Šiuo metu pasaulyje yra daugybė ligų, ir viena sekundė aplaidumo gali kainuoti jūsų vaiko imuniteto silpnumą. Stipri imuninė sistema nėštumo metu padeda atsikratyti visų įsibrovėlių ir apsaugoti save bei savo vaiką.

imuninė sistema nėštumo metu

Imuninė sistema nėštumo metu:

Valgykite maistą nuo gripo:

Svarbų vaidmenį kuriant imuninę sistemą atlieka jūsų turimas maistas. Kiekvienas holistinis sveikatos patarėjas sutiks valgyti daug česnako ir daržovių kartu su vaisiais ir vandeniu. Juose gausu karotinoidų, jie natūraliai sustiprins jūsų kūno dvasią, kad apsaugotų vaisių ir padėtų jam vystytis. Taip pat rekomenduojama griežta baltymų dieta, kurios akivaizdžiai galima rasti patiekaluose, kuriuose yra mėsos, sūrio ir baltymų kokteilių.

Imkitės papildų:

Prenatalinis vitaminų ir papildų vartojimas turėtų padėti sustiprinti jūsų imuninę sistemą, kaip niekas kitas. Visą vitaminų rinkinį, kurį jums paskyrė gydytojas, reikia vartoti laiku. Svarbiausi yra vitaminai A, B ir C, kurie sumažina ryto ligos simptomus, taip užkertant kelią dehidratacijai ir viduriavimui, o geležis pagerina kraujo tiekimą. Nepamirškite į savo racioną įtraukti cinko, kaip niekada.

Pratimas & Masažas:

Stenkitės reguliariai mankštintis, kad gautumėte naudos ir reguliariai priaugtumėte svorio, taip pat kontroliuokite diabetą. Prenataliniai šokiai ir masažas taip pat turėtų būti skatinami, kad pagyvėtų kūno įtampa.

Raskite laiko atsipalaiduoti:

Turėtų būti sunku suteikti savo imuninei sistemai stiprybės per psichinę motyvaciją. Jūsų požiūris į gyvenimą vaidina svarbų vaidmenį nustatant, kaip nukentėsite nuo ligos. Tyrimai rodo, kad laimingesnio gyvenimo žmogus turi daugiau galios atsispirti ligoms nei niūrus kolega.

Laikykitės labai teigiamo požiūrio į gyvenimą ir stenkitės išvengti streso. Labai svarbu išlaikyti sveiką gyvenimo būdą ir vėliau viską įveikti.

Lengviau pasakyti, nei padaryti be streso, bet kai turi palaikantį draugų ratą ir partnerį, kuris stengiasi, kad neliktų įtampos, tai daro savo magiją.

Pasitarkite ir paskiepykite:

Tikriausiai nebus gera idėja, jei nėštumo metu susirgsite gripu. Tai kelia grėsmę jums ir jūsų negimusiam. Kodėl nepadėjus skiepytis nuo tymų, gripo, raupų ir kiaulių gripo, kol dar yra galimybė kurį laiką to išvengti. Pirmiausia pasitarkite su gydytoju, kad esate nėščia, kad palaikytumėte imuninę sistemą ir ateityje pagimdytumėte sveiką vaiką. Atlikite testus, kad įsitikintumėte, jog nesate paveikti AIDS ar ŽIV, nes didelė tikimybė, kad nėščia motina perduos virusą vaikui. Be to, tai gali kelti pavojų abiejų gyvybėms.

Taigi, apibendrinant, laikykitės teigiamo požiūrio į gyvenimą ir būkite stiprūs. Išlaikykite sveiką gyvenimo būdą, pakeiskite savo mitybą ir vadovaukitės motyvuota nėščia. To turėtų pakakti, kad imuninė sistema veiktų ir veiktų ilgainiui. Geresnis imunitetas leidžia geriau vystytis ir augti jūsų vaikui apskritai, ir jis nepažymėjo „silpno vaiko“, nes buvote per daug tingus, kad pagerintumėte savo imunitetą.