Ar jūsų gražioji princesė užauga per anksti? Ji bus daug didesnė dar prieš jums tai suvokiant ir pareikalaus savo erdvės, atsižvelgiant į jos augančius poreikius. Kad jūsų mažosios mergaitės svajonė išsipildytų, neprireiks daug, tačiau šiek tiek kantrybės ir tinkamo įkvėpimo galite paversti jos jaukią duobę tokia unikalia, kokia ji yra? Šie 15 geriausių mergaičių miegamojo dizaino padės jums mielai ir moderniai suprojektuoti savo mažą kampelį.

Šiuolaikinių mergaičių miegamojo dizaino idėjos

Geriausi mergaičių miegamojo dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 15 mielų ir gražių mergaičių miegamojo dizaino su vaizdais, kurie suteiks jums labai reikalingą įkvėpimą kuriant savo mergaičių miegamąjį.

1. Šiuolaikinis paauglių mergaičių miegamasis:

Šiuolaikinė paauglių mergaičių miegamojo idėja

Ši šiuolaikiška paauglių mergaičių miegamojo idėja yra teigiamai apsvaigusi, nes ji mirksi balta ir auksine spalva. Auksiniai taškeliai ant lubų suteikia erdvei malonaus prisilietimo, o pusiau permatomos baltos užuolaidos į kambarį įleidžia pakankamai šviesos. Įvairūs pagalvių dizainai ant lovos miegamajam suteikia elegantiško patrauklumo, o mėlyna galvūgalio erdvė suteikia spalvų brūkšnį. Derančios žvakės ir baltos spalvos taškeliai puikiai tinka visam rinkiniui.

2. Mažas miegamasis mergaitėms:

Mažo miegamojo idėjos mergaitėms

Ši paauglių mergaičių miegamojo idėja yra miela, rafinuota, tačiau žaisminga, o kontrastingos baltos spalvos paparčio raštas išryškina nuobodžiai pilką sienų spalvą. Balta lova su geltonais metimais ir įvairių pilkų ir geltonų atspalvių pagalvėmis yra puikus jaukus kampelis jūsų princesei. Dryžuotas kilimas suteikia visai vietai madingumo ir vizualiai pakelia. Tinkamas geltonas laikrodis ir lempa yra puikus miegamasis jūsų paaugliui.

3. Sienų dizainas mergaitės miegamajame:

Sienų dizainas mergaitės miegamajam

Ar tavo miela mergaitė šiek tiek per daug mergaitiška? Jei taip, sukurkite jaukią erdvę jos miegamajame su gražiais rožiniais drugeliais visoje sienoje. Kilimas ant lovos atitinka rudos ir rožinės spalvų paletę ant sienų. Tinkama spintelė ir didžiuliai balti gražūs žibintai, kabantys virš galvos, sukuria mielą mažą poilsio kampelį jūsų princesei.

4. Rustic Teenage Girl miegamasis:

Kaimiškos paauglių merginos miegamojo idėjos

Ar jūsų mergina mėgsta kaimiškus dalykus? Medinė plytų siena ir tamsiai ruda spintelė prie nakties suteikia erdvei viliojančio žvilgsnio. Spalvingas ventiliatorius džiugina, o kontrastingos lovatiesės suteikia interjerui šiek tiek spalvų. Šis modernus miegamojo dekoras tradiciniam stiliui suteikia mados. Saldainių dryžuotas ventiliatorius yra visos erdvės traukos centras.

5. „Shabby Chic Girl“ miegamasis:

„Shabby Chic Girl“ miegamojo idėjos

Ši miela miegamojo dekoravimo idėja yra graži pastelinėmis spalvomis. Langus dengiančio balto audinio sluoksniai suteikia kambariui gomurio jausmą. Visi baldai pagaminti šviesiai kreminio atspalvio. Užuolaidos turi subtilų rožinį atspalvį. Gražios gėlės ir iškamšos visur yra puiki princesės slėptuvė.

6. Šaunios miegamojo idėjos mergaitėms:

Šaunios miegamojo idėjos mergaitėms

Pridėkite dramos savo mažos mergaitės miegamajame akvabliuzo ir turkio spalvos tema. Jis turi šviežią ir šiuolaikišką patrauklumą ir gali pasigirti atsitiktine, bet gražia atmosfera. Gražus raštas ant tapetų ir vienišos mėlynos užuolaidos prideda svajingą išvaizdą visai erdvei. Jis turi oro jausmą ir prabangią atmosferą ir tikrai laimės jūsų princesės pyragus.

7. Korėjos mergaičių miegamojo dizainas:

Korėjiečių merginos miegamojo dizainas

Švarus ir gerai organizuotas yra tai, kas ateina į galvą žiūrint į šios mielos paauglės merginos miegamąjį. Šviesios spalvos visada yra madingos ir niekada neišeina iš stiliaus. Mažos smagios detalės, tokios kaip pasakų žiburiai kampe, spalvinga pomponinė girlianda, suverta kampe, smulkūs iškamšos ir aplink kambarį išsibarsčiusios širdies formos daro teiginį. Dekoras yra minimalistinis, tačiau vienas iš unikalių miegamojo dekoravimo idėjų.

8. Paprastas mergaičių miegamojo dizainas:

Paprasti mergaičių miegamojo dizainai

Kuriai merginai nepatinka didžiulė banguota lova su daugybe purių pagalvių? Šios mielos merginos miegamasis yra dviejų spalvų paletėje ir atrodo saldus ir mergaitiškas. Lovos užuolaidos atitinka sienų spalvą, o rausvai rožiniai atspalviai suteikia moteriškumo erdvei. Mažos krištolinės lemputės ant lovos galvos pavogia šito mielo mergaičių miegamojo pasirodymą.

