Naujausi „Mehndi“ dizainai

„Mehndi“ yra kūno meno forma, panaši į laikiną tatuiruotę, taikoma rankoms ir kojoms specialioms ceremonijoms ir festivaliams. Jis yra gana populiarus induistų ir islamo kultūrose, ypač Indijoje, Pakistane ir keliose kitose šalyse. Jis laikomas palankiu ir simbolizuoja laimę, sveikatą, vaisingumą ir sėkmę.

Tiesą sakant, Indijoje sakoma, kad kuo tamsesnis tampa nuotakos mehndi, tuo labiau ją myli jos vyras ir uošviai. „Mehendi“ taikymas tapo unikalia ir esmine visų moterų progų ir festivalių dalimi. Ar norite, kad kitą kartą, kai vyks šeimos susibūrimas, jūsų mehndi išsiskirtų? Skaitykite toliau, kad atskleistumėte keletą stilingiausių, unikaliausių naujausių „mehndi“ dizainų !!

50+ naujausių „Mehndi“ dizainų, kuriuos išbandysite 2021 m.

Norite būti unikalus ir kūrybingas, kai kalbama apie jūsų „mehndi“ dizainą? Mes sudarėme madingų ir stilingiausių jūsų rankų chna dizaino pasirinkimą. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau.

1. Elegantiškas kūrybinis Mehndi dizainas:

Elegantiškas kūrybinis „Mehndi“ dizainas

Šį „Mehendi“ dizainą paprasta pritaikyti, tačiau jis atrodo stulbinančiai. Gražus raštas su gėlių motyvais nuo rodomojo piršto iki mažylio atrodo labai dailiai. Lapai paryškinti drąsesniais potėpiais ir suteikia dizainui žavesio. Dailūs taškuoti takai, besitęsiantys nuo gėlių motyvų ant riešo, atrodo prašmatniai ir išryškina dizainą.

 • Proga: Jis gali būti papuoštas bet kokiai progai, nes dizainas yra neo-tradicinis.
 • Suporuotas su: Jis gali būti derinamas su kasdieniais madingais drabužiais ir madinga metaline apyranke, kad užbaigtų išvaizdą.

2. Sudėtingas gėlių Mehndi dizainas:

Sudėtingas gėlių Mehndi dizainas

Šis dizainas yra unikalus savo kerinčiais gėlių žiedais ir sudėtingomis detalėmis. Centre vyraujantis gražus gėlių motyvas itin traukia akį savo dailiu detalumu ir šešėline išvaizda. Unikalūs sūkuriai ir lapiniai takai, besitęsiantys nuo jo, suteikia modeliui elegancijos. Kiekvienas pirštas turi unikalų dizainą su nėriniais raštais, sūkuriais ir sūkuriais, todėl suteikia kvapą gniaužiančią išvaizdą.

 • Proga: Tai tinka tokioms ceremonijoms kaip priešvestuvinės šventės ir festivaliai, tokie kaip Eid ir Diwali.
 • Suporuotas su: Tai geriausia derinti su „Indowestern“ apranga, tokia kaip palazzos, sijonai ir šararai. Akį traukiantis žiedas ant vidurinio piršto ir sunki apyrankė užbaigs jūsų išvaizdą.

3. Naujausias madingas „Mehendi“ dizainas:

Naujausias madingas „Mehendi“ dizainas

Mums patinka simetriško mozaikos dizaino derinimas su tradicinėmis kreivėmis ir gėlių motyvais! Lapus paryškinantys užtemdyti gėlių raštai atrodo išskirtinai patraukliai. Tvarkingas detalumas ir kruopštus tarpas suteikia dizainui erzinančią išvaizdą. Nėriniuotas modelis ant riešo, baigiantis siluetiniu gėlių raštu, atrodo aštrus ir įmantrus. Kiekvienas piršto galas turi unikalų dizainą, suteikiantį jam modernų vaizdą.

 • Proga: Šis dizainas tinka sudėtingoms funkcijoms, tokioms kaip vestuvės ir festivaliai, tokie kaip Dussehra, Teej ir Diwali.
 • Suporuotas su: Tai geriausiai atrodo kartu su etniniais drabužiais, tokiais kaip lehengas ir sarees. Sunkūs etniniai juvelyriniai dirbiniai, tokie kaip metaliniai pakabukai ir ilgos grandinėlės, suteiks jūsų išvaizdai įspūdį ir neabejotinai pakels galvą !!

4. Tradicinis Mehendi dizainas:

Mehendi dizainas Naujausi

Šis „mehndi“ dizainas pasižymi gėlių motyvais, nėriniais ir gražiais geometriniais raštais. Abiejų rankų dizainas yra skirtingas, todėl žvilgsnis įgauna išvaizdą. Sumanus drąsių lapų brūkšnelių naudojimas ir gražus tarpusavyje žaidžiantis atstumas bei skirtingi raštai atrodo išskirtinai. Šis dizainas yra gana paprastas piešti ir tinka pradedantiesiems.

 • Proga: Jis gali būti papuoštas įvairiems festivaliams, tokiems kaip Ramzanas, Diwali, Dussehra ir kt.
 • Suporuotas su: Jis gali būti derinamas su tradiciniais drabužiais, tokiais kaip salwar kameez, ir ilgais sijonais su moderniais papuošalais.

5. Naujausias stilingas Mehndi dizainas:

Naujausias stilingas „Mehndi“ dizainas

Tai sudėtingas ir ekstravagantiškas dizainas tiems, kurie mėgsta paprastumą ir nori išsiskirti. Dominuoja apskriti gėlių motyvai ir jaalidaro nėriniai, jis taip pat atrodo elegantiškas ir stilingas. Tarpai aplink centrinį gėlių taką atkreipia dėmesį ir pabrėžia kiekvienos mažos dizaino detalės grožį. Sudėtingi sūkuriai ir sūkuriai kartu su šviesių ir tamsių potėpių žaismu suteikia šiam Mehendi modeliui unikalų prisilietimą.

 • Proga: Papuoškite savo rankas šiuo išskirtiniu dizainu vestuvėse ir šeimos susibūrimuose.
 • Suporuotas su: Glam tai su sunkiomis lehengas ir sarees ir mėgaukitės komplimentais, tekančiais jūsų keliu !!

6. Gėlių Mehendi dizainas:

naujausi gėlių mehendi dizainai

Tai gana miela ir lengva padaryti elegantiškus naujausius „mehndi“ dizainus. Tai gali būti įmanoma ir padaryta su visais. Tai gana tendencija, atsižvelgiant į gražią gėlę, pradėtą ​​kampe prie nykščio, o vėliau išplėstą į pirštus sudėtingų detalių ir dizaino pavidalu. Pridedamos kai kurios išskirtinės formos ir gėlių raštai, kad dizainas taptų patrauklesnis. Šis dizainas idealiai tinka mergaitėms, kurios nemėgsta prabangaus ar ekstravagantiško dizaino.

 • Proga: Išbandykite šį stilių paprastiems festivaliams.
 • Tinkama vieta: Šis dizainas yra geras tik rankoje.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražius žiedus ir apyrankes, kad tai gerai tiktų.

