„Mehndi“ daugeliu atvejų mėgsta ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Vaikams patinka tai, kaip galima sukurti kelis piešinius naudojant chna kūgį, ir jie išlieka daug ilgiau nei rašiklis ar žymeklis. Mehndi laikomas palankiu ir ekologišku; daugelis tėvų nusprendžia vaikams pritaikyti paprastus „mehndi“ dizainus vestuvėms ir kitoms šeimos funkcijoms.

Vaikai Mehndi

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl suaugusieji renkasi mehndi vaikams, yra jos nekenksmingas pobūdis. Vaikai gali pamesti papuošalą, jį sužeisti arba galiausiai jį sulaužyti, tačiau jis yra toks patvarus, kad išdžiūvęs nepadarys jokios žalos ir taip netrukdys jokiai veiklai. Galbūt tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vaikai dažnai mėgsta mehndi, todėl atraskime kūrybiškesnį ir gražesnį „Mehandi“ dizainą vaikams su vaizdais.

Gražus „Mehndi“ dizainas vaikams (vaikams):

Toliau pateikiame 25 populiariausius, tačiau kūrybingus „Mehendi“ dizainus vaikams su nuotraukomis jūsų vaikui.

1. Mielas širdies formos Mehndi dizainas vaikams:

Mieli „Mehndi“ dizainai vaikams

Šį paprastą, bet mielą dizainą sudaro širdys širdyse, esančiose delno centre. Širdelės užpildytos languotu raštu ir siluetuotos nėriniuotu dizainu. Mažytės širdelės ant pirštų galiukų atrodo mielos, o šalia jų yra maži taškuoti raštai. Šį dizainą labai lengva sukurti ir jūsų vaikui tai tikrai patiks.

 • Kuriai funkcijai tinka: Puikiai tinka atsitiktinėms funkcijoms, tokioms kaip gimtadieniai ar sužadėtuvės.
 • Suporuoti su: Indo vakarietiška apranga arba ilgos suknelės.

2. Paprasti gėlių vaikų „Mehndi“ dizainai:

Paprasti „Mehndi“ dizainai vaikams

Šis dizainas puikiai tinka mažoms mergaitėms, kurios mėgsta gėles. Centre pagaminta gėlė, o dizainas išplėstas į išorę. Įvairūs modeliai, padaryti ant pirštų galiukų, pritrauks vaiką ir patrauks jų dėmesį. 4 linijos, besisukančios į išorę nuo centre esančios gėlės, sudarytos sujungiant taškus ir suteikia ypatingą prisilietimą prie gėlių mehndi dizaino.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka tokioms šventėms kaip Sankranthi ir Holi.
 • Suporuoti su: Salwar kameez arba ilgas sijonas su gėlių medalionu ir auskarais.

3. „Flower Creeper Mehndi“ dizainas vaikams:

Lengvas „Mehndi“ dizainas vaikams

Šis dizainas tinka vyresniems vaikams, nes jo kūrimui reikia šiek tiek daugiau laiko. Jei norite papuošti savo vaiko ranką gėlėmis ir vijokliais, bet nepadaryti jos per sunkios, šis dizainas skirtas jums. Dizainas pagamintas įstrižai, su tarpusavyje sujungtomis gėlėmis, o kartu su viduriniu pirštu padarytas vijoklio pratęsimas. Gėlių motyvai ant pirštų galiukų suteikia dizainui estetinio prisilietimo.

 • Tinka kuriai funkcijai: Kadangi dizainas yra šiek tiek sunkesnis, jis tinka šeimos ceremonijoms ir vestuvėms.
 • Suporuoti su: Lehenga arba ilgas sijonas.

