Bengali yra vienas iš klasikinių kada nors egzistavusių maisto mėgėjų. Tai šūkis, sekantis šią kultūrą, kur nė vienas bengalų niekada nesakė, kad nekenčia maisto veislių. Iš to išaugo tradicinės turtingos virtuvės, užmaskuotos niekad prieskoniais ir žolelėmis. Gaminant maistą bengaliai visada mėgdavo tikrus skonius. Nuo garstyčių žuvies kario iki tradicinio vištienos kario, pripildyto raudonųjų čili aštrių prieskonių, niekada nesuklysite su klasikiniu bengalų patiekalu, todėl štai kodėl.

1. Shorshe ilish (garstyčių Hilsa):

bengalų maisto receptas

Šio patiekalo turtingumą gali suprasti tik klasikinio maisto mėgėjas. Hilsa yra žuvies rūšis, o garstyčias maskuojanti Hilsa yra vienas iš bengalų virtuvės pasididžiavimų. Minkšta žuvis aliejuje troškinama iki auksinės rudos spalvos, tada virinama su garstyčiomis, žolelėmis ir aguonomis, o galutinis rezultatas yra tiesiog burnoje tirpstantis.

2. Koraishutir Kochuri:

Koraishutir Kochuri

Pusryčiai bengalų virtuvėje reiškia „Koraishutir Kochuri“, kuris yra žirnių užpiltas paplotėlis. Norėdami pradėti, išvirkite žirnius ir sutrinkite juos kartu su kardamonu, česnaku ir košerine druska. Dabar susukite tešlą į plokščią duoną ir šaukštu įdėkite šiek tiek įdaro. Dar kartą apvoliokite, kad paslėptumėte įdarą, ir tada pakepinkite.

3. Brinjal karis (pradėta pora):

pradėta pora

Iš esmės pora bengalų kalba reiškia sudegusią, tačiau tai yra vienas iš bengalų virtuvės skanėstų. Pradėkite horizontaliai padarydami plyšius ant kiaušinių augalo, tada užmaskuokite aliejumi ir palikite ant grotelių ar atviros liepsnos. Supjaustykite svogūną, pomidorus, čili ir kai kuriuos kalendros lapus, o dabar nulupkite nuo kiaušinio augalo odelę ir sutrinkite ją kartu su kubeliais. Dėl skonio netgi galite pridėti rūgščios varškės ar acto.

4. Aloo Bhapa (virtos bulvės):

Aloo Bhapa

Tai turi būti vienas iš klasikinių ir lengviausių bengalų garnyrų, kai paprastos virtos bulvės yra supiltos į garstyčias, varškę, kokosų tyrę ir penkis sumaišytus prieskonius bei garstyčių aliejų. Į mišinį netgi galima pridėti šiek tiek špinatų ir actu mirkyto svogūno.

5. Doi maach (varškės žuvis):

Doi maach

„Doi“ reiškia varškę ir, kaip ir ankstesnis receptas, žuvis šiek tiek suplakama ir apverčiama aliejumi, kad gautųsi minkšta spalva, o tada keptuvėje sumaišomas esminis varškės mišinys kartu su žolelėmis ir prieskoniais. žuvis. Baigę žuvis įdedama, sudedama į keptuvę ir pakepinama, kad kario skonis integruotųsi į save.

6. Chingri maacher malaikari: (krevečių karis)

Chingri maacher malaikari

Tai dar vienas mėgstamiausias tiesiai iš bengalų virtuvės branduolių, kur krevetės ar krevetės yra tepamos ir apkepamos gausiuose prieskoniuose ir žolelių mišiniuose kartu su šiek tiek moliūgo ar varškės papildomam pagardinimui. Tai vienas iš klasikinių garnyrų, dažnai mėgstamų su ryžiais. Dažnai į mišinį įpilama kreminio kokosų pieno, kad pagerėtų skonis.

7. Ilisher paturi:

Ilisher paturi

Vėl Hilsa ateina į sceną, kur Žuvis, kartu su kitais prieskoniais, maudoma garstyčiose, apvyniojama banano lape ir aprišama virvele, o po to pakaitinama. Patiekiant visas bananų lapas dedamas į lėkštę, o tada nuimama virvelė. Švelniai garai, kylantys iš šviežiai garuotos „Hilsa“, tiesiog stulbinantys.

8. Patishapta:

Patishapta

„Patishapta“ yra klasikinė Bengalijos dykuma, kuri plačiai reikalinga bengalų Naujiesiems metams. Jis gaminamas iš minkštų traškių miltų, įmerktų į jiggery ir įdarytas jiggery praturtinta kokoso tyrė. Tai primena pavasarinius vyniotinius, bet yra saldus patiekalas.