SPA procedūros yra labiausiai atpalaiduojančios atostogos jums šiandien pasaulyje, nes protas ir fizinis kūnas nuolatos įtempti, žmonės nuolat ieško būdo, kaip pailsėti ar dar geriau gauti taiką. Net ir šiandien savo namuose jūs negausite trokštamos ramybės dėl nuolatinės priežiūros ir šeimos problemų, kurias turite išspręsti. Nėra geresnio būdo už SPA procedūrą, kuri padės jums atsistoti ant kojų žvaliai ir pasiruošus priimti pasaulį su viskuo, ką jis gali pasiūlyti.

SPA procedūros Indijoje

Geriausios SPA procedūros Indijoje:

Pačioje Indijoje dabar yra keli tūkstančiai SPA procedūrų. Vienintelė problema yra tai, kaip įvertinti gėrį iš geriausio, nes 6 dienos pabaigoje jūs norite savo pinigų, kad aiškiai suprastumėte, kurios SPA procedūros yra geriausios. Žemiau pateikiamos 12 vyrų ir moterų SPA procedūrų Indijoje-

1. „Wildflower Hall Spa“, Shimla:

Šis Shimla SPA yra vienas iš labiausiai žinomų SPA centrų Indijoje. Galingi Himalajai šimtmečius įkvėpė baimę ir pažadino visų, susidūrusių su jų didybe, sielas. Šis pasakų kurortas siūlo ramią šventovę šiuose galinguose kalnuose. Kurorto SPA centre „Oberoi“ siūlomos holistinės procedūros, pagrįstos Ajurveda, mėgaukitės sūkurine vonia arba neskubėdami pasivaikščiokite įvairiuose šio puikaus kurorto parkuose. Taika ir ramybė, kurią gausite iš šios nuostabios vietos, nesibaigia. Tai tikrai geriausias SPA Indijoje.

SPA malonumai 2

2. Ananda Himalajuose, Hrishikesh:

Hrishikesh kalnuose gyvena daug įvairių ir nuostabių gamtos ir grožio rūšių, vienoje iš šių puikių hrishikesh vietovių yra gerai žinomas anandos SPA. Tai tikrai didelis Indijos stebuklas ir daugelis žmonių ne tik Indijoje, bet ir visame pasaulyje aplanko Himalajus, kad išsimaudytų anandos teikiamose paslaugose. Kaip ir laukinių gėlių SPA, net ir „Ananda“ daugiausia užsiima ajurvedos procedūromis, kurios leidžia jums susisiekti su jūsų siela. Taigi, jei jūs ieškote nušvitimo ir galbūt norite tapti vieningi su savo siela, tada ananda yra puiki vieta aplankyti.

3. Kaya Kalp, Karališkasis SPA. Agra:

Agra yra gerai žinoma dėl savo taj mahal ir dėl taj mahal miestas priėmė labiau karališką požiūrį ir, kad atitiktų šią perspektyvą, buvo sukurtas karališkasis kaya kalp SPA. Šis SPA ne tik suteikia jums įžvalgų apie Indijos paveldą, bet ir siūlo pavyzdines SPA procedūras, kurios visiškai išgydo bet kokį stresą ir neatitikimus. Šis karališkasis SPA yra išdidžiai „itc“ viešbučių dalis ir yra „Agra“ itc filialo dalis.

SPA malonumai 3

4. „Maya Spa Kumarakom“, Kerala:

SPA centras „Maya“ yra labiausiai žinomas SPA Keraloje ir siūlo daugybę labai naudingų paslaugų, kurios padeda išlaikyti jūsų sveikatą ir padeda pašalinti visą pasaulinį stresą. „Maya“ SPA apima įvairias paslaugas: ajurvedą, aromaterapiją, hidroterapiją ir kitas tokias procedūras, kurios leis išėjus iš SPA pasijusti nauju ir patobulėjusiu žmogumi. SPA centras „Maya“ yra tikrai vienas geriausių SPA kurortų Indijoje, kuriame yra gydomųjų procedūrų ir kuris suteikia jums geriausią įmanomą gydymą. Personalas yra patyręs, o aplinka tinkama stresui malšinti. Kartu su visomis šiomis paslaugomis „Maya“ SPA centre yra ekstravagantiška sodų ir kotedžų kolekcija, kurioje galite apsistoti ir pasinaudoti prabangiomis paslaugomis..

