Daugelis iš mūsų sutelkia dėmesį į savo gyvenamųjų erdvių dekoravimą, pamiršdami miegamuosius, nes kas į juos įeina, tiesa? Štai kur jūs klystate; jūs ne tik miegate savo miegamajame; tai vieta, kurioje galite nesijaudinti po ilgos darbo dienos be jokių elektroninių prietaisų. Taigi sukurti nepriekaištingą atmosferą savo miegamajame yra būtina! Čia yra straipsnis, kuriame pateikiamos ekonomiškai efektyvios idėjos, kaip papuošti miegamojo sienas. Peržiūrėkite naujausius miegamojo sienų dizainus ir pasirinkite tą, kuris atitinka jūsų poreikius.

Naujausi miegamojo sienų dizainai Indijoje:

Čia pristatome 25 paprastus ir modernius miegamojo sienų dizainus, kurie jus labai įkvėps. Pažvelkime į juos.

1. Drugelio sienos dizainas miegamajam:

drugelių sienų dizainas miegamajam

Šio dizaino paprasti drugeliai yra rudi, o fono siena – šviesiai mėlyna. Prie sienos pritvirtinta lova yra maža balta lova ir šviesiai mėlyna antklodė bei pagalvę atitinkanti pagalvė. Šis dizainas leidžia jaustis kaip gamtos apsuptyje. Mėlyna spalva ramina akis ir leidžia gerai išsimiegoti naktį.

2. PVC sienų dizainas miegamajam:

Pvc sienų dizainas miegamajam

PVC yra plastiko rūšis, žinoma dėl savo patvarumo ir labai lengvai montuojama jūsų miegamajame. Šis dizainas yra puikus pavyzdys jūsų miegamajam papuošti. Išorinė sritis yra tamsiai ruda, o pilkos ir baltos juostelės centre. Jis turi nuostabią išvaizdą, todėl jūsų miegamasis atrodo stilingas. Prie lovos pridedami antklodės suteikia grožio.

3. Stiklo sienų dizainas miegamajam:

Stiklo sienų dizainas miegamajam

Tai puikus dizainas žmonėms, kurie mėgsta mėgautis vaizdu iš išorės visą dieną, kiekvieną dieną. Sienos gale už lovos yra juodas rėmas iš viršaus į apačią, o visa šoninė sienelė yra permatomas stiklas. Tai puikus būdas pabusti su karšta saulės šviesa ar puikiu vaizdu per lietų. Bet jei nerimaujate dėl privatumo, galite pridėti plonas užuolaidas, kad užbaigtumėte išvaizdą.

4. Sienų tekstūros dizainas miegamajam:

Sienų tekstūros dizainas miegamajam

Pristatymas yra svarbus viskam, ką darome; tai miegamojo sienų dizainas, kurio fonas smėlio spalvos, su dideliais ašaros ar žiedlapių iškilimais, suteikiančiais 3D efektą sienai. Kadangi sienų spalva yra smėlio spalvos, žiedlapio formos daiktai yra pagaminti iš baltos spalvos. Šių dviejų kontrastas sukuria gražų efektą.

5. Miegamojo sienų trafaretų dizainas:

Miegamojo sienų trafaretų dizainas

Trafaretas yra vienas iš populiariausių būdų papuošti jūsų sieną miegamajame. Geriausias būdas efektyviai panaudoti trafaretą yra pradėti nuo centro, aukštyn, žemyn ir vėliau šonuose. Jūsų pasirinktas dizainas taip pat yra svarbus šių tipų metodams. Galite naudoti akrilo arba latekso dažus, kuriuos galima naudoti ant sienų. Naudojamas gėlių modelis su įvairiomis žalios ir baltos spalvos spalvomis, o samanų fono spalva.

6. Mergaičių miegamojo sienų idėjos:

Mergaičių miegamojo sienų idėjos

Čia yra dviejų tipų modeliai, skirti papuošti jūsų dukters miegamąjį. Jei jai patinka rožinė spalva, tada, derinant spalvą prie sienų, spintelių, antklodės ir pagalvių, padengiami „hello kitty“ patalynė. Sienoje yra juodos spalvos katės dizainas ant sienos, priešingai nei rožinė. Kitame modelyje yra paprastas dizainas su oranžinės spalvos sienomis. Baldai ir sienos yra oranžinės ir mėlynos spalvos derinys.