7. Povas Mehandi modelis:

naujausias „Peacock Mehandi“ modelis

Tai puikus grožis ir dizainas, kurį mėgsta visi. Povo dizainas yra toks grožis ir yra intensyvus. Čia galima pamatyti, kad visos rankos yra papuoštos gražiu povo modeliu kartu su dar keliais išskirtiniais raštais. Detalės yra gana būdingos. Jis tęsiasi iki rankos ir yra visiškai vertas drool. Kiekviena moteris labiau mėgsta šį naujausią henna mehndi dizaino įvaizdį.

 • Tinkama vieta: Nešiokite jį ant rankų, kad atrodytumėte geriausiai.
 • Proga: Šis stilius yra geras ir tinka dėvėti per šventes.
 • Tinkami priedai: Išbandykite tai su gražiais apyrankėmis.

8. „Mehendi“ modeliai nugarai ir priekinėms rankų pusėms:

„Mehendi“ dizainas nugarai ir priekiui

Fantastiškas mehndi dizainas galinei ir priekinei rankos pusėms, gėlių raštai labiau išryškėja mažose detalėse. Pagrindinės gėlės centras buvo užpildytas tinklu, o povo stiliaus prailginimai naudojami dizainui išplėsti. Raštas dar labiau pratęstas link pirštų. Panašus stilius buvo priimtas užpakalinėje pusėje. Bendras „Mehandi“ dizainas yra gana paprastas; net mėgėjas taip pat gali sukurti šį dizainą. Norint sukurti šį naujausią mehndi įvaizdį, nereikia profesionalo; tai paprasta ir elegantiška.

 • Tinkami priedai: Kad jis būtų įmantrus, taip pat galima naudoti blizgučius ir dekoratyvinius instrumentus. Uždėkite gražius pirštų žiedus.
 • Tinkama vieta: Šis dizainas turi būti dedamas rankos gale ir priekyje.
 • Proga: Dėvėkite tai festivalio metu.

9. Skirtingas gėlių Mehandi dizainas:

Gėlių Mehandi dizainas

Ši naujausia „mehndi“ dizaino nuotrauka geriausiai tinka tiems, kuriems patinka saikingas „mehndi“ dizainas. Tai nėra per didelis ir įmantrus, bet ne per daug paprastas. Gėlių dizainas yra pagamintas ratu ir apvalus rankos viduryje. Tai labai elegantiška ir puošni, puikiai atrodo daugeliui moterų. Bet pageidautina, kad tai turėtų išbandyti šviesios odos moterys.

 • Proga: Šis puikus dizainas puikiai tinka ne tik šeimos funkcijoms, bet ir vestuvėms bei šventiniams susibūrimams.
 • Kūno išdėstymas: Padėkite juos tik rankoje ir ant pirštų.
 • Tinkami drabužiai: Dėvėkite juos su ilgu churidaru, kad atrodytumėte.

10. Naujausi „Mehndi“ dizainai su cirkoniais:

Naujausi „Mehndi“ dizainai su cirkoniais

Šis naujausias gražus mehndi dizainas yra viskas, ko reikia ieškoti. Tai taip pat gana elegantiška ir stilinga. Tai geriausia toms moterims, kurios mėgsta įmantrias detales kartu su blizgučiais ir puošnumu. Jie turi gana intensyvius ir sudėtingus modelius. Galima pastebėti, kad jie piešiami atsargiai. Pakaitiniame ribos kampe galite pamatyti mažų gėlių. Tas pats modelis rodomas pirštų viršuje. Tarp jų moterys matomos ant kojų. Pridedant kalnų krištolus kiekvienos gėlės viduryje, šis dizainas tampa patrauklesnis. Šio gražaus rankų puošybos modelio pasirinkimas būtų geras sprendimas.

 • Tinkama vieta: Tai turėtų būti puiki vieta kojoms.
 • Tinkama proga: Dėvėkite šį dizainą vestuvių metu.

11. Klasikinis Mehendi dizainas:

Klasikinis Mehendi dizainas

Dabar tai yra puikus dizainas, ar ne? Tai geriausias pasirinkimas moterims, norinčioms sukurti išsamesnį dizainą be komplikacijų. Mieli gėlių raštai yra derinami šalia pirštų ir gražūs įmantrūs raštai, dėl kurių dizainas atrodo pilnesnis. Šie geriausi naujausi „mehndi“ dizainai gali būti pasirinkti nuotakos rankoms, tačiau šiuo atveju turite pridėti dar keletą panašių priauginimų, kad padengtumėte maksimalią rankos odos dalį. Blizgučių naudojimas įvairiose vietose gali padidinti jų patrauklumą.

 • Tinkama vieta: Tai galima padaryti ant nugaros ar priekinės rankų dalies, kaip norite.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražų šio stiliaus piršto žiedą ir ploną apyrankę.
 • Proga: Bet kokia šventė yra gera eiti išbandyti.

12. Naujas Mehndi dizainas vestuvių rankoms:

Naujas Mehndi dizainas vestuvėms

Čia yra dar vienas kvapą gniaužiančio mehndi dizaino pavyzdys vestuvių rankoms. Mažos detalės ir sudėtingi modeliai sukuria šį unikalų dizainą. Dizainas, pratęstas iki riešo, buvo baigtas gražia gėle ir trimis lapais. Pakanka mažų taškelių gėlių skirtingose ​​vietose, kad dizainas būtų kupinas patrauklumo. Tai labai sudėtingas dizainas, todėl jam reikia profesionalumo laisvų rankų mehndi mene. Išbandykite šį naują ir naujausią „mehndi“ dizaino stilių tik su „mehndi“ ekspertu ar profesionalu, kad sudėtingos detalės išliktų gerai.

 • Tinkama vieta: Tai geriausia padaryti tik iš priekio.
 • Tinkami drabužiai: Tai turi būti padaryta su vestuvių apranga, kad būtų geriausia išvaizda.
 • Proga: Tai tinka vestuvių ceremonijos dizainui.

13. Šaunus Mehendi dizainas riešui:

Mehendi dizainas riešui

Tai gana naujausias „Mehendi“ dizainas ir gana lengva piešti ant riešo. Norėdami jį sukurti, jums nereikia gauti mehndi menininko paslaugų. Pradžioje pieškite linijas, o tada sukurkite pusapvalius raštus ir suprojektuokite juos kaip pageidaujamas formas. Nepamirškite užbaigti savo dizaino, taikydami tris taškus iš eilės pradžios ir pabaigos taškuose. Jei norite išlaikyti dizaino unikalumą, laikykite ranką atvirą.

 • Kūno išdėstymas: Tai gerai tik ant riešo.
 • Proga: Šiam stiliui nereikia jokios ypatingos progos.