9. Merginų buto miegamojo idėjos:

Merginos buto miegamojo idėjos

Ši moderni merginos miegamojo idėja turi prašmatnų ir madingą baltą interjerą. Niekas nėra drąsesnis nei tamsios spalvos baldas, kuris kambariui suteikia kontrastą, pavyzdžiui, veidrodinė spintelė su stilinga lempa. Mėlynos lovatiesės ir rožinis kilimas padidina erdvės erdvę ir suteikia jai patrauklumo bei patrauklumo.

10. Šiuolaikiniai mergaičių miegamojo dizainai:

Šiuolaikinės merginos miegamojo idėjos

Šis mielas mažas miegamasis yra meniškas ir vizualiai patrauklus dėl savo kontrastingos spalvų paletės, apimančios nuobodžią monochrominę pilką ir šviesiai rožinę spalvas. Tai puiki jūsų mažos mergaitės slėptuvė, nes lova yra patogi ir kviečianti su atitinkamomis dviejų spalvų pagalvėmis ir patalynėmis. Mirgančios pasakų šviesos į erdvę įtraukia svajingą patrauklumą. Nuotraukų eilutės prideda dramatiško asmeninio prisilietimo prie šios srities. Ar neužtenka švelnios rožinės pagalvėlės, kad mergina iš džiaugsmo spragtelėtų?

11. Purpurinis miegamasis paaugliams:

Violetinės miegamojo idėjos paauglei merginai

Violetinė yra kultinė mėgstamiausia tarp paauglių. Mergaitiškas karštos violetinės spalvos atspalvis prideda žavesio į šią paprastą ir gražią erdvę. Ryškus atspalvis taip pat suteikė malonų kontrastą su šviesiais baldais. Akivaizdu, kad šiai merginai patinka anime; galite, mėgstami dukros animacinių filmų personažai, atspausdinti ant sienos. Jūsų mergaitei tai tikrai patiks.

12. Pilkos miegamojo idėjos paaugliams:

Pilkos miegamojo idėjos paauglei merginai

Šis gražus pilkas miegamasis atrodo kaip jaukus paukščių lizdas su neryškia antklode ir metaliniu pilku dekoru. Gražus raštas ant tapetų daro miegamąjį klasikinį ir gomurišką. Langai yra pakankamai dideli, kad būtų galima pamatyti bet kurio žmogaus dieną. Gražiai apmušta lova su įvairiomis pliušinėmis pagalvėlėmis karalienei atrodo pakankamai karališkai.

13. Mergaičių mėlyno miegamojo idėjos:

Mergaičių mėlyno miegamojo idėjos

Ši linksma mėlynos akvarelės tema mergaičių miegamojo miegamajame atrodo lyg iš pasakos. Turkio mėlynos spalvos papuošalai miegamojo interjere keičiasi su šviesiai mėlyna spalva ir sukuria linksmą spalvų žaidimą kambaryje. Gražios gėlės ant užuolaidų kartu su raštuotais pupelių maišeliais sukuria aukšto stiliaus teiginį, tinkantį šiuolaikinio paauglio miegamojo idėjai.

14. Rožinis ir pilkas paauglių mergaičių miegamasis:

Rožinis ir pilkas paauglių mergaičių miegamasis

Šiame rafinuotame merginos miegamojo dizaine susimaišo žaismingos rožinės ir neutralios pilkos spalvos, ypač nėriniuotame kilimėlyje ir pagalvėlėse, kurios akį traukia akimirksniu ir suteikia miegamojo spalvą. Jis taip pat turi labai prašmatnų ir suaugusiųjų atmosferą, o tai reiškia, kad jūsų maža mergaitė taip pat gali sklandžiai pereiti į suaugusiųjų fazę. Gražus raštuotas kilimas suteikia žavesio aplinkai, o įvairių formų ir dydžių pagalvės sukuria žaismingą simetriją kambaryje, kad vizualiai atrodytų.

15. Rožinės miegamojo idėjos mergaitėms:

Rožinio miegamojo idėjos mažai mergaitei

Jokia rožinė spalva nėra pakankamai gera mergaitei !! Šis itin moteriškas miegamasis yra puikus kampelis jūsų jaukiai princesei. Rožiniai tapetai su kontrastingais apskritimais dekoruoti sukuria žaismingą atmosferą kambaryje, nebūdami pernelyg mergaitiški. Raidės rėmelį galima pritaikyti pagal jūsų mažos mergaitės vardą ar abėcėlę, kad būtų pateiktas stiliaus pareiškimas, tam tikru būdu suteikiant jai nuosavybės teisę. Kampe sukrauti meniniai kubeliai suteikia kambariui kontrasto ir tarnauja kaip papildoma saugojimo vieta. Įmantrus kilimas suteikia kambariui džiaugsmo ir nuojautos ir niekada negali išeiti iš stiliaus.

Nesvarbu, ar ji miela mažametė, ar paauglė, ji jau turi konkrečių idėjų, kaip papuošti savo privatų denį. Aukščiau pateiktas straipsnis padės jums sukurti asmeninį stilių, atsižvelgiant į jos poreikius, kuriuos ji įsimylės ateinančiais metais. Taigi daugiau nelaukite ir imkitės užuominų iš šių aukščiau paminėtų mergaičių miegamojo dizainų, kad sukurtumėte nepakartojamą žaismingą poilsį savo gražiajai princesei.

Miegamojo dizaino idėjos paaugliams