Arabiškas Mehndi dizainas yra puikus mehndi dizainas bet kokiai progai. Dizainas yra toks universalus, kad jį galima pakeisti tik keičiant motyvų padėtį. Arabiški chna modeliai dažniausiai naudojami kaip aksesuaras moterims iš Persijos įlankos šalių.

Arabų Mehndi dizainas

Pastaruoju metu šie kūrybingi arabiški Mehendi dizaino stiliai tapo mėgstamiausi tarp Indijos moterų. Šie dizainai tinka ir gerai atrodo bet kuriame festivalyje ar renginyje. Arabų chna dizainas per pastaruosius kelerius metus įgijo didelį populiarumą visame pasaulyje, todėl peržiūrėkime kai kuriuos naujausius arabiškus „Mehndi“ dizainus ir suprasime jų modelius.

Daugiau nei 110 paprastų ir naujausių arabiškų „Mehndi“ dizainų:

Šiame straipsnyje mes išvardijome keletą gražių ir populiarių arabiškų Mehandi dizaino per pastaruosius metus kartu su vaizdais, kurie puikiai tinka bet kokiems vestuvių ir festivalių renginiams su bet kokia suknele. Taigi pabandykite papuošti šiuos paprastus arabiškus mehndi dizainus ant rankų ir kojų ir atrodykite ypatingai šį 2021 m.

1. Įspūdingas arabiškas Mehndi dizainas pusei rankos:

Visos rankos arabiškas Mehendi dizainas

Šis šiuolaikinis „mehndi“ dizainas yra gražiai papuoštas gėlių motyvais ir kryžminančiomis linijomis. Jis susipynęs su nuostabiais taškais. Išsiskiria languoto modelio atspalvis. Gėlių motyvai taip pat dvelkia elegancija dvejopu atspalviu ir drąsiais kontūrais. Kiekvienas piršto galas turi įvairių dizainų ir nuostabių raštų sūkurį. Šis „mehndi“ dizainas tinka įvairioms progoms. Tai geriausia derinti su tradiciniais drabužiais, tokiais kaip lehengas, ilgi sijonai ar šararai.

2. Paprastas nugaros rankos Mehndi dizainas:

Paprasti arabiški „Mehndi“ dizainai

Šis apvalios formos arabiškas mehndi dizainas yra senovinis dizainas. Jis gali būti pritaikytas ir išplėstas pagal progą. Jį galima patobulinti naudojant pasirinktus motyvus kaip pagrindinio dizaino pratęsimą. Tačiau šį pagrindinį dizainą rankoje galima pritaikyti atsitiktinėmis progomis, pvz., Gimtadienio vakarėliais ir pan. Pageidautina, kad jis būtų derinamas su tradicine apranga.

3. Tradicinis visos rankos Mehendi dizainas:

Tradiciniai arabiški „Mehandi“ dizainai

Šis dizainas yra senovinis ir turi mandalą rankos viduryje. Gėlių motyvai ant pirštų galiukų yra gana patrauklūs. Languotas riešo raštas yra unikalus, nes tarpiniuose tarpuose yra gėlių motyvų. Apskritas dizainas, besitęsiantis nuo languoto modelio, atrodo gražiai ir simetriškai. Jis gali būti papuoštas per šeimos šventes ir vestuves. Jis gali būti sujungtas su pasėlių viršumi ir lehenga arba saree.

4. „Rose Arabic Backhand Design“:

Naujausias arabiškas Mehndi dizainas

Šis dizainas yra nepaprastai modernus, tačiau elegantiškas. Jame yra dideli rožių motyvai su tamsiomis detalėmis kontūruose. Rožių motyvų foną sudaro subtilus nėrinių raštas, suformuotas šviesesnio atspalvio mehndi. Nupjauti kraštai ir languotas raštas ant pirštų galiukų dvelkia vien elegancija. Jis tinka įvairioms progoms ir gali būti dėvimas su visais drabužiais.

5. Klasikiniai pusės rankos arabiški Mehndi dizainai:

Klasikinis arabiškas pusės rankos dizainas

Koks nuostabus yra šis paprastas, tačiau elegantiškas „Mehendi“ pusės rankų dizainas? Įvairūs geometriniai languoti raštai kartu su gražiais gėlių motyvais suteikia šiam dizainui žavesio. Simetriškas linijų išdėstymas kartu su dailiais mango ir lapų motyvais yra ne kas kita, kaip stulbinantis. Abi rankos turi skirtingą dizainą, kuris yra unikalus. Jis gali būti dėvimas bet kokiomis atsitiktinėmis progomis, tokiomis kaip sužadėtuvės ir priėmimas. Suporuokite jį su ilga suknele ar sijonu, kad suteiktumėte papildomos išvaizdos!

6. Šešėlinis gėlių pusės rankos arabiškas Mehandi dizainas:

Gėlių pusės rankos arabiškas dizainas

Šis dizainas yra neo-tradicinio pobūdžio. Jame yra didelės siluetinės rožės su gražiais sūkuriais ir apskritomis garbanomis. Tarpinis nėrinių languotas įvairių geometrinių formų dizainas suteikia elegantišką dizainą. Dailūs gėlių motyvai tarp visų šių drąsių potėpių dar labiau suteikia šiam dizainui žavesio. Jis tinka šauniems biuro vakarėliams ir gali būti derinamas su oficialiais ar džinsais. Pridėkite dizainerių papuošalų ir būsite pasiruošę spindėti!!

7. Gražus arabiškas Mehendi dizainas kojoms:

Gražus arabiškas Mehendi dizainas kojoms

Šio dizaino gėlių modelis ant kojų yra pilnas drąsių potėpių, kaip lapai ir įmantrios garbanos bei sūkuriai. Languotas raštas yra elegantiškas, o tarpiniuose taškuose yra taškelių. Tamsūs, drąsūs lapai suteikia kūrybiškumo dizainui. Tai tinka atsitiktinėms šeimos ceremonijoms, tokioms kaip mehndi ceremonija ir kt.

8. Modernus languotas arabiškas dizainas:

Modernus arabiškas Mehndi dizainas

Šis pusiau arabiškas mehndi dizainas yra paprastas ir įspūdingas. Pagaminti paprasta ir užima labai mažai laiko. Gėlių vijoklis viduryje yra pagamintas iš skirtingų gėlių su ryškiais kontūrais. Du skirtingi languoti raštai abiejose gėlių rašto pusėse yra elegantiški ir paryškinti tamsiais brūkšniais, siekiant sustiprinti efektą. Tai tinka biurui ir šauniems vakarėliams. Jis gali būti suporuotas su džinsais ir kurta ar lengvu salwar kameez.

9. Paprastas pusės rankos arabiškas Mehendi dizainas:

Arabiškas Mehendi dizainas

Šis pusės rankos dizainas yra geometrinių modelių pavyzdys mehndi. Tvarkingi ir drąsūs supinti raštai ant pirštų dideliais potėpiais yra kūrybiškumo pavyzdys. Šukuotos ir išlenktos briaunos pabrėžia likusią dizaino dalį. Vienoje pusėje languotas raštas su taškeliais viduryje ir nėriniuotas raštas yra tvarkingai užbaigti. Tai tinka šauniems vakarėliams, pavyzdžiui, biuro susitikimams. Jis gali būti suporuotas su indo-vakarietiška apranga ir lankais kaip auskarais, kad būtų sukurta madinga išvaizda.

10. Pusės rankos povas arabiškas dizainas:

Pusiau rankos povas arabiškas dizainas

Šio paprasto, bet elegantiško dizaino centre yra nuostabus povas. Įmantrios detalės povo viduje ir tamsūs paryškinti kontūrai išryškina povą delno centre. Šalia esantis languotas raštas yra inkrustuotas mažytėmis širdelėmis ir atrodo labai mielas. Dėmesys detalėms yra nuostabus tamsesnėje dizaino dalyje. Kiekvienas piršto galas turi skirtingą dizainą ir prideda unikalų prisilietimą. Kadangi povai simbolizuoja vaisingumą ir džiaugsmą, juos galima puošti per vestuves ir kūdikių dušus. Jis gali būti suporuotas su puikia lehenga ar šarara.

11. Paprastas povas arabiškas dizainas:

Paprastas povas arabiškas dizainas

Tai labai paprastas arabiškas dizainas su povais ant kojų. Tai apima du povų dizainus iš dviejų galų, tarp kurių yra subtilus languotas raštas. Taškeliai tarp languoto rašto gražiai išsiskiria. Povų kontūrai buvo paryškinti, o užpildymas atliekamas šviesesniu atspalviu, kad būtų daugiau kontrastų. Šis dizainas tinka įvairioms progoms ir gali būti derinamas su apranga.