14. Naujausi „Mehndi“ dizainai vestuvių ceremonijoms:

Naujausi „Mehndi“ dizainai vestuvėms

Tai labai mielas naujausias „Mehandi“ vaizdas, skirtas pagražinti rankas vestuvių ceremonijoms, Eido festivaliams ir kitoms progoms. Jis užpildytas gana sudėtingais piešiniais ir yra užpildytas rankomis. Modeliai yra gana įmantrūs, o aplink yra apvalūs, povai ir gražūs kūgiai su gėlėmis. Paprastos gėlės ir lapai yra išdėstyti iš eilės, kad apimtų centrinę delno dalį ir pirštus, o šonai laikomi atviri. Turėdami šį fantastišką dizainą ant rankų, jūs tikrai atkreipsite kitų dėmesį.

 • Proga: Tai tinka vestuvių ceremonijoms ar bet kokioms šventėms.
 • Kūno išdėstymas: Tai gerai ant rankų priekio.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite puošnų didelį žiedą, kad pridėtumėte elegancijos.

15. Elegantiškas Mehandi dizainas nuotakoms:

Mehandi dizainas nuotakoms

Elegantiškas mehndi dizainas nuotakoms, kurioms patinka pilnesni ir įmantresni dizainai. Šis dizainas užpildo rankas, tačiau galite pamatyti tik vieną prasmingą modelį. Likęs dizainas yra užpildytas spiralėmis ir geometrija. Nuotaka ir jaunikis yra išraižyti ir suprojektuoti tarp delno, o tada detalės tęsiasi iki rankų ir pirštų. Mažas lapų raštas ant dešinės rankos pirštų daro šį dizainą pernelyg mielą. Tai sudėtingas dizainas, todėl reikia daug kantrybės ir praktikos. Norėdami tai padaryti, turėtumėte būti „Mehendi“ meno profesionalas. Priešingu atveju pasinaudokite mehndi menininko paslaugomis.

 • Proga: Tai tinka tik vestuvėms.
 • Kūno išdėstymas: geriausia tik ant rankų ir delnų.

16. Gražus Mehndi dizainas mergaitėms:

Gražus Mehndi dizainas mergaitėms

Čia yra gražus „mehndi“ dizaino naujausias įvaizdis kolegijos mergaitėms, kad būtų galima švęsti atsisveikinimo vakarėlius, funkcinę savaitę ir tokius renginius. Tai labai paprastas dizainas, todėl jums nereikia būti mehndi ekspertu, kad jį nupieštumėte. Pusiau apskritimo raštai su gražiais motyvais yra dizainuose, kurie tęsiasi nuo riešo iki bevardžio ir mažojo piršto. Likusi rankos dalis plikai laikoma. Sidabro arba auksinio kalnų krištolo pridėjimas kiekvienos gėlės viduryje tikrai padidins jos patrauklumą, jei jums tai patinka. Tokie dizainai yra madingi tarp kolegijos mergaičių, nes jie reikalauja mažiau laiko.

 • Proga: Bet kokia kolegijos šventė ar renginys yra tinkamas.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražų žiedą, kad padidintumėte grožį.
 • Kėbului tinkama vieta: Galinė ranka tinka šiam stiliui.

17. Nauji arabiški „Mehandi“ modeliai:

Nugaros rankos arabiški „Mehandi“ dizainai

dabar, ar neatrodo elegantiškai ir gražiai? Pažvelkite į naujausią „mehndi“ modelį, skirtą kolegijos mergaičių „backhand“ dizainui. Tai gana paprasta ir nepakartojama, o tamsus dizainas labai pagerina grožį. Dizainas padengė pastebimą rankos ir rankos odos dalį. Jame nebuvo naudojama šešėlinė ranka, tačiau storių kitimas linijose daro jį akį traukiantį. Dizainas baigiasi dviem arabiško mehndi stiliaus spiralėmis. Jei norite sužavėti kolegijos draugus ir pusbrolius, nepraleiskite šio gražaus dizaino.

 • Proga: šiam dizainui nereikia ypatingo įvykio poreikio.
 • Kūno išdėstymas: Tai gerai daryti iš anksto ar atgal, kaip norite.

18. Naujos didelės gėlės Mehandi dizainas:

„Mehandi“ didelių gėlių dizainas

Šiame naujausiame rankų darbo „mehndi“ dizaine didelė gėlė yra ant rankos nuo rankos pusės iki viršaus. Pabaigoje galima pamatyti gėlių, sujungtų su mažais taškeliais ir lapų modeliais. Įmantrios detalės dar labiau nupieštos aplink gėles, kad pridėtų išvaizdą. Dizainas neapima jokių sudėtingų detalių. Paprastos gėlės ir lapai išdėstomi iš eilės, kad būtų užbaigtas didelis gėlių raštas. Kai kurie lapai užpildyti arabų kalba, o daug mažų taškelių dedami ant viso dizaino, kad jis taptų gražesnis. Ar švęsti artimiausią funkciją su šia miela gėle nėra gera idėja?

 • Proga: Tai gera eiti į festivalius.
 • Kūno išdėstymas: Prie šio stiliaus tinka ginklai.

19. Gražus naujas riešo Mehndi dizainas:

Riešo Mehndi dizainas

Tai nuostabus riešo mehndi dizainas, kurį galima rasti. Tai gana paprasta ir elegantiška, lengva padaryti. Tai gali būti pirmasis kolegijos merginų, neturinčių daug laiko piešti sudėtingus dizainus, pasirinkimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog praleisti kelias minutes savo brangaus laiko, puošiant rankas šiuo modifikuotu piešiniu, ir surinkti draugų ir kolegų įkvėpimus. Nepamirškite dažyti nagų mėgstamu nagų laku, kad puikuotumėtės mehndi dizainu.

 • Proga: Tai gerai išbandyti atsitiktinėmis dienomis.
 • Kūno išdėstymas: Riešas yra tinkama vieta šiam stiliui.

20. Nauji Mehendi EID dizainai:

Nauji Mehendi EID dizainai

Eid yra svarbi šventė visiems šalies musulmonams. Jie švenčia didybę, o šis dizainas yra viskas, kas sustiprina tolesnę šventę ir grožį. Šis atgalinis dizainas padengė nedidelę odos dalį, o likusi dalis buvo atidaryta. Šioje konstrukcijoje labiausiai pastebimas pirštų raštas ir didelė gėlė pradiniame taške. Tai puikiai tinka Eid festivaliams, šeimos funkcijoms ir oficialiems susibūrimams. Riešas dar papuoštas, kad pridėtų išvaizdą.

 • Proga: Eid festivalis yra geras eiti čia.
 • Kūno išdėstymas: Rankos užpakalinė dalis arba priekinė ranka, kaip norite, yra gerai išdėstyta.

21. Naujausias „Shaded Mehndi“ dizainas:

Naujausias „Shaded Mehndi“ dizainas

Per pastaruosius kelerius metus mehndi menininkai pristatė šešėliavimo būdus, kad mehndi dizainas taptų patrauklesnis. Užtemdytas mehndi stilius populiarėja kiekvieną dieną. Čia galite stebėti šešėlinio mehndi dizaino iliustraciją. Šešėlis yra užpildytas tolesniais sudėtingais dizainais apskritimais, užpildytais kontūro viduje. Dizainas atrodo puošniai ir traukia akį. Norėdami padidinti jo patrauklumą, šešėlį galima padaryti kita spalva. Priešingu atveju juoda spalva taip pat puikiai tinka šiam tikslui.