4. Nėriniai kaip Mehndi modelis vaikams:

Mehndi dizainas kūdikiui

Vaikams, kurie nori minimalistinio Mehandi dizaino ant rankų, šis dizainas yra tobulas. Jo šone yra nedidelis gėlių motyvas, šalia kurio piešiamas nėriniuotas raštas su tarpusavyje susijusiais taškais. Kitas nėriniuotas raštas padarytas ant vidurinio piršto, su drąsiais potėpiais. Piešiami taškai, kad užpildytų tarpus tarp. Šis dizainas yra paprastas, tačiau kūrybingas ir patraukia dėmesį dėl savo elegancijos.

 • Tinka šioms funkcijoms: Tinka šeimos funkcijoms ir festivaliams, tokiems kaip Diwali.
 • Suporuoti su: Tinka bet kokia apranga, pavyzdžiui, suknelė, džinsai ar ilgas sijonas.

5. Mandala Easy Mehndi dizainas vaikams:

Mandala Easy Mehndi dizainas vaikams

Tai paprastas apvalus mehndi dizainas vaikams. Jos centre yra mandala. Ir jis piešiamas piešiant gėlių žiedlapius ir pratęsiant raštą į išorę. Nėriniai ant pirštų galiukų suteikia dizainui unikalumo. Drąsūs potėpiai ir jungiamieji taškai tikrai patrauks jūsų vaikų dėmesį.

 • Tinka šioms funkcijoms: Kadangi jis yra šiek tiek sunkioje pusėje, dėvėkite jį vestuvėms ir šeimos šventėms,
 • Suporuoti su Lehenga arba ilgas sijonas.

6. Paprastas Mehndi dizainas vaikams:

Gražus „Mehndi“ dizainas vaikams

Šis „Mehndi“ dizainas yra nepaprastai paprastas ir tinka jaunesniems vaikams. Jis prasideda nėriniuotu raštu šalia riešo, o šalia – gėlių motyvas. Ryškūs šio „Mehendi“ dizaino bruožai – vijokliai su drąsiais potėpiais kaip lapai. Šis dizainas yra labai lengvas, tačiau labai patrauklus akiai.

 • Tinka šioms funkcijoms: Atsitiktinės funkcijos, tokios kaip gimtadieniai ir sužadėtuvės.
 • Suporuoti su: Ilgos suknelės ir vakarietiška apranga, pageidautina ir stori papuošalai.

7. Žirafos Mehndi dizainas vaikams:

Žirafos Mehndi dizainas vaikams

Tai yra kažkas naujo vaiko „Mehandi“ dizainui. Šis žirafos mehndi dizainas įkvėps vaiką turėti mehndi ant rankos. Mehendi dizaineris visada atneš kažką naujo vaiko Mehendi dizainui, kad paskatintų juos. Jie gali turėti daug kitų būtybių, taip pat ir mehndi dizaino, išskyrus tipiškus gėlių ir lapų modelius.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tai šaunus vakarėlio mehndi dizainas.
 • Suporuoti su: Derinkite šį dizainą su vakarietiškais drabužiais.

8. Arabų Mehndi dizainas mažoms mergaitėms:

Arabiškas Mehndi dizainas vaikams

Tai paprastas arabiškas Mehendi dizainas vaikams. Šis dizainas idealiai tinka energingiems vaikams, neturintiems kantrybės įmantriems piešiniams, nupieštiems ant rankų. Jo centre yra gėlių motyvas su 2 vijokliais, besitęsiančiais įstrižai priešingomis kryptimis. Pirštų galiukai yra papuošti paprastais taškeliais, kad jie būtų paprasti ir neatrodytų per sunkūs.

 • Tinka kuriai funkcijai: Vestuvės ir festivaliai, tokie kaip Dussehra ir Diwali.
 • Suporuoti su Salwar kameez, palazzos ar indo-vakarietiška apranga. Pageidautina, kad puošnūs papuošalai.

9. Drugelio Mehndi dizainas vaikams:

„Butterfly Mehndi“ dizainas vaikams

Sukurkite kontūrą su mehndi drugelio pavidalu ir užpildykite spragas blizgučiais. Venkite bet kokio dizaino ant pirštų galiukų. Drugelį galite užpildyti netikrais akmenimis, taip pat įprasta chna. Šis kūdikių chna dizainas atrodo paprastas ir mielas ir gali būti rekomenduojamas mažesniems vaikams.

