Parkai yra vietos, kurias vyriausybė skiria pramoginiam žmonių naudojimui, taip pat tam tikros vietos florai ir faunai išsaugoti. Vaikai turi žaisti, pagyvenę žmonės vaikščioti ir mankštintis, o augalai ir gyvūnai turi būti apsaugoti.

Gražūs parkai Kolkata su vaizdais:

1. Maidanas:

Maidano parkai Kolkata

Maidanas yra didžiausias Kolkata parkas, lengviausiai pasiekiamas rajone esanti metro stotis. Pats pavadinimas „Maidan“ reiškia „laukas“ ir yra kriketo, futbolo ir tt žaidimų aikštelė, taip pat apima Edeno sodus ir lenktynių trasą Kolkata. Aplink esanti žaluma verčia žmones mėgautis ten praleistu laiku.

2. Centrinis parkas:

Centrinis parkas Kolkata

Centrinis parkas yra antra pagal dydį atvira erdvė po Maidano. Šis parkas yra Bidhannagare, kur parko apylinkėse gausu vyriausybės departamentų. Vyriausybė gerai prižiūrėjo parką su tinkamai supjaustytais krūmais, spalvingomis gėlėmis ir medžiais.

3. Tūkstantmečio parkas:

Millennium Park Kolkata garsus parkas

Rytinėje Hooghly upės pakrantėje yra šis viešasis parkas, kuris yra 2,5 km nuo Strand kelio iki Babughat. Parkas atrodo kaip didžiulis sodas ir dėl daugybės pasivažinėjimų veikia kaip pramogų parkas vaikams.

4. Deshapriya parkas:

Deshapriya Park Kolkata

Pietinėje Kolkatos dalyje esantis Deshapriya parkas yra žaidimų aikštelė, kurioje mokiniai mokomi užsiimti tokiomis sporto šakomis kaip kriketas, tenisas ir futbolas. Durga Puja metu visas parkas paverčiamas „mela“, į kurį įeina pramoginiai pasivažinėjimai ir garsioji jų „pandala“. Parką supa judri gatvė, kurioje yra „Priya“ kino salė, restoranai ir parduotuvės.

5. Safari parkas:

„Safari Park“ Kolkatos parkų sąrašas

„Safari“ parkas yra nedidelis, gerai prižiūrimas parkas pietinėje Kolkatos dalyje, netoli Gariahat Golpark. Už parko yra ežeras, kuriame taip pat yra kelias pėsčiomis, kuris galiausiai veda į nedidelę pusiasalio tipo vietą. Tą vietą kerta tiltas, o pačiame gale yra mečetė. Jungiantis prie visos teritorijos, yra du gretimi parkai, kuriuose mokiniai reguliariai mokomi kriketo.

6. Botanikos sodai:

Botanikos sodo geriausi parkai Kolkata

Botanikos sodai Kolkata anksčiau buvo žinomi kaip Acharya Jagadish Chandra Bose Indijos botanikos sodai, kurie yra Aplinkos ir miškų ministerijos valdžioje. Yra žinoma, kad yra daug retų augalų ir medžių, iš kurių visus galima pridėti iki maždaug 12 000.

7. Mohoras Kunja:

Mohor Kunja Kolkata garsusis parkas

„Mohor Kunj“, dar žinomas kaip „Piliečių parkas“, yra parkas prie Viktorijos memorialo Maidano rajone. Parkas garsėja spalvingais fontanais, kuriuose galima išgirsti net muziką, jame taip pat yra atvira scena teatrams ir renginiams. Tai buvo padaryta Kanika Bandyopadhyay, Rabindra Sangeet eksperto, garbei.

8. Nicco parkas:

Aplankykite Nicco parką Kolkata

Nicco parkas – pramogų parkas, apimantis didžiulį plotą Druskos ežere. Jis buvo žinomas kaip „The Disney Land of West Bengal“, nes jie parko kūrėjai stengėsi iš visų jėgų suteikti žmonėms kuo daugiau pramogų; nuo mažo Eifelio bokšto pagaminimo iki žaislinių traukinių ir ciklonų. Jie taip pat turi nedidelį vandens parką.

9. Naujojo miesto ekologinis parkas:

Naujojo miesto ekologinis parkas

Tai yra vienas iš jauniausių Kolkata parkų, esančių Radžarate. Parkas turi tris puses, pelkes – miškus ir pievas. Parkas buvo sukurtas siekiant išlaikyti aplinką, kurioje yra įvairių medžių ir aplink. Jis užima 480 akrų plotą, įskaitant salą, supančią 104 akrų vandens telkinį.

10. Upės pakrantės parkas:

Upės pakrantės parkas

Šis parkas yra nedidelis takas prie Hooghly upės Babughat, kuris yra kuriamas siekiant gražinti vietovę.