 • Proga: Galite pasirinkti jį papuošti rankas Eid festivaliams, vakarėliams ir vestuvių ceremonijoms.
 • Kūno išdėstymas: Pieškite tai rankomis, kad pagerintumėte išvaizdą.

22. Naujausias lapų ir gėlių raštų kokteilis „Mehndi“:

Naujausias „Mehndi“ lapų kokteiliui

Šauniai padirbėta; čia galima pastebėti fantastišką lapų ir gėlių raštų kokteilį. Šis naujausias paprastas „mehndi“ dizainas nereikalauja šešėlio ir atliekamas tik plonomis linijomis. Tai tikrai nuostabus meno kūrinys ir tai gana lengva padaryti. Visų gėlių ir lapų kraštinės yra vienodo storio ir vienodos. Tai idealus dizainas mergaitėms, sužavėtoms gėlių mehndi dizainu, bet to nepatiria.

 • Proga: Išbandykite tai bet kokioms šventėms.
 • Kūno išdėstymas: Galinė ranka yra puiki vieta išbandyti dizainą.
 • Tinkami priedai: Įdėkite ploną apyrankę ir žiedą, kad pridėtumėte išvaizdą.

23. Naujausias „Grand Mehendi“ nuotakos rankoms ir kojoms:

Mehendi nuotakos rankoms ir kojoms

Tai sudėtingų mehndi modelių rinkinys, specialiai sukurtas nuotakos rankoms ir kojoms papuošti. Šio tipo naujausi dizainai yra tikrai sudėtingi ir įmantrūs. Naujausias vestuvių mehndi dizainas yra užpildytas motyvais, gėlių raštais, spiralėmis ir raundais tarp jų. Oda dažniausiai yra padengta ir elegantiška. Rankos ir kojos, kol rankos ir kojos yra visiškai uždengtos. Tačiau tam reikia papildomos kantrybės, praktikos ir profesionalumo. Norėdami patobulinti šio gražaus dizaino patrauklumą, kiekvienos gėlės viduryje galite pridėti šiek tiek blizgučių ar cirkonio.

 • Proga: Tai gera eiti vestuvių nuotaka.
 • Kūno išdėstymas: Ant visų rankų ir kojų yra puiki vieta išbandyti dizainą.

24. Naujausias gėlių apvalus Mehandi dizainas:

Naujausias gėlių apvalus „Mehandi“ dizainas

Peržiūrėkite šį „Mehendi“ dizainą rankoms, naujausią unikalų gėlių dizainą. Mielos didelės gėlės yra labai ryškios tarp atvirų erdvių. Tai yra naujausio apskrito apvaliojo dizaino forma. Naujausias įmantrus raštas naudojamas pabrėžti puikiai atrodančius pirštų galiukus. Bendras „mehndi“ dizainas yra paprastas ir nereikalauja daugiau profesionalumo. Viskas, ko jums reikia, yra kantrybė piešti sudėtingus modelius. Riešas toliau dekoruotas, kad pridėtų išvaizdą.

 • Proga: Šis visada žalias raštas taip pat tinka Eid, šeimos funkcijoms, vakarėliams ir vestuvių ceremonijoms, net jį galima atsekti ant nuotakos rankų, pridedant blizgučių ir kitos mehndi dekoratyvinės medžiagos.
 • Kūno išdėstymas: Tai tinka tik rankinės dalies gale.
 • Tinkami priedai: Pridėkite gražų žiedą, kad pagerintumėte išvaizdą.

25. „Trendy Perfect Mehendi“ šiuolaikinėms nuotakoms:

Mehendi šiuolaikinėms nuotakoms

Šis naujausias „mehndi“ dizainas rankoms yra išskirtinis „mehndi“ dizainas, atitinkantis naujausias tendencijas ir puikiai tinkantis šiuolaikinei nuotakai. Jis buvo sukurtas arabišku stiliumi. Jis pradedamas didelėmis trikampio formomis aplink riešą ir baigiamas miela linija ant didelio piršto. Dizainas prasideda nuo riešo ir pasiekia mažąjį pirštą. Ryšys per taškus ir apvalius gėlių raštus taip pat sudaromas su kitais pirštais. Jei norite, jį galima pritaikyti kitiems pirštams.

 • Tinkama proga: Tai tinka vestuvių šventėms.
 • Tinkama vieta: Užpakalinė ranka yra puiki vieta mehndi įdėti.

26. Gėlės ant palmių Mehndi dizaino:

naujausius „Palm Mehndi“ dizainus

Šis gana gražiai išskirtinis dizainas yra siaubingas pirmenybė tarp naujų sezono ir metų „mehndi“ dizainų. Tai beprotiškai gražu, turint omenyje gėlių raštus tarp spiralinių raštų ant pirštų. Reikia pradėti nuo delno apačios ir piešti laisvai tekančias apskritas linijas mielais taškeliais. Uždenkite pirštus tuo pačiu raštu, palikdami delną be jokio dizaino. Išdžiūvę padarykite gėlių raštus ant delno, kaip norite, o lapus ir detales taip pat galite įtraukti į pumpurą. Leiskite savo kūrybiškumui atskleisti šį dizainą, kurį taip lengva padaryti.

 • Tinkama suknelė: Bet kokia suknelė gali puikiai tikti šiam mehndi, kai einate į vakarėlius.
 • Proga: Dėvėkite tai savo draugo vestuvių šventėms.
 • Kūno išdėstymas: Tai gerai delno ir rankos priekyje.

27. Gėlių akmenys ir modelis Mehandi:

Gėlių akmenys ir modelis Mehandi

Tai gana subtilus ir elegantiškas dizainas, atsižvelgiant į tai, kaip jis pagamintas plonomis linijomis. Tai puikiai tinka tiems, kurie mėgsta Mehendi Idealiai tinka tokioms ceremonijoms kaip sužadėtuvės ar santuoka; šis naujas dizainas naudoja ryškius akmenis kiekviename „Mehandi“ kampe. Tai suteikia dizainui labai blizgančią atmosferą ir atrodo akinamai žiūrovams. Galite dar pridėti cirkonio ir blizgučių, kad jis atrodytų akinamiau. Pradėkite nuo labai paprastų linijų ir apskritimų ir užpildykite juos modeliais, kaip jums patinka. Baigę leiskite išdžiūti ir nuplaukite. Baigę šį procesą, padėkite akmenis tose vietose, kurias norite paryškinti. Įsitikinkite, kad vienas akmuo lieka ant jūsų bevardžio piršto, kad atkreiptumėte dėmesį į naujai gautą dovaną.

 • Tinkama vieta: Tai gerai abiem rankom.
 • Tinkama proga: Dėvėkite jį vestuvių ceremonijoms.