7. Vaikų miegamojo sienų dizainas:

Vaikų miegamojo sienų dizainas

Tai dar vienas dizainas, kuris nėra lyčių atžvilgiu ir gali būti pritaikytas bet kuriame jūsų vaiko miegamajame. Siena yra tamsiai pilkos spalvos, čia ir ten įstrigo aukso ir sidabro spalvos žvaigždės. Ant sienos stovi lokys su dideliu baltu balionu rankoje. Balionas atrodo panašus į mėnulį, ir atrodo, kad lokys laiko mėnulį su virvele. Kambario šone yra medinės kopėčios.

8. Mažylio miegamojo sienos idėja:

Mažylio miegamojo sienų idėjos

Specialiai mažam vaikui skirtame kambaryje yra viskas, kas padeda vaikui augti ir maitintis. Sienos turi patrauklius gyvūnų paveikslų rėmus ir keletą jūsų kūdikio nuotraukų rėmelių. Šio miegamojo sienos yra visiškai baltos, todėl pakelia kitus kambario daiktus. Vaikui yra žaidimų aikštelė, kurioje jis gali žaisti ir mėgautis, kartu su maža lova su turėklais iš keturių pusių, kad apsaugotų jūsų vaiką nuo kritimo.

9. Berniukų miegamojo sienos idėja:

Berniukų miegamojo sienų idėjos

Augantiems paaugliams berniukams reikia vietos sau, o šis miegamojo dizainas yra medžio ir mėlynos spalvos PVC derinys ilgomis plonomis stačiakampėmis juostelėmis. Ant sienos yra parašyta raidė K, kuri gali būti jūsų sūnaus vardo pradinė raidė. Lova yra patogi vaikui miegoti po ilgos veiklos.

10. Vyrų miegamojo sienų dizainas:

Vyrų miegamojo sienų idėjos

Padaryti savo miegamąjį vyrišku prisilietimu nebėra taip sunku. Pakabinę mėgstamų dainininkų ar žvaigždžių nuotraukas, jūsų nuobodus miegamasis atrodys žvilgantis. Sienos yra tamsiai pilkos su geležine lentyna knygoms ir žurnalams laikyti. Lova kambaryje taip pat turi atitikti sienų spalvą su kontrastinga patalyne.

11. Balta su kontrastingai nudažytu miegamojo sienų dizainu:

mielos miegamojo sienos idėjos

Viena iš spalvų, visuotinai naudojamų naujiems namams ar renovuotam namui, yra balta. Jei jums patinka balta spalva, bet nenorite jos stereotipuoti tik balta spalva, tada šis dizainas veiks teisingai. Centrinę miegamojo dalį galite nuspalvinti kontrastinga spalva, pavyzdžiui, mėlyna arba raudona, kuri jūsų paprastą miegamojo sieną išryškina į kitą lygį. Ant mėlynai nudažytos sienos dalies galite įdėti laminuotą nuotrauką arba paveikslą.

12. 3D sienų tapyba miegamojo sienų dizainas:

kietas miegamojo sienų dizainas

Vienas iš madingų ir artėjančių bet kurio miegamojo dekorų yra 3D spausdinimas ant sienų. Tai puikiai tinka miegamiesiems, kurių sienos yra plačios ir ilgos. Galite pasirinkti 3D dizaino temą pagal savo skonį. Tai gali būti gamtos ar vandens dizaino dizainas, nes gamta ir vanduo suteikia malonią ir teigiamą atmosferą, suteikiančią galimybę atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti.

