Nėštumas yra nuostabi patirtis bet kurios moters gyvenime. Tačiau tai sukelia šiek tiek problemų, tokių kaip pykinimas ir pilvo padidėjimas. Paprastai moteris apsirengtų per dideliais drabužiais, sijonais ar puošniais chalatais. Vienas iš puikių tradicinių motinystės drabužių variantų yra nėščiosios džinsai. Dėvėkite nėščiosios džinsus su įprastais marškinėliais ar viršutiniais keliais, pridėkite kelis aksesuarus ir jūs siūbuojate žėrinčią odą.

Dizainerių trumpi ir ilgi džinsai nėščioms moterims:

Motinystės džinsai yra įvairių tipų ir spalvų, tokių kaip balta ir juoda, čia yra keletas geriausių ilgų nėščiųjų džinsų, skirtų aukštoms moterims.

1. „Boot Cut“ motinystės džinsai:

„Boot Cut“ nėščiųjų džinsai

„Boot cut Motinity Jeans“ yra garsiausias nėščiųjų džinsų stilius. Tai tas pats, kaip ir įprastas jūsų batų pjūvis, kurio kojos atidaromos mažai. Jie yra geriausias pasirinkimas jūsų motinystės spintoje. Galite dėvėti viršutinę dalį ar marškinėlius pagal savo patogumą.

2. „Flare Bottom“ motinystės džinsai:

„Flare Bottom“ nėščiųjų džinsai

„Flare Bottom“ motinystės džinsai patogiai priglunda prie juosmens. Šie džinsai yra aptempti iki kelių ir turi šiek tiek pailgėjimą. Jie nėra tokie dramatiški efektai. Tai suteikia jums pailgą išvaizdą. Blykstė nukreipia dėmesį žemyn. Viršus be rankovių arba įkišti marškiniai suteikia jūsų išvaizdai grožio.

3. Liekni motinystės džinsai moterims:

Liekni moteriški džinsai nėščioms moterims

Siauri džinsai yra naujas džinsinio pasaulio stilius. Kodėl aukoti savo stilių net tada, kai esate nėščia? Jis taip pat tinka, kaip ir visi siauri džinsai. Apskritai jis yra sandarus ir turi pakankamai vietos jūsų pilvui. Ant jo galite dėvėti platėjančią viršutinę dalį, ilgus marškinėlius, bet ką.

4. Kulkšnių ilgio motinystės džinsai:

Kulkšninio ilgio nėščiosios džinsai

Motinos džinsai iki kulkšnies yra nėščiosios džinsai, kurių ilgis iki kulkšnies. Šie džinsai suteikia jums ilgio. Galite sujungti jį su ilgomis kurtomis ar platėjančiomis viršūnėmis. Dideli perlai ar ilgos grandinės yra puikus šios išvaizdos aksesuaras.

5. Tiesūs motinystės džinsai:

Tiesūs motinystės džinsai

Jis sėdi juosmenyje ir priglunda iki kelių. Paprastai jis yra tiesiai nuo kelio. Kartais tiesūs nėščiosios džinsai yra tiesiai iš juosmens. Jūs dėvite atsitiktinius marškinėlius arba pasiraitojate marškinių rankoves. Tai tokie džinsai, kuriuose galite gyventi.

6. Besiūliai motinystės džinsai:

Besiūliai nėščiųjų džinsai

Besiūliai nėščiųjų džinsai yra skirti būsimos mamos patogumui. Jame nėra siūlės ar siūlės. Jaučiasi kaip jogos kelnės. Jūs netgi galite miegoti juose. Besiūlė motinystė yra didelis hitas būsimoms mamoms.

7. Plius dydžio motinystės džinsai:

Plius dydžio motinystės džinsai

Plius dydžio motinystės džinsai skirti plius dydžio nėščioms moterims. Tokie džinsai suteikia tą patį komfortą ir išvaizdą. Paprastai jie yra išpjauti arba išpūsti. Jis gali būti sujungtas su bet kokiu įprastu „t-shit“ ar „top“. Jis būna įvairių atspalvių ir dydžių.

8. „Capri“ motinystės džinsai:

„Capri“ motinystės džinsai

Moteriški džinsai „Capri“ skirti jaunoms nėščioms moterims. Paprastai jie dėvimi pasivaikščiojimams ar treniruotėms. Jis turi ilgį iki blauzdos vidurio. Jis gali būti dėvimas su marškinėliais ir turi jauną išvaizdą.

9. Įtempiami motinystės džinsai:

Įtempti nėščiųjų džinsai

Stretch nėščiosios džinsai yra iš tamprios džinsinės medžiagos. Tai tinka jums visą nėštumą. Tempiamų nėščiųjų džinsų medžiaga yra minkšta, kvėpuojanti ir niekada neatrodė taip gerai. Suteikia tą patį vėsumą kaip ir džinsinis. Paprastai šie džinsai turi pilvo šalininkų. Komplektuojamas su batų pjūviu ir lieknu. Tai palaima dirbančioms nėščioms moterims ir antrą kartą būsimai mamai.

Taigi dabar esate nėščia, bet nenorite atsisakyti savo džinsų ir nenorite daryti kompromisų dėl savo patogumo. Tada motinystės džinsai yra čia, kad išgelbėtų jus. Jūs vis tiek galite atrodyti pasakiškai, kaip atrodėte taip, kaip atrodėte anksčiau. Tai tavo kūnas, tavo stilius. Neslėpkite to ir nesijaudinkite dėl padidėjusio dydžio. Neapsaugokite to. Pasipuikuoti.