 • Kuriai funkcijai tinka: Labiausiai tinka gimtadieniams ar vaikų vakarėliams.
 • Suporuoti su: Derinkite prie mėgstamos vakarietiškos ar indo vakarietiškos aprangos.

10. Mėnulio Mehandi dizainas mažiems vaikams:

„Moon Mehandi“ dizainas mažiems vaikams

Toms mažoms rankoms turime sukurti paprastus, bet mielus mehndi dizainus. Tiesiog gėlė delno viduryje užpildant apskritimą, o aplink trikampio formos – gėlė. Jiems puikiai tiks maži taškeliai šalia jo, o gal širdies formos tatuiruotės. Dizainą labai lengva sukurti ir užtrunka minimalų laiką.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka šventėms ar tiesiog atsitiktiniams šeimos renginiams.
 • Suporuoti su: Derinkite su mažomis apyrankėmis ar apyrankėmis.

11. „Glitter Mehndi“ dizainas vaikams:

„Glitter Mehndi“ dizainas vaikams

Atvirkštiniam mehndi galite padaryti gėlę link rankos krašto. Formos užpildymui tepkite blizgučius. Gėlės forma taip pat gali būti suteikta ant pirštų galiukų ir spragų, vėl užpildytų blizgučiais. Blizgučiai visada traukė vaikus, todėl jie tikrai sportuoja, nedvejodami.

 • Kuriai funkcijai tinka: Tinka šeimos funkcijai.
 • Suporuoti su: Derinkite prie bet kokio indo-vakarietiško ar tradicinio drabužio.

12. Žvaigždžių Mehndi dizainas kūdikiui:

mehndi dizainas mergaitei

Tokiems vaikams niekas negali būti įdomu. Padarykite keletą žvaigždžių su blizgučiais ir apsupkite juos mažais taškeliais ir lankais. Paprasta ir stilinga, blizgučiais taip pat galite pasigaminti angelus, gėles ar kitus jūsų vaikui patinkančius elementus. Šį „mehndi“ dizainą nupiešti labai paprasta. Galite pabandyti jį pritaikyti savo kūdikiui.

 • Kuriai funkcijai tinka: Puikiai tinka vaikų vakarėliams ar šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite su mėgstama suknele ar indo-vakarietiška apranga.

13. Mielas Mehndi dizainas vaikams:

Mielas Mehndi dizainas vaikams

Šis „mehndi“ dizainas yra funky. Ant vieno delno nupieštas gražus gėlių motyvas su išlenktomis linijomis, besitęsiančiomis nuo jo iki piršto galo. Tarpai užpildyti drąsiais potėpiais ir atrodo elegantiškai. Ant kitos delno nupiešti dideli gėlės žiedlapiai ir užpildyti išlenktais raštais. Maža gėlė kampe ir vijoklis ant piršto galiuko su taškeliais, užpildančiais spragas, užbaigia dizainą.

 • Tinka šioms funkcijoms: Atsitiktinės funkcijos, tokios kaip gimtadieniai ir sužadėtuvės.
 • Suporuokite su: Vakarietiška apranga, pavyzdžiui, marškinėliai, suknelės ir džinsai.

14. „Creeper Mehndi“ dizainas vaikams:

„Creeper Mehndi“ dizainas vaikams

Jei norite, kad ranka būtų pripildyta šliaužtinuko, tačiau atrodytų paprasta ir ne per sunki, tada pateikite su ja susijusių gėlių ir spiralių kontūrą. Neužpildykite žiedlapių ar tarpų, kad „Mehandi“ neatrodytų labai sunkus. Kadangi vaikams patinka toks paprastas modelis tik tada, kai jie vis dar nežino tendencijos ir dizaino.