12. Tradicinis arabiškas visos kojos Mehndi dizainas:

Arabiškas visos kojos Mehndi dizainas

Šis tradicinis arabiškas dizainas ant pilnų kojų apima tradicines kryžminančių linijų meno formas, gėlių motyvus, potėpius, lapuotus raštus ir tt Languotas raštas ant kojų su tarpusavyje susijusiais taškais ir šukuotais kraštais yra ryškiausias šio dizaino bruožas. Gėlių mandalos ir mozaikiniai lapų raštai ant kojų žavi daugybe įmantrių detalių. Šis dizainas tinka tradicinėms mehndi ceremonijoms. Jis turėtų būti derinamas su lengva lehenga ar šarara ir etniniais papuošalais.

13. Širdies nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas:

Nugaros arabiškas Mehendi dizainas

Šis „mehndi“ „backhand“ dizainas yra itin madingas ir modernus. Verta nugrimzti į tarpusavyje susietų širdžių grandinę su nuostabiais rožių motyvais. Subtilūs gėlių raštai suteikia dizainui papildomo žavesio, ypatingą dėmesį skiriant detalėms. Grandinės, besitęsiančios iki pirštų galiukų, suteikia dizainui modernią išvaizdą. Pirštų galiukai padaryti minimaliai, bet gražiai. Iš širdžių išlenkta taškų grandinė skleidžia vien eleganciją. Tai žandikaulį nuleidžiantis dizainas, tinkantis vestuvėms ir šeimos ceremonijoms. Jis turėtų būti derinamas su etniniais drabužiais ir papuošalais.

14. Šiuolaikinis arabiškų pėdų dizainas:

Modernus arabiškų pėdų dizainas

Tai paprastas, tačiau gana modernus arabiškas pėdų dizainas. Jos modelis yra panašus į pėdų kulkšnis, bet gėlių fone. Gėlių motyvai ir iš jų besitęsiantys lapiniai vijokliai yra elegantiški ir dailiai atlikti. Paprasti šešėliai ir taškuoti raštai ant pirštų galiukų suteikia dizainui žavesio. Tai tinka atsitiktinėms funkcijoms, tokioms kaip sužadėtuvės ir gimtadienio vakarėliai. Jis gali būti derinamas su indo-vakarietiškais drabužiais, tokiais kaip rūmai ir sijonai.

15. Paprastas arabiškas visos rankos dizainas:

Paprastas arabiškas dizainas visomis rankomis

Šio dizaino geometriniai modeliai ant rankos yra visžaliai. Languotas raštas centre ir apskriti raštai, besitęsiantys nuo jų, suteikia dizainui estetinę išvaizdą. Dizainas kupinas drąsių potėpių ir įvairių geometrinių raštų. Kai kurie kontūrai yra patamsinti, kad suteiktų jam mistišką ir poliruotą išvaizdą. Šis dizainas gali būti papuoštas per palankias šventes, tokias kaip Teej, Diwali, Dussehra ir kt.

16. Paprastas arabiškas pusės rankos dizainas:

Paprastas arabiškas pusės rankos dizainas

Traukiami įstrižiniai modeliai, žinomi kaip „bel“, yra išskirtinė arabiško dizaino dalis. Gėlė širdyje centre suteikia dizainui paprastumo. Nepertraukiami bel modeliai kartu su tarpiniais gėlių motyvais yra stulbinantys. Drąsūs potėpiai, naudojami lapinėse priekabose, pabrėžia dizainą. Tai geriausiai tinka šauniems vakarėliams, tokiems kaip gimtadienis ar biuro vakarėliai ir vaikai. Jis gali būti derinamas su įvairiais drabužiais.

17. Paprastas šešėlinis nugaros gėlių dizainas:

Paprastas šešėlinis nugaros gėlių dizainas

Arabiško dizaino žavesys padvigubėja, kai jame yra 2 išskirtiniai gėlių takai. Čia trys žiedlapių gėlės padarytos tamsiais paryškintais kontūrais ir lengvai užtemdytos. Lapinis vijoklis su drąsiais potėpiais kaip lapai išsiskiria šiuo dizainu. Maži lapų motyvai ant pirštų galiukų suteikia kaimiško dizaino žavesio. Tai tinka atsitiktinėms funkcijoms, tokioms kaip sužadėtuvės ir priėmimas. Jį galima derinti su įvairiausiais drabužiais.

18. Šešėlinės gėlių nugaros rankos arabiški dizainai:

Šešėlinis gėlių nugaros rankos arabiškas dizainas

Šis dizainas tikrai privers visus pasižiūrėti !! Verta atkreipti dėmesį į drąsias gėlių motyvų ribas, taip pat įmantrią detalę motyvuose. Drąsūs, žaismingi potėpiai išskiria šį dizainą iš kitų. Visi skirtingų dizainų pirštų galiukai atrodo visiškai tvarkingi ir prašmatnūs. Šis dizainas tinka įvairioms progoms. Tai geriausiai derinama su tradiciniais drabužiais ir paprastais papuošalais.

19. Simetriškas šiuolaikinis arabiškas Mehndi dizainas:

Simetriškas šiuolaikinis arabų dizainas

Šis dizainas yra geriausias pasirinkimas, jei norite paprastos, tačiau elegantiškos išvaizdos. Kampinis dizainas centre, apimantis paprastą languotą raštą, yra gana patrauklus. Pasikartojantis gėlių raštas, besitęsiantis į išorę link pirštų galiukų nuo nupjautų kraštų, suteikia dizainui estetinį įspūdį. Languotas raštas su gėlių motyvais ant riešo ir gėlių vijokliniai raštai su smulkmenomis skleidžia vien eleganciją. Šis dizainas tinka įvairioms progoms. Tai geriausia derinti su ilgu sijonu ar rūmais.

20. Elegantiškas nugaros rankos arabiškas dizainas:

Elegantiškas arabiškas Mehndi dizainas

Pažvelkite į gražius geometrinius raštus ir gėlių takus kartu su languotais raštais visame dizaine. V formos dizainas ant dilbio atrodo itin stilingai. Užpildymas sudėtingomis detalėmis ir aštriais kraštais atrodo sudėtingas ir gražus. Šis dizainas tinka visoms progoms. Geriausia tai padaryti kartu su salwar kameez arba saree.

21. Paprastas arabiškas Mehendi dizainas:

Paprastas arabiškas Mehendi dizainas

Šis arabiškas dizainas gali atrodyti paprastas, tačiau jis yra pernelyg mielas žodžiams. Jame demonstruojamas gėlių raštas delno centre su lapų priekabų juostomis ir nėriniais raštais, besitęsiančiais įstrižai į išorę. Spragą delne užpildo nevienodo vienodo atstumo taškų grupės, suteikiančios dizainui elegantišką išvaizdą. Tai tinka vaikams ir suaugusiems, kurie renkasi nerūpestingą dizainą. Jis tinka šauniems gimtadienio vakarėliams ir gali būti derinamas su bet kokia apranga.

22. Nuostabus povas arabiškas Mehndi dizainas:

Nuostabus arabiškas Mehndi dizainas

Šis spalvingas arabiško dizaino rankinis demonstruoja gražius povus ir auskarus. Įmantrios detalės ant povų ir auskarų žavi. Povo plunksnos, besitęsiančios iki pirštų galų, yra nuostabus šio modelio priedas. Kiekvienas piršto galas turi unikalų dizainą, ir šis itin modernus mehndi dizainas puikiai išsiskiria. Šis dizainas gali būti pritaikytas tokiems palankiems festivaliams kaip „Dussehra“, „Teej“ ir vestuvėms. Jis gali būti suporuotas su lehengas ar ghararas tam papildomam efektingumo faktoriui !!

23. Paprastas „Eid Back Hand“ arabiškas dizainas:

„Eid Back Hand“ arabiškas dizainas

Šis dizainas yra religinės reikšmės ir vaizduoja Ramzano žavesį. Dizainas ant kiekvieno piršto gali būti įvairus – nuo lapinių gėlių motyvų iki languotų raštų paryškintais brūkšneliais. Centre yra gėlių motyvas, iš kurio tęsiasi mėnulis su mečetės karikatūra. Šis dizainas simbolizuoja Eidą ir su juo susijusią laimę. Jis gali būti puoštas Ramzano metu ir geriausiai dėvėti su tradiciniais drabužiais, tokiais kaip khada dupatta.

24. Gėlių nugaros rankos arabiškas dizainas:

Gėlių nugaros rankos arabiškas dizainas

Gėlių motyvais ir rožių raštais dominuojantis šis arabiškas rankos atlošas itin traukia akį. Įmantrios šių raštų detalės ir languotas raštas ant riešo atrodo pritrenkiančiai. Drąsūs potėpiai ir atspalviai daro dizainą tikrai vertą drool. Tai tinka šeimos ceremonijoms ir vestuvėms. Jis gali būti derinamas su indo vakarietiškais drabužiais, tokiais kaip palazzos ar shararas.

