Son Mehndi Tasarımları:

Düğün İçin Son Mehndi Tasarımları

Bu, düğün törenleri, bayram festivalleri ve diğer durumlar için elleri güzelleştirmek için son derece şirin bir Mehandi görüntüsü. Oldukça karmaşık tasarımlarla doludur ve ellerle doldurulur. Desenler oldukça karmaşık ve çevresinde çiçekler olan yuvarlak, tavus kuşu ve güzel koni tasarımları var. Basit çiçekler ve yapraklar, yanları açık tutulurken avuç içi ve parmakların orta kısmını kaplayacak şekilde bir sıra halinde düzenlenmiştir. Elinizdeki bu harika tasarımla, kesinlikle başkalarının dikkatini çekeceksiniz..

 • fırsat: Bu düğün törenleri veya herhangi bir şenlik için iyidir.
 • Gövde Yerleşimi: Bu ön planda iyi.
 • Uygun Aksesuarlar: Şıklık katmak için güzel, süslü, büyük bir yüzük takın.

15. Gelinler İçin Zarif Mehandi Tasarımı:

Gelinler İçin Mehandi Tasarım

Daha dolgun ve karmaşık tasarımları seven gelinler için zarif mehndi tasarımı. Bu tasarım elleri dolduruyor, ancak yalnızca tek bir anlamlı desen görebilirsiniz. Kalan tasarım spiraller ve geometri ile doldurulur. Avuç içinde bir gelin ve damat oyularak tasarlanır ve ardından kollara ve parmaklara kadar detaylar devam eder. Sağ elin parmaklarındaki küçük yaprak deseni bu tasarımı fazla şirin kılıyor. Karmaşık bir tasarımdır, bu yüzden çok sabır ve pratik gerektirir. Bunu yapmak için Mehendi sanat uzmanı olmalısınız. Aksi takdirde, bir mehndi sanatçısının hizmetlerini alın.

 • fırsat: Bu sadece düğünler için uygundur.
 • Gövde Yerleşimi: sadece ön ellerde ve avuç içlerinde en iyisidir.

16. Kızlar İçin Güzel Mehndi Tasarımı:

Kızlar İçin Güzel Mehndi Tasarımı

İşte güzel bir mehndi, kolej kızlarının veda partilerini, işlevsel haftayı ve bu tür etkinlikleri kutlamak için en son görüntüleri tasarlar. Çok basit bir tasarım, bu yüzden onu çizmek için bir mehndi uzmanı olmanıza gerek yok. Bilekten yüzük parmağına ve serçe parmağa kadar uzanan tasarımlarda birbirinden güzel motiflere sahip yarım daire desenler ön plana çıkıyor. Elin kalan kısmı kel tutulur. Her çiçeğin ortasına gümüş ya da altın elmas taklidi, beğenirseniz mutlaka çekiciliğini artıracaktır. Bu tür tasarımlar üniversiteli kızlar arasında moda çünkü daha az zaman alıyorlar..

 • fırsat: Herhangi bir kolej festivali veya etkinliği gitmek iyidir.
 • Uygun Aksesuarlar: Güzelliği artırmak için güzel bir yüzük takın.
 • Gövde Uygun Yerleşim: Elin arkası bu tarz için iyidir.

17. Yeni Arka El Arapça Mehandi Tasarımları:

Geri El Arapça Mehandi Tasarımları

Şimdi, zarif ve güzel görünmüyor mu? Üniversiteli kızlar için backhand tasarımı için en son mehndi modeline bir göz atın. Oldukça basit ve daha da benzersiz ve karanlık tasarım güzelliği çok artırıyor. Tasarım, el ve kol derisinin gözle görülür bir bölümünü kapladı. İçinde gölgeleme eli kullanılmamıştır, ancak çizgilerdeki kalınlık farklılığı onu dikkat çekici kılmaktadır. Tasarım, Arap mehndi tarzında ekli iki spiral ile sona ermektedir. Kolej arkadaşlarınızı ve kuzenlerinizi şaşırtmak istiyorsanız bu güzel tasarımı kaçırmayın..

 • fırsat: bu tasarım için özel bir olaya gerek yoktur.
 • Gövde Yerleşimi: Bu, istediğiniz gibi ileri veya geri gitmek iyidir.

18. Yeni Büyük Çiçekler Mehandi Tasarımı:

Büyük Çiçekler Mehandi Tasarım

Eller için bu son mehndi tasarımında, kol tarafından üste doğru büyük bir çiçek bulunur. Ufak noktalarla birbirine bağlanmış çiçekler ve sonunda yaprak gibi desenler görülebilir. Karmaşık ayrıntılar, görünüme eklemek için çiçeklerin etrafına daha da çizilir. Tasarım herhangi bir karmaşık detay içermiyor. Büyük çiçek desenini tamamlamak için basit çiçekler ve yapraklar art arda düzenlenir. Bazı yapraklar Arapça doldurulurken, daha güzel hale getirmek için tüm tasarıma birçok küçük nokta uygulanır. Bu sevimli çiçekle en yakın işlevi kutlamak iyi bir fikir değil mi??

 • fırsat: Festivallere gitmek güzel.
 • Gövde Yerleşimi: Kollar bu tarzla gitmek için iyidir.