13. Fluorescencinės žvaigždės lipdukai, suprojektuoti miegamojo sienoje:

naujas miegamojo sienų dizainas

Jei manote, kad fluorescenciniai neoniniai lipdukai yra žaislai vaikams, klystate! Tai šviesą skleidžianti medžiaga, kuri atrodo patraukliai prie bet kurios miegamojo sienos ir lubų, ypač naktį. Kai kurių žvaigždžių centre yra žvaigždės formos skylės su dideliu pusmėnulio formos mėnuliu su žvaigždėmis. Kai tik išjungiate šviesą ir atsipalaiduojate savo lovoje, akys lėtai prisitaiko prie subtilaus šių žvaigždžių ryškumo, todėl jaučiate, kad miegate po žvaigždėmis.

14. LED apšviestas miegamojo sienų dizainas:

kūrybingos miegamojo sienų idėjos

Vienas iš ekonomiškai efektyvių būdų, kaip apšviesti jūsų miegamojo sieną, papildo jūsų sienos grožį, yra LED lemputės. Šviestuvų spalva yra jūsų asmeninis pasirinkimas, ir jūs galite pasirinkti ją pagal savo sienų spalvą ir kambario dekorą. Šio tipo šviesos diodai nekenkia jūsų akims ir gali būti pritvirtinti prie lovos arba kartais prie sienos. Tai geriausiai tinka žmonėms, kurie mėgsta miegoti su nedideliu apšvietimu.

15. Šeimos paveikslėlio įrėminta miegamojo siena:

gražus miegamojo sienų dizainas

Tai labai individualus jūsų sienų dekoravimo būdas. Visą sieną galima užpildyti mažu, vidutiniu ir dideliu visų įsimintinų akimirkų rėmu, todėl tai yra geriausia tokio tipo dizaino dalis. Vos įėjus į savo miegamąjį, nuo sienos sklindantys prisiminimai verčia prisiminti senus laikus. Galite gerai išsimiegoti, turėdami omenyje visus saldžius prisiminimus; vaikai iš karto įsimylės tokio tipo dizainą.

16. Karikatūrų dažytos miegamojo sienų dizainas:

modernus miegamojo sienų dizainas

Jei turite pakankamai senų vaikų, kad galėtumėte turėti savo miegamuosius, ir vis dėlto mėgstate animacinius filmus, ši tema padarys stebuklus. Vaikams patinkantys animacinių filmų personažai yra Chotabheem, Tomas & Džeris, Peliukas Mikis, Donaldas antis ir kt. Galite nupiešti šiuos simbolius ant sienų arba internete yra didelių lipdukų, kuriuos galima nusipirkti, ir galite priklijuoti juos prie sienos, kad galėtumėte daug ką laikinai pataisyti. nuolat keičiasi.

17. Vaivorykštės dažytos miegamojo sienų dizainas:

miegamojo sienų modeliai

Ši vaivorykštės spalvos dažyta siena yra vienas iš paprasčiausių būdų papuošti jūsų vaiko sieną. Tai ne tik vaivorykštė; kiekviena sienos dalis yra užpildyta spalvomis, todėl ji patraukli vaikams. Kitas novatoriškas būdas papuošti šią erdvę yra sukurti kontūrą ir aprūpinti savo vaikus akvarelėmis, kad tai būtų meno kūrinys jūsų vaikams.

18. Medinės laminuotos miegamojo sienos dizainas:

Naujausi miegamojo sienų dizainai

Tai geras lovos atlošo dizainas žmonėms, kurie pasirenka supaprastintą dizainą. Užpakalinę savo miegamojo sieną galite paryškinti padėdami medinių lakštų laminatą su vienodomis vertikaliomis linijomis. Vienas iš būdų pabrėžti šią medinę sieną yra įdėti modernų meno kūrinį, kuris pakelia paprastą lakštą gale.

19. Regeneruoto medžio cementuoto miegamojo sienų dizainas:

paprastas miegamojo sienų dizainas

Perdirbta mediena turi daug istorijos, nes ji yra ne šviežia mediena, o baldai, kurie jau atliko savo paskirtį. Ši mediena yra apdorota ir naudojama dekoratyviniais tikslais, suteikiant jūsų sienai to medžio gabalo istoriją. Čia regeneruota mediena pritvirtinama naudojant modernios technologijos spragtelėjimą. Jį galima klijuoti ant sienos klijais, naudojant paspaudimo metodą.

