Ar kada nors darėte „Mushti mudra“? Be to, Mushti mudra yra pripažinta kumšte. Mushti yra sanskrito žodis, reiškiantis uždarą ranką, kitaip kumštį. Mūsų kūnas turi natūralų polinkį reaguoti į neigiamas emocijas, pavyzdžiui, pyktį, baimę, agresiją, susierzinimą ir nusivylimą galutiniu kumščiu. Taigi, šiandien šiame straipsnyje mes jums pasakysime visą informaciją apie Mushti Mudra.

Mushti Mudra, kaip atlikti veiksmus ir naudą

Mushti Mudra reikšmė, žingsniai ir privalumai:

Čia pateikiamas straipsnis yra susijęs su „Mushti Mudra“ laikysena, taip pat išsami informacija apie apibrėžimą, veiksmus ir pranašumus su vaizdais, be to, nurodymai, kaip ją stebėti.

Mushti Mudra apibrėžimas:

Mushti yra sanskrito pastaba. Mushti reiškia „uždaryta ranka“, kitaip „kumštis“. Mūsų kūnas, be baimės, akivaizdžiai reaguoja į emocijas, tokias kaip pyktis, priversdamas mus suspausti pirštus, kad suformuotume kumštį. „Mushti Mudra“ padeda išmesti, sukuria emocijas. Paslėptą pyktį, pablogėjimą, nuolatinį susierzinimą ir neigiamas emocijas galima nuraminti įprasta „Mushti mudra“ praktika. Skirtumą pajusite vos per 5 minutes.

Jis naudojamas norint parodyti šiuos dalykus:

 • Kovingoji imtynininkų pozicija.
 • Patraukti daiktus.
 • Pastovus žmogaus greitis.

Kaip atlikti „Mushti Mudra“ veiksmus:

 • Atsigulkite į atsipalaidavusią sėdėjimo padėtį, užpakalinėmis rankomis miegodami ant šlaunų maždaug 3 cm atstumu nuo kūno, delnais į viršų. Užmerkite akis ir, jei reikia, sureguliuokite vietą, kad kūnas galėtų jaustis ramiai ir ramiai.
 • Leiskite kvėpavimui virsti šiek tiek ilgesniam, kai jums išsivysto paleidimo jausmas, jausmas pasakyti „ne“. Ar jums reikia nustatyti tam tikras ribas, be to, tam tikram asmeniui, esant sunkiai situacijai, kurioje atsiduriate? Nustatykite tas ribas.
 • Pasukite abiejų rankų pirštus, nešdami pirštų galiukus ant delnų. Uždėkite nykščius ant bevardžio piršto, nuolat spaudžiant.
 • Stebėkite bet kokius fizinius pojūčius rankose ir bet kokius emocinius pokyčius, kai įkvėpimas nukreipiamas į vidų į Manipuros čakrą, esantį saulės rezginyje, o iškvėpimas nukreipiamas į išorę visame kūne..
 • Kiekvienas įkvėpimas atneša teigiamą energiją priešais ugnį; kiekvienas iškvėpimas apima giliai įsitempusią įtampą ir paslėptą dirginimą.
 • Tęskite iki 15 minučių, kai tik norite, kur tik norite.
 • Rankos mechaniškai formuoja kumščius didžiulės emocijos akimirką, nors šis ženklas laikomas atakos simboliu, tačiau tai gali būti tik kūno būdas išlaisvinti ribotas emocijas, nes visi elementai yra panaudoti ir subalansuoti delne.
 • Laikykite 5 minutes, kad pašalintumėte neigiamas emocijas, kaip reikalaujama kitaip, 3 kartus per dieną 15 minučių įprastai.
 • Apsikabinkite 10 minučių vėliau nei valgis, kad palengvintumėte virškinimą.

„Mushti Mudra“ privalumai:

1. Mushti Mudra pakelia kepenis ir skrandžio energiją, palaiko virškinimą ir padeda gydyti vidurių užkietėjimą.

2. Tai padeda mums atsikratyti susikaupusių neigiamų emocijų.

3. Kumštis yra pykčio, pykčio ar kitokios grėsmės ženklas.

4. Įprasta šios mudros praktika padeda atsikratyti dirginimo ir slopina pyktį, tada pagerina kepenų sveikatą, sumažina aukštą kraujospūdį ir sumažina širdies skundus.

5. Mushti mudra taip pat skatina virškinimą, skatina skrandį ir palengvina vidurių užkietėjimą.

6. Mushti Mudra yra praktiškas neišreikštoms emocijoms išleisti. Jis suaktyvina kepenis ir skrandį, tarnauja įmaišant ir užkietėjus viduriams.

Anksčiau jūs norėjote susipažinti su visa informacija apie tai, kaip daryti „Mushti Mudra“, čia galite kreiptis. Be to, jame yra visi patarimai ir atsargumo priemonės, padėsiančios lengviau sekti režimą.