28. Apyrankės keitimas Mehandi dizainas:

„Mehandi“ dizaino apyrankės keitimas

Ar kada nors girdėjote apie šį naują dizainą? Tai naujas apyrankių keitimo dizainas, kuris yra skirtas laikyti vietoj jų. Jie yra sudėtingi ir pagaminti nuo riešo iki rankos, paliekant tik delną. Kai turite laiko pasiruošti tradicinei ceremonijai, galite praleisti tas apyrankes, kurias dėvite kiekvieną kartą, ir vietoj to dėvėti šį mehndi. Pradėkite piešdami pagrindinį kontūrą, kad žinotumėte, kiek modelių galite padaryti rankų erdvėje, kurią nusprendėte naudoti. Tada nubrėžkite tiesias linijas su trikampiu įkalniu, kiek tik norite, jei jis neatrodo pernelyg gremėzdiškas. Po šio veiksmo užpildykite trikampius naujais dizainais pagal savo pageidavimus. Tai viskas, kas yra šioje nuostabiai atrodančioje Mehandi.

 • Tinkama vieta: Nuo riešo iki rankų yra geras pasirinkimas išbandyti šį stilių.
 • Tinkama proga: Bet kokios šventės tinka šiam stiliui.

29. Gėlių, lapų ir svajonių gaudytojas Mehandi dizainas:

Lapų ir svajonių gaudyklė „Mehandi“

Ar šis naujausio dizainerio „mehndi“ dizaino modelis nėra toks tvarkingas ir idealus progoms, kai reikia skubiai dirbti su „Mehandi“? Tai vienas iš labiausiai pasirinktų šių metų „Mehandi“ dizainų. Tai gerai žinoma ir populiari tiems, kurie mėgsta gėles ir gėlių dizainą. Tai galima lengvai padaryti patys. Pradėkite nuo didelės gėlės nykščio pusėje. Jei turite laiko, galite pasigaminti lapų arba palikti gėlę nuošalyje. Kitas žingsnis būtų pakelti paskutinius tris pirštus į alternatyvų dizainą. Palikus paskutinį paskutinį, tas svajonių gaudytojas pirmajame piršte yra taip gražiai padarytas.

 • Proga: Dėvėkite šį stilių gražioms ceremonijoms ar šventėms.
 • Paskirties vieta: Norėdami atrodyti, dėvėkite jį ant rankos užpakalinės dalies.
 • Tinkami priedai: Nešiokite akmeninį žiedą, kad pridėtumėte išvaizdą.

30. Povas Mehandi kojoms:

Povas Mehandi kojoms

Tai dar vienas populiarus povo mehndi dizainas, šį kartą skirtas kojoms. Dabar visi žinome, kad mėgstame meną ir povo dizainą. Kai norite ką nors padaryti savo kojomis dėvėdami tradicinį sijoną iki kelių, tai yra jūsų atsakymas. Pažiūrėkite, koks šis modelis yra puošnus ir elegantiškas, o detales sunku suderinti. Nėra jokių abejonių, kad laimėsite visų pagyrų su šiuo nuostabiu naujausiu „Mehandi“ dizainu.

 • Tinkama proga: Tai puikus dizainas vestuvių metu.
 • Tinkama Vieta: Pėdos ir kojos yra geras pasirinkimas čia.

31. Centrinis turas Mehandi:

Centrinis turas Mehandi

Tai yra įprasto naujausio vieno dizaino „Mehandi“ posūkis. Jis pagamintas iš apskritimo ir apskritimo iš rankų ir suprojektuotas naudojant lapus, gėles ir raštus. Tas pats raštas nupieštas ant kiekvieno piršto, taip subtiliai nukreipiant visą dėmesį į rankos centrą. Tai puiku ir lengva padaryti, gana gražu ir prideda žvilgsnio toliau. Tai gali lengvai padaryti ir pakartoti kiekvienas.

 • Tinkama proga: Tai tikrai gali būti naudojama mažiems tradiciniams šeimos susibūrimams ir merginoms, kurios mėgsta daryti savo Mehandi.
 • Tinkama vieta: Tai galima padaryti ant nugaros ar priekinės rankų dalies.

32. Naujausi „Rose Mehandi“ dizainai:

Naujausi „Rose Mehandi“ dizainai

Nedažnas ir neseniai atrastas tarp naujų „mehndi“ dizainų, šis turi rudos spalvos rožių, kurios apgaubia rankas sudėtinga chna. Visada yra moterų, kurios mėgsta paprastumą ir nesiekia daugybės tendencijų, žavesio ir blizgesio. Priekinis delnas paliekamas tuščias, o ant kitų pirštų ant riešo nupiešta tiksli gėlių rašto kopija. Šis naujausias dizainas yra tobulas ir lengvas tokioms progoms kaip Eid. Tai puiku padaryti ir nereikalauja jokios pagalbos.

 • Tinkama proga: Galite tiesiog tai išbandyti arba išbandyti festivalių metu.
 • Tinkama vieta: Išbandykite tai rankos gale arba priekyje.

33. Visos rankos vestuvių Mehndi dizainas vestuvėms:

Nuotakos Mehndi dizainas vestuvėms

Tai dar vienas pilnas nuotakos dizainas. Šiais metais daugelio išbandytas ir išbandytas šio naujo dizaino esmė slypi paprastame, tačiau gerai susipynusiame rašte. Abi rankos elegantiškai gali pasigirti tuo pačiu chna deriniu, todėl puikiai tinka nuotakoms Mehandi ir Sangeet ceremonijose. Visa tai užpildyta lapų, gėlių, spiralės ir geometriniais raštais. Galite efektyviai rašyti ir paslėpti savo vyro vardą sudėtingame modelių tinkle. Ryškiai raudonas nagų lakas suteiks dizainui daugiau žavesio ir jo nereikėtų praleisti.

 • Tinkama proga: Tai būtina eiti į vestuves.
 • Tinkama vieta: Tai turėtų būti padėta priešais rankas.

34. Naujos arabiškos povo pėdos Mehndi:

Arabų povo pėdos Mehndi

Kalbėkite apie profesionalumą ir tobulumą, ir šis dizainas bus abiejų nugalėtojas. Toks grožis, ar ne. visa tai užpildyta tokiomis sudėtingomis detalėmis, dizainu ir modeliais. Tai povas mergaitės priekiniame kulne ir jo plunksnos nuo likusio modelio iki kelio. Naujausia „Mehandi“ dizaino tendencija idealiai tinka nuotakoms, kurios myli chną savo kūne, kad parodytų savo „netrukus susituokusios“ būseną. Mums visiems tai patinka, atsižvelgiant į tai, kaip tai sustiprina meno išvaizdą. Apatinė modelio dalis, besitęsianti iki nago galiuko, yra pagrindinis dizainas, kurį kūrybiškai galima papildyti pakaušiu.

 • Tinkama vieta: Jis turėtų būti dedamas tik ant kojų ir kojų.
 • Tinkama proga: Išbandykite tai vestuvių metu nuotakai.

