Nėštumo laikotarpis bet kurios moters gyvenime jai yra įsimintinas laikas. Tai laikas, kai ji susiduria su daugybe problemų, kai nuolat augantis pilvas yra pagrindinė moterų problema. Sutrinka ne tik apranga, bet net darbas, kelionės ir daugelis dalykų tampa sunkiai valdomi. Tokiu atveju, kai drabužiai yra patogūs, tai jai labai padeda kasdieniame gyvenime.

Anksčiau moterys neturėjo daugiau pasirinkimo nėščioms suknelėms; tik įprasta apranga atsipalaiduoja, kai jos kūdikio guzas auga. Tačiau šiandien yra įvairių variantų ir tikrai madinga, kad ne tik patogu dėvėti, bet ir atrodo žavingai. Nėščiosios suknelės, maksi, sijonai ir suknelės yra dizainerių apranga motinystės metu, tačiau net ir lanksčios ir tamprios kelnės leidžia moterims atsipalaiduoti dėvėti motinystės kelnes..

Patogios kelnės nėštumo metu:

Čia yra 9 naujausi ilgų kelnių modeliai nėščioms moterims.

1. Aukštos motinystės darbo kelnės:

Aukštos motinystės darbo kelnės

Nėščių moterų darbo valandos joms yra šiek tiek sunkios nuolat sėdėti ir dirbti. Kuriai nėščiosioms darbo kelnės pasirodo tinkamiausios. Papildoma ištempiamo diržo dalis yra pritvirtinta virš kelnių juosmens dalies, kuri lengvai stovi virš kūdikio guolio ir lengvai juda, kai moteris juda.

2. Aukšto juosmens pilvo motinystės kelnės:

Moteriškos kelnės su aukštu juosmeniu

Nėščiųjų kelnės dažniausiai matomos specialiai susiuvant aukštą juosmenį. Užaugusiam pilvui reikia aukšto juosmens kelnaitės, kurios puikiai tinka pilvui. Prie kelnių virš juosmens linijos pritvirtintas specialus elastinis diržas, kuris padeda tai padaryti.

3. Ilgos liesos nėščiųjų kelnės:

Ilgos liesos nėščiųjų kelnės

Moterys, mėgstančios aptemptus drabužius, gali rinktis liesas nėščiųjų kelnes, kurios yra minkštos ir netgi virš juosmens linijos, o tai padeda moterims jaustis patogiai. Švelnios siaurų kelnių medžiagos jiems yra dar malonesnis dalykas.

4. Palaidos plačios kojos nėščioms kelnėms:

Palaidos plačios kojos nėščiosioms

Nėščioms moterims plačios kojos nėščioms moterims laikomos geriausiomis, nes plačios kojos yra maloniai gaivios. Tokios kelnės yra aukšto juosmens, taip pat elastingos, kad moterims būtų patogu.

5. „Pin Tucks“ nėščiųjų kelnės:

„Pin Tucks“ nėščiųjų kelnės

Smeigtukinės kelnės nėščioms moterims yra dar viena galimybė nei elastinės kelnės, pritvirtintos segtukais ar sagutėmis, esančiomis juosmens linijoje ir pritaikytos pagal pilvo dydį.

6. Motinystės trumpos kelnės:

Motinystės trumpos kelnės

Trumpos kelnės yra mėgstamiausios tarp moterų. Moterys gali atsipalaiduoti su trumpomis kelnėmis ir kaprizais. Tokiu laikotarpiu motinystės trumpos kelnės gali įgyvendinti jos norą. Tačiau norėdami būti tikri, tokios kelnės turėtų būti minkštos medžiagos, lanksčios ir aukšto juosmens.

7. Baltos motinystės kelnės, skirtos pilvui palaikyti:

Baltos motinystės kelnės pilvui palaikyti

Baltieji yra moterų mėgstamiausi. Kai nėštumas moterims yra įsimintinas laikas, kodėl gi ne, kad kiekviena akimirka atrodytų gražiai. Baltos nėščios kelnės iš geriausios medžiagos su aukštu juosmeniu atrodo nuostabiai net ir su kūdikio guzu.

8. Geriausios nėščiųjų kelnės:

Geriausios nėrinių kelnės

Motinystės kelnės yra tinkamiausios tuo metu, kai nėščios moterys atlieka kasdienį darbą. Pratimai yra būtini nėštumo metu. Esant tokiai situacijai, motinystės darbo kelnės puikiai tinka moterims.

9. Motinystės tempimo Palazzo kelnės:

Nėščios „Stretch Palazzo“ kelnės

Nėščioms moterims skirtos „Palazzo“ nėščiųjų kelnės yra geriausias pasirinkimas. Dėl tamprios medžiagos ir laisvų palazzo siūlių nėščios moterys darbo metu jaučiasi patogiai ir šviežiai. Suaugęs pilvas taip pat puikiai tinka rūmuose.

Kai yra daugybė galimybių dėvėti net ir užaugusį pilvuką, turint tokią gražią priežastį, kad pilve yra mažas angelas, moterys išprotėja bandydamos geriausius kostiumus. Nėščiosios kelnės yra tokios patogios, kad moterys eina be proto glostydamos su ritmą atitinkančiais aksesuarais ir stiliais. Įtempiama medžiaga ir elastingos juosmens juostos leidžia moterims jaustis patogiai, kai auga kūdikio guzas.