19. Güzel Yeni Bilek Mehndi Tasarımları:

Bilek Mehndi Tasarımları

Bu, karşılaşabileceğiniz inanılmaz bir bilek mehndi tasarımıdır. Bu oldukça basit ve zarif, yapması kolay. Karmaşık tasarımlar çizmek için fazla zamanı olmayan üniversiteli kızların ilk tercihi olabilir. Tek yapmanız gereken değerli zamanınızdan birkaç dakikanızı bu modaya uygun desenle ellerinizi süslemek ve arkadaşlarınızdan ve meslektaşlarınızdan ilham almak için harcamak. Mehndi tasarımını sergilemek için tırnaklarınızı en sevdiğiniz oje ile boyamayı unutmayın..

 • fırsat: Bu sıradan günler için denemek iyidir.
 • Gövde Yerleşimi: Bilek bu tarz için doğru yer.

20. EID için Yeni Mehendi Tasarımları:

EID için Yeni Mehdi Tasarımları

Bayram, ülkedeki tüm Müslümanlar için büyük bir bayramdır. Görkemle kutluyorlar ve bu tasarım, daha fazla kutlama ve güzelliği artıran tek şey. Bu backhand tasarımı, cildin küçük bir kısmını kaplarken, kalan kısmı açık tutulmuştur. Bu tasarımda, parmak deseni ve başlangıç ​​noktasındaki büyük çiçek en dikkat çekicidir. Bayram festivalleri, aile işlevleri ve resmi toplantılar için mükemmeldir. Bilek, görünüme eklemek için daha fazla dekore edilmiştir..

 • fırsat: Bayram festivali buraya gitmek güzel.
 • Gövde Yerleşimi: Elin arkası veya önü istediğiniz gibi tasarımı yerleştirmek iyidir.

21. Son Gölgeli Mehndi Tasarımı:

Son Gölgeli Mehndi Tasarımı

Geçtiğimiz birkaç yılda mehndi sanatçıları, mehndi tasarımlarını daha çekici hale getirmek için gölgeleme tekniklerini tanıttı. Gölgeli mehndi tarzı gün geçtikçe popülerlik kazanıyor. Burada gölgeli mehndi tasarımının bir resmini görebilirsiniz. Gölge, anahat içinde doldurulmuş daireler tarafından daha karmaşık tasarımlarla doldurulur. Tasarım muhteşem ve göz alıcı görünüyor. Çekiciliğini arttırmak için, gölgeleme farklı bir renkte yapılabilir. Aksi takdirde, siyah da bu amaç için mükemmeldir..

 • fırsat: Bayram şenlikleri, partiler ve düğün törenleri için ellerinizi süslemek için seçebilirsiniz..
 • Gövde Yerleşimi: Görünümü geliştirmek için bunu kollara çizin.

22. Yaprak ve Çiçek Desenleri Kokteyli için En Son Mehndi:

Yaprak Kokteyli için Son Mehndi

Tebrikler; yaprak ve çiçek desenlerinden oluşan harika bir kokteyl burada gözlemlenebilir. Bu son basit mehndi tasarımı, gölgelendirme gerektirmez ve yalnızca ince çizgilerle yapılır. Gerçekten harika bir sanat eseri ve yapması oldukça kolay. Tüm çiçek ve yaprakların bordürleri aynı kalınlıkta ve kıvamda yapılır. Çiçekli mehndi tasarımlarına hayran olan ama bunu deneyimlemeyen kızlar için ideal bir tasarımdır..

 • fırsat: Herhangi bir kutlama için bunu deneyin.
 • Gövde Yerleşimi: Elin arkası tasarımı denemek için iyi bir yerdir..
 • Uygun Aksesuarlar: Görünüm eklemek için ince bir bilezik ve yüzük yerleştirin.

23. Gelinin Elleri ve Ayakları İçin En Son Büyük Mehendi:

Gelinin Elleri ve Ayakları için Mehendi

Gelinin ellerini ve ayaklarını süslemek için özel olarak tasarlanmış bir dizi ayrıntılı mehndi desenidir. Bu tür son tasarımlar gerçekten karmaşık ve ayrıntılı. En yeni gelin mehndi tasarımı, aralarında motifler, çiçek desenleri, spiraller ve yuvarlaklarla doludur. Cilt çoğunlukla kaplıdır ve zariftir. Eller ve bacaklar, kollar ve ayaklar tamamen örtülünceye kadar. Ancak ekstra sabır, pratik ve profesyonellik gerektirir. Bu güzel tasarımın çekiciliğini arttırmak için her çiçeğin ortasına biraz parıltı veya yapay elmas ekleyebilirsiniz..

 • fırsat: Bu gelin için gitmek güzel.
 • Gövde Yerleşimi: Tüm ellerde ve ayaklarda tasarımı denemek için güzel bir yer.

24. Son Çiçek Yuvarlak Mehandi Tasarımı:

Son Çiçek Yuvarlak Mehandi Tasarım

Eller için en yeni benzersiz çiçek tasarımı için bu Mehendi tasarımına göz atın. Sevimli iri çiçekler açık alanlar arasında oldukça öne çıkıyor. En son daire yuvarlak tasarım şeklindedir. En yeni Karmaşık desen, harika görünen parmak uçlarını vurgulamak için kullanılır. Genel mehndi tasarımı basittir ve daha fazla profesyonellik gerektirmez. Tek ihtiyacınız olan karmaşık desenler çizmek için biraz sabır. Bilek, bir görünüm eklemek için daha fazla dekore edilmiştir.

