Nėštumas yra ypatingiausias moters gyvenimo etapas. Kartu su fiziniais pokyčiais išgyvenate daug mišrių emocijų. Negalime daug ką padaryti dėl emocijų dėl hormonų, tačiau dizainerių dėvėti motinystės drabužiai tikrai gali padėti susitvarkyti su jūsų fiziniais pokyčiais. Jie padeda gražiai malonėti per visus jūsų trimestrus.

9 stilingos dizainerių suknelės nėščioms moterims Indijoje

Dizainerių suknelės nėščioms moterims:

Čia yra 9 populiariausi dizainerių drabužiai nėščioms moterims.

1. Apvyniokite dizainerės motinystės suknelę:

Apvyniokite dizainerės nėščiosios suknelę

Motinystės apvyniojimas aplink dizainerio suknelę yra toks pat kaip mūsų įprasta nėščiosios suknelė. Tai protinga ir madinga. Jį galima dėvėti su švarku oficialiems susitikimams. Paprastai jie turi diržus; todėl galite nešioti iki nėštumo pabaigos. Tai paprasčiausia apranga, kurią gali dėvėti bet kuri mama, ir tuo pat metu atrodyti karštai bei stilingai.

2. Motinystės dizainerio trumpa suknelė:

Motinystės dizainerio trumpa suknelė

Motinystės trumpa dizainerio suknelė paprastai yra nuo šlaunų vidurio iki kelių. Paprastai jie yra tekantys, kad paguostų mamą. Kartais jie taip pat apkabina kūną. Galite dėvėti vakarėlį ar paprastą paplūdimio išvyką. Tai smagus drabužis būsimoms mamoms.

3. Motinystės „Maxi“ dizainerio suknelė:

Motinystės Maxi dizainerio suknelė

Motinystės maxi dizainerių suknelės yra žemiau kelių iki grindų. Dažniausiai jie yra tvirtai pritvirtinti prie krūtinės. Jie yra tekantys ir kartais tiesiai žemiau juosmens. Dauguma jų yra supjaustyti, kad būtų galima lengvai užlipti laiptais ir sėdėti vakarienei.

4. Motinystės dizainerių megztiniai:

Motinystės dizainerių megztiniai

Motinystės dizainerių megztiniai yra panašūs į įprastus megztinius. Jie turi priekines angas. Paprastai jie turi uždaryti diržą. Paprastai jo viduje dėvimi marškinėliai su V formos iškirpte. Dažniausiai jie yra spalvingi, kad nudžiugintų mamą.

5. Motinystės dizainerių tunikos:

Motinystės dizainerių tunikos

Nėščiųjų dizainerių tunikos yra ilgos tunikos. Paprastai jie montuojami tiesiai arba turi A formos liniją. Jie yra įvairių tipų, dažniausiai deformuojasi ir klostuojami, kad suteiktų daugiau vietos augančiam pilvui. Jie taip pat gaminami su priekine anga žindyti, todėl galite naudoti, kai kūdikis atvyksta.

6. Motinystės dizainerių sijonai:

Motinystės dizainerių sijonai

Kiekvieną nėščią moterį gelbsti sijonas, ypač kai jūsų džinsai jums netinka. Motinystės dizainerio sijonas sukurtas specialiai jūsų pilvui palaikyti. Galite dėvėti į darbą, vakarėlį ar net paprastą vakarienę. Dauguma jų yra ilgi. Tai suteikia labai atsitiktinę ir stilingą išvaizdą.

7. Motinystės dizainerių kelnės:

Dizainerių kelnės nėščioms moterims

Kiekviena dirbanti nėščia moteris susiduria su klausimu „ką turėčiau dėvėti, kad galėčiau dirbti“. Įprastos kelnės jums netinka, nes juosmuo kasdien plečiasi, kad tilptų jūsų kūdikiui. Išeitis – motinystės dizainerių kelnės. Juose yra elastingas, ištemptas kvėpuojantis diržas, palaikantis jūsų pilvą. Jie pagaminti iš patogaus audinio, todėl tai yra visų mėgstamiausia oficiali apranga.

8. Motinystės dizainerių džinsai:

Dizaineriai nėščioms moterims

Panašiai kaip nėščiosios dizainerio kelnės, nėščiosios dizainerio džinsai yra su juosmens juostele aplink juosmenį. Jums tereikia jį pakišti po viršutine dalimi. Jie yra visų pjūvių ir tinka. Dažniausiai jie yra išpjauti ar išpūsti, kad jums nereikėtų daug pasilenkti, kad juos dėvėtumėte.

9. Motinystės aktyvaus dizainerio drabužiai:

Motinystės aktyvus dizainerio drabužis

Nėštumo metu daugumai moterų patariama šiek tiek mankštintis ir vaikščioti. Motinystės aktyvios dizainerių aprangos yra skirtos šiam tikslui. Jie yra skirti jūsų pilvui palaikyti ir yra lankstūs, minkšti ir leidžia jums bet ką padaryti. Dauguma nėščių moterų jose gyvena pažodžiui.

Dažniausiai motinystės drabužiai suteikia mums siaubingą naktinę kumelę, „ką apsirengti“. Tačiau naudojant naujus novatoriškus dizainus, mūsų poreikiai patenkinami jų kūriniais. Jie yra patogūs, stilingi ir elegantiški.