 • Kuriai funkcijai tinka: Puikiai tinka šeimos renginiams ir šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite su mėgstama vakarietiška ar indo vakarietiška apranga.

15. Paprastas Mehndi dizainas vaikams:

Paprastas „Mehndi“ dizainas vaikams

Padarykite saulėgrąžas dešinėje pusėje prie nykščio, esančio užpakalinėje rankos pusėje, tada padarykite mažus taškus, spiralines žvaigždes, kad gautumėte kontūrą ir užpildytumėte tarpus. Gėlę primenanti forma taip pat atrodo kaip danguje sprogstanti petarda, kuri vaikus jaudina. Šio tipo maži „Mehandi“ dizainai puikiai tinka vaikams, mėgstantiems gėles.

 • Kuriai funkcijai tinka: Geriausiai tinka vaikų vakarėliams ar festivaliams.
 • Suporuoti su: Jis gerai atrodys su bet kokia mėgstama apranga, ypač indo-vakarietiška.

16. Gėlių Mehndi dizainas vaikams:

gėlių mehndi dizainas vaikams

Spiralės su plonu Mehandi kūgiu ant vieno delno galo iki rodomojo piršto ir po to gėlių formų suteikimas užpildant formą taip pat yra paprastas, bet stilingas. Dauguma gėlių mehndi dizaino tikrai pritraukia vaikus. Dizainą taip pat galima atkurti nedaug, taip, kad jie atrodytų kaip maži jūrų arkliukai ar sraigės.

 • Kuriai funkcijai tinka: Tinka šventėms ar šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

17. „Dark Red Kids Mehendi“ dizainas:

Mehndi dizainas vaikams

Jei jūsų vaikas mėgsta mehndi, tuomet galite apsvarstyti galimybę padaryti gėlę tiesiai delno viduryje ir užpildyti ją tradicinėmis figūromis. Be to, pirštų galiukais padarykite keletą figūrų, kad užbaigtumėte mehndi dizainą. Vaikai visada žaidžia spalvomis, todėl ši raudonos spalvos mehndi tikrai juos traukia.

 • Kuriai funkcijai tinka: Tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Suporuoti su: Dėvėkite indo-vakarietiškus ar tradicinius drabužius ir mažus auskarus.

18. Apvalūs ir širdies Mehndi dizainai vaikams:

„Heart Mehndi“ dizainas vaikams

Ši širdies formos ir apvali gėlė ant kiekvieno delno taip pat yra labai geras mehndi dizainas vaikams iki 7 metų. Užpildykite širdis nurodydami įvairias ribas ir užpildydami spragas Mehendi, kuris būtų labai efektyvus.

 • Tinka kuriai funkcijai: Labiausiai tinka šeimos šventėms ir šventėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie mėgstamos tradicinės aprangos.

19. Arabų stiliaus Mehndi dizainas vaikams:

arabiškas mehndi dizainas vaikams

Tai paprastas arabiškas mehndi dizainas vaikui, kuris paskutinį pirštą padengia mehndi dizainu. Tai idealus dizainas, nes vaikai ilgai nesėdi, kad užbaigtų visą modelį. Mielos mažos vaiko rankytės su mehndi dizainu atrodo nuostabiai. Kai mažas vaikas uždeda mehndi ant rankos ir dėvi lehengą bet kuriai santuokos funkcijai, tikrai atrodys mielas. Visi tėvai norėtų dievinti jos mergaitę su mehndi.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka vakarėliams ir festivaliams.
 • Suporuoti su: Derinkite tai su indo-vakarietiškais drabužiais.

20. Mehndi Cum tatuiruotės dizainas:

Mehndi Cum tatuiruotės dizainas

Šių dienų šaunūs vaikai mėgsta tatuiruotes, kurios gali pakenkti jų odai. Taigi tai yra geriausias pasirinkimas įpiršti mehndi ant vidinės rankos, kuri atrodys kaip pati tatuiruotė. Dizainas turėtų būti neįprastas. Šiame dizaine netgi parašytas vardas. Vaikas taip pat gali parašyti ką nors kita. Jau tapo mada turėti tatuiruotę ant kūno. Tai naujausias tatuiruočių mėgėjo dizainas. Tai paprasta, bet kartu ir stilinga.