 • fırsat: Bu yeşil desen bayram, aile etkinlikleri, partiler ve düğün törenleri için de aynı derecede uygundur, hatta parıltı ve diğer mehndi dekoratif malzemelerinin eklenmesiyle gelinin ellerinde bile izlenebilir..
 • Gövde Yerleşimi: Bu sadece el kısmının arkasında iyidir.
 • Uygun Aksesuarlar: Görünümü geliştirmek için güzel bir yüzük ekleyin.

25. Modern Gelinler İçin Trendy Mükemmel Mehendi:

Modern Gelinler İçin Mehdi

Eller için bu son mehndi tasarımı, özel mehndi tasarımı, en son trendlere göre ve modern gelin için mükemmel. Arap tarzında yapılmıştır. Bilek çevresinde büyük üçgen şekillerle başlanır ve büyük parmakta sevimli bir çizgi ile bitirilir. Tasarım bilekten başlayıp serçe parmağa kadar geliyor. Noktalar ve yuvarlak çiçek desenleri ile diğer parmaklarla da bağlantı kurulur. Biri isterse diğer parmaklara göre daha da özelleştirebilir.

 • Uygun Durum: Bu düğün şenlikleri için iyidir.
 • Uygun ortam: Elin arkası mehndiyi yerleştirmek için mükemmel bir yerdir..

26. Palmiye Mehndi Tasarımlarındaki Çiçekler:

en son Palm Mehndi Tasarımları

Oldukça güzel olan bu zarif tasarım, sezonun ve yılın yeni mehndi tasarımları arasında en çok tercih edilen modeldir. Bu, parmaklarda spiral desenlerle dolaşırken aradaki çiçek desenleri göz önüne alındığında delice güzel. Avucunuzun altından başlamanız ve sevimli noktalarla serbest akan dairesel çizgiler çizmeniz gerekir. Avucunuzu herhangi bir tasarım olmadan bırakarak parmaklarınızı aynı desenle kapatın. Kuruduktan sonra avucunuzda dilediğiniz gibi çiçek desenleri yapın, tomurcuklara da yaprak ve detaylar ekleyebilirsiniz. Yapımı çok kolay olan bu tasarımla yaratıcılığınızı serbest bırakın..

 • Uygun Elbise: Partilerin dışına çıkarken herhangi bir elbise bu mehndi için mükemmel bir şekilde uygun olabilir..
 • fırsat: Arkadaşınızın düğün şenlikleri için bunu giyin.
 • Gövde Yerleşimi: Avuç içi ve elin ön tarafında iyidir.

27. Çiçek Taşları ve Desenli Mehandi:

Çiçekli Taşlar ve Desenli Mehandi

İnce çizgilerle yapıldığı göz önüne alındığında, bu oldukça hassas ve zarif bir tasarımdır. Bu Mehendi’yi sevenler için harika Nişan veya evlilik gibi törenler için idealdir; Bu yeni tasarım, Mehandi’nin her dönüş köşesinde parlak taşlar kullanır. Bu, tasarıma çok ışıltılı bir hava verir ve izleyenlere göz kamaştırıcı görünür. Daha göz kamaştırıcı görünmesi için yapay elmaslar ve pırıltılar da ekleyebilirsiniz. Çok basit çizgiler ve daireler çizerek başlayın ve onları istediğiniz gibi desenlerle doldurun. Bittiğinde kurumasını bekleyin ve yıkayın. Bu işlem tamamlandıktan sonra öne çıkarmak istediğiniz yerlere taşları yerleştirin. Yeni aldığınız hediyeye dikkat çekmek için yüzük parmağınızda bir taş kalmasına dikkat edin..

 • Uygun ortam: Bu iki el içinde iyi.
 • Uygun Durum: Düğün törenleri için giyin.

28. Bileklik Değiştirme Mehandi Tasarımı:

Bileklik Değiştirme Mehandi Tasarım

Bu yeni tasarımı hiç duydunuz mu? Bu, onların yerine saklanmak üzere yapılmış yeni bir bileklik değiştirme tasarımıdır. Karmaşıktırlar ve bilekten kola yapılırlar, sadece avuç içinde kalırlar. Geleneksel bir törene hazırlanmak için zamanınız olduğunda, her seferinde taktığınız bilezikleri atlayabilir ve bunun yerine bu mehndiyi yerinde takabilirsiniz. Kullanmaya karar verdiğiniz el alanında kaç tane desen yapabileceğinizi öğrenmek için temel taslağı çizerek başlayın. Ardından, çok hantal görünmediği sürece, istediğiniz kadar üçgen yokuş yukarı düz çizgiler çizin. Bu aşamadan sonra üçgenleri tercihinize göre yeni tasarımlarla doldurun. Bu muhteşem görünümlü Mehandi’nin hepsi bu kadar.

 • Uygun ortam: Bilekten kollara bu stili denemek için iyi bir seçenek.
 • Uygun Durum: Herhangi bir şenlik bu tarz için gitmek iyidir.

