İyi büyüklükte göğüslere sahip olmak oldukça arzu edilir olarak kabul edilir! Ancak, büyük boy, büyümüş göğüsler tamamen Hayır-Hayır! Bu göğüsler sizi sarkık ve şekilsiz göstermenin yanı sıra birçok sağlık sorunu da yaşamanıza neden olur. Sarkan göğüsler, ağır göğüsler sırt ağrısına, yürürken rahatsızlığa neden olabilir ve hayatınızı zorlaştırabilir. Ameliyat bu tür kadınlar için seçeneklerden biri olsa da, her zaman tavsiye edilmez. Cerrahi invazyon riskli ve pahalı bir iştir. İşte bu yüzden size Hindistan pazarındaki en iyi Göğüs küçültme kremlerinden bazılarını denemeniz için getiriyoruz.!

Hindistan'da meme küçültme kremleri

İçerik tablosu:

 • VLCC Shape Up Göğüs Küçültme/Sıkılaştırıcı Krem
 • In Life Göğüs Küçültme Kremi
 • Alexaderm Meme Küçültme ve Şekillendirme Kremi
 • Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin Lasky Bitki Çiçeği Kremi
 • Hashmi Sevimli B Krem
 • Lass Selülit Karşıtı Masaj Yağı
 • Neutriherbs Göğüs Küçültme Kremi Göğüs Şeklini Sıkılaştırıcı
 • Real Plus Vücut Zayıflama Kremi Çin Bitkisel Zayıflama Kozmetik Göğüs Düşürme Kremi
 • Palmer’s Kakao Yağı Formüllü Göğüs Kremi

Yan etkiler:

 • Meme Küçültme Kremlerinin Yan Etkileri

Hindistan’da En İyi Göğüs Küçültme Kremleri:

Aşağıda, kolayca bulunabilen ve kullanımı güvenli olan en iyi göğüs küçültme kremlerinden bazıları verilmiştir..

1. VLCC Şekillendirme Göğüs Küçültme / Sıkılaştırıcı Krem:

meme küçültme kremleri

Kadınlar ve vücut bakımları hakkında konuştuğumuzda ünlü markalardan biri VLCC şeklinde geliyor. VLCC Şekillendirme, Hindistan kreminde ona sıkılık sağlayan böyle bir meme küçültmedir. Sonuçları yaklaşık 21 gün içinde görmeye başlayacağınızı iddia ediyorlar. VLCC Göğüs Küçültme kremi ayurvedadır ve organik ve doğal maddeler kullanır. Bir dahaki sefere birinin senin güzelliğini ve mükemmel vücudunu kıskanmasını istediğinde, işte bu!

Önemli bileşenler: Simmondsia California (Jojoba) %0,5, Vitis Vinifera Tohumu (Üzüm Çekirdeği) %0,3, Cyperus Pertenuis (Kıbrıs) %0,15, Rosmarinus Officinalis (Biberiye) %0,1, Sardunya Sylvaticum (Sardunya) %0,2, Punica Grantum (Nar) %0,5 %, Soja Hispida (Soya Fasulyesi) Özü %1, Krem Baz QS.

Nasıl kullanılır:

 • Yeterli miktarda krem ​​alın ve göğüslerin tabanından boyuna doğru sert ve dairesel yukarı doğru hareketlerle uygulayın..
 • Tüm ‘kaldırma bölgesi’ üzerinde cildin destek yapısını kaldırmaya yardımcı olacaktır..
 • Sabah kullanın & akşam ve 6-8 saat kalmasına izin verin.
 • Meme bölgesine uygulama yapmaktan kaçının.

Temel Faydaları:

 • Doğal Krem.
 • Firma Göğüsler.
 • Sarkmayı ve aşırı boyutu azaltır.

Değerlendirme: 3

2. In Life Göğüs Küçültme Kremi:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 1

Vücudumuzdaki hücrelerin büyümesini motive ederek çalışır. Buna ek olarak, bitkisel formül vücudumuzdaki pH artı hidrasyon sorununu kontrol etmeye de yardımcı olur. Yavaş yavaş meme dokusu sayısını artırarak; bir kişinin meme boyutunu mantıksal olarak iyileştirmesine yardımcı olur. Kremin içeriğinde bulunan doğal otlar ne olursa olsun yağ dokularını artırarak doğru asimilasyonu sağlayarak göğüste küçülme ve form sağlar. Maliyeti yaklaşık 400/- 100 gr.

Önemli bileşenler: bitkisel maddeler.

Nasıl kullanılır:

 • Tüm alanı kaplamak için yukarı ve ileri geri hareketlerle hafifçe masaj yapın.
 • Bütün gün bırak.