25. Paprastas arabiškas Mehndi dizainas kojoms:

Paprastas arabiškas Mehndi dizainas kojoms

Šis paprastas arabiškas mehndi dizainas kojoms atrodo gana elegantiškas su simetriškais gėlių motyvais ir languotais raštais. Įmantrios detalės ant kojų suteikia jai elegantišką prisilietimą. Vienodo atstumo taškai, išdėstyti languotoje schemoje, daro dizainą simetriškesnį. U formos raštai su bagažinės sritimi centre atrodo itin tvarkingai ir gerai užbaigti. Šis dizainas yra gana tinkamas tradicinėms šeimos ceremonijoms, tokioms kaip mehndi ceremonija ir tt. Tai geriausia suporuoti su ilgu sijonu ar lehenga.

26. Povas arabiškas henna dizainas:

Povas arabiškas henna dizainas

Paprasta, bet viliojanti ranka prie delno ištiesta gražiu arabišku mehndi dizainu, ji turi keletą dažnai naudojamų motyvų, pvz., Gėlės ir povas, kurie gerai dengia ranką, tačiau šie dizainai nėra sudėtingi.

 • Garsi proga: Galima įdėti į festivalį arba tiesiog atsitiktinai.
 • Kūno išdėstymas: Tinka priekinei ir galinei delnų bei pėdų daliai.
 • Suporuoti su: Derinkite tai prie bet kokios aprangos, nes ji labiau panaši į tatuiruotę su vakarietiškais drabužiais ir mehndi su tradicine apranga.

27. Indo-arabiškas Mehndi dizainas:

Indo-arabiškas Mehndi dizainas

Paprastas arabiškas „mehndi“ dizainas gali būti naudojamas kaip puikus dizainas, norint išbandyti įprastus arabiško „mehndi“ dizaino motyvus. Tai indo-arabiškas mehndi dizainas, kuriame daug naudojami taškai ir kreivės.

 • Garsi proga: Tinka bet kokiai progai.
 • Kūno išdėstymas: Labiau tinka rankoms tiek priekyje, tiek gale.
 • Suporuoti su: Suporuokite savo įprastus drabužius ar tiesiog „Kurti“, kad pridėtumėte glam.

28. Gražus galinis arabiškas Mehndi dizainas:

Galinės pusės arabiškas Mehndi dizainas

Lapai, kreivės ir taškai yra pagrindiniai šio arabiško „mehndi“ kairės rankos dizaino motyvai. Dizainas yra trumpas ir tikslus; todėl gali būti pritaikyta ir progai. Taip pat galite tai pritaikyti prie delno.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

29. Mišrus geriausias arabų Mehndi dizainas:

Geriausias arabiškas Mehndi dizainas

Šis arabiškas „mehndi“ dizainas rankai yra įvairių stilių „mehndi“ mišinys, sujungtas į arabišką chna stilių. Stiliai, kuriuos čia galime aiškiai pamatyti, yra „Indo“, „Gulf“ ir kai kurie „Freestyle“. Dėl gėlių ir linijų tikslumo jis atrodo gražiai.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

30. Apyrankės stiliaus arabiškas Mehndi dizainas:

Apyrankės stiliaus arabiškas Mehndi dizainas

Šis „mehndi“ dizainas taip pat žinomas kaip apyrankės stiliaus arabiškas „mehndi“ dizainas ir atrodo labai patraukliai; tai puikus dizainas, kurį draugai gali susieti ir pabandyti pritaikyti vienas kitam. Jis turi labai gentinę tatuiruotę, tačiau labai etninę išvaizdą.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

31. 3 dalių arabiškas Mehndi dizainas:

3 dalių arabiškas Mehndi dizainas

Šis dizainas turi daugiau linijų ir didelių motyvų, jis šiek tiek įkvėptas, kūrybiškesnis arabų „mehndi“ dizainas, o dizainas atrodo paprastas, tačiau, jei bandote, nėra lengva pasiekti visus to paties derinimo modelius per pirmuosius kelis kartus.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Priekinė ir galinė delno dalis.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar tradicinių drabužių.

32. Visas nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas:

Visos nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas

Arabiškas mehndi dizainas pilnoms rankoms turi didesnius motyvus ir sudėtingesnį dizainą, padedantį užpildyti tuščias rankų vietas. Čekiai, lapai ir taškai vėl atlieka užpildo dizaino vaidmenį.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė ar sužadėtuvių ceremonija.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Suporuokite jį su tradiciniais drabužiais, kad gautumėte tinkamą išvaizdą.

33. Visi elementai Paprasti arabiški Mehndi dizainai:

Paprastas arabiškas Mehndi dizainas

Jei neseniai pradėjote mokytis arabiško mehndi dizaino, bet jums nuobodu išbandyti labai paprastus dizainus, tai yra puikus dizainas, kurį galite išbandyti toliau. Nors motyvai gali atrodyti paprasti, pasiekti tvarkingumo gali būti sudėtinga užduotis. Dizainą sudaro visi įprasti arabiški raštai, lapai, kreivės, taškai, linijos ir apskritimai.

 • Proga: Paprastai arba šventėms ir šeimos šventėms.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite prie įprastų drabužių ar tradicinių drabužių.

34. Profesionalus arabiško stiliaus Mehndi:

Profesionalus arabiško stiliaus Mehndi

Šis dizainas tikrai yra labiau profesionalus tinkamas dizainas. Dizainą sudaro panašūs lapai ir gėlių raštai. Vis dėlto šis arabų dizaineris mehndi yra pilnas sudėtingų detalių, kurias gali būti labai sunku pasiekti tokiu pat tikslumu žmogui, kuris nėra menininkas.

 • Proga: Sužadėtuvės/vestuvės ar šventės ir šeimos funkcija.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

35. Arabiškas Mehndi dizainas su „Twist“:

Arabiškas Mehndi dizainas su „Twist“

Kitas labai patrauklus dizainas, šis arabiškas mehndi dizainas, turi modernesnių motyvų, todėl tai yra labai kūrybinga tatuiruotė. Gėlės čia turi pailgus, o ne paprastus žiedlapius, o čekiai yra drąsesni su dvigubu pamušalu ir užpildymu.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

36. Bold Flower Arabic Mehndi dizainas:

Gėlių arabiškas Mehndi dizainas

Šio dizaino gėlės ir povo motyvai pakartotinai taikomi paryškintomis formomis, paliekant vietos mažoms klaidoms. Jei esate naujas žmogus mehndi, šis arabiškas mehndi dizaino vaizdas yra puikus pavyzdinis dizainas, kurį galite praktikuoti ir išbandyti, ypač labai lengvas ir paprastas.

 • Proga: Atsitiktinė ar šeimos funkcija.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

37. Visos rankos Persijos įlankos ir arabų Mehndi dizainas:

Visos rankos Persijos įlankos ir arabų Mehndi dizainas

Šių motyvų užpildymas buvo paprastas, naudojant tik linijas ir lapus, tačiau su skirtingais variantais. Gėlės ir lapai taip pat yra skirtingi, didesni dydžiai ir linijos užpildo vidų. Šis arabiškas „mehndi“ rankų atvaizdų dizainas parodo, kaip arabiškas chna stilius gali skirtis priklausomai nuo naudojamų ir ant delno uždėtų motyvų bei raštų.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

38. Tatuiruotės stiliaus Mehndi dizainas:

Tatuiruočių stiliaus arabiškas Mehndi dizainas

Labai greitas dizainas, kurį galima naudoti kaip tatuiruotę arba kaip užpildo motyvą, jei jūsų kojos ar delnas yra tušti ir tiesiog norite papuošti chną. Gėlė centre pabrėžia šį dizainą, kurį taip pat galima tepti ant kaklo ir rankų. Tai paprastas arabiškas chna dizainas rankoms ir kojoms.

 • Proga: Šventės ar atsitiktinis.
 • Kūno išdėstymas: Priekinė ar galinė delno dalis arba dilbis/pėdos.
 • Suporuoti su: Derinkite prie bet kokios aprangos ir aksesuarų.

39. Freestyle Bold Arabic Mehndi dizainas:

„Freestyle“ paryškintas arabiškas „Mehndi“ dizainas

Šį dizainą galite naudoti ir ant delno. Drąsios gėlės buvo sukurtos skirtingai, įkvėptos gamtos, o apyrankė ir kreivės išlieka tos pačios. Šis arabiškas „mehndi“ dizainas tinka žmonėms, norintiems, kad jų dizainas būtų gerai matomas ir vis dar unikalus bei modernus.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

40. „Big Dots“ arabiškas „Mehndi“ dizainas:

„Big Dots“ arabiškas „Mehndi“ dizainas

Itin lengvas ir greitas dizainas, kurį gali sukurti kiekvienas. Dauguma taškų ir kreivių atrodo drąsiai. Šio paprasto arabiško „mehndi“ dizaino pagrindinė atrakcija yra paslėpta dideliuose taškuose, kurie atrodo kaip šviesa.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Užpakalinė delno dalis.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

41. Apyrankė su S formos Mehndi dizainu:

Apyrankė su S formos Mehndi dizainu

Tai yra visiškai papuošalai, pagaminti atgaline ranka; nors paprasta apyrankė guli ant riešo, ant rankos buvo padaryta kreivesnė apyrankė su lapais. Kitas paprastas ir lengvai sukuriamas dizainas; yra vienas iš tokių „mehndi“ dizaino arabiškų rankų nuotraukų, kurios gali būti naudojamos atkurti panašų dizainą ir negali suklysti.

 • Proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Užpakalinė delno dalis.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

42. Visas nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas:

Rankinis arabiškas Mehndi dizainas

Šiame mehndi dizaine naudojamos gėlės yra labiau indo stiliaus nei arabiškos, su paprastu povo dizainu. Tai yra vienas iš geriausių arabiško mehndi dizaino vaizdų. Jame yra visi motyvai ir modeliai, susiję su chna dizainu, ir greitai atkurti, jei esate profesionalas.

 • Proga: Sužadėtuvės, šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar sunkių tradicinių drabužių.

43. Arabų Mehndi dizainas kojoms:

Arabiškas Mehndi dizainas kojoms

Tai pilno pėdų arabiškas mehndi dizainas. Šiame elegantiškame arabiškame mehndi pėdų dizaine buvo naudojami keli gėlių ir povo modelių variantai. Tai lengva atkurti, nes šį dizainą sudaro bendri indų ir arabų chna dizaino motyvai ir modeliai.

 • Proga: Šeimos funkcija, tokia kaip sužadėtuvės ar vestuvės.
 • Kūno išdėstymas: Šis dizainas tinka tik kojoms.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

44. Vakarėlio stiliaus arabų henna:

Vakarėlio stiliaus arabų henna

Šis dizainas yra paprastas arabiškas mehndi dizainas mergaitėms, nes jis labiau atrodo kaip atsitiktinė chna, o ne vakarėlis ar proginė chna. Paryškintos gėlės ir povai užpildyti tik šešėliais. Apibrėžimui galite naudoti juodą chną, o šešėliavimui – paprastą chną. Šį dizainą gali atkurti įprastas menininkas ir profesionalas.

 • Proga: Atsitiktiniai ar šventiniai renginiai ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

45. Mughlai stiliaus arabiškas Mehndi dizainas:

Mughlai stiliaus arabiškas Mehndi dizainas

Mažos apskritos gėlės su žiedlapiais iš taškų yra šio dizaino akcentas. Šis unikalus arabiško henna dizaino įvaizdis parodo, kaip kelių kultūrų, tokių kaip Mughlai, Persijos įlanka, Indo, įtaka paskatino gražią arabiško henna dizaino plėtrą. Tai lengva atkurti dizainą.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

46. ​​Stilingas nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas:

Nugaros rankos arabiškas Mehndi dizainas

Žemiau riešo esančioje dalyje yra paryškinta apyrankė su įmantriu raštu; kita vertus, viršutinę dalį tik iš šonų dengia kreivės ir Jalebi stiliaus raštas. Tik nedaugelis gali atkurti arabišką „mehndi“ dizainą įmantriai ir tiksliai, kad pasiektų detales be daug praktikos, nes linijos yra labai tvarkingos ir aiškios.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

47. Labai languotas nugaros rankos Mehndi dizainas:

Languotas nugaros rankos Mehndi dizainas

Kai kurie gali atkurti tik arabišką mehndi dizainą visai rankai, nes dizainą sudaro languotas raštas ir paryškintos gėlės, suspaustos iki galo, apimančios apatinę rankos dalį. Norint gauti papildomą informaciją, reikia šiek tiek laiko.

 • Garsi proga: Sužadėtuvių, vestuvių ar šeimos funkcija.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite prie indo-vakarietiškų ar sunkių ir drąsių spalvų tradicinių drabužių.

48. Gėlių arabiškas Mehndi dizainas:

Gėlių arabiškas Mehndi dizainas

Šis arabiškas „mehndi“ dizainas yra sukurtas iš ryškių apvalių gėlių ir languoto modelio. Gėlės buvo sukurtos mažais dydžiais, todėl jos atrodė kitaip nei įprastos „mehndi“ dizaino, tuo tarpu modeliai buvo tokio paties dydžio, kaip ir kiti dizainai.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

49. Juvelyrinio stiliaus arabiškas Mehndi dizainas:

Juvelyrinio stiliaus arabiškas Mehndi dizainas

Labai prašmatniai atrodantį mehndi dizainą sudaro paprasti motyvai, išlenktos linijos, taškai ir gėlės. Viskas padėta taip, kad ranka neatrodytų pernelyg užpildyta, tačiau ranka atrodo papuošta keliais papuošalais.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Priekyje ar gale delno ar pėdų.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais arba tiesiog laisvalaikio drabužiais.

50. Gražūs subtilūs modeliai arabų Mehndi dizainas:

Arabų Mehndi dizaino modeliai

Tai vienas iš geriausių arabiškų mehndi dizainų, kokį tik galima sutikti. Menininkas naudojo didelius lapų ir povų motyvus, tačiau kreivių, gėlių ir čekių modeliai, naudojami užpildyti vidų, yra įmantrūs ir dailiai padaryti, todėl atrodo unikaliai ir patraukliai.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

51. Grynasis modelis arabų Mehndi dizainas:

Neto modelio arabiškas Mehndi dizainas

Šis dizainas yra įprastas kūrybingas ir patrauklus arabiškas mehndi dizainas, kurį galima pritaikyti be jokių išvakarių ar progų. Tinklo modelis „mehndi“ daro jį pirmenybę net tarp užsieniečių nuotakų. Šie į tatuiruotę panašūs „mehndi“ dizainai atrodo šauniai net su vakarietiškais drabužiais ar bet kokia apranga.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė ar atsitiktinis.
 • Kūno išdėstymas: Pageidautina užpakalinė delno dalis.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

52. Mandalų arabų Mehndi dizainas:

Mandalų arabiškas Mehndi dizainas

Arabiškas mehndi dizainas, suporuotas su mandala, rezultatas yra šis labai kūrybiškai atrodantis mehndi dizainas, kurį galima pritaikyti pagal savo pageidavimus, kad pradedantysis ir profesionalas galėtų išbandyti savo jėgas šiame dizaine.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

53. 2 dalių sudėtingas arabiškas Mehndi dizainas:

2 dalių sudėtingas arabiškas Mehndi dizainas

Dizainas yra padalintas į dvi dalis: apyrankių modeliai, pagaminti iš gėlių, ir kreivės, sujungtos sudėtingomis kreivėmis, padengtomis taškais. Tai nėra arabiškas mehndi dizainas pradedantiesiems. Dizainas susideda iš daugybės įmantrių modelių ir motyvų, kurie daro jį sudėtingesnį nei įprastas „mehndi“ dizainas.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

54. Bold apyrankė nugaros ranka Mehndi:

Apyrankė atgal ranka Mehndi

Jei norite savo rankose išbandyti paprastą arabišką mehndi dizainą, šis dizainas yra tinkamas pasirinkimas. Šis apyrankės stiliaus mehndi dizainas sudarytas iš paprastų apskritimų ir linijų; tai nėra labai sudėtinga, todėl suteikia erdvės klaidoms.

 • Garsi proga: Atsitiktinė ar šeimos funkcija.
 • Kūno išdėstymas: Tinkamai užpakalinė delno dalis.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

55. Meninis nugaros rankos Mehndi dizainas:

Meninis arabiškas Mehndi dizainas

Lengvai atrodantis kūrybingas „mehndi“ dizainas puikiai tinka, jei vykstate į šeimos šventę ar festivalį už kampo. Mažasis pirštas buvo užpildytas įmantriais raštais, o rodomasis pirštas turi tik piršto galiuką; todėl šis dizainas skiriasi nuo kito arabiško Mehndi dizaino.

 • Garsi proga: Šventės ar šeimos šventė.
 • Kūno išdėstymas: Delno priekyje arba gale.
 • Suporuoti su: Derinkite su indo-vakarietiškais ar tradiciniais drabužiais.

56. Arabų Mehndi dizainas rankoms:

Arabiški mehndi dizainai rankoms

Šiame Mehandi arabiškame dizaine gėlės ir lapai yra išdėstyti pagal tam tikrą modelį. Stori gėlių ir lapų kontūrai suteikė dizainui daugiau detalių, todėl jis tapo ryškesnis ir patrauklesnis. Visa išvaizda yra labai klasikinė ir moderni.