29. Çiçek, Yaprak ve Rüya Yakalayıcı Mehandi Tasarımları:

Yaprak Ve Rüya Yakalayıcı Mehandi Tasarımları

Bu son tasarımcı mehndi, Mehandi’nizde aceleyle çalışmanızı gerektiren durumlar için çok temiz ve ideal bir desen tasarlamıyor mu? Bu yılın şimdiye kadar en çok tercih edilen Mehandi tasarımlarından biri. Bu, çiçekleri ve çiçek tasarımlarını sevenler için iyi bilinir ve popülerdir. Kendiniz kolayca yapılabilir. Elinizin başparmak tarafındaki büyük çiçekle başlayın. Vaktiniz varsa yaprak yapabilir veya çiçeği gözlerden uzak bir yerde bırakabilirsiniz. Bir sonraki adım, alternatif tasarımlar olacak son üç parmağınızı döşemek olacaktır. En iyisini sona bırakarak, ilk parmaktaki o rüya yakalayıcı çok güzel yapılmış.

 • fırsat: Güzel törenler veya kutlamalar için bu stili giyin.
 • Atama: Görünüm için elinizin arkasına takın.
 • Uygun Aksesuarlar: Görünüme eklemek için bir taş yüzük takın.

30. Bacaklar İçin Tavus Kuşu Mehandi:

Bacaklar İçin Tavuskuşu Mehandi

Bu, bir başka popüler tavus kuşu mehndi tasarımı, bu sefer bacaklar için. Artık hepimiz sanatı ve tavus kuşu tasarımlarını sevdiğimizi biliyoruz. Diz boyu geleneksel ghagra etek giyerken bacaklarınızla bir şeyler yapmak istediğinizde, cevabınız bu. Bu desenin ne kadar süslü ve zarif olduğuna bir bakın ve detayların eşleşmesi zor. Bu çarpıcı son Mehandi tasarımıyla herkesin övgüsünü kazanacağınıza şüphe yok..

 • Uygun Durum: Bu düğün zamanlarında gitmek için harika bir tasarım.
 • Uygun ortam: Ayaklar ve bacaklar burayı tercih etmek için iyi bir seçimdir.

31. Merkez Yuvarlak Mehandi:

Merkez Yuvarlak Mehandi

Bu, her zamanki en son tek tasarım Mehandi’ye bir bükülme. Elden yuvarlak ve daire şeklinde olup yaprak, çiçek ve desenlerle tasarlanmıştır. Aynı desen her parmağa çizilir, böylece tüm dikkati elinizin merkezine ustaca çeker. Bu harika ve yapması kolay, oldukça güzel ve daha fazla görünmenizi sağlıyor. Bu, herkes tarafından kolayca yapılabilir ve çoğaltılabilir..

 • Uygun Durum: Küçük geleneksel aile toplantıları ve kendi Mehandi’lerini yapmayı seven kızlar tarafından kesinlikle kullanılabilir..
 • Uygun ortam: Bu, ellerin arkasında veya önünde yapılabilir..

32. Son Gül Mehandi Tasarımları:

Son Gül Mehandi Tasarımları

Yeni mehndi tasarımları arasında nadir bulunan ve yakın zamanda bulunan bu modelde, ellerinizi karmaşık kına ile örtme hilesi yapan kahverengi renkli güller var. Her zaman sadeliği seven ve çok fazla trend, çekicilik ve ışıltı peşinde koşmayan kadınlar vardır. Ön avuç içi boş bırakılır ve diğer parmaklarda bileğinize çizilmiş çiçek deseninin birebir kopyası bulunur. Bu son tasarım, bayram gibi durumlar için mükemmel ve kolaydır. Bunu yapmak harika ve herhangi bir yardım gerektirmez.

 • Uygun Durum: Bunu basitçe deneyebilir veya festivaller sırasında deneyebilirsiniz..
 • Uygun ortam: Bunu elin arkasında veya önünde deneyin.

33. Düğün İçin Tam El Gelin Mehndi Tasarımı:

Düğün İçin Gelin Mehndi Tasarımı

Bu başka bir dolu dolu gelin tasarımı. Bu yıl birçok kişi tarafından denenmiş ve test edilmiş olan bu yeni tasarımın özü, basit ama iyi örülmüş modelinde yatmaktadır. Her iki el de aynı kına kombinasyonundan zarif bir şekilde övünür ve Mehandi ve Sangeet törenlerinde gelinler için idealdir. Hepsi yaprak, çiçek, sarmal ve geometrik desenlerle doludur. Karmaşık kalıplar ağında kocanızın adını verimli bir şekilde yazabilir ve gizleyebilirsiniz. Parlak kırmızı oje, tasarıma daha fazla çekicilik katacak ve kaçırılmaması gereken bir oje..

 • Uygun Durum: Düğünlerin olmazsa olmazı.
 • Uygun ortam: Bu, ellerin önüne yerleştirilmelidir..

34. Yeni Arap Tavus Kuşu Ayakları Mehndi:

arap tavus kuşu ayakları mehndi

Profesyonellik ve mükemmellikten bahsedin ve bu tasarım her ikisinde de kazanan olacak. Nasıl bir güzellik değil mi. bunların hepsi karmaşık ayrıntılar, tasarımlar ve desenlerle dolu. Kızın ön topuğunda bir tavus kuşu ve desenin geri kalanından dizine kadar olan tüyleri. En yeni Mehandi tasarımlarının son trendi, vücutlarındaki kınayı seven gelinler için ‘yakında evlenecek’ durumlarını göstermek için ideal. Görünümü sanatla yoğunlaştırma şekli göz önüne alındığında, hepimiz bunu seviyoruz. Desenin tırnağın ucuna kadar uzanan alt kısmı, başın arkasından yaratıcılıkla tamamlanabilen temel bir tasarımdır..

