Pirmiausia sveikinu! Nėštumas yra būklė, kai kiekviena moteris yra labai susirūpinusi dėl smulkmenų, kurias patiria. Tačiau kūdikio svoris yra tikrai griežtas dalykas. Nėštumo metu labai svarbu išlaikyti idealų svorį, todėl šiame rašte pateikiau keletą geriausių patarimų, kurie padės jums padidinti kūdikio svorį nėštumo metu.

Patarimai, kaip padidinti kūdikio svorį nėštumo metu:-

Delio festivaliai

1. Pasitarkite apie akušerio rekomendacijas dėl svorio padidėjimo ir norimų gyvenimo būdo pokyčių. Tai leidžia jums suprasti, kiek svorio turite priaugti nėštumo metu, kad jūsų negimęs kūdikis priaugtų pakankamai svorio. Gydytojas gali patarti, kaip valgyti kitaip, kitaip keisti gyvenimo būdą, kad padėtų jam pasivyti.

2. Labai svarbu padidinti kalorijų kiekį. Tinkamai subalansuota mityba, kurią sudaro įvairūs vaisiai, grūdai, daržovės, grūdai, taip pat pieno produktai, liesa mėsa, užtikrina, kad jūsų negimęs kūdikis gaus visas norimas augti maistines medžiagas. Trečiąjį trimestrą reikia 300 papildomų kalorijų per dieną.

3. Atnaujinkite savo mitybą. Padidėjęs baltymų vartojimas gali pažadinti vaisiaus svorio padidėjimą. Be to, į savo patiekalus įtraukite sveikų riebalų turinčius maisto produktus, pavyzdžiui, avokadus ir riešutus. Sveiki užkandžiai ir vaisių sultys taip pat gali padėti pasiekti didesnį kalorijų skaičių. Kasdien valgydami 3–4 kietus patiekalus, jūs ir jūsų kūdikis išlaikysite sveiką svorį. Laikykite atokiau nuo riebaus, kepto maisto, taip pat maisto produktų, kuriuose yra cholesterolio, kitaip konservantų.

4. Daug ilsėkitės naktį ir ilsėkitės, kol visą dieną esate pavargęs. Nėštumas veikia kūną įvairiais būdais. Poilsio pasiūlymas suteikia jums energijos ir leidžia kūnui atgaivinti save. Kiekvieną kartą išsimiegokite ir sumažinkite savo veikimo aukštį, jei pastebėsite, kad pavargote greičiau nei anksčiau. Nedarykite per daug fiziškai.

5. Folatai ir folio rūgštis taip pat atlieka veiksmingą vaidmenį sustabdant nervinio vamzdelio defektus, taip pat rimtus smegenų ir nugaros smegenų sutrikimus. Nėščioms moterims kasdien reikia 1000 mcg folio rūgšties arba folio rūgšties. Taigi, valgykite javus, avižinius dribsnius, duoną, špinatus ir šparagus.

6. Venkite alkoholio, tabako, narkotikų ir kofeino. Ši medžiaga gali turėti pavojingą poveikį jūsų sveikatai, taip pat gali pakenkti jūsų kūdikio tinkamumui.

7. Nėštumo metu atlikite keletą pratimų. Jei būsite tikri, kad visą nėštumo laikotarpį gausite pakankamai fizinio aktyvumo, tai padės vaisiui augti ir vystytis tinkamu būdu, skaičiuojant, kad priaugama pakankamai svorio. Todėl galite išbandyti vaikščiojimą, plaukimą ir jogą.

8. Vienas iš būdų padidinti kūdikio svorį yra prenatalinių vitaminų vartojimas pagal jūsų gydytojo pasiūlymą. Prenataliniai vitaminai suteikia jūsų kūnui papildomų maistinių medžiagų, kad jūsų ir jūsų kūdikio nėštumas būtų sveikas.

9. Sumažinkite stresą ir nerimą. Nors stresuojate, kitaip nerimaujate, galite persivalgyti ar pavalgyti, arba galbūt nekreipiate dėmesio į save. Rezultatas turi įtakos jums ir jūsų kūdikiui. Kad išlaikytumėte sveiką nėštumą, labai svarbu išlaikyti ramybę ir valdyti stresą.

10. Kalcis taip pat vaidina svarbų vaidmenį didinant kūdikio svorį nėštumo metu. Nėštumo metu moterims kasdien reikia 1000 mg kalcio. Kalcis padeda vaisiaus kraujotakai, raumenų ir nervų sistemoms. Kalcis padeda kontroliuoti kūno skysčius ir prisideda prie vaisiaus kaulų augimo. Kai kurie maisto produktai, kuriuose yra kalcio, yra jogurtas, sūris, kalciu praturtintos apelsinų sultys ir pienas.