57. Gėlių arabiško stiliaus Mehandi dizainas:

Gėlių arabiško stiliaus Mehandi dizainas

Galite tiesiog sukurti daugybę gėlių motyvų, kad užpildytumėte delną. Pradėdami nuo rodomojo piršto, galite padaryti keletą pusiau kampinių gėlių ir užbaigti savo mehndi dizainą visomis gėlėmis, kurios gali būti nupieštos didesnio dydžio ir formos.

58. Paprasta & Lengvas arabiškas „Mehandi“ dizainas:

paprasti arabiški mehndi dizainai

Kaip matote, tokius dizainus labai paprasta pritaikyti, jie lengvai atrodo ant rankų ir yra nuostabiai tinkami bet kokiai progai. Jis gali būti taikomas tiek vaikų, tiek suaugusiųjų rankoms. Šis lengvas dizainas labai tinka paauglėms mergaitėms, norinčioms savarankiškai pritaikyti „mehndi“ dizainą. Tai labai paprasta, nes užtemdyti ar pridėti sudėtingų modelių ant delnų nėra sunkus darbas.

59. Širdies ir apvalios formos arabų Mehandi:

Širdies formos arabiškas Mehandi

Šis dizainas taip pat yra labai paprastas, tačiau galite pridėti daugiau motyvų. Širdies ir apvalios formos turi ypatingą reikšmę kuriant Mehendi dizainą, daugiausia taikomą vestuvėms. Galite pridėti daugiau motyvų ar modelių, kad jis atrodytų sunkesnis.

60. „Small Stars Arabic Mehndi“ dizainas:

Žvaigždės arabiškas Mehandi dizainas

Galima papuošti dizainą, įskaitant mažas penkiakampes žvaigždutes. Kaip ir aukščiau pateiktame paveikslėlyje, mažos žvaigždės sukuriamos visame delne, išskyrus rodomąjį ir vidurinį pirštą. Norėdami gauti daugiau priedų, netgi galite tinkinti savo žvaigždes, užtemdydami jas.

61. Naujas arabiškas Mehndi dizainas su akmenimis:

nauji arabiški mehndi dizainai

Prie savo „Mehandi“ dizaino arabų kalba taip pat galite pridėti patrauklių blizgučių, akmenų ir karoliukų, atitinkančių jūsų aprangą. Taip pat galima įtraukti blizgučius kaip galutinę dangą, kad chna dizainas būtų patrauklesnis. Pridėjus juos, jūsų paprastas ar sunkus dizainas gali atrodyti gražesnis ir patrauklesnis.

62. Lengvas arabiškas Mehndi dizainas nugarai:

lengvas arabiškas mehndi dizainas

Tai paprastas, gražus ir labai elegantiškas „mehndi“ dizainas, skirtas atgaliniam naudojimui. Čia tik rodyklės ir mažųjų pirštų dizainas yra tas pats, o visas dizainas sukurtas sumaišius dvi skirtingas mehndi formas. Likę pirštai yra švarūs, kad dizainas taptų traukos centru. Taip pat galite išplėsti dizainą link alkūnės, kuriame yra daugiau gėlių, lapų, taškų ar kitų gražių formų ir motyvų.

63. Tradicinis arabiškas Mehndi dizainas:

Tradicinis arabiškas Mehndi dizainas

Pats žodis arabų kalba mums apibūdina, kad ši meno forma priklauso arabų šaliai. Arabai yra labai meniški savo kultūra ir tradicijomis; tas pats atspindi ir jų mehndi projektavimo meną. Arabiški mehndi dizainai yra sudėtingesni, daugiausia dėmesio skiriant smulkiam darbui, detaliems dizainams ir užpildant visą delną ar koją pagrindiniais gėlių ir lapų motyvais. Arabai naudoja skirtingus „Mehandi“ stilius, pavyzdžiui, „Black Mehndi“, kuris dažnai naudojamas dizaino bruožams apibūdinti arba užpildyti įprasta chna Mehandi..

64. Povas Mehandi dizainas arabiškas stilius:

Povas Mehandi dizainas arabiško stiliaus

Šis dizainas yra labai panašus į mūsų indišką „Mehandi“ dizainą, nes povas yra pagrindinis šio sudėtingo dizaino akcentas. Dėl to gražus povas per daug gėlių centre daro dizainą nuostabesnį. Jūs galite pamatyti, kaip povai yra išsamiai su smulkiais modeliais ir motyvais. Šį universalų dizainą sukurti nėra sunku, nes jame nėra sudėtingų detalių. Gerai išdėstyti lapai ir mažos gėlės suteikia delno ir pirštų galiukams labai ornamentuotą išvaizdą.

65. Lengvas arabiškas Mehndi gėlių modeliams:

Arabų Mehndi Gėlių raštai

Galima naudoti nuolat žaliuojančius gėlių raštus, kurie yra išdėstyti iš eilės. Kaip ir aukščiau pateiktame paveikslėlyje, gėlės yra pagamintos to paties storio ir nuoseklumo; tada žiedlapiai modifikuojami užpildant juos Mehandi plonomis linijomis, paliekant centrinius žiedų raundus, užpildomi mehndi.

66. Nuotakos ranka „Mehendi Design Arabic“:

nuotakos arabų mehndi dizainas

Tai yra vienas iš geriausių vestuvių rankų mehndi dizaino arabų. Šis dizainas prasideda visiškai uždengtais pirštų galais su linijomis, po to žaviais povais, lapais ir gėlių motyvais, įskaitant keletą geometrinių figūrų. Geometriniai blokai yra užpildytos formos, kuri suteikia pagrindą delne, vėliau užpildytą kitais motyvais. Buvo priimtas minutės detalių stilius, suteikiantis dizainui kitokio prisilietimo. Naudojant kelis povo veidus viename dizaine, paprastas dizainas gali atrodyti prabangiai.

67. Arabų Mehndi dizainas kolegijos funkcijoms:

Arabiški „Mehendi“ dizainai funkcijoms

Paprasti ir elegantiški arabiški „Mehandi“ dizainai puikiai tinka kolegijos funkcijoms ir atsitiktiniams susibūrimams. Tokie dizainai apima paprastus gėlių ir lapų modelius be tokių sudėtingų modelių. Galite lengvai piešti aukščiau pateiktą dizainą, net jei neturite šiek tiek laisvų rankų mehndi meno. Likę pirštai laikomi atviri, išskyrus rodomąjį pirštą, kad dizainas taptų įmantresnis.

68. Spalvingi „Mehndi“ modeliai arabiškai paaugliams:

Arabų Mehndi dizainas paaugliams

Arabų kalba juodas mehndi dizainas taip pat naudojamas kuriant didesnį dizaino kontrastą. Jis daugiausia naudojamas dizainui apibūdinti, kuris padeda „Mehendi“ atrodyti spalvingesniam. Šis įvairiaspalvis „Mehandi“ atrodo gana puošniai ir stilingai, kai prie jo pridedami paprasti papuošalai, tokie kaip žiedai ar apyrankės. Tokie daugiaspalviai dizainai apima labai trumpą gražių raštų dizainą ant riešo su mažų gėlių deriniu. Visi pirštai laikomi užpildyti, kad dizainas atrodytų ryškesnis.

Arabų Mehndi dizainas mergaitėms

Sunkus ir spalvingas dizainas gali būti geresnis pasirinkimas kolegijų merginoms ir dirbančioms moterims. Dėl raudonos ir juodos Mehendi spalvų šis dizainas atrodo stilingesnis nei kiti. Su raudonu užpildu ir juodu kraštu dizainas pabrėžia odos spalvą, todėl ji yra teisingesnė. Norėdami papildyti, naudojami keli daugiaspalviai cirkonio raundai, blizgučiai ir kiti akmenys.

69. Labai dekoratyvus rankų mehendi arabiškas dizainas:

Rankinis mehendi arabiškas dizainas

Šis puikus dizainas ypač tinka tiems, kurie mėgsta paprastus ir elegantiškus „Mehendi“ dizainus arabų kalba. Pradedant nuo riešo, šis dizainas visiškai uždengė priekinės rankos pirštus. Dizainas pasižymi paprastais storais kraštiniais gėlių raštais ir tradiciniais motyvais, naudojant povą. Čia povas yra įmantrių detalių ir raštų, todėl šis dizainas atrodo labiau delika. Šis mehndi dizainas taip pat sportuoja povas, papildytas gėlėmis, lapais ir kitomis formomis. Tačiau dėl plonų linijų ir kreivių detalių, užpildančių pagrindinius gėlių ir lapų kontūrus, visas dizainas tampa sudėtingesnis ir ekstravagantiškesnis.

70. Gražus arabiškas Mehandi dizainas:

gražus arabiškas mehndi dizainas

Aukščiau pateiktas dizainas yra gražus mehndi menininko kūrinys. Trys gėlės geriausiai išryškėja dizaine, o likusias sudaro mažos įmantrios detalės, naudojamos gėlių dizainui kurti. Likęs pirštas laikomas švarus, todėl dizainas tampa patrauklesnis.