 • Uygun ortam: Bu sadece ayak ve bacaklara yerleştirilmelidir..
 • Uygun Durum: Gelin için düğün zamanlarında bunu deneyin.

35. Çiçek Mehandi Tasarımını İzle:

Çiçek Mehandi Tasarımını İzle

Bu harika Mehandi modeline kısa sürede ulaşmak için tasarımınızı güzelleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu basit. Tüm zarafet ve güzellik, bir elin ortasından desenle başlayıp köşelere ve yanlara kadar uzanır. Spiral ve yuvarlak desenler burada yapılır ve orta parmağa kadar gider. Bayram ya da sade evlilikler için ideal olan tasarım ne çok fazlasını, ne eli ne de azını kapsıyor. Merkezi bir çiçek tasarlanır ve daha sonra bir kule gibi uzatılır, bu nedenle adı. Bu tasarım ile misafirlerin tüm beğenisini kazanacaksınız..

 • Uygun ortam: Bu elin her tarafında harika.
 • Uygun Durum: Bunu Ramzan veya benzeri festivaller için deneyin.

36. Son Dairesel Gelin Mehandi:

Son Dairesel Gelin Mehandi

Daha dolgun tasarımlar istemeyenler için bu tasarım tam size göre. Bu dairesel desenlerde yapılır ve gelinler için en yeni mehndi tasarımları arasındadır. Desenler üç daire yardımıyla yapılır, bu da çok eğlenceli ve geometrik olarak simetrik görünmesini sağlar. Tasarım çok fazla pratik gerektiriyor ve dairelerin mükemmel görünmesi için bazı profesyonellerden yardım almanız gerekiyor..

 • Gövde Yerleşimi: Elin arkası bu tasarımı denemek için iyi bir yerdir..
 • fırsat: bunu festival kutlamaları için deneyin.
 • Uygun Aksesuarlar: Güzelliğe güzellik katmak için gösterildiği gibi güzel bilezikler ve yüzükler giyin.

37. Son Lotus Mehandi Tasarımları:

Son Lotus Mehandi Tasarımları

Lotus çiçeklerini sevenler, bu sizin için. Bu benzersiz ve idealdir, nilüferlerin bir saflık işareti olarak kabul edildiği festivaller ve dini işlevler için en iyisidir. Bu modelde fazla bir şey yoktur ve bu tasarım için küçük bir ipucu, önce merkezi avuç içi tasarımıyla başlamak ve ardından tercihinize göre geri kalanıyla devam etmek olacaktır. Mehndi’de acemi olanlar da bu tasarımı deneyebilir. Bunu yapmak kolaydır ve fazla çaba gerektirmez.

 • Uygun ortam: Elin önü bu tasarıma en uygun olanıdır..
 • Uygun Durum: Festivaller bunun için iyi bir fırsattır..

38. Modern Yaprak Mehndi:

Modern Yaprak Mehndi

Henüz sevimli, çiçeksi ve güzel olan sade mehndi isteyenler için, bu sizin için. Sadece güzel görünmekle kalmaz, aynı zamanda eşit derecede kolaydır ve bu nedenle kısa sürede kızlar için mükemmeldir. Bu son Mehendi tasarımı, normlara göre karmaşık tasarımlar yapmasına gerçekten izin verilmeyen okul öğrencileri için de idealdir. Tüm parmaklarda, başparmağın yanında tasarlanmış yarım çiçeğe benzeyen şeyden kaynaklanan yaprak desenleri vardır. Başparmağın kendisi, üstünde yaprakları olan bir çiçek yaprağı ile süslenmiştir..

 • Uygun ortam: Elin arkası bu tarz için iyi bir yer.
 • Uygun Durum: Bu estetik tasarım basit bir şekilde veya normal durumlar için çizilebilir..

39. Batı Kıyafetleri Sırt Mehndi Tasarımları:

Batı Kıyafetleri Sırt Mehndi Tasarımları

Hristiyan tarzında güzel bir omuzsuz elbise giyerek evleniyorsanız, bu Mehndi büyük gününüzde geleneksel etnik hissi korumaya yardımcı olacaktır. Birçoğumuz ellerde, ayaklarda ve kollarda tasarımlar duyarken, omuzlarda güzel bir tasarım yapmayı hiç hayal ettiniz mi? Omzunuz için ideal bir tasarım, çizmesi kolaydır ve sabrınızı fazla zorlamaz. Bununla birlikte, yaprakları mükemmel bir şekilde çizmek için gereken hassasiyet için elleriniz o kadar uzağa ulaşamayacağından, çiçekleri yapmak için bir başkasının yardımına kolayca ihtiyaç duyulabilir..

 • Uygun Durum: düğün etkinlikleri bunu denemek için iyi bir olaydır.
 • Uygun ortam: Bu göz alıcı görüş için omuzlarda denenmeli.

40. İki El Tavus Kuşu Tüyü Tasarımı:

Çift El Tavus Kuşu Tüyü Tasarım

Karmaşık ve abartılı tasarımlardan etkilenmiyorsanız, bu sizin için hile yapmalı. Bu, sadeliği seven ve mehndi’yi de sevenler içindir. Bu, basit ve parlak bir tasarımı onaylar. Her iki el de aynı desene sahiptir, bu da bu en yeni Mehandi tasarımının daha kolay çalışmasını sağlar. Buradaki tavus kuşu tüyleri, her iki elin avuçlarını kaplayacak şekilde çizilirken, diğer uzun yapraklı desenler, genel olarak basit, sade bir görünüm vermek için tasarımı tamamlamaya özen gösterir..