Temel Faydaları:

 • Zararlı kimyasallar yok.
 • iyi paketleme.
 • makul fiyatlandırma.

Değerlendirme: 3.9

3. Alexaderm Göğüs Küçültme ve Şekillendirme Kremi:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 2

Kokusu düşüktür, Yağsızdır ve leke tutmaz, ayrıca bulaşması kolaydır. Sonuç vermek için tek tüpü yeterlidir. Bunu günde iki kez kullanabilirsiniz; sabah bir kez ve gece bir kez.

Bu, göğüs boyutunu küçültmek için doğal bir göğüs kremidir. Maliyet yaklaşık 5000 rupi civarındadır ve muhtemelen listedeki en pahalılardan biridir, ancak sizi temin ederim, faydaların aynı derecede göz alıcı ve kaçırılması zor. Hiç düşünmeden almanız gereken sıfır yan etkisi olan iyi bir anlaşma. Sarkan göğüsleri etkili bir şekilde kontrol etmek için büyüme çağındaki gençler tarafından kullanılabilir..

Önemli bileşenler: Poria, gliserol, ginkgo, ravent krem ​​konsantresi, Aloe Vera özü, kafein silanol, aspir yağı.

Nasıl kullanılır:

 • Talimatlara göre düzenli olarak kullanın.

Temel Faydaları:

 • iyi paketleme.
 • Kullanımı kolay.
 • Yan efektleri olmayan.

Değerlendirme: 2

4. Göğüs Boyutunu Küçültmek İçin Lasky Bitkisel Çiçeği Kremi:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 3

Doğal sıkılık tonlarında son derece faydalı olan, ayrıca meme dokularını iyileştiren, kadınlık hormonlarını düzenleyen, yağ dokularını ve bağları artıran ve kan akışını en üst düzeye çıkaran otlar içerir. Göğsü ‘doğal sütyen’ olarak tutan cilt üçgenini güçlendirir. Bu kremin inceltme etkisi vardır, kasları destekleyen cildin (“doğal sütyen”) sıkılaşmasına yardımcı olur..

Burada tartıştığımız bitkisel krem, şimdiye kadar ele aldığımız kozmetik kremlerden farklıdır. Sadece 330 INR ödeyebilirseniz hepsi sizin olabilir. Krem, her anlamda ödediğiniz fiyata değer ve içeriği ve çalışma şekli nedeniyle hızlı sonuçları garanti edebilir..

Önemli bileşenler: Şatavari.

Nasıl kullanılır:

 • Talimatlara göre düzenli olarak kullanın.

Temel Faydaları:

 • Ayurveda formülü.
 • Cilt üzerinde güvenli.
 • iyi şekil verir.

Değerlendirme: NA

5. Hashmi Sevimli B Kremi:

Büyük bedene sahip bayanlarda cup ölçüsü düşürmede başarılı olan doğal göğüs küçültme kremidir. Göğüs büyüklüğünden sorumlu olan kadınlarda östrojenik hormon seviyelerini kontrol eder. Krem sadece göğüs boyutunu doğal olarak küçültmekle kalmaz, aynı zamanda şekil, tonlama, sıkılık artışı gibi başka faydaları da vardır ve ayrıca göğüslerin sarkmasını veya sarkmasını önler. Doğal bitkisel bileşenlerin bir karışımı ile oluşturulan GMP sertifikalı bir üründür..

Göğüs küçültme kremleri arasında bu, listede ilk sırada yer alıyor ve 2179 Rupi’ye yerleşiyor. Oldukça yüksek bir miktar ödeniyor, ancak şişe uzun süre dayanıyor ve normalde hiçbir yan etki bildirilmiyor. Sanki bu yeterince iyi bir haber değilmiş gibi, aynı zamanda göğüslerinizin düşmesinde azalma gibi iyi fırsatlar da alıyorsunuz ve bunun gibi bazı şeyler, söz verildiği gibi krem ​​tarafından elde ediliyor..

6. Lass Selülit Karşıtı Masaj Yağı:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 5

Bu masaj yağı, Selülit Önleyici özellikler için esansiyel yağların olağanüstü bir karışımıdır. Cilt yüzeyine sessizce masaj yapılırken aşırı selülitlerin parçalanmasına yardımcı olur. Düzenli olarak masaj yaparken hücresel yağları tüketilebilir enerjiye yakar ve ekstra tonda, daha sıkı ve daha ince bir bel ve ayrıca karın elde etmenize yardımcı olur. Bu ürün ayrıca mükemmel Selülit önleyici özelliklere sahip Gümüş Huş ve Selvi yağı içerir..

