Goa klesti savo turizmo pramonėje. Kiekvienais metais į šį mažą miestą plūsta keli turistai, norėdami pasimėgauti didžiuliais miesto siūlomais paplūdimiais ir barais. Šio miesto smėlyje vyksta daug garsių muzikos festivalių. Čia siūlomos vandens sporto šakos taip pat yra fantastiškos! Tačiau Goa, priešingai nei kai kurie žmonės mano, nėra tik vakarėlių vieta. Jis turi daug ką pasiūlyti! Goa turi daugybę nacionalinių parkų ir šventovių savo teritorijoje ir kai kurias