 • Tinka kuriai funkcijai: Šis dizainas tinka vakarėliams ar šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie suknelės ar indo-vakarietiškos aprangos.

21. Pusės rankos Mehndi dizainas vaikams:

Pusės rankos Mehndi dizainas vaikams

Tiems vaikams, kurie nemėgsta užpildyti visos rankos mehndi, jiems tai yra paprastas mehndi dizainas. Tai tinkamas dizainas vaikui, nes kai kurie vaikai pašalina mehndi, kol jis neišdžiūsta. Nors suprojektuoti paprasta, tačiau nuostabu. Tai atrodo tik kaip dizainerio mehndi. Atliekamas labai plonas darbas, kuris taip pat užima daug laiko. Tai tikrai gerai atrodo santuokos funkcijai.

 • Tinka kuriai funkcijai: Taikykite šį mehndi šeimos vestuvėms.
 • Suporuoti su: Derinkite prie tradicinės aprangos.

22. Mieli „Mehndi“ dizainai vaikams:

mielas mehndi dizainas vaikams

Tai lengvas „mehndi“ dizainas vaikams, kurį galima išbandyti ant vaiko rankų. Tai labai paprastas mehndi dizainas, nes ranka nėra visiškai uždengta. Bet tai tinkamas dizainas vaikui. Tai tikrai atrodys miela ant mažų rankų. Mažos gėlės virš vienos didelės gėlės gerai atrodo delno gale. Maži taškai ant mehndi taip pat prideda magijos prie paprasto dizaino.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tai geras šeimos renginių ar festivalių dizainas.
 • Suporuoti su: Derinkite tai prie indo-vakarietiškos rožinės/violetinės spalvos aprangos.

23. Stilingas „Mehndi“ dizainas vaikams:

stilingas mehndi vaikams

Tai elegantiškas „Mehendi“ dizainas vaikams, kurį jie gali atlikti bet kuriai funkcijai. Keturios paprastos linijos su lapais ir viena didelė gėlė, o likęs mažas kreivas modelis yra stilingas. Maži vaikai, mėgstantys dėti „mehndi“, tikrai pasirinks šį dizainą. Tai taip pat galima padaryti delnų srityje. Tai madingas dizainas vaikų „mehndi“ kolekcijoje. Tai lengvas mehndi dizainas menininkui.

 • Tinka kuriai funkcijai: Šis mehndi dizainas tinka šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Suporuokite tai su storomis apyrankėmis.

24. Čakrų chna dizainas vaikams:

chna dizainas vaikams

Delno centre padarytas apskritimas su šiek tiek įmantriomis kreivių ir taškų detalėmis. Ant pirštų galiukų yra mažų gėlių kartu su taškeliais ir mažais tikrinimo raštais. Apskritimai ir taškai dažniausiai buvo naudojami šiame nesudėtingame vaikams skirtame mehndi dizaine. Tai atrodo kaip dizainas, puikiai tinkantis Diwali.

 • Tinka kuriai funkcijai: Šis dizainas idealiai tinka šeimos funkcijoms ir Diwali.
 • Suporuoti su: Derinkite tai su mėgstamiausia vaiko apranga.

25. Gėlių Mehandi dizainas vaikams:

Gėlių Mehandi dizainas vaikams

Paprastas, bet subtilus „mehndi“ dizainas vaikams yra šis dizainas su gėlėmis, lapais ir povo motyvais. Dizainą lengva atkurti ir jį galima greitai pritaikyti, kad vaikas nesijaustų pernelyg nervingas. Pirštų galiukai buvo paprasti, su kreivėmis, ašaromis ir taškais, padarytais pagal modelį.

