Medvilnė yra pirmasis moterų pasirinkimas, nes ji suteikia fizinį lengvumą jūsų kūnui. Jis pasižymi kūno atsipalaidavimo kokybe. Medvilninis audinys pagamintas iš medvilnės sėklų ir iš šios medvilnės medžiagos galima pagaminti daug gaminių. Iš įvairių medvilninių tekstilės gaminių vienas yra medvilniniai naktiniai marškiniai moterims.

Medvilninius naktinius naktinius drabužius naudoja merginos, moterys ir moterys. Miegant moterims reikia netrukdomo ir gilaus miego. Medvilnė yra nekalta medžiaga. Tai nebus kenksminga niekieno odai. Nuo senų laikų medvilnė buvo naudojama miegui. Tam reikia lyginti. Yra daug medvilninių naktinių veislių. Medvilnė nėra brangi medžiaga ir lengvai prieinama kiekvienoje parduotuvėje. Patinka visiems, tai neprilygstama ir pirmą kartą įvertinta medžiaga.

Geriausi ilgi moteriški medvilniniai naktinukai su skirtingais kaklais

Nauji moteriškų naktinių modeliai iš medvilninio audinio:

Čia yra 15 paprastų medvilninių naktinių marškinėlių, skirtų mergaitėms, naktimis namuose.

1. Paprasta medvilninė naktinė:

Paprastas medvilninis naktinis

Tai paprasta naktinė medvilnė su balta pagrindine spalva. Taip pat yra viena maža kišenė dešinėje pusėje. Ant kaklo ir rankovės rausvos spalvos vamzdžiai pagaminti blaiviai. Moterys jį gali dėvėti kasdien. Tai leidžia jaustis gerai karštomis vasaros dienomis.

2. Apvalios kaklo medvilnės naktinis:

Medvilnė su apvaliu kaklu NIghty

Šis medvilninis naktinis yra labai gražiai suprojektuotas, raudonos ir baltos spalvos siuvinėjimo darbai ant kaklo. Rankovėse taip pat yra vienas maivymasis. Tai nuostabus naktinis medvilnės gabalas. Siuvinėjimo darbų dizainas taip pat yra elegantiškas.

3. Batiko spausdinimas „Cotton Nighty“:

Batiko spausdinimas „Cotton Nighty“

Šis medvilninis naktinis batikas yra populiarus tarp moterų. Batikinė spauda yra prieinama suknelėmis ir naktimis. Batikas yra visų laikų mėgstamiausias spaudinys. Jis gali būti dėvimas kiekvieną sezoną. Moterys turi ypatingą pamišimą dėl batikos spausdinimo. Moterims tai suteikia nepriekaištingą išvaizdą.

4. „Kaftan Sleeve Cotton Nighty“:

„Kaftan“ rankovių medvilninis naktinis

Šis medvilninis naktinis turi „Kaftan“ rankovę. Jį naudoja ne visi. Tai suteikia neįprastą išvaizdą. „Kaftan“ rankovė yra lengva ir laisvai priglundanti prie kūno. Oras lengvai praeina pro rankovių vidų. Jis turi V kaklą ir šiek tiek virš kulkšnies.

5. „Cool Cotton Nighty“ mergaitėms:

„Cotton Nighty“ mergaitėms

„Cotton nighty“ galima įsigyti ir mergaitėms. Tai trumpas naktinis apranga virš kelių ir be rankovių. Jame taip pat yra mažas mielas lokys, atspausdintas per naktį. Šį vakarą merginos tikrai atrodys mielos. Tai naudinga, nes suteikia komfortą mergaitėms naktį.

6. Spausdinti medvilniniai naktiniai marškiniai moterims:

Spausdinta „Cotton Nighty“

Šis medvilninis naktinis turi atspaudus. Galima įsigyti įvairių spalvų, ant jo yra baltos spalvos apvalios dėmės. Jis yra pilno ilgio ir turi gerą dizainą. Spausdintas naktinis turi daug malonių dizainų ir gražiai atrodo. Naudotojui tai suteiks kitokią išvaizdą.

7. Medvilniniai naktiniai marškinėliai be rankovių:

Medvilninis naktinis be rankovių

Tai naktinis tinklas mergaitėms be rankovių ir medvilnės. Tai apvalus aukštas kaklas su juodos spalvos kraštu ant kaklo ir rankovės. Vandens mėlyna spalva merginoms atrodo nuostabiai. Nakties apačioje yra įspaustas gėlių darbas. Jaunoms merginoms tai atrodys patraukliai.