5. „Jiva Spa“, Udaipuras:

Šis SPA priklauso Taj viešbučių grupei ir tik parodo šio SPA teikiamų paslaugų kokybę. SPA centre „Jiva“ dirba profesionalūs darbuotojai, kurie tenkina jūsų poreikius ir teikia geriausias Indijos SPA procedūras, įskaitant vandens ir aromato terapiją. Meditacijos sesijos vyksta kiekvieną dieną, kad padėtų žmonėms suderinti savo sielą.

SPA malonumai 5

6. Sereno SPA, Goa:

Daugelis žmonių lankosi Goa, norėdami pabėgti nuo gyvenimo nelankstumo. Leisti prarasti paleisti ir tiesiog mėgautis gera pertrauka. Tačiau kai kuriems žmonėms, kuriems reikalinga ramesnė estetinė aplinka, kur jie gali tiesiog atsiskleisti ir paleisti, geriausias yra sereno SPA Goa. Naudodamiesi įvairiomis procedūromis, sereno SPA specialistai atlieka tokias procedūras kaip aromaterapija ir turi labai ramią procedūrą visiems savo klientams. Galite pasilikti ir mėgautis meditacijos sesijomis auštant arba tiesiog užsisakyti gerą ajurvedos sesiją. Nėra nieko, ko sereno darbuotojai nebūtų apmokyti.

7. „Jiva Spa“, Cochinas:

Kitas iš „Taj“ viešbučių grupės yra dar vienas daugelio „jiva“ SPA centrų skyrius ir teikia tokias pačias aukštos kokybės paslaugas kaip ir visi kiti „jiva“ SPA centrai Indijoje..

SPA malonumai 6

8. „Amattra Spa“, Naujasis Delis:

SPA centre „Amattra“ daugiausia specializuojasi tradiciniai terapijos metodai. Tai apima ajurvedos užsiėmimus, meditaciją ir kitas procedūras. „Amattra“ SPA suteikia jums jausmą, tarsi būtumėte atitrūkę nuo pasaulio ir prisijungę prie gamtos.

9. „Quan Spa“, Mumbajus:

SPA centras „Quan“ yra puikus potvynis į judrų Mumbajaus miestą. Tai gana garsus SPA Indijoje ir turi daugybę labai gerai apibrėžtų procedūrų, kurios padės jums gydyti savo kūną ir sielą. SPA centras „quan“ gali pasigirti taika jūsų gyvenime. Tai atitraukia jus nuo užimto ​​gyvenimo ir supažindina su ramesniu pasauliu, kurio anksčiau nejautėte.

SPA malonumai 4

10. „Amarvilas“ SPA, Agra:

Agroje yra dar vienas šalyje žinomas SPA. „Amarvilas“ teritorijoje yra didelis parkas, sodai, ramūs nameliai ir, svarbiausia, SPA. SPA yra labiausiai pašventinta amarvilų dalis ir neprilygsta didžiosioms jų teikiamoms ajurvedos paslaugoms.

11. „Oberoi“, Gurgaonas: veido auksinis švytėjimas:

Šis SPA taip pat susijęs su kosmetine gydymo puse. Veido, manikiūro, pedikiūro, masažo ir dar daugiau. Sąrašas tęsiasi, kai kalbama apie šio SPA teikiamas paslaugas.

SPA malonumai 1

12. „Myrah Spa“, Mumbajus: Jazminų ir ikrų kūno SPA:

Jazminų ir ikrų kūno SPA yra ne tik garsi šalis, bet ir visame pasaulyje. jie apima dvi specialias procedūras, įskaitant jazminų kūno ir ikrų kūno procedūras. Be to, galite pasinaudoti ir kitomis jų paslaugomis, įskaitant hidroterapiją, aromaterapiją, veido procedūras, pėdų masažą ir pan. Nė vienas iš šių gydymo būdų nesiskiria kokybe ir esate tikri, kad gausite daugiau nei sumokėjote.

Vaizdo šaltinis: langinių atsargos