Nėra nieko labiau jaudinančio, kaip planuoti pratęsti savo kartą. Tačiau tai nereiškia, kad jums pasiseks po kiekvieno bandymo. Kad įsitikintumėte, jog po gimdymo žinote viską apie savo jausmus ir prioritetus, perskaitykite toliau ir būsite kiek įmanoma pasiruošę, ir labai svarbu žinoti, kaip sudaryti gimdymo planą. Jei planuojate įtraukti akušerę, mes taip pat tai aptarsime.

Gimimo planas, kaip tai padaryti žingsnis po žingsnio

Kodėl?

Gimdymo planas yra tai, kas skamba- įrašas, užtikrinantis, kad jūsų akušerė gali padėti, kai jai to reikia, kai jums reikia gimdyti. Tobulėjant technologijoms, jūs turite galimybę užpildyti ją internete ir gauti atspaudą arba eiti tradiciniu būdu ir aptarti viską su savo partneriu, o tada pasikonsultuoti su akušere.

Nėra jokių abejonių, kad jūsų gimimo planas yra gana asmeniškas. Kaip tai suformuluoti, priklauso nuo daugelio veiksnių ir aplinkybių, tokių kaip jūsų ligos istorija, jūsų poreikiai ir jūsų kilmė.

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Geras gimdymo planas turi viską ir yra savarankiškas dokumentas. Kalbant apie planą, skausmo malšinimą, gimimo vietą, instrumentinį gimdymo pasirinkimą, intervenciją į procedūrą ir kūdikio priežiūrą – tai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti. Jūs visada galite dirbti su kai kuriais aspektais daugiau nei kiti, apie kuriuos, žinoma, galite pasikalbėti su savo partneriu. Jo parama būtų naudinga kuriant tobulą planą. Galų gale, jis yra toks pat įsitraukęs kaip tėvas kaip jūs.

Kaip parašyti gimimo planą:

Norėdami pradėti rašyti gimdymo planą, pasinaudokite šiomis gairėmis, kuriose išsamiai aprašomas kiekvienas svarbus aspektas.

Apie gimdymo kambarį:

Tai yra svarbiausias dalykas, kurį reikia įtraukti į savo gimimo planą. Apibūdinkite kambarį, įrengimą ir atmosferą, kurioje matote save gimdančią. Be to, būtų protinga įtraukti žmones, su kuriais norėtumėte būti gimdymo metu.

Apie darbą ir pristatymą:

Pereikite prie kito svarbiausio aspekto ir aprašykite, ar norite normalaus ar cezario gimdymo, ir ką daryti, jei proceso metu kažkas negerai. Jei turite pageidavimų dėl gimdymo pozicijų, būtinai įtraukite jas visas. Galbūt norėsite veidrodžio, kad pamatytumėte kūdikio gimdymą. Jei taip, paminėkite ir tai. Be to, galite paminėti, ar norite, kad gimdymas būtų filmuojamas, ir nepamirškite paminėti, ar norite nuskausminamųjų, ar ne. Paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti, yra paminėti, ar norite išsaugoti laidą ateičiai, ar ne. Tai turėtų būti apie tai.

Po kūdikio gimdymo:

Čia paminėkite, ar norite iš karto pamatyti savo kūdikį, ar norite, kad kūdikis būtų nuplautas ir aprengtas. Be to, turite paminėti, kiek laiko norite likti kambaryje, kai pristatymas bus sėkmingai įvykdytas.

Priežiūra po gimdymo:

Baigdami paskutinius žodžius, turite paminėti, ar norite papildomų kūdikio gydytojo paslaugų, pavyzdžiui, rūpintis kūdikio sveikata, ar norite pašalinti apyvarpę, jei tai berniukas.

Baigėte straipsnį? Na, jūs dabar žinote viską, kas yra gimdymo plane. Neleisk, kad tai eikvotų veltui. Jei norite greitai susilaukti vaiko, tęskite ir iš karto atsisėskite su rašikliu ir popieriumi ir sudarykite gimdymo planą.