Būti motina yra pakankamai priežasčių džiaugtis, bet ką daryti, jei sužinosite, kad būsite dviejų vaikų mama? Dvyniai? Jus užplūs emocijos, mišrus jausmas, primenantis jums visas pareigas, kurias turite ant savo peties. Na, tada šiame straipsnyje mes jums pateiksime išsamią informaciją apie tai, ką turite prisiminti, kai esate nėščia su dvyniais.

Dvynių gimimas

Nėščia su dvyniais tikrai sukels daug klausimų jūsų galvoje, ir tam mes esame čia. Per šį straipsnį tikimės išsklaidyti visas abejones, kurios jums gali kilti mintyse. Tačiau visų pirma tai, kad neturėtumėte pabrėžti nes galbūt esate ne vienintelė moteris, gimdanti dvynukus ir kad yra daug moterų, kurios jau sėkmingai pagimdė dvynukus.

Ką prisiminti prieš gimdant identiškus dvynukus?

Jei esate nėščia su dvyniais, laikas vaidina labai svarbų vaidmenį jūsų gyvenime, nes galite pradėti laukti kūdikių bet kuriuo metu nuo 33 iki 38 savaičių, kuris laikomas įprastu dvynių gimimo laiku, todėl išvengsite paskutinės minutės gimdymo chaoso. gali būti gerai organizuotas iš anksto.

Dvynių nėštumo ypatumas yra tas, kad skirtingai nuo vieno nėštumo, kelias dienas turite praleisti ypatingai atsargiai, nes kai kuriems kūdikiams to gali prireikti. Norėdami gauti saugesnių rezultatų, turėtumėte paskambinti savo gydytojui ir pasikalbėti apie gimimo galimybes, nes dvyniai iš anksto -priešlaikinis gimdymas. Išsirinkite geriausią ir saugiausią ligoninę savo kūdikių gerovei ir paruoškite motinystės išgyvenimo rinkinį bei kitus reikalingus daiktus, pavyzdžiui, sukneles ir kitus dalykus, kurie padės jums ir jūsų dvyniams po gimdymo.

Tačiau dvynių darbo simptomai yra panašūs į vieno darbo simptomus. Kai kūdikiai yra pakankamai subrendę, jie įkiša galvą į dubenį, o gleivių kamštis išstumia ir vanduo nutrūksta. Tačiau šiuo atveju susitraukimai yra dažni, reguliarūs ir stipresni.

Tarp dvynių pristatymo galimybių yra:

1. Makšties gimdymas

2. Cezario pjūvis

Gimdymas iš makšties:

Jei planuojate, turite tai iš anksto suplanuoti su savo gydytoju, aptardami kūdikio gimdymo pranašumus šiuo metodu, taip pat nuslėpti skausmo malšinimo metodus po gimdymo ir jei ultragarsinis nuskaitymas atskleidė jūsų kūdikio padėtį ir jei vaisius yra nuleista galva, turėtumėte pasirinkti gimdymą iš makšties.

Ką reikia atsiminti gimus dvyniams

Cezario pjūvis:

Tačiau jei pirmojo nėštumo metu jums buvo atlikta cezario pjūvio operacija, gydytojas nepatartų jums gimdyti iš makšties

Tačiau jei pirmojo nėštumo metu jums buvo atlikta cezario pjūvio operacija, gydytojas tikriausiai patars jums atlikti gimdymą iš makšties.

a. Gimdžius iš makšties, pagimdžius pirmąjį vaiką, gydytojas patikrintų, kaip yra kitas kūdikis. Jei tinkama padėtis nepažeista, jūsų vanduo sulaužys ir antrasis kūdikis gims tol, kol jūsų gimdos kaklelis yra išsiplėtęs.

b. Visada galite pasirinkti atlikti cezario pjūvį, jei nėra rizikos ir komplikacijų.

Žinoma, atsigavimo laikas nėra toks pat kaip įprasto nėštumo, tačiau neturėtumėte tuo džiaugtis dėl to, kaip jūsų vaikas turi brolį ar seserį nuo pat gimimo ir turite du kūdikius, kurie trokšta jūsų dėmesio. Būsite didžiuotis, nebijokite?