35. Žiūrėti gėlių Mehandi dizainą:

Žiūrėkite gėlių Mehandi dizainą

Galite pradėti puošti savo dizainą ir greitai pasiekti šį nuostabų Mehandi modelį. Tai paprasta. Visa elegancija ir grožis prasidėjo nuo modelio nuo rankos vidurio ir tęsiasi iki kampų ir šonų. Spiraliniai ir apvalūs modeliai yra pagaminti čia ir tęsėsi iki vidurinio piršto. Idealiai tinka Eid ar santuokoms su mažu raktu, dizainas neapima nei per daug, nei rankos, nei per mažai. Suprojektuota centrinė gėlė, tada ji pratęsiama kaip bokštas, taigi ir pavadinimas. Naudodami šį dizainą, jūs privalote sulaukti visų svečių susižavėjimo.

 • Tinkama vieta: Tai puikiai tinka bet kurioje rankos pusėje.
 • Tinkama proga: Išbandykite tai Ramzano ar panašiuose festivaliuose.

36. Naujausios apskritos nuotakos Mehandi:

Naujausios apskrito nuotakos Mehandi

Tiems, kurie nenori išsamesnio dizaino, šis yra skirtas jums. Tai daroma apskrito raštais ir yra vienas iš naujausių nuotakoms skirtų mehndi dizainų. Raštai yra pagaminti naudojant tris apskritimus, todėl jie atrodo tokie linksmi ir geometriškai simetriški. Dizainas reikalauja daug praktikos, o norint, kad apskritimai atrodytų tobulai, reikia pasitelkti pagalbos iš kažkokio profesionalo.

 • Kūno išdėstymas: Galinė ranka yra gera vieta išbandyti šį dizainą.
 • Proga: išbandykite tai šventėms.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražius apyrankes ir žiedus, kaip parodyta, kad pridėtumėte grožio.

37. Naujausi „Lotus Mehandi“ dizainai:

Naujausi „Lotus Mehandi“ dizainai

Tie, kurie mėgsta lotoso gėles, tai jums. Tai unikalus ir idealus, geriausiai tinka festivaliams ir religinėms funkcijoms, kai lotosas laikomas grynumo ženklu. Šio modelio nėra daug, o mažas patarimas šiam dizainui būtų pirmiausia pradėti nuo centrinio delno dizaino ir tada tęsti su likusia dalimi pagal savo pageidavimus. Tie, kurie yra mehndi naujokas, taip pat gali išbandyti šį dizainą. Tai lengva padaryti ir nereikia daug pastangų.

 • Tinkama vieta: Priekinė rankos dalis geriausiai tinka šiam dizainui.
 • Tinkama proga: Šventės tam yra puiki proga.

38. Šiuolaikinis lapas Mehndi:

Šiuolaikinis lapas Mehndi

Tiems, kurie dar nori paprasto mehndi, kuris yra mielas, gėlių ir gražus, tai kaip tik jums. Jis ne tik atrodo gražiai, bet ir yra lengvai pagaminamas, todėl puikiai tinka mergaitėms, kurioms trūksta laiko. Šis naujausias „Mehendi“ dizainas taip pat idealiai tinka mokyklų mokiniams, kuriems pagal normas iš tikrųjų neleidžiama kurti sudėtingų dizainų. Visi pirštai turi lapų raštus, kilusius iš to, kas atrodo kaip suprojektuota pusiau gėlė šalia nykščio. Pats nykštis dekoruotas gėlių žiedlapiu, kurio viršuje yra lapų.

 • Tinkama vieta: Užpakalinė ranka yra gera vieta šiam stiliui.
 • Tinkama proga: Šis estetinis dizainas gali būti nupieštas paprastai arba įprastoms progoms.

39. Vakarų drabužių atgal Mehndi dizainas:

Vakariniai drabužiai Atgal Mehndi dizainas

Jei tuokiatės dėvėdami gražią suknelę nuo peties krikščioniškai, šis Mehndi padės išlaikyti tradicinę etninę nuotaiką jūsų didžiąją dieną. Nors daugelis iš mūsų girdėjome piešinius ant rankų, kojų ir rankų, ar kada nors įsivaizdavote, kad ant pečių padarysite gražų dizainą? Idealus jūsų peties dizainas, jį lengva piešti ir nebus išbandyta per daug jūsų kantrybės. Tačiau norint padaryti gėles lengvai prireiks kito asmens pagalbos, nes jūsų rankos nepasieks tiek, kad būtų galima tiksliai nupiešti žiedlapius.

 • Tinkama proga: vestuvių proga yra geras įvykis tai išbandyti.
 • Tinkama vieta: Tai turėtų būti išbandyta ant pečių, kad būtų akį traukiantis vaizdas.

40. Dviejų rankų povo plunksnų dizainas:

Dviejų rankų povo plunksnų dizainas

Jei nesate sužavėtas įmantriais ir ekstravagantiškais dizainais, tai turėtų jums padėti. Tai tiems, kurie mėgsta paprastumą, bet taip pat mėgsta mehndi. Tai patvirtina paprastą ir ryškų dizainą. Abiem rankomis kartojamas tas pats modelis, todėl lengviau dirbti su šiuo naujausiu „Mehandi“ dizainu. Povo plunksnos čia nupieštos taip, kad padengtų abiejų rankų delnus, o kiti besitęsiantys lapų raštai rūpinasi dizaino užbaigimu ir suteikia jai bendrą paprastą, blaivų vaizdą.

 • Kūno išdėstymas: Tai gerai ant rankų priekio ar nugaros.
 • Proga: Dėvėkite tai festivaliams ar atsitiktiniams renginiams.
 • Tinkami priedai: Geras didžiulis žiedas yra tinkamas šiam dizainui.

41. Visi gėlių dizainai:

Visi gėlių dizainai

Toms merginoms, kurios nenori išmėginti didžiulių dizainų ir per daug dirba, bet gamina mielą gėlėtą, tai yra geriausias pasirinkimas. Jei neturite daug kantrybės, tai pasirodys kaip palaima. Kaip lengva padaryti, kaip atrodo, jame yra gėlių ir nenaudojamas kitas įmantrus dizainas. Gėlės ir pirštai čia pripildyti chna, o voila, jūsų dizainas paruoštas puikuotis!

 • Tinkama proga: Išbandykite tai bet kurią įprastą dieną, kaip norite.
 • Tinkama vieta: Jūsų rankų priekis yra geras pasirinkimas išbandyti šį.

42. Mokslas Mehndi dizainas:

Mokslas Mehndi dizainas

Tiems, kurie nori kažko įmantraus, keisto ir beprotiško, tai kaip tik jums. Šiame projekte visos ląstelės, DNR ir audiniai yra kryžminami. Tai atrodo kaip juostelių modeliai ir tai gana lengva padaryti patys. Viską galite pasigaminti patys, kai tik turėsite galimybę pagražinti delną. Viskas, ko jums reikia, yra šiek tiek laiko sėdėti ant jo, ir tai yra puikus rezultatas, kurį galite pamatyti.

 • Tinkama proga: Išbandykite tai bet kokia maža šeimos proga.
 • Tinkama vieta: Nors tai gerai rankose, galite pabandyti ir ant kojų.