71. Arabų Mehndi dizainas religinėms šventėms:

Arabų Mehndi dizainas festivaliams

Dizainas atrodo pilnesnis, tačiau jame nėra ekstravagantiškų ar įmantrių bergždžių formų, kad jis būtų pilnesnis. Šis dizainas užpildo priekinę ranką ir suteikia jai tradicinę išvaizdą. Nesvarbu, ar ieškote universalaus „Mehendi“ dizaino, tinkančio religiniam festivaliui, ar norite įkvėpti savo draugus kolegijos vakarėlyje, šis „Mehendi“ dizaino arabiškas stilius gali tikti jums.

72. Šešėlinis arabiškas Mehandi:

Šešėlinis arabiškas Mehandi dizainas

Shaded Mehandi taip pat yra įtrauktas į arabiškus mehndi stilius. Visiškai uždengti ir šešėliniai gėlių motyvai pirštų galiukais ir simetriškos formos daro šį dizainą unikalų nuo kitų. Tai puikiai tinka namų ar biuro vakarėliams, Eid festivaliams ir kitoms ceremonijoms.

73. Profesionalus rankų Mehndi dizainas arabų:

Profesionalus arabiškas rankų Mehndi dizainas

Šis puikus dizainas atrodo labiau gentiškai, daugiausia dėmesio skiriant abstrakčiam gerai išdėstytų formų modeliui. Jame nėra gėlių ar lapų, nors galite juos pridėti. Tai gali atrodyti kaip sudėtingas dizainas ir reikalauja daugiau kantrybės bei profesionalumo nei kiti paprasti dizainai.

74. Glamūrinis arabiškas Mehndi dizainas nuotakoms:

Arabų Mehndi dizainas nuotakoms

Dabar šis dizainas yra labai išskirtinis ir spalvingas. Paprasti motyvai ir lapai naudojami kuriant šį nuotakos Mehandi dizainą, kuris prasideda nuo riešo ir uždengia didžiąją dalį delno. Šie dizainai taip pat parodo, kaip storos ir skirtingos to paties storio ir nuoseklumo linijos gali sukurti magiją paprastam dizainui. Nors modelis turi daug sudėtingų detalių, plonų linijų naudojimas suteikia dizainui įmantresnę ir sudėtingesnę išvaizdą.

75. Arabų Mehndi vestuvėms:

Arabų Mehndi vestuvėms

Aukščiau pateiktas dizainas yra puikus ir tobulas mehndi dizainas nuotakos giminaičiams ir artimiems draugams. Jis pasižymi nepaprastu spalvingu Mehandi dizainu, kuris suteikia rankoms visiškai ornamentuotą išvaizdą. Gėlės, gražios formos ir motyvai yra derinami, kad užbaigtų šį nuostabų dizainą. Bandant šį dizainą ant rankų, reikia būti labai atsargiems. Šiame dizaine niekas, išskyrus ploną, kreivą liniją, einančią kaip riba išilgai delno krašto, nesukelia daug skirtumų nuo kitų dizaino. Dėl didelių gėlių naudojimo sienos dizainas atrodo mielas ir kitoks. Kadangi dizainas yra labiau stilingas ir įmantrus, jį labiau renkasi paaugliai nei pagyvenę žmonės.

76. Atgal ranka Mehandi dizainas arabų:

Atgal ranka Mehandi dizainas arabiškas

Tai puikus „mehndi“ dizainas, tinkantis nuotakoms, kurioms nepatinka perdėtas ar sudėtingas dizainas. Dizainas neapėmė kiekvienos odos dalies, tačiau dėl smulkių formų ir šešėlių ji puikiai tinka nuotakai. Tokie stiliai yra ryškūs rieše, o delno dalys yra paprastos. Be to, skirtingi raštai ir motyvai naudojami ant kiekvieno piršto, norint pagražinti rankas.

77. Arabų chna dizainas visoms rankoms:

Arabų henna dizainas

Kartais dideli ir paprasti modeliai gali pakeisti paprastą dizainą į aštrų ir intensyvų dizainą. Be daug sudėtingų ar sudėtingų modelių, tokio tipo rankų dizainas gali būti idealus pasirinkimas kolegijų mergaitėms ir subrendusioms moterims. Dizainas pasižymi ryškiomis formomis ir motyvais, kuriuos puošia lapai ir apvalūs raštai.

78. Indo arabiško stiliaus Mehndi dizainas rankoms:

Arabų stiliaus Mehndi dizainas rankoms

Beveik visi mehndi dizaino arabai apima gėlių raštus; dažnai galite susilaikyti nuo to paties. Be gėlių dizaino, geometrinės formos ir linijos, einančios per rankas, taip pat gali būti geras pasirinkimas. Šie dizainai žavi jūsų ranką, nes atrodo apyrankės ir kiti papuošalai, todėl ji atrodo protingai. Dideli lapai užpildyti plonesnėmis linijomis ir taškais. Dėl bendros išvaizdos jūsų rankos atrodo abstrakčios ir kietos.

Vestuviniai arabiški „Mehandi“ dizainai neabejotinai yra išskirtinai dekoratyvūs, tačiau kartais jie yra tokie dideli, kad nepalieka daug jūsų odos. Dizainas apima gėlių raštus, aštrias linijas ir skirtingas savybes, suteikiančias dizainui aiškų kontūrą.

79. Arabų Mehendi dizainas kojoms:

arabiškas mehndi dizainas kojoms

Paprastas „Mehandi“ nėra skirtas tik rankoms. Pirmiausia nuspręskite dėl dizaino ir pritaikykite jį pagal dizainą. Jūs netgi galite naudoti atspindžio modelį, kad pridėtumėte daugiau dizaino kontrasto. Puikiai suprojektuoti tamsių gėlių ir lapų modeliai, einantys išilgai visos jūsų kojos šonų, ir visiškai uždengti nagų galiukai. Dėl giliai juodos spalvos mehndi ki dizaino jūsų oda atrodo teisingesnė. Šešėlis taip pat padeda pridėti dizaino gylį ir daro žiedlapius tikroviškesnius.

80. Paprasti arabiški „Mehandi“ dizainai ant kojų:

Arabų Mehandi dizainas ant kojų

Pėdų mehndi dizainas gali būti sukurtas taip pat sudėtingai ir sudėtingai, kaip ir ant rankų. Jie gali papuošti paprastus motyvus, sudėtingas detales ir modelius, panašius į kulkšnis ar kitus ornamentus. Arabiškas mehndi atrodo dar geriau, jei gerai prižiūrimas ir tinkamos spalvos nagų lakas ant kojų nagų. Arabiškas mehndi atrodo dar geriau!

81. Unikalus mehendi arabiškas dizainas abiem rankoms:

Arabiškas „Mehandi“ dizainas abiem rankoms

Šis yra unikalaus „Mehandi“ dizaino abiem rankoms, nes jos labai skiriasi viena nuo kitos, tačiau kartu atrodo puikiai viena kitai. Jame taip pat yra daug gėlių raštų abiejuose dizainuose. Dizainas gali atrodyti sudėtingas, tačiau tai gana paprasta.

82. Nauji arabiški „Mehndi“ dizainai nuotakoms:

Arabų Mehndi dizainas nuotakoms

Vestuvių ceremonijose daugiausia nuotakos ir jaunikiai artimi giminaičiai nori dėvėti įmantrius „Mehandi“ dizainus. Vienas iš tokių labai sudėtingų ir sudėtingų dizainų parodytas aukščiau. Juose yra tipiškų modelių ir motyvų, todėl jis labai skiriasi nuo kitų dizainų. Dizainas apima kiekvieną jūsų odos centimetrą ir suteikia labai ornamentuotą jūsų delno išvaizdą.

83. Skirtingas arabiškas Mehndi dizainas nugaros rankoms:

Arabiškas Mehndi dizainas nugaros rankoms

Jei taikydami „Mehendi“ norite savo dizainui suteikti grafinio prisilietimo, galite pasirinkti šį. Šis spalvingas dizainas yra labai madingas ir puošnus. Įvairūs stiliai buvo pritaikyti dizainui; išlaikant tą patį kiekvieno piršto dizainą ir pridedant smulkių detalių skirtingose ​​vietose, jis tampa patrauklesnis akims. Moterys, kurios turi labai mažai laiko savo grožio režimui, gali pasirinkti šį dizainą, bet kažkas padeda.

84. Gražus ir lengvas Mehandi arabų dizainas:

Arabų Mehandi dizainas

Gražus arabiškas Mehandi dizainas su gėlėmis ir lapų raštais atrodo labai meniškai ir nepaprastai didingai. Nors dizainas nėra lengvas, sudėtingas detales galima padaryti kantriai. Bendras vaizdas yra sudėtingas ir puikiai tinka nuotakos rankoms. Galite pastebėti, kaip gėlių žiedlapiai naudojami paslėpti jaunikio vardo abėcėlę.

