Peršalimas ir kosulys nėštumo metu gali sukelti daug rūpesčių nėštumo metu. Turėdami daugybę būdų, kaip jį kontroliuoti, galbūt norėsite žinoti, kad yra žolelių aspektas. Tai galima panaudoti jūsų būklei palengvinti. Nors dauguma nežada žolelių, nes trūksta žinių apie jas, vaistažolės gali būti vienas iš gerų sveikatos veiksnių. Nors keli, kurie nesiryžta vartoti paskirtų vaistų ar nereceptinių vaistų, yra skirti vaistažolių produktams. Keletas labiausiai paplitusių žolelių yra ežiuolės, spanguolės ir kt.

Dabar daugelis temų ir tinklaraščių internete verčia abejoti vaistažolių saugumu arba būti konkretesniems „Ar ežiuolė saugi nėštumo metu?“ Dabar ežiuolės naudojimas nėštumo metu yra diskutuotina tema. Žinoma, kad ežiuolė sumažina peršalimo ligų trukmę ir stabdo jos pasikartojimą. Jis vartojamas viršutinių kvėpavimo takų infekcijų gydymui ir profilaktikai.

Ežiuolė nėštumo metu

Kas yra ežiuolė?

Ežiuolė yra spygliuočių gėlė ir yra laikoma tradicine priemone maždaug 400 metų. Techniškai tai yra vaistažolė ir daugeliui jos rūšių naudojami vaistai nuo žiedų, šaknų ir stiebo. Prieš įvedant antibiotikus, ežiuolė turėjo prestižinį medicininį statusą. Cheminiai ežiuolės komponentai turi stiprių imuniteto stimuliatorių ir turi didelę gydomąją vertę, nes jie turi vitamino C, flavonoidų ir inulino..

Ežiuolė yra A kategorijos vaistas nėščioms moterims, nesukeliantis pavojaus vaisiui. Tai reiškia, kad ežiuolę nėštumo metu saugu vartoti. Tačiau nepakanka duomenų, leidžiančių visiškai atmesti su juo susijusius rizikos veiksnius nėštumo metu. Dar kiti jį įvertino kaip saugią žolelę, kurią galima vartoti nėštumo metu.

Ežiuolė nėštumo metu 2

Ežiuolės arbata nėštumo metu:

Čia yra geras būdas įtraukti ežiuolę į savo mitybą.

  • Ant vidutinės ugnies užplikykite stiklinę vandens.
  • Norėdami tai padaryti, įpilkite šviežios ežiuolės. Taip pat galite pridėti džiovintos formos.
  • Dabar uždenkite ir troškinkite apie 12 minučių.
  • Mišinį nukoškite ir įpilkite šaukštą medaus.

Gerkite arbatą karštą, vieną kartą per dieną.

Ežiuolės nauda nėštumo metu:

  1. Stiprina imunitetą: žinoma, kad jis padidina imunitetą nuo peršalimo. Taip pat žinoma, kad peršalimo trukmė sutrumpėja iki pusantros paros, todėl nėštumas tampa mažiau nepatogus.
  2. Šlapimo takų infekcija: žinoma, kad ji gydo šlapimo takų infekcijas. Nėštumo metu būtina apsisaugoti nuo infekcijų.
  3. Jis taip pat naudojamas tinktūros pavidalu, su lengva alkoholio doze. Šis mažas alkoholio kiekis nėščioms moterims nekenkia.

Šalutinis ežiuolės poveikis nėštumo metu:

Nors ežiuolė turi tam tikrų privalumų, ji turi ir kitų susijusių šalutinių poveikių. Pažvelkite ir saugokitės šių.

  1. Alergija: dažniausias šalutinis poveikis yra alerginė reakcija. Jei jūsų organizme atsiranda staigi alerginė reakcija, nedelsdami nutraukite vartojimą.
  2. Jei sergate astma ar alergine reakcija į tam tikrus augalus ir gėles. Jūs taip pat rizikuojate susirgti alergija ežiuolėms.
  3. Autoimuniniai sutrikimai: Kitas šalutinis poveikis, kurį galite patirti, yra autoimuniniai sutrikimai, tokie kaip kolagenas ir išsėtinė sklerozė.

Nerekomenduojama nuolat naudoti produkto ilgiau nei 8 savaites. Tai gali sukelti imuninės sistemos slopinimą ir kitas tokias kepenų problemas.

Nors jums palengvės žinojimas, kad nedaugelis žinomų tyrimų iš nedaugelio, kurie buvo atlikti, nenustatė jokios žalos kūdikiui ar motinai gimdymo metu, tačiau žolelių srityje nebuvo atliktas ir finansuojamas gilus tyrimas. ir tai visus atbaido nuo vaistažolių. Tai, kad mes apie juos mažai žinome, kelia nerimą žmonėms dėl to, kokį poveikį jie gali turėti.

Kaip tai saugu?

Dabar, jei norite gilintis į tai, ar ežiuolė yra saugi nėštumo metu, būtų naudinga žinoti, kad Toronto ligoninė sergantiems vaikams ir jos tyrėjų komanda padarė išvadą, kad ežiuolės vartojimas nėštumo metu nesukelia jokių padidėjusių apsigimimų veiksnių kūdikiams.

Šiame tyrime dalyvavo beveik 400 nėščių moterų, iš kurių 200 nevartojo ežiuolės, o 200 – sąmoningai arba nesąmoningai. Palyginus abi grupes, gimusių kūdikių skaičių, persileidimus, apsigimimus (didelius ar nedidelius defektus), atrodo, kad statistinio skirtumo gimdymo atžvilgiu nėra.

Nors daugelis gydytojų rekomenduoja vaistažoles savo pacientams, kai kurie atsisako jų vartoti, nes jie neketina mamos įdėti, nors nežino. Daugelis vis dar rekomenduoja savo pacientams palaukti ir būti su jais, užuot pasirinkę šiuos alternatyvius šalčio gydymo metodus.

Nors jie iš tikrųjų negali pasakyti, ar žolelės yra geros ar blogos, jie neturi nei vieno, nei kito įrodymų. Tačiau jie nori, kad žolelių komercinė pramonė investuotų ir atliktų plačius tyrimus ir teiktų duomenis, kad žmonėms ir gydytojams būtų aiškiau, kad jie žinotų, su kuo jie susiduria.

Kad būtų viena iš saugesnių pusių, patartina vengti žolelių pirmąjį nėštumo trimestrą. Nors yra žolelių, žinančių, kad jūsų gimdymas yra sveikas, sąrašas. Viena iš pagrindinių žolelių yra ežiuolė, gerti ežiuolės arbatą nėštumo metu yra gana geras gėrimas. Nors arbata geriausiai naudojama tinktūrų pavidalu, arbata taip pat yra plačiai rekomenduojamas jos vartojimo būdas.