 • Gövde Yerleşimi: Bu, ellerin önünde veya arkasında iyidir.
 • fırsat: Bunu festivaller veya gündelik etkinlikler için giyin.
 • Uygun Aksesuarlar: İyi bir büyük halka bu tasarım için uygun bir kuyudur.

41. Tam Çiçek Tasarımları:

Tam Çiçek Tasarımları

Büyük tasarımları denemek istemeyen ve çok çalışmak istemeyen, ancak sevimli çiçekli bir model yapmak isteyen kızlar için bu en iyi seçenektir. Fazla sabrınız yoksa, bu bir nimet olduğunu kanıtlayacaktır. Göründüğü kadar kolay, çiçekler içeriyor ve başka hiçbir karmaşık tasarım kullanılmıyor. Çiçekler ve parmaklar burada kına ile doldurulur ve işte, tasarımınız hava atmaya hazır!

 • Uygun Durum: Bunu herhangi bir normal gün için dilediğiniz gibi deneyin..
 • Uygun ortam: Elinizin önü bunu denemek için iyi bir seçimdir..

42. Bilim Mehndi Tasarımı:

Bilim Mehndi Tasarımı

Korkak, ilginç ve çılgın bir şey isteyenler için, bu sizin için. Bu tasarım, tasarım formunda tüm hücre, DNA ve dokuların çaprazlamasına sahiptir. Kurdele desenlerine benziyor ve kendiniz yapmak oldukça kolay. Avucunuzu güzelleştirme şansınız olduğunda hepsini kendiniz yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, üzerine oturmak için biraz zaman ve bu, görebileceğiniz güzel bir sonuç..

 • Uygun Durum: Bunu ailedeki herhangi bir küçük durum için deneyin.
 • Uygun ortam: Bu ellerde iyi olsa da, ayaklarda da deneyebilirsiniz.

43. Yüksek Katlı Kelebek Mehandi Tasarımı:

Kelebek Mehandi Tasarım

Mehndi’nizle ne kadar yaratıcı olabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bu sadece eylemde tutulan zarif, basit ve sanatsal bir düşüncedir. Bu tasarım sadeliği tamamen ortadan kaldırır. Dirsek ekleminizin yakınındaki el derisini kaplayan sadece bir kelebek ile son derece zariftir. Üstüne üstlük, böceği çizerken detaylara ne kadar dikkat ettiğinizi gösteren iki minik çiçek var. Harika, değil mi? Daha fazla ayrıntı isterseniz, her zaman etrafına yapay elmaslar veya desenler ekleyebilirsiniz..

 • Uygun Durum: Bu sadece denemek için sıradan bir tasarım.
 • Uygun ortam: Arms denemek için iyi bir seçenek. Bunu omuz veya boyun üzerine de koyabilirsiniz..

44. Kare Mehandi Tasarımları:

Kare Mehandi Tasarımları

Geometri mehndi ile her zaman en iyisidir. Tasarımlar kesinlikle sınırsızdır ve kolaylıkla yapılabilir. Bu, tüm büyük kareler ve küçük, içinde karmaşık tasarımlar bulunan yeni bir mehndi tasarımıdır. Ancak, güzel görünüyor ve sabırlı biriyseniz, bunun için gidin, çünkü bu modaya uygun tasarımı oluşturduktan sonra aldığınız sonuçtan memnun kalacaksınız..

 • Uygun Durum: Desenler avuçlarınızın çoğunu kaplar ve bu nedenle evlilik partileri veya Eid, Diwali veya Bhai Duj gibi büyük festivaller için ideal olabilir..
 • Uygun ortam: Bu sadece elin önünde veya arkasında iyidir.
 • Aksesuarlar: Güzellik eklemek için bunu büyük bir bilezik ve yüzükle deneyin.

45. Simetrik Çiçek Ayaklar Mehandi Tasarımları:

Simetrik Çiçekli Ayaklar Mehandi Tasarımları

Karmaşık ve güzel yaprak tasarımlarını kim sevmez? Tüm dikkati ellerinize veren ve ayaklarınızı ihmal eden bu tasarım, şimdiye kadar ayaklarımızda yaptığımız en güzel tasarımlardan biri. Bu son mehndi tasarımını kontrol ettikten sonra, bu kesinlikle değişecek. Çok basit ama göz alıcı olan bu tasarım, saf bir mükemmellik ve her yaştan gelinler arasında yeni bir hit. Gelin olmasanız bile, aile toplantıları ve etkinlikler için işlevin konuşması için bunu yine de kendiniz deneyebilirsiniz. Bu çiçek, daire ve yaprak desenleriyle dolu ve gününüzü kesinlikle güzelleştirecek..

 • Uygun Durum: Düğün şenlikleri bu güzelliği denemek için iyi bir seçimdir..
 • Uygun ortam: Stil vermek için bunu ayaklarınızın üzerine koyun.