85. Paprasta šešėliai ir blizgučiai Henna Mehndi:

Šešėlinė ir blizganti Henna Mehndi

Paprasti „mehndi“ dizainai arabų kalba dažnai yra prieinami naudojant spalvotus arba atspalvius blizgučiais. Kai naudojami putojantys blizgučiai, dizainas atrodo gyvas ir patrauklesnis akims. Žvilgančių gėlių raštas, einantis per ranką, atrodo tiesiog puikiai. Tokius dizainus lengva padaryti ir jie yra labai erdvūs.

86. „Diwali Arabic Mehndi“ dizainas:

Diwali arabiškas Mehndi dizainas

Ieškote dizaino, kuris subtiliai atspindėtų festivalį, kurį rengiate? Šis turi padaryti triuką už jus. Kad ir koks nuostabus jis atrodytų, jis taip pat daro daug teisingumo jūsų rankoms, puikiai jas priderindamas. Tai ne tik atrodo kaip Diya populiariausiam induistų festivaliui, bet ir labai Viduržemio jūros atmosfera. Šį arabišką „mehndi“ dizainą nėra per sunku pasigaminti patiems ir jį galima lengvai padaryti apytiksliai nubrėžus kontūrą.

87. Tik riešo Mehandi arabiškas modelis:

Riešo arabiškas Mehandi modelis

Kai rankos negauna reikiamo poilsio, bet vis tiek norite puikuotis savo kūrybiškumu, šis arabiškas „Mehndi“ dizainas yra idealus jums. Pažiūrėkite, koks nuostabus motyvas. Iš esmės tai gėlių raštas, paremtas patraukliu vidiniu dizainu. Atspalviai atrodo taip puikiai ir atkreipia dėmesį į jūsų riešą. Tokiu būdu ne tik jūsų pastangos atsiperka, bet ir trukdo jūsų tvarkaraščiui. Visiškai verta, ar ne?

88. Naujausias arabų Mehndi dizainas:

Naujausias arabiškas Mehndi dizainas

Kai greitai apsidairysite, kaip pasigaminti „Mehandi Arabic Design“ rankoms, šis yra jūsų koziris. Nepaisant sudėtingumo, tai palengvina tai, kaip visi pirštai turi tą patį pasikartojantį modelį. Taigi, vieną kartą jį įvaldę, žinote, kad jis bus puikus tris kartus. Kalbant apie delno dizainą, jis tęsiasi nuo pirmojo piršto iki riešo pradžios. Dizainas yra labai tvarkingas ir rafinuotas ir idealiai tinka tiems, kurie mėgsta palikti odą, matomą per chną.

89. Kalash ir lapai arabų Mehndi dizainas:

Palieka arabišką Mehndi dizainą

Ar jums patinka labiau atrodantys dizainai, ar ne? Pažvelkite į šį arabišką mehndi dizainą. Kai tik manėte, kad lapai nebėra tendencija, šis patenka į „Mehendi Designs Arabic 2020“ sąrašą. Dizainas yra gana nuoseklus ir turi gražų prisilietimą. Konsistencija yra lygi, todėl bendras chna modelis suteikia elegantišką išvaizdą. Be to, jis idealiai tinka nuotakai, turtingai atrodančiai palankaus „Kalash“ dizaino. Jis taip pat paliko modifikuotą skirtingo storio ir dizaino modelį. Tai gali atrodyti nesudėtinga padaryti tik linijas ir apskritimus, tačiau, būdama tokia sudėtinga, būtų protinga ieškoti kažkieno pagalbos kuriant modelį.

90. Povas Mehandi dizainas arabiškas stilius:

Povas Mehandi dizainas

Tai iš esmės grakštus dizainas; tai puikiai tinka merginoms, kurios myli ir nori, kad jų chna sulauktų visų pagyrų. Raštai ir motyvai yra įmantrūs, ir, kaip matote, ant delno yra didelis povas, kurio plunksna padengta chna. Kitas paukštis grakščiai stovi į kitą pusę, atsisukęs nuo povo, nes vidinės kontūro sienos yra atitinkamai pripildytos kūrybingo dizaino, kaip jūs sugalvojate.

91. Plunksnų stiliaus „Mehndi Design Arabic“:

Plunksnų arabiško stiliaus Mehndi dizainas

Jei norite, kad dizainas išryškintų laisvo jausmo žmogų, kuris esate visiems, rinkitės tokį „Mehndi“. Tai dažniausiai skirta nuotakoms, planuojančioms vestuvėms ar priėmimui vilkėti suknelę be rankovių. Taip pat galite pasigirti šeimos susibūrimuose ir pujase. Pakankamai lengva pasakyti, kad dizainas atrodo išskirtinis ir puikiai tinka bet kokiai progai. Galite pridėti akmenų ar blizgučių ant kiekvienos plunksnos uodegos krašto, kur užapvalinote galus. Tai suteikia dizainui žvilgančio atspalvio ir daro jį ryškesnį akiai.

92. Mielas arabiškas Mehndi dizainas:

Mielas arabiškas Mehndi dizainas

Šio modelio dizainą gali eksperimentuoti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jei kas, tai yra vienas iš paprasčiausių ir paprasčiausių arabiškų Mehndi dizaino sąraše. Kai padarysite gėlę ant priekinio riešo ir raštą ant rausvo piršto, tęskite ir užpildykite likusią erdvę savo raštais. Nepamirškite eksperimentuoti, nes tai maža, nereikės per daug dirbti. Rezultatas ne tik elegantiškas, bet ir blaivus. Šis motyvas puikiai tinka vaikams ir moterims, kurios nemėgsta per daug chna ant rankų.

93. „Palm Peacock Mehendi Design Arabic“:

„Palm Peacock“ arabiškas „Mehendi“ dizainas

Dar vienas puikiai atliktas povas, arabiškas „Mehandi“ dizainas, daugiausia dėmesio skiria pirštui ir riešui. Kaip matote, delno apatinėje pusėje yra povas, o viršutinė delno dalis paliekama tuščia, todėl daugiausia dėmesio skiriama paukščio motyvui. Tai tikrai atrodė puošniau, kai žemiau dizaino yra gražus gėlių raštas. Modelis yra ne tik universalus, bet ir kūrybingas. Tikriausiai negalite visiškai išaiškinti sudėtingų detalių. Profesionalas turėtų suteikti pirštams tik tą dekoratyvinę išvaizdą, kurios jai reikia.

94. Trimitas Mehendi Arabic Designs:

paprasti arabiški mehendi dizainai

Nors delne yra labai įprasti kontūrai tipiškiems mehndi dizainams arabų kalba, rieše yra populiariausi muzikos instrumentai, grojami per arabų ar indų vestuves – tabla, trimitas ir šehnai. Tai ne tik gerai apgalvota, bet ir kūrybiškai įgyvendinama. Jei sugebėsite pasisemti idėjų ir paversti savo dizainą čia esančiu posūkiu ir patobulinimu, jis atrodys nuostabiai ir nepanašus į tai, ko dauguma žmonių tikisi pamatyti.

95. Įvairūs madingi apyrankės arabų Mehndi:

Stilingas apyrankės arabų Mehndi

Pažvelkite į įvairias detales, kurios buvo sukurtos, kad šis arabiškas Mehandi dizainas taptų gyvas. Apie tai nėra taip sunku kalbėti, ypač jei žinote priekinio delno centrinio motyvo išdėstymo techniką. Po to visa tai turėtų padaryti kryžminių linijų rinkinys. Kalbant apie priekinį riešą, jis atrodo kaip geometrinis raštas, atėmus lapuotą dizainą. Jei sakote „ne“ apyrankėms, leiskite įvairaus dydžio linijoms ir apskritimams, kad jūsų rankos vis tiek atrodytų pilnesnės.

96. Tik „Leaf and Creeper Mehndi Design Arabic“:

Lapų ir vijoklių arabiškas Mehndi dizainas

Tai ypač lengvas arabiškas „Mehandi“ dizainas mergaitėms, kurioms trūksta kantrybės sėdėti sudėtingose ​​dizaino sesijose. Taip pat tinka kolegijų ar mokyklų studentams, kuriems draudžiama dėvėti chną, šis mehndi dizainas puikiai tinka tokioms progoms kaip Eid ir Rakhi. Šiuose festivaliuose reikia laikytis paprastumo ir pažvelgti į tai, kaip šis dizainas jūsų stiliui suteikia elegancijos. Jūs visada galite suderinti savo dizainą su ryškiai derančia nagų spalva, tarkim, geltona arba raudona.