210 INR’de fiyatlandırılır; Bu meme küçültme kremi, düzenli kullanımda önemli olumlu sonuçlar almış olacaktır. En iyi sonuçlar için bu güvenli masaj yağını deneyin.

7. Neutriherbs Göğüs Küçültme Kremi Sıkılaştırıcı Göğüs Şekli:

Bu göğüs kremi, vahşi kök Pueraria özü özü, kollajen ginseng angelica nehri Xiong Frankincense karayılan otu içerir ve göğüs sıkılaştırma ve göğüs küçültmede yardımcı olur..

Yaklaşık 1300 Hint rupisi toplamı anlamına gelen 19 $’da duran bu listedeki üçüncüsü, hemen güçlü sonuçlar gösteren iyi bir göğüs küçültme kremidir. Sadece seçtikleri kremlerde farklı bir tada sahip kadınlar arasında değil, vücudunda olan her şeye dikkat eden kadınlar arasında da popülerdir. Endişelenmeniz gereken bildirilen hiçbir yan etkisi yoktur..

8. Gerçek Artı Vücut Zayıflama Kremi Çin Bitkisel Zayıflama Kozmetik Göğüs Düşürme Kremi:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 6

Deiyonize su, Poria, gliserol, ginkgo, ravent krem ​​konsantresi, Aloe Vera özü, kafein silanol, aspir yağı içerir. Zayıflama kremi kan dolaşımını düzenleyebilir ve hızlı bir şekilde yanık yağları oluşturabilir. Aynı zamanda vücuttaki yağın cazibesini de engeller; ayrıca hızla terleyen toksinleri yaymak için gözenekleri açar.

Kremin maliyeti 1000 kategorisinin altına düşüyor ve raf ömrü neredeyse 3 yıl olduğu için nispeten ucuz olan 400 INR’de fiyatlandırılıyor. Konteyner miktarı fiyata göre değişir, ancak bu uzun ömürlüdür ve ihtiyacınız için almayı seçtiğiniz varyasyona göre genellikle 400-1200 Hint rupisi arasında değişir..

9. Palmer’ın Kakao Yağı Formülü Göğüs Kremi:

Hindistan'da meme küçültme kremleri 7

BURADAN SATIN ALIN

Palmer’s büyük bir marka ve aynı şirketin diğer ünlü ürünlerinden biri de çatlaklar için krem. Bu göğüs sıkılaştırıcı/küçücük krem, göğüs için tatmin edici sonuçlar vermeye yardımcı olan E vitamini, Elastin ve kolajen içerir..

Aynı şekilde görünür sonuçlar elde etmek için günlük olarak uygulamanız gerekir ve ayrıca meme boyutunu küçültmek için en iyi krem ​​olarak derecelendirilmiştir..

Meme Küçültme Kremlerinin Yan Etkileri:

Bununla birlikte, ürünün ciddi olabilecek veya olmayabilecek yan etkilerini not edin:

 • Asıl sorunun yattığı dermise derinlemesine nüfuz etmezler..
 • Bazı kişiler de selülit kremleri kullanarak tahriş ve kızarıklıktan şikayet etmişlerdir..
 • Ürün her gün hatasız kullanılmalıdır veya çalışmaz.
 • Bazı göğüs kremleri paraben içerir.
 • Her kadın için aynı etkiyi göstermezler ve zaman alırlar. Görünür sonuçları görmeleri en az 4 hafta sürer.
 • Üründe kullanılan bileşenlerin bir rolü vardır. Size uymuyorsa, tahriş veya kaşıntı yaşayabilirsiniz..
 • Sonuçlar fark etmek için çok ince.
 • Gerçekten sıkılaştırma yapmazlar ama çok az sıkılaştırma yaparlar. Bu ürünlerle kalıcı bir sıkılaştırma yoktur..

Öte yandan, kullanımları tamamen güvenlidir. İçeriğin yalnızca en iyilerini dahil etmeye büyük özen gösterilmektedir ve hepsi olumlu sonuçlar vaat etmektedir. Şirketin ana görevi size ürünü satmaktır. Ama her zaman paraben içermeyen kremleri tercih edin..

Bunlar piyasadaki En İyi Göğüs Küçültme Kremlerinden bazılarıdır. Yukarıda belirtildiği gibi, bir gecede mucize beklemeyin. Bu kremlerin çoğu, göğüs dokularınızı sıkılaştırarak ve onları yukarı kaldırarak çalışır. Bunları kullanmanın yanı sıra, sizin için numarayı yapmak için uygun bir sutyen kullanmaya ve kullanmaya çalışın. Sizin için neyin daha iyi çalıştığını anlamak için bir doktor tavsiyesi bile alabilirsiniz.!