46. ​​Yeni Arapça Taş Süsleme Son Mehndi Tasarımları:

Son taş Mehndi Tasarımları

Arapça tasarımlar her zaman yeşil ve güzeldir. Parıltı ve glam ile doldurulurlar. Taşlar ve desenlerle muhteşem bir şekilde kaplanmış, elleriniz ve ayaklarınız bu yeni Arapça Mehndi tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek. Karmaşıklık nedeniyle, tamamen kendiniz tasarlamanız amaçlanmamıştır. Bunu profesyonellerin yardımıyla deneyin; Önce ana hatlarını çizerek ve ardından iç kalıpları yaratıcı bir şekilde doldurarak başlayabilirsiniz. Ne de olsa, hiç kimse bundan iyi bir şey çıktığını gördüğünde deney oturumunuzu duraklatmayacak..

 • Uygun Durum: Bunu büyük festivaller veya düğünler için deneyin.
 • Uygun ortam: Harika görünmek için bunu ayaklarınızın üzerine yerleştirmeyi deneyin.
 • Aksesuarlar: Görünüme eklemek için halhal giyin.

47. Parmak Deseni Mehendi Tasarımı:

Parmak Deseni Mehdi Tasarımı

Bu son tasarım parmaklarınız için ne kadar havalı? Sıkıldığımız ve ilginç ve yeni bir şeyler denemek istediğimiz zamanlar vardır. Bu bir parmak mehndi tasarımıdır. Bu kadar basit ve zarif. İçinde eşit aralıklı noktalar bulunan birbirine yakın iki düz çizgi yaparak başlayın. Biraz boşluk bırakın ve aynı çizgileri noktalarla tekrar yapın. Orta boşluğu dolana kadar yuvarlak spirallerle kapatın. Birçok küçük olanı birbirine yakınlaştırın. Bu, desene son bir dokunuş verir ve sıralı olarak benzersiz görünmesini sağlar. Bu aynı zamanda zarif ve güzel.

 • Gövde Yerleşimi: Onları sadece parmaklara çizin.
 • Uygun Aksesuarlar: Güzelliğe eklemek için güzel yüzükler giyin.
 • fırsat: Bu normal günlerde de böyle yapılabilir..

48. Kalp Şeklinde Son Mehendi Tasarımları:

Kalp Şeklinde Son Mehendi Tasarımları

Bu yeni bir tarz. Mehandi, düğünleri için tam kollu bir elbise giymeyi planlayan gelinler için doğru seçimdir. Bu, iki elin evlilikte birleşmesini simgeleyen bir kalp tasarımı ile yapılır. Tabii ki, Kına ile deney yapmak için alanın sınırlı olduğunu hissedebilirsiniz, ancak bu tasarım yanıldığınızı kanıtlayacaktır. Bu şekilde beğendiyseniz tasarımın zarafetinde çalışmak için daha fazla yapay elmas veya taş ekleyin.

 • Uygun ortam: İyi görünmek için avuç içine takın.
 • Uygun Durum: Düğün törenleri bu görünümü denemek için iyi bir seçimdir..

49. Sırt için Kolye Mehandi Arapça Tasarım:

Sırt için Kolye Mehandi Arapça Tasarım

Şimdi neden mehndi’yi sadece ellerde ve ayaklarda deneyin. Bu, boyun tarafından arkada çalışmaya uygun tasarımdır. Bu tamamen yenilikçi ve çılgın ve düğün gününüz için giymeyi planladığınız derin boyunlu bluzla gitmek istiyorsanız en iyisidir. Üstüne üstlük, daha da muhteşem görünmesi için doğru alanlarda mükemmel altın parıltıya sahiptir. Desen kendi içinde çok karmaşık değil, ancak yine de yapım için yardıma ihtiyacınız olacak. Bu güne güzellik katacak.

 • Uygun ortam: Boyun ve sırt bu tasarıma uygun.
 • Uygun Durum: Düğünlerde bu tarz giyin.

50. Gelin Ve Damat En Yeni Mehendi Tasarımları:

gelin ve damat son mehendi tasarımı

Düğünlerin yılı ve mevsimi göz önüne alındığında, işte size en iyi şekilde bakmanız için başka bir tasarım. Öne çıkmak için her şeyle en iyi görünümünüzde olmanız gerekir. Bu en yeni Mehandi, mükemmellik oyununuzu bir adım daha yukarı taşıyacak. Son derece karmaşık, profesyonellerin yardımına ihtiyacınız olacak, ancak bir kez yapıldığında, bu tasarımı seçmenin sizin açınızdan doğru karar olduğunu göreceksiniz. Gelin ve damadın sanatı, görünümü daha da yükseltecek ve dolayısıyla daha zarif görünecek..

 • Gövde Yerleşimi: Bu sadece eller, arka veya ön için uygundur.
 • Uygun Aksesuarlar: Daha fazla zarafet için bilezik ve yüzük takın.
 • fırsat: Bu sadece düğün günü gelinlerine yakışır.

51. İki El İçin Karanlık Mehndi Tasarımı:

İki El İçin Koyu Mehndi Tasarımı

Bu son model Mehandi tasarımı tamamen çılgın ve karanlık bir tasarım. Eşsizdir ve yalnızca daha açık ten tonlarına uyacak kadar koyudur. İki el için benzersiz bir tasarım; Sağdaki tasarım, aradan güzel bir geometrik desenle başladı. İşaret parmağına ve diğer parmaklara kadar uzatılır. Başparmak, küçük parmak ve yüzük parmağının uçları aynı tarzda doldurulur. Sol tasarım deseni tamamen farklıdır. Avuç içi ve bileğin bir tarafı daire ve yuvarlak tasarımla süslenirken, diğer taraftan kare desenler basılmıştır. Güzel uzantılar, her parmağın ve başparmağın ortasından tutulur. Boş yere doldurma dokunuşu vermek için nokta çiftleri kullanılır.