 • Tinka kuriai funkcijai: Dažniausiai tinka šeimos funkcijoms.
 • Suporuoti su: Suporuokite tai su tradicine apranga ir plaukų juosta su gėlėmis.

26. Mehndi dizainas Bady Girl:

Mehndi dizainas Bady Girl

Tai gražus ir mielas kūdikio mehndi dizainas su tik mažu kačiuku, pagamintu delno gale. Kačiukas turi didelį mygtuką, panašų į akis, todėl jis atrodo dar gražesnis su mažomis juostelėmis, padarytomis visame kūne kartu su išlenkta uodega ir mažomis ausimis. Užuot naudoję lipdukus ir lipnias tatuiruotes vaikams, tai yra geresnė alternatyva.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka šeimos šventėms ir vakarėliams.
 • Suporuoti su: Suporuokite tai su savo vaiko mėgstama vakarietiška apranga.

27. Grupės stiliaus Mehndi dizainas:

Grupės stiliaus Mehndi dizainas

Rakhi stiliaus mehndi dizainas, atrodo, kad maža juostelė buvo išplitusi per delną. Tai dizainas, labai tinkantis Raksha Bandhan festivaliui ir įprastoms šeimos funkcijoms. Įvairių dydžių gėlės, taškeliai ir ašaros buvo panaudotos tam, kad šis juostos stilius vaikams suteiktų naują mehendi dizainą, kuris būtų unikalus ir ypatingas.

 • Tinka kuriai funkcijai: Tinka šventėms ir šeimos vestuvėms.
 • Suporuoti su: Tai galite derinti su tradiciniais drabužiais.

28. Mielas ir mažas chna dizainas vaikams:

Mielas ir mažas henna dizainas vaikams

Užpakalinėje rankos pusėje padaryta kreivė su mažais lapais, kylančiais į centrą, ir žiedlapiais. Aplink dizainą padaryti maži taškeliai ir ašaros, kad būtų užbaigtas šis mielas kūdikio rankos mehndi dizainas. Jūsų vaikas norėtų sportuoti šiuo greitu ir kūrybingu paprastu mehndi dizainu.

 • Tinka kuriai funkcijai: Puikiai tinka šventėms ir šeimos šventėms.
 • Suporuoti su: Dėvėkite indo-vakarietišką aprangą, kad atrodytumėte tobulai.

Patarimai, kurių reikia laikytis prieš taikant Mehndi vaikams:

 • Mažiems vaikams būtinai naudokite tik ekologišką arba patikimą henna kūgio prekės ženklą.
 • Netaikykite įmantrių „mehndi“ piešinių vaikų rankoms, nes jos gali būti nepatogios, niežtinčios ir neramios.
 • Pasirinkite dizainą, kuris jiems patiks, nes vaikai linkę lengvai nuobodžiauti ir sudirgti, todėl gali jį nedelsdami nuplauti.
 • Prieš pradėdami taikyti visą dizainą, atlikite nedidelį chna pleistro testą ant odos, kad įsitikintumėte, jog jie nėra alergiški turiniui.
 • Taikydami dizainą, laikykitės tik jų delnų, kaip ir kitose dalyse, pavyzdžiui, kojose, nes tai gali apriboti jų judėjimą.

Galutinės mintys:

„Mehndi“ dizainas vaikams turėtų būti paprastas, bet elegantiškas, nes jiems nepatinka visos rankos mehndi. Jiems patinka paprastas, mažas ir išgalvotas dizainas. Vaiko mehndi turėtų būti kažkas novatoriško. Be to, jūsų taikomame mehndi neturėtų būti jokių cheminių medžiagų. Todėl „mehndi“ dizainas vaikams turėtų būti madingas ir kūrybingas, įkvepiantis juos turėti „mehndi“ ant rankų. Ar jūsų mažylis patvirtino „Mehandi“ dizainą iš mūsų straipsnio? Praneškite mums.