Asamas yra valstija, žinoma dėl milžiniško indėlio į laukinės gamtos išsaugojimo projektus Indijoje. Asamo laukinės gamtos išsaugojimo šlovė yra dvi UNESCO pasaulio paveldo vietos Kaziranga nacionalinis parkas ir Manas nacionalinis parkas.

Gražūs parkai Asame:

Čia yra Asamo parkų sąrašas, kuriame yra visų rūšių laukinis gyvenimas.

Čakrašilos laukinės gamtos draustinis:

parkai Asame

Ši laukinės gamtos draustinė, išsidėsčiusi maždaug 46 kv. Km plote, esančioje Asokra Kokrajhar ir Dhubri rajonuose, yra unikalios floros ir faunos namai. Svarbu tai, kad ši šventovė yra antri geriausiai apsaugoti nykstančio Auksinio Langūro namai.

Hoollongapar Gibbon šventovė:

parks-in-Assam-hoollongapar-gibbon-šventovė

Arbatos sodų ir ilgų pievų ruožų apsuptyje esanti laukinės gamtos draustinis Asame yra labai žinomas dėl turtingos biologinės įvairovės. Šioje šventovėje yra vieninteliai Indijos gibonai

  • Hoolock gibbons
  • Bengal Lėtas Loris

Kazirangos nacionalinis parkas:

parks-in-assam-kaziranga-national-park

Šventosios Brahmaputros upės pakrantėje, 800 kvadratinių kilometrų plote, yra didžiausia Asamo šventovė. Parką supa

• Sausi lapuočių miškai,

• Uolėti peizažai ir

• Aukšti krūmynai

Žvaigždžių traukos vieta šioje šventovėje yra ta, kad ji yra vienintelė natūrali buveinė beveik išnykusiam Didžiajam Indijos raguotajam raganosiui. Yra safari turai, kuriuose galite aplankyti visą džipų plotą ir iš anksto pamatyti šias nuostabias būtybes. Vešliai žalios žemės idealiai tinka paukščiams stebėti didžiulius pulkus, kurie migruoja žiemą.

Dibru-Saikhowa laukinės gamtos draustinis:

parks-in-assam-dibru-saikhowa-wildlife-sanctuary-laukinis-arklys

Ši šventovė yra vienodai gerai žinoma dėl savo laukinių laukinių arklių ir kai kurių rečiausių nykstančių paukščių rūšių. Vaizdinga aplinka užtikrina kvapą gniaužiantį migruojančių paukščių vaizdą žiemos mėnesiais. Tai yra pagrindinis turistų traukos objektas.

Manaso nacionalinis parkas:

parks-in-assam-manas-national-park

Įsikūręs tarp džiunglėmis apipintų Himalajų papėdės ir Manaso upės, yra vienas iš devynių geidžiamiausių tigrų rezervo projektų šalyje, įsipareigojusių apsaugoti nykstantį Karališkąjį Bengalijos tigrą.

Bornadi laukinės gamtos draustinis:

parks-in-Assam-bornadi-wildlife-sanctuary-white-sparnuotas-antis

Šioje šventovėje yra rečiausia nykstanti laukinės gamtos rūšis, tokia kaip

• Pygmy Hog,

• Auksinis Langūras,

• Drumstas leopardas,

• Baltasparnė medinė antis,

• Tigras,

• Šlykštus kiškis,

• Pelkių elniai ir kt.

Tai svarbi primatų įvairovės apsaugos dalis. Vienoje pusėje yra Himalajų kalnų grandinė, o kitoje – Butano nacionalinė siena – tai šventė pavargusioms sieloms ir susijaudinusiems užraktams..

Rytų Karbi Anglong laukinės gamtos draustinis:

parks-in-Assam-east-karbi-anglong-wildlife-sanctuary

Kvapą gniaužiantis Silvano ežeras supa beveik 228 kvadratinių kilometrų ploto rezervatą, kuriame gyvena daugybė žavios floros ir egzotiškos faunos. Šis draustinis naudojamas apsaugoti įvairius gyventojus ir migruojančius paukščius.

„Deepor Beel Bird“ draustinis:

parks-in-Assam-dipor-bil

Rami aura ir melodingi migruojančių paukščių tviteriai yra puikus receptas ramiam pabėgimui į gamtos ratus. Įsikūręs Guwahati, tai natūrali buveinė daugeliui spalvingų plunksnuotų angelų. Šioje šventovėje buvo užregistruota 120 rūšių rūšių, iš kurių kai kurios yra

• Karalius,

• Žvejybos ereliai,

• gandrai adjutantas ir

• Įvairių rūšių antys

Bordoibam Bilmukh paukščių draustinis:

parks-in-Assam-bordoibam-bilmukh-bird-sanctuary

Tai neišvengiama šventovė, apsupta Sylvano ežerų ir putojančių vandens telkinių ir dalijasi tarp Larkspur ir Dhemaji of Assam rajonų. Su vešliu žaliu nugaros lašu ir gausia augmenija tai yra maloni patirtis kiekvienam gamtos mylėtojui.

Namboro laukinės gamtos draustinis:

parkai-in-Assam-Nambor-laukinės gamtos šventovė

Namboro laukinės gamtos draustinis yra palaimingas prieglobstis drambliams ir mūsų nacionaliniams gyvūnams, karališkiesiems Bengalijos tigrams.

Jei šventovės yra pernelyg sudėtingos, išbandykite Gvahati zoologijos sodą, kad išrinktumėte geriausius šiame regione gyvenančius gyvūnus. Ir jei gamta nekelia jūsų apetito, rinkitės Akvalando vandens parką Gvahati mieste, kuriame yra vandens sporto įspūdžių, kuriais gali mėgautis visa šeima.

Vaizdų šaltinis: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.