 • Gövde Yerleşimi: Bu sadece ellerin arkası için en iyisidir.
 • fırsat: Tatil partileri ve aile toplantıları için en iyi tasarımdır..
 • Uygun Aksesuarlar: Büyük görünmek için resimde gösterildiği gibi güzel süslü büyük yüzükler giyin.

52. Son Serbest El Mehandi Tasarımları:

El Mehandi Tasarımları

İşte sanatçının yaratıcı yeteneklerinin başka bir keşfi. Tüm güzellikler sadelikle iyi bir şekilde boyanmıştır. Bu backhand tasarımının en göze çarpan kısmı, iki büyük motifle genişletilmiş hoş ve basit bir çiçek desenidir. Aynı motifler parmakları güzelleştirmek için de kullanılabilir. Bu son Hint mehndi tasarımları çok basit mehndi tasarımlarıdır. Serbest el Mehandi sanatına biraz hakimseniz, onu yaratabilirsiniz..

 • Uygun ortam: Bu elin arkasında en iyisidir.
 • Uygun Durum: Bu kişinin istediği gibi giyilebilir.

53. Harika Gelin Mehndi Tasarımı:

Harika Gelin Mehndi Tasarımı

Kol ve bacakların büyük bir bölümünü kaplayan bu mehndi tasarım görüntülerine en son harika gelin mehndi tasarımına bakın. Bu tasarım, gelinliğiniz kolsuz veya çeyrek kollu ise mükemmeldir. Bu güçlü Mehendi sanatının üzerine çiçek desenleriyle birlikte gelin ve damat çizilmiştir. Bu modaya uygun tasarımı oluşturmak için güzel görünümlü motifleri de birleştirebilirsiniz. Bu tasarımın güzelliği ve çekiciliği, düğününüzde kalabalığın dikkatini çekmenize kesinlikle yardımcı olabilir..

 • Uygun Durum: Bu düğün için geline yapılacak.
 • Uygun ortam: Tam eller ve tam bacaklar bu stile en uygun olanıdır..

54. Ayaklar İçin Yeni Son Mehndi Tasarımları:

Ayaklar İçin Son Mehndi Tasarımları

Bu son mehndi tasarım görüntüsü, oldukça basit, ancak zarif ve şık bir tasarımdır. Bu sevimli ve süper moda. Desenler daire şeklindedir ve çekicilik için çaprazlanmıştır. Çok karmaşık değil, böylece kendi başınıza kolayca çizebilirsiniz. Sadece gelin için uygun değildir, aynı zamanda aile etkinlikleri ve partiler için ayaklarınızı süslemek için de kullanabilirsiniz. Güzelliği, parıltı ve diğer Mehendi dekoratif malzemeleri eklenerek geliştirilebilir..

 • Gövde Yerleşimi: Bunu ayaklara ve bacaklara koyabilirsiniz..
 • fırsat: Aynen böyle veya şenlikler için çizilebilir.

55. Her İki El İçin Trendy Mehandi Tasarımları:

Trendy Mehandi Tasarımları

Bu en yeni mehndi tasarımı, her şeyde en son ve modaya uygun fikirleri benimsemeye her zaman hazır olanlar içindir. Tasarım karmaşık detaylar ve zarafetle doludur. Her yerde detaylar ve netlikle çizilmiş desenler var. Bir elinde daire varken, diğerinde başka desenler var. Eşsiz bir dokunuş yaratmak için sekiz parmağın uçları kel tutulur.

 • Gövde Yerleşimi: Ellerin önünde veya arkasında buna en uygun.
 • fırsat: Bayram, partiler ve işlevler için güzel bir tasarım.

Ek İpuçları:

En yeni mehndi tasarımları asla bitmez çünkü bunlar her seferinde yenilikçi düşüncelerle yeniden şekillendirilir. Tüm işlevler ve partiler, yalnızca en yeni Mehandi tasarımlarıyla cezbedilir. Mehndi tasarımları hakkında birkaç ipucu.

 • Mehndi, daha iyi doku ve renk için en az 6 – 8 saat daha iyi tutulur. Hızlı bir şekilde çıkarırsanız, yıkamanız gerekmez..
 • Mehndi’yi yıkamayın; bunun yerine, sadece çıkarın ve bir süre elinizde kalmasına izin verin.
 • Hindistan cevizi yağı sürün ve şeker şurubunu pamukla ıslatın. Bu, rengi geliştirmeye yardımcı olacaktır.
 • Bir etkinlikten en az bir gün veya bir buçuk gün önce mehndi tuttuğunuzdan emin olun..

genel bakış:

Mehndi tasarımlarının tercihi, en son trendlere göre sürekli değişiyor. Dürüst olmak gerekirse, her mehndi tasarımı, gerekli duruma ve kıyafete göre ince ayar yapılabilir ve özelleştirilebilir. Yukarıdaki Mehendi tasarımları, tüm yaş gruplarına ve durumlara hitap eden en trend ve benzersiz desenler arasındadır. Sizin için derlediğimiz mehndi tasarımlarını beğeneceğinizi ve bir sonraki etkinlikte onları sergilemek için galerinize kaydedeceğinizi umuyoruz! En çok hangisini sevdiğinizi bize bildirin!