Depo šūvis pirmiausia yra kontraceptinė priemonė, pašalinanti kasdienio gimstamumo kontrolės poreikį. Tai 12 savaičių procesas, kurio metu turite atlikti depo injekciją, kurią atlieka kvalifikuotas gydytojas, kad pašalintų bet kokios kasdienės kontracepcijos poreikį. Tai ne tik pašalina poreikį naudoti kitus kontracepcijos metodus, pvz., Tabletes, bet ir yra daugiau įrodymų, palyginti su visais kitais kontracepcijos metodais, turinčiais kilpų skyles.

Norėdami pastoti depo metu, pirmiausia turite nustoti lankytis pas gydytoją ir švirkšti. Tokiu būdu jūs suteikiate savo kūnui galimybę sukurti naują erdvę daugiau kiaušinių, kuriuos galima apvaisinti. Kaip ir visi kiti kontracepcijos metodai, depo šūvis pirmiausia žudo ar sunaikina jūsų gimdos kiaušinį, ribotą laiką sustabdydamas bet kokias apvaisinimo priemones. Paprastai šis laikotarpis trunka apie 12 savaičių arba tris mėnesius, todėl depo reikia fotografuoti kas 12 savaičių.

„Depo Shot“ privalumai ir trūkumai:

Kaip pastoti „Depo“ kadre

Jei sugebėsite nutraukti depo fotografavimą ilgiau nei 12 savaičių, jūsų kūnas bus tinkamas kūdikiui. Šiuo metu galite pabandyti susilaukti kūdikio, kuris jums tikrai pasiseks. Nėštumas po depo trunka šiek tiek laiko, kaip minėta aukščiau, depo dozė sumažėja maždaug 3 mėnesius. Tačiau sumažėjus dozei nėra sunku, nes tada jūsų kūnas normaliai grįš į normalią būseną. Geriausia „Depo“ dalis yra ta, kad jis neturi žinomo šalutinio poveikio ir yra visiškai įrodytas, todėl jums nereikia nieko nerimauti.

Kartais kyla klausimas, ar galite pastoti atlikdami depo šūvį, o tai visiškai neįmanoma, nes depo šūvis yra labai stipri kontraceptinė priemonė, veikianti vienodu santykiu per tris mėnesius. Vis dėlto galite pastoti, jei daugiau nei tris mėnesius nesate depo. Ne taip sunku valdyti nėštumo ciklą po depo šūvio, kaip minėta aukščiau, jis neturi žinomo šalutinio poveikio.

Pageidautinas būdas daryti dalykus:

Kaip pastoti „Depo“ kadre

Nėštumas depo metu yra labai retas atvejis, tačiau dienos pabaigoje viskas įmanoma. Vis dėlto pageidautina, kad bandant pastoti būtų išvengta depo, nes tikimybė, kad pastosite per šį laikotarpį, yra daug didesnė nei tada, kai esate.

Analizė:

Pasikonsultavę apie tai, kad pastojote po depo šūvio, turite pasikonsultuoti su savo gydytoju, tačiau matydami, kad depo injekcija yra kontraceptinė priemonė, būtina nedelsiant susilaikyti nuo depo, kai tik norite pradėti kūdikio bandymą. Atliekant depo šūvį, nors jis neturi jokio šalutinio poveikio, jis prieštaraus jūsų interesui turėti kūdikį, nes dienos pabaigoje tai yra kontracepcija.

„Depo“ yra kontraceptinė priemonė, kurią reikia vartoti kas kelis mėnesius, kai nesistengiate susilaukti kūdikio. Tai yra visiškai įrodantis procesas, neturintis šalutinio poveikio, tačiau bandant susilaukti kūdikio yra palanku nutraukti depo fotografavimą.