Motinystė yra geriausias bet kurios moters gyvenimo etapas. Norėdami daugiau mėgautis šiuo etapu, drabužių pramonė kiekvienam pasirinkimui pateikė kelis drabužių modelius. Panašiai vidinis drabužis taip pat vaidina svarbų vaidmenį motinystės laikotarpiu. Jie turi būti patogūs ir su reikiamu sukibimu su juosmeniu, kad nebūtų jaučiamas įtempimas.

Motinystės apatiniai nėščioms moterims:

Toliau pateikiami keli nėščių apatinių dizainai, kuriuos moterys plačiai renkasi, kad galėtų patogiai mėgautis šiuo laikotarpiu.

1. Madingi apatiniai nėščioms moterims:

Madingi apatiniai nėščioms moterims

Nėštumo laikotarpis taip pat apima vidinį, kuris yra gana madingas. Moteriškas apatinis trikotažas pagamintas iš medvilnės ir tinklelio. Apatinis trikotažas turi medvilninį pagrindą, o kraštai – tinkleliu. Tai suteikia patogų tempimą ir prigludimą prie pilvo. Tai geriausia pasirinkti po 4 nėštumo mėnesio.

2. Pilnas juosmens apatinis trikotažas:

Pilnas juosmens apatinis trikotažas

Po maždaug šešių mėnesių įprastas juosmens ilgis tampa nepatogus moterims. Esant tokiai situacijai, medvilniniai nėščiųjų apatiniai drabužiai yra gana naudingi viso juosmens ilgio. Medvilninės motinystės liemenėlės ir apatiniai yra tamprios medžiagos, kurią galima ištempti iki viršutinės pilvo dalies.

3. Juodos motinystės šortai:

Juodi motinystės šortai

Kai kurios moterys savo įprastiniame gyvenime nori dėvėti apatinius šortus, todėl dėvėti apatinius būtų jiems nepatogu. Tokioms moterims rinkoje taip pat galima įsigyti nėščiųjų apatinių šortų. Juodi šortai yra pagaminti iš medvilnės ir polistireno medžiagos derinio, kad būtų tinkamai ištempti, o galai suteiks tinklelio atspalvių, kad jausmingai atrodytų.

4. Pilvo kelnės medvilniniai apatiniai:

Medvilniniai apatiniai apatiniai pilvo kelnės

Čia yra plius dydžio apatiniai drabužiai virš pilvo nėščioms moterims, kurie suteikia jums patogumo iš įprastos medvilnės, bet taip pat palaiko jūsų pilvo dalį. Pilvo kelnės yra sujungtos su tinklu, kuris ištemptas iki viršutinės dalies. Tai suteikia didelį komfortą 6 -ąjį nėštumo mėnesį.

5. Moterims skirti apatiniai pilvo apatiniai:

Apatiniai apatinio pilvo ženklai nėščioms moterims

Mėgaukitės pradiniu nėštumo etapu! Šiuo metu jums nereikia aukšto pilvo juosmens kelnių, nes pilvas ką tik pradėjo rodytis. Šiomis dienomis apatiniai pilvo apatiniai yra geriausi. Medvilninis apatinis trikotažas turi siaurą juosmens liniją, todėl jis yra žemiau pilvo, kad būtų tinkamai sukibęs.

6. Vienkartiniai nėščiųjų apatiniai:

Vienkartiniai nėščiųjų apatiniai

Ieškai kažko patogaus, tačiau nepakartojamo nešiotis! Čia yra geriausias nėščiųjų apatinių dizainas, ypač moterims po 7 mėnesių nėštumo. Jį lengva naudoti ir vienkartinis, todėl jums jo nereikia retkarčiais plauti.

7. Tinklinė kelnaitė „C“ skyriui:

Tinklinės kelnaitės „C“ skyriui

Apatiniai drabužiai ne tik prieš gimdymą, bet ir po nėštumo taip pat turi ypatingą reikšmę toms moterims, kurioms buvo atliktas cezario pjūvis. Joms siūlomos c kelnaitės, pagamintos iš tinklelio ir medvilnės. Apatiniai drabužiai kruopščiai prižiūri susiuvamą dalį, taip pat gali būti išmesti po naudojimo.

8. V formos apatiniai nėščioms moterims:

V formos apatiniai nėščioms moterims

Ieškote stilingų besiūlių apatinių nėščioms moterims! Išbandykite V formos trumpus apatinius, kurie tinkamai priglunda prie juosmens, netrikdydami pilvo ar pilvo. Priekinė medvilninio apatinio trikotažo dalis turi V formą, leidžiančią sruogai nusileisti žemiau pilvo ar pilvo, o šonuose visiškai uždengti juosmenį..

9. Apatinis apatinis trikotažas:

Į šoną atsidarantys apatiniai

Nešiojant apatinius drabužius ar jaustis nepatogiai! Čia yra naujas apatinių motinystės dizainas. Apatiniai drabužiai atsiveria iš abiejų pusių, todėl juos lengva dėvėti ir nuimti, nesilenkiant ir nepakeliant kojos. Jie yra labiausiai pageidaujami po 7 nėštumo mėnesio.

Moterų nėštumo apatiniai drabužiai taip pat turi skirtingas spalvas ir atspaudus, kad jie būtų patrauklūs motinoms. Dažniausiai jie pagaminti iš tinklelio arba medvilnės, nes abu jie geriausiai tinka greitai išdžiūti. Moterys taip pat nori apatinio trikotažo aukštu juosmeniu, kad visas pilvas būtų apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.