97. Arabų bendras dizainas:

Arabų Mehndi Designs naujausias

Susituokti su savo gyvenimo meile, ar ne? Šis arabiškas Mehendi turėtų būti vienintelis jūsų atsakymas, nes jis jungia dvi širdis, kad ir kaip sūriai tai skambėtų. Panašiai kaip ir kiti iš Artimųjų Rytų paveldėti dizainai, dėmesys detalėms skiriamas gerai. Būtent dėl ​​to šis chna menas yra ekstravagantiškas pasirinkimas nuotakoms ir šeimos nariams, dalyvaujantiems artimų giminaičių santuokoje. Kuriant dizainą naudojamas išsamus motyvas ir daug chna. Taigi prieš pradėdami įsitikinkite, kad esate apsirūpinę.

98. Gražus Arabijos pėdų Mehndi dizainas:

Arabijos pėdų Mehndi dizainas

Šio modelio dizainas nėra unikalus, bet ir gražus. Jūs turite tai pripažinti. Tai stiprus chna menas tiems, kurie planuoja koncertuoti ant sangeet ar net nuotakai. Jis gerai dengia kojas ir pėdas, labai atidžiai atsižvelgia į detales ir detalumą. Yra įvairių apvalių spiralinių modelių, papildytų keliais lapų motyvų kontūrais. Dizainas būtinai pritrauks visų dėmesį ir privers jus iš karto kalbėti apie šeimos susibūrimą.

99. Neįprastas actekų arabų mehendi modelis:

Rankinis actekų arabiškas Mehendi raštas

Ar tai nėra unikalus ir kitoks modelis, nei jūs jau pasirinkote iš šio sąrašo, kurį norite įgyvendinti pakaušyje? Jei jūsų stiliaus pareiškimas yra toks išskirtinis, koks jums atrodo, jums patiks, koks idealus jums šis mehndi. Kita priežastis tai pasirinkti yra tai, kad jis yra gerai išdėstytas ir kūrybiškai suprojektuotas. Jei jums nepatinka visa ranka, šis jūsų nenuvils, kaip tai pasirodys. Išbandykite, jei iki šiol kūrėte savo dizainą. Tačiau geriausia ieškoti kažkieno pagalbos, kad atstumai ir modeliai būtų tobuli.

100. Paprastas arabiškas Mehendi gėlių dizainas:

gėlių arabiškas mehendi dizainas

Tai dar vienas gėlių mehndi sąraše, tačiau taip skiriasi nuo ankstesnių. Daugelio delnų dizainas turi gėlių žiedlapius, o kai kurios įmantrios linijos naudojamos labiau pabrėžti gėlių modelį. Nykštis ir bevardis pirštas yra švarūs, todėl šis dizainas atrodo vienodai patrauklus ir tvarkingas. Jei norite, galite išbandyti šį arabišką modelį patys, nes tai yra vaikų žaidimas, kai įvaldysite gėlę ant riešo ir delno.

101. „Perfect Eid Arabic Mehndi“:

„Eid Arabic Mehndi“ dizainas

Visų pirma šiam mehndi pirštų galiukai paliekami visiškai neuždengti. Tuo pačiu metu delno centras yra nuspalvintas chna, o aplink jį simetriškai nupieštas išsamus nuoseklusis motyvas. Modelis idealiai tinka mažoms ceremonijoms ir namų vakarėliams; tai vienodai teikiama pirmenybė Eidui ir Rakhi. Tai labai arabiškas prisilietimas prie kūrybinių modelių ir apskritai malonus akiai, kaip galima pasakyti iš vaizdo.

102. Pilnos pėdos vestuvių Mehndi arabų vestuvėms:

Arabiškas Mehendi dizainas kojoms

Kai pažvelgsite pirmiausia, gali atrodyti, kad tai dar vienas povas mehndi, turintis kojų ir pėdų variantų. Tačiau atidžiau panagrinėję pastebėsite, kad tai išties spiralinio rašto motyvas, kaip paukščio su snapeliu. Būtent tai paveikslui apskritai suteikia grožio. Jis yra toks sudėtingas ir dažniausiai vestuvių dieną pasirenka nuotakos. Vis dėlto šeimos nariai taip pat gali dėvėti jį sangeet funkcijoms arba dėvėti kelio ilgio Radžastano stiliaus ghagra.

103. Du viename Mehndi arabų menas:

Arabų Mehendi dizainas mergaitėms

Dabar, kalbant apie šį, tai tikrai povas mehndi. Tai nėra pernelyg gremėzdiška ir gali būti lengvai pagaminta visiems, turintiems mažai patirties piešiant mehndi dizainą. Be to, dar viena akiai pastebima užuomina yra tai, kaip abi rankos atitinka tą patį modelį, taigi ir pavadinimas. Dizainas yra labai universalus ir suteikia išsamesnę išvaizdą, nepaisant to, kad jį taip paprasta padaryti. Galite būti kūrybingi naudodami vidinį užpildą su chna raštais. Gera užuomina būtų pradėti nuo kontūro, leisti išdžiūti, o tada dirbti su vidinėmis linijomis ir dizainu.

104. Sudėtingas arabiškas Mehndi dizainas:

Sudėtingas arabiškas Mehndi dizainas

Šis dizainas yra puikus visko derinys, norint sužinoti apie arabiško mehndi sudėtingumą. Tai atrodo taip akį traukianti, nes pritaikyta nuošalumo technika. Kiekvienas segmentas yra padalintas ir pasirenkamas individualus šiai odos sričiai skirtas modelis. Tada jis smulkiai aprašomas naudojant skirtingus dizainus. Dėl to paprastas dizainas atrodo toks karališkas. Merginos gali jį pasirinkti įvairiems festivaliams ir šeimos susibūrimams, tokiems kaip Puja ar sangeet ceremonijos. Jei norite pridėti daugiau posūkių, visada galite įgauti modelio blizgesį naudodami blizgučius ar akmenis laisvose vietose.

105. Gražus naujausias motyvas Mehndi dizainas:

Naujausias arabiškas mehndi dizainas

Baigiame šį sąrašą su šiuo puikiai atrodančiu arabišku mehndi dizaino įvaizdžiu. Jame yra viskas, ko galite norėti, kad jūsų dizainas atrodytų. Tai toks prašmatnus, tačiau tradicinis ir elegantiškas. Daug darbo reikia įdėti į modelius, kad jis atrodytų taip pat patraukliai, kaip ir akiai. Jei turite mažiau laiko rankoje, venkite to, nes akivaizdu kaip diena, kad šioms mažoms detalėms reikia daug kantrybės ir laikrodžio varnelių.

Daugiau arabiškų Mehndi dizaino kolekcijų:

Paprasti arabiški „Mehndi“ dizainai

Arabų dizainas ant nugaros rankos

Arabų Mehndi dizainas

Naujausias arabų dizainas

Arabų Mehndi dizainas

Arabų Mehndi dizainas

Paprastas arabiškas Mehndi dizainas

Arabų Mehndi

Arabų Mehendi dizainas

Arabiškas Mehandi dizainas

Arabiško stiliaus dizainas

Arabiškas Mehendi dizainas

Paprastas arabiškas Mehendi dizainas

Arabų Mehendi

Arabų stiliaus Mehndi

Arabų Mehndi ant kojų

Greiti patarimai prieš taikant arabišką Mehndi dizainą:

 • Prieš tepdami Mehendi, visada kruopščiai nuvalykite rankas ir venkite kremų ar aliejų.
 • Dėvėkite patogius drabužius ir išsirinkite patogią vietą sėdėti, nes ten galite praleisti valandas.
 • Taikydami „Mehendi“ venkite per daug judėti ir judėti, nes tai gali sutepti.
 • Nedžiovinkite „Mehendi“ dirbtinėmis priemonėmis, tokiomis kaip plaukų džiovintuvas. Greitai išdžiovinus, mehndi nepasieks tinkamos spalvos.
 • Citrinų sulčių ir cukraus vandens mišinio užplikymas padeda pagilinti Mehendi spalvą.
 • Gvazdikėlių dūmai taip pat padeda išryškinti tamsesnį chna atspalvį.
 • Venkite plauti chną vandeniu ar muilu, nes tai gali išblukti.
 • Idealus laikas pašalinti Mehndi yra po 4-8 valandų. Tiesiog nubraukite jį nenaudodami vandens.

Apžvalga:

Arabiški mehndi dizainai yra grakštus drąsių potėpių ir gėlių motyvų žaismas. Nuo lapuočių priekabų iki geometrinių modelių jie tikrai verti dėmesio. Jie yra labai universalūs ir gali būti pritaikyti bet kokiai progai ar aprangai. Šie dizainai suteikia ryškų ir gyvą požiūrį į jūsų asmenybę. Jie gali būti pagaminti neužimant daug laiko ir pritaikyti pagal poreikius. Jei esate Mehendi šėlsme ir ieškote naujausių arabiškų mehndi dizainų, jūsų paieška čia baigėsi. Praneškite mums, ką manote apie mūsų arabų „Mehndi“ dizaino rinkinį.