43. „High Rise Butterfly Mehandi“ dizainas:

Drugelio Mehandi dizainas

Nėra jokių apribojimų, kaip kūrybingai galite būti su savo „Mehndi“. Tai tik elegantiška, paprasta ir meniška mintis, kuri veikia. Šis dizainas išryškina paprastumą. Tik drugelis, uždengiantis rankų odą šalia alkūnės sąnario, yra visiškai elegantiškas. Be to, yra dvi mažos gėlės, parodančios, kiek atkreipėte dėmesį į detales piešdami vabzdį. Nuostabu, ar ne? Jei norite daugiau informacijos, visada galite pridėti cirkonio ar raštų.

 • Tinkama proga: Tai tik atsitiktinis dizainas, kurį reikia išbandyti.
 • Tinkama vieta: Ginklai yra geras pasirinkimas išbandyti. Tai taip pat galima uždėti ant peties ar kaklo.

44. Kvadratiniai „Mehandi“ dizainai:

Kvadratiniai „Mehandi“ dizainai

Geometrija visada yra geriausia naudojant mehndi. Dizainai yra neriboti ir gali būti lengvai padaryti. Tai naujas „mehndi“ dizainas su visais dideliais kvadratais ir mažais, sudėtingais dizainais. Tačiau tai atrodo gražiai ir, jei esate kantrus, imkitės, nes sukūrę šį modifikuotą dizainą būsite patenkinti savo rezultatu.

 • Tinkama proga: Šie modeliai dengia didžiąją dalį jūsų delnų, todėl gali būti idealūs vestuvių vakarėliams ar dideliems festivaliams, tokiems kaip Eid, Diwali ar Bhai Duj.
 • Tinkama vieta: Tai gerai tik rankos priekyje arba gale.
 • Priedai: Išbandykite tai naudodami didžiulę apyrankę ir žiedą, kad pridėtumėte grožio.

45. Simetriškos gėlių pėdos Mehandi dizainas:

Simetriškos gėlių pėdos Mehandi dizainas

Kas nemėgsta įmantraus ir gražaus lapų dizaino? Šis dizainas, skiriantis visą dėmesį jūsų rankoms ir neatsižvelgiant į jūsų kojas, yra vienas gražiausių, kokius tik galime padaryti savo kojose. Peržiūrėję šį naujausią „mehndi“ dizainą, tai tikrai pasikeis. Toks paprastas, bet akį traukiantis dizainas yra tobulas tobulumas ir naujas visų amžiaus grupių nuotakų hitas. Net jei nesate nuotaka, bet kokiu atveju galite tai išbandyti patys, kad šeimos susibūrimai ir renginiai būtų kalbos apie šią funkciją. Tai alsuoja gėlių, apskritimų ir lapų raštais ir tikrai praturtins jūsų dieną.

 • Tinkama proga: Vestuvių šventės yra geras pasirinkimas išbandyti šį grožį.
 • Tinkama Vieta: Padėkite jį ant kojų, kad jis būtų stilingas.

46. ​​Nauja arabiško akmens puošmena Naujausi „Mehndi“ dizainai:

Naujausi akmens Mehndi dizainai

Arabų dizainas visada yra visžalis ir gražus. Jie alsuoja blizgesiu ir blizgesiu. Puikiai padengtos akmenimis ir raštais, jūsų rankos ir kojos atkreips visą dėmesį šiuo nauju arabišku Mehndi dizainu. Dėl sudėtingumo jis nėra skirtas jums patiems kurti. Išbandykite tai su profesionalų pagalba; galite pradėti pirmiausia apibūdindami, o tada kūrybiškai užpildydami vidinius modelius. Galų gale, niekas nespaus pertraukos į jūsų eksperimentų sesiją, kai pamatys, kad iš to išeina gera.

 • Tinkama proga: Išbandykite tai dideliems festivaliams ar vestuvėms.
 • Tinkama vieta: Pabandykite tai pastatyti ant kojų, kad atrodytumėte nuostabiai.
 • Priedai: Dėvėkite kulkšnis, kad pridėtumėte išvaizdą.

47. Pirštų modelio Mehendi dizainas:

Pirštų modelio Mehendi dizainas

Koks šaunus šis pirštų dizainas? Būna atvejų, kai mums nuobodu ir norisi išbandyti kažką keisto ir naujo. Tai piršto mehndi dizainas. Tai taip paprasta ir elegantiška. Pradėkite nuo dviejų glaudžiai išdėstytų tiesių linijų su vienodai išdėstytais taškais. Palikite šiek tiek vietos ir dar kartą padarykite tas pačias linijas su taškais. Uždenkite centrinę erdvę apvaliomis spiralėmis, kol ji bus pilna. Priverskite daug mažų susilieti tarpusavyje. Tai suteikia modeliui paskutinį įspūdį ir atrodo nuosekliai unikalus. Tai elegantiška ir gražu tuo pačiu metu.

 • Kūno išdėstymas: Pieškite juos tik ant pirštų.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražius žiedus, kad pridėtumėte grožio.
 • Proga: Tai galima padaryti ir įprastomis dienomis.

48. Širdies formos naujausi „Mehendi“ dizainai:

Širdies formos naujausi „Mehendi“ dizainai

Tai naujas stilius. „Mehandi“ tinka nuotakoms, kurios vestuvėms planuoja vilkėti suknelę visomis rankovėmis. Tai pagaminta iš širdies dizaino ant dviejų rankų, simbolizuojančių dviejų širdžių susiliejimą santuokoje. Žinoma, galite pajusti, kad erdvė eksperimentuoti su savo henna yra ribota, tačiau šis dizainas įrodys, kad klystate. Pridėkite daugiau cirkonio ar akmenų, kad sukurtumėte dizaino eleganciją, jei jums tai patinka.

 • Tinkama vieta: Dėvėkite jį ant delnų, kad gerai atrodytumėte.
 • Tinkama proga: Vestuvių ceremonijos yra geras pasirinkimas išbandyti šią išvaizdą.

49. Kaklo papuošalas Mehandi arabiškas dizainas nugarai:

Kaklo papuošalas Mehandi arabiškas dizainas nugarai

Kodėl verta išbandyti mehndi tik ant rankų ir kojų. Ši konstrukcija tinka dirbti ant nugaros nuo kaklo pusės. Tai yra novatoriška ir visiškai beprotiška ir geriausia, jei norite eiti su gilia kaklo palaidine, kurią planuojate dėvėti savo vestuvių dieną. Be to, jis turi puikius auksinius blizgučius tinkamose vietose, kad atrodytų dar nuostabiau. Pats modelis nėra pernelyg sudėtingas, tačiau jums vis tiek reikės pagalbos gaminant. Tai suteiks dienos grožio.

 • Tinkama Vieta: Kaklas ir nugara tinka šiam dizainui.
 • Tinkama proga: Dėvėkite šį stilių vestuvėms.

50. Nuotaka ir jaunikis Naujausi „Mehendi“ dizainai:

Nuotaka ir jaunikis Naujausias Mehendi dizainas

Atsižvelgiant į vestuvių metus ir sezoną, čia yra dar vienas dizainas, kuris atrodo geriausiai. Turite būti puikios išvaizdos, kad išsiskirtumėte. Šis naujausias „Mehandi“ jūsų tobulumo žaidimą pakels dar aukščiau. Labai sudėtinga, jums reikės profesionalų pagalbos, tačiau kai tai padarysite, pamatysite, kad pasirinkti šį dizainą buvo teisingas jūsų sprendimas. Nuotakos ir jaunikio menas dar labiau pakels išvaizdą ir taip atrodys elegantiškiau.

 • Kūno išdėstymas: Tai tinka tik rankoms, nugarai ar priekiui.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite apyrankes ir žiedus, kad taptumėte elegantiškesni.
 • Proga: Tai tinka tik vestuvių dienos nuotakoms.

51. Tamsus Mehndi dizainas dviem rankoms:

Tamsus Mehndi dizainas dviem rankoms

Šis naujausio modelio „Mehandi“ dizainas yra visiškai beprotiškas ir tamsus. Jis yra unikalus ir gerai tamsus, kad tiktų šviesesniems odos tonams. Unikalus dizainas dviem rankoms; dešinės rankos dizainas prasidėjo gražiu geometriniu modeliu. Jis ištiesiamas iki smiliuko ir kitų pirštų. Nykščio, mažojo piršto ir bevardžio pirštų galai užpildyti tuo pačiu stiliumi. Kairės pusės dizaino modelis yra visiškai kitoks. Vieną delno ir riešo pusę puošia apskritimas ir apvalus dizainas, o ant kitos pusės spausdinami kvadratiniai raštai. Gražūs prailginimai laikomi nuo kiekvieno piršto ir nykščio centro. Taškų poros naudojamos tuščiai vietai užpildyti.

 • Kūno išdėstymas: Tai geriausia tik užpakalinėms rankoms.
 • Proga: Tai geriausias dizainas šventėms ir šeimos susibūrimams.
 • Tinkami priedai: Dėvėkite gražius puošnius didelius žiedus, kaip parodyta paveikslėlyje, kad atrodytumėte puikiai.

52. Naujausi laisvų rankų Mehandi dizainai:

„Hand Mehandi“ dizainai

Čia yra dar vienas menininko kūrybinių sugebėjimų tyrimas. Visas grožis buvo rašalas ir paprastumas. Ryškiausia šio atvirkštinio dizaino dalis yra puikus paprastas gėlių raštas, išplėstas dviem dideliais motyvais. Tais pačiais motyvais galima toliau puošti pirštus. Šie naujausi Indijos mehndi dizainai yra labai paprasti mehndi dizainai. Jį galite sukurti, jei šiek tiek išmanote laisvosios rankos „Mehandi“ meną.

 • Tinkama vieta: Tai geriausia už rankos.
 • Tinkama proga: Tai galima dėvėti taip, kaip nori.

53. Nuostabus vestuvių Mehndi dizainas:

Nuostabus vestuvių Mehndi dizainas

Pažvelkite į šį „mehndi“ dizaino vaizdą, kuris yra naujausias nuostabus nuotakos „mehndi“ dizainas, apimantis didelę rankos ir kojų dalį. Šis dizainas puikiai tinka, jei jūsų vestuvinė suknelė be rankovių arba su ketvirčio rankovėmis. Šiame galingame Mehendi mene nupieštos nuotakos ir jaunikis kartu su gėlių raštais. Taip pat galima derinti dailiai atrodančius motyvus, kad būtų sukurtas šis modernus dizainas. Šio dizaino grožis ir patrauklumas neabejotinai gali padėti atkreipti vestuvių minios dėmesį.

 • Tinkama proga: Tai reikia padaryti nuotakai vestuvėms.
 • Tinkama vieta: Prie šio stiliaus geriausiai tinka pilnos rankos ir pilnos kojos.

54. Nauji naujausi „Mehndi“ modeliai kojoms:

Naujausi „Mehndi“ modeliai kojoms

Šis naujausias „mehndi“ dizaino vaizdas yra gana paprastas, tačiau elegantiškas ir elegantiškas. Tai miela ir super madinga. Modeliai yra apskritimo ir kryžmiškai traukia. Tai nėra labai sudėtinga, todėl galite lengvai piešti patys. Tai ne tik tinka nuotakai, bet ir juo galite papuošti savo kojas šeimos funkcijoms ir vakarėliams. Jo grožį galima sustiprinti pridedant blizgučių ir kitos Mehendi dekoratyvinės medžiagos.

 • Kūno išdėstymas: Tai galima uždėti ant kojų ir kojų.
 • Proga: Galima piešti tiesiog taip arba šventėms.

55. Madingi „Mehandi“ dizainai abiem rankoms:

Madingi „Mehandi“ dizainai

Šis naujausias „mehndi“ dizainas skirtas tiems, kurie visada yra pasirengę priimti naujausias ir madingas idėjas visame kame. Dizainas alsuoja įmantriomis detalėmis ir elegancija. Visur yra modelių, nupieštų detalėmis ir aiškumu. Nors vienoje rankoje yra apskritimas, kitose – kiti modeliai. Aštuonių pirštų galiukai yra nuplikę, kad sukurtų unikalų prisilietimą.

 • Kūno išdėstymas: Geriausiai tam tinka rankų priekis ar nugara.
 • Proga: Gražus dizainas Eid, vakarėliams ir funkcijoms.

Papildomi patarimai:

Naujausi „mehndi“ dizainai niekada nesibaigia, nes kiekvieną kartą jie pertvarkomi naujoviškomis mintimis. Visos funkcijos ir vakarėliai pritraukiami tik naudojant naujausius „Mehandi“ dizainus. Štai keletas patarimų apie mehndi dizainą.

 • „Mehndi“ geriau laikyti bent 6–8 valandas, kad būtų geresnė tekstūra ir spalva. Jei greitai pašalinsite, neturėtumėte plauti.
 • Nenuplaukite mehndi; tiesiog nuimkite ir palikite kurį laiką būti ant rankų.
 • Užtepkite kokosų aliejaus ir cukraus sirupą pamirkykite medvilne. Tai padės pagerinti spalvą.
 • Būtinai laikykite mehndi bent vieną dieną arba pusantros dienos prieš renginį.

Apžvalga:

Pirmenybė mehndi dizainui nuolat kinta atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Sąžiningai, kiekvienas mehndi dizainas gali būti patobulintas ir pritaikytas pagal reikiamą progą ir aprangą. Aukščiau pateikti „Mehendi“ dizainai yra vieni populiariausių ir unikaliausių modelių, tinkančių visoms amžiaus grupėms ir progoms. Tikimės, kad jums patiko „mehndi“ dizainai, kuriuos mes jums sukūrėme, ir išsaugosite juos savo galerijoje, kad galėtumėte pasigirti kitu renginiu !! Praneškite mums, kurį labiausiai mylėjote!