Motinystė teikia jums daug džiaugsmo, bet taip pat suteikia nemigos naktų ir diskomforto. Paskutiniame trimestre miegas tampa didele užduotimi dėl jūsų kūdikio guzų. Norėdami ramiai miegoti, turite apsirengti kuo patogiau. Paprastai motinystės naktinis drabužis yra ištemptas, kad atitiktų jūsų didėjantį kūną.

Naktiniai drabužiai nėščioms moterims Indijoje:

Čia yra keletas motinystės naktinių drabužių tipų.

1. Nėščiųjų mieginė:

Nėščiųjų mieginė

Motinystės miego chalatai yra ilgi iki žemiau kelių. Jie pagaminti iš minkštos medvilnės ir satino, kad suteiktų papildomą komfortą jūsų kūnui. Galite atsipalaiduoti, šaukštu sėdėti ir miegoti. Jie dažniausiai yra ištempiami. Jie atrodo stilingai. Norėdami pridėti sekso patrauklumo, taip pat pridedami raišteliai ir kirpimai.

2. Pižama suknelė naktiniam naudojimui nėštumo metu:

Pižama suknelė naktiniam naudojimui nėštumo metu

Motinystės pižama yra panaši į įprastą pižamą, tik ji turi diržą pilvui palaikyti. Jie pagaminti iš 100% medvilnės. Jie yra labai patogūs ir ištempiami kaip jogos kelnės. Daugelis jų yra atspausdinti ir spalvoti, kad pakeltų nuotaiką. Juos galite dėvėti su marškinėliais ir bangomis.

3. Moterų motinystės naktiniai drabužiai:

Moterų naktiniai naktiniai marškinėliai

Motinystės naktinė suknelė yra panaši į naktinę suknelę, išskyrus tai, kad ji yra iki kelių arba virš jų. Jie yra labai patogūs ir seksualūs tuo pačiu metu. Dažniausiai jie turi raištelius, kurie papildo jūsų išvaizdą. Daugeliu atvejų jie turi greitą prieigą prie maitinimo, kad galėtumėte ja naudotis net ir tada, kai kūdikis atėjo. Kartu su juo nešiojamas ir chalatas.

4. Motinystės naktinis chalatas:

Motinystės naktinis chalatas

Tikri hormonai pakelia jūsų kūno temperatūrą, todėl visą laiką jaučiatės karšta. Todėl daugelis nėščių moterų miega minimaliais drabužiais. Motinystės naktinis chalatas yra didelis chalatas, kuris dažniausiai apgaubia jūsų kūną. Galite susieti ar apvynioti ir būti pasiruošę dienai.

5. Motinystės naktiniai marškiniai:

Motinystės naktiniai marškiniai

Motinystės naktiniai marškiniai yra ilgi marškiniai su atidarymu priekyje. Jie dažniausiai dėvėti paskutinį trimestrą, ypač 9 -ąjį mėnesį, kai gimdymas gali įvykti bet kuriuo metu. Jie laisvai tinka. Jie skirti dėvėti su šortais ar pižama.

6. Motinystės nakties trumpa suknelė:

Motinystės nakties trumpa suknelė

Motinystės naktinė trumpa suknelė yra panaši į naktinę suknelę, išskyrus jos ilgį nuo kelio iki šlaunies vidurio. Jie tekantys ir laisvi, dažniausiai jie turi dirželius ir šviesą. Jie pagaminti iš šifono arba medvilnės, kad būtų minkšti ir vėsūs. Jie pateikiami nuostabiais spaudiniais ir gabalais.

7. Motinystės naktinė suknelė:

Nėščiųjų Maxi naktinė suknelė

Motinystės maxi naktinę suknelę dėvi dauguma Indijos moterų nėštumo metu. Kadangi būtent kultūra prašo moterų paslėpti kūdikio guzelį, tai jiems puikiai tinka. Galite miegoti, sėdėti ir patogiai dirbti namuose. Jie dažniausiai turi slaugos angą, todėl gali būti naudojami ir vėliau. Jie dažniausiai pagaminti iš medvilnės. Paprastai po juo dėvite apatinį sijoną.

8. Motinystės Kaftan naktiniai drabužiai:

Motinystės Kaftan naktiniai drabužiai

Motinystės kaftanas yra toks pat kaip mūsų kaftanas. Jie labai laisvi. Galite juos pritvirtinti virvelėmis šone. Jie skirti dėvėti nuo nėštumo pradžios iki pabaigos. Tai idealus pasirinkimas visoms vidutinės klasės moterims.

9. Motinystės slaugos viršus:

Motinystės slaugos viršus

Motinystės slaugos viršutinės dalys yra laisvos motinystės viršūnės, kurios atidaromos slaugai. Jie dažniausiai yra kaip tunikos, todėl yra labai patogūs. Tai dažniausiai teikiama po gimdymo. Jie būna daugybe pjūvių. Dažniausiai jie yra iš medvilnės ir yra įvairių kirpimo variantų.

Niekas tavęs nevertins pagal tai, ką vilkėsi miegodamas. Viskas priklauso nuo jūsų patogumo. Motinystės naktiniai drabužiai yra palaima visoms naujoms mamoms. Yra daug variantų, kurie padeda patenkinti visus jūsų poreikius.