20. „Criss Cross Water Paint“ miegamojo sienų dizainas:

geriausias miegamojo sienų dizainas

Tai meninis jūsų miegamojo sienos dizainas, kuriam gali prireikti daug laiko, tačiau kai baigsite darbą, nesigailėsite nė minutės. Galite samdyti ką nors, kas galėtų teisingai pavaizduoti norimą dizainą, tačiau jei tai padarysite namuose patys, jums reikės geros kokybės dažų ir lipnios juostos, kad pažymėtumėte kryžminius dizainus. Šis dizainas suteikia šalčio jausmą, kuris gali būti geresnis jūsų miegui.

21. Antikvarinis miegamojo sienų dizainas:

modernus miegamojo sienų dizainas

Senovinė išvaizda gali būti suteikta bet kokiam kambariui įvairiais būdais. Tiesiog pridėję senovinį dizainerio dekorą prie miegamojo sienos, galite suteikti savo gražiam mažam miegamajam visiškai naują vaizdą. Vienas iš tokių dekoratyvinių elementų, kuriuos galima papildyti jūsų miegamojo sienų dekoravimu, yra ovalo formos arba apvalios formos stiklas, turintis į saulę panašios tekstūros su medžiu ar metalu su senoviniu atspalviu.

22. Sieninis plakatas su šonine pakabinama lempa:

miegamojo sienų dizaino idėjos

Tai vienas iš būdų papuošti sieną dideliu laminuotu plakatu. Tai geriausias būdas, nes jums nereikia pašalinti ar pridėti dažų prie sienos. Šis rėmelis yra drobės pagrindu pagamintas rėmelis, kuriame gražiai parašyti žodžiai miega su blakstienomis vietoje e. Šis novatoriškas būdas veikia teisingai, nes tai yra plakatas, įdėtas į miegamojo sieną. Šonuose taip pat yra lempų, suteikiančių pakankamai šviesos.

23. Dažytos begalybės simbolio miegamojo sienų dizainas:

miegamojo sienų idėjos

Begalybė yra matematinis simbolis, reiškiantis, kad nėra ribų. Naudodami šį simbolį ant savo miegamojo sienos, jūs reiškia savo nesibaigiančią meilę savo partneriui ir šeimai. Galite naudoti pasirinktus dažus ir dažyti patys arba pasinaudoti profesionalo pagalba. Taip pat galite gauti lipduko simbolio versiją, kurią galite klijuoti ant sienos, ir pakeisti ją kada tik norite.

24. Tapetų sukurtas miegamojo sienų dizainas:

miegamojo sienų dizainas

Kitas būdas suprojektuoti savo miegamojo sieną yra naudoti dizainerio tapetą ir nustatyti jį miegamajame. Tai idealiai tinka žmonėms, kurie neturi laiko planuoti sienos dėl daugelio kitų priežasčių asmeniškai. Vienintelės pastangos, kurias turite įdėti, yra pasirinkti dizainą, kurį norite naudoti, kad įklijuotumėte jį ant sienos, suteikdami savo kambariui elegantišką ir prabangų vaizdą.

25. Šiuolaikinis miegamojo sienų dizainas:

Šiuolaikinis miegamojo sienų dizainas

Statant bet kurį namą, architektūra vaidina svarbų vaidmenį, kai nenorite, kad jūsų sienos būtų paprastos. Kambario aura padidina tūkstantį kartų, tiesiog pridėjus gražias užuolaidas ir bėgius, kurie jūsų lovą priderina prie kontrastingos sienų spalvos. Kad jūsų miegamasis atrodytų moderniai, pasirinkite ryškias ir ryškias spalvas.

Papuošti savo miegamąjį pagal savo skonį yra privilegija ir taip pat būtina. Dizainas turi būti novatoriškas ir skirtingas, nes vaikų, porų ir vyresniųjų poreikiai yra skirtingi. Pagal savo poreikius galite pasirinkti dekorą su geriausiu mūsų pateiktu miegamojo sienų dizainu. Dekoratyvinė priežiūra būtina nuolat stebint. Taigi pasirinkite planą, kuris patenka į jūsų biudžetą, ir eikite į jį.