8. Naujausias „Cotton Nighty“:

Naujas atvykimas „Cotton Nighty“

Šis medvilninio naktinio modelio modelis yra ką tik pasiektas. Tai du atspalviai su mango motyvais. Jis yra gražiai suprojektuotas, kad suteiktų įspūdingą išvaizdą. Juodos ir raudonos spalvų derinys atliekamas trumpomis rankovėmis. Tai naujas stilius naktimis ir bus beprotiškas.

9. Ilgos medvilninės naktinės suknelės su visomis rankovėmis:

Medvilninė naktinė suknelė su visomis rankovėmis

Šis medvilninis naktinis turi gražias spalvas ir gėlių dizaino visas rankoves. Ponios tai gali turėti žiemą ir musoną. Priekyje yra mygtukai. Tai atrodys padoriai visoms moterims. Ne tik miegodami, bet ir moterys gali dėvėti šį padorų naktinį drabužį dirbdamos namuose.

10. „Cotton Nighty“ su gražiu kaklu:

Taip pat yra įvairių kaklo dizaino ant kaklo dalies iš medvilninių naktinių. Vienas iš jų yra šis siuvinėjimo darbas. Visas naktinis yra paprastas. Ant kaklo sukurtas tik paprastas, bet puikus siuvinėjimo darbas. Taip pat yra šoninė kišenė.

11. Stilingas priekinis atviras medvilninis naktinis:

Priekyje atviras medvilninis naktinis

Šis naktinis turi neįprastą dizainą. Jis atidaromas mygtuku iš priekio. Tai raudonos spalvos naktinės medvilnės trumpomis rankovėmis. jis apskritai turi naktinius mygtukus. Jį reikia dėvėti kaip pačius marškinius. Tai leidžia lengvai dėvėti ir nuimti. Šis modelis nėra labai populiarus. Tai bus naudinga moterims, turinčioms vaikų, kad būtų lengviau maitintis.

12. Patogus medvilninis motinystės naktinis:

Medvilninis motinystės naktinis

Tai naktinis motinystės nėščioms moterims. Jis yra plius dydžio, todėl moterys lengvai priglunda prie jo. Jis yra trumpas ir minkštas. Nėščios moterys nori naudoti šį naktinį, nes tai suteiks jai komfortą. Pirmasis naktinio nakties poreikis yra tai, kad ji naktį turėtų jaustis atsipalaidavusi su savo kūdikio guzu.

13. Mergaičių medvilninė naktinė suknelė balta spalva:

Balta medvilninė naktinė

Tai baltos spalvos medvilninis naktinis, ypač mėgstamas jaunų merginų. Jis yra baltas ir trumpas. „Camisole“ turi gražų kaklo dizainą su keliais papuošimais. Merginos mėgsta dėvėti šį naktinį naktį. Merginos šortuose atrodys seksualiai. Kadangi baltos spalvos, kamzolis turi ploną audinį.

14. Vaikų medvilnės naktinis sklandžiai:

Vaikiški medvilniniai naktiniai

Šis medvilninis naktinis yra skirtas mažoms mergaitėms. Jie tiesiog atrodo miela princesė. Ant baltų naktinių juodos ir rausvos spalvos apvalios dėmės yra atspausdintos su mažu triušiu. Mažoms mergaitėms patinka toks spausdinimas. Jis skirtas dėvėti kaip marškinėlius.

15. Dizaineris „Cotton Nighty“:

Latest Cotton Nighty

Tai naujausias medvilninis naktinis dizainas moterims. Jis turi labai gražų kailio ir nėrinių darbą kaklo srityje. Atrodo tikrai įspūdingai. Tai unikalus naktinės medvilnės modelis. Šis modelis išliks paklausus. Čia ponia atrodo nuostabiai šiame dizainerio naktiniame medvilniniame naktyje.

Medvilniniai naktinukai yra tiek daug skirtingų kaklo ir rankovių modelių. Moterims ir mergaitėms yra įvairių stilių ir dizaino. Ponios tikrai atrodys nuostabiai ir nuostabiai iš naktinės medvilnės. Ji suteiks patrauklią asmenybę. Naktinės medvilnės pranašumas yra tai, kad ji yra prieinama ir žavi. Kai kurie naktinio medvilnės modeliai yra tiesiog kvapą gniaužiantys. Tai suteikia stulbinantį jausmą naktį dėvint. Nuopelnas skiriamas dizaineriams, kurie sukuria tokį bauginantį dizainą ir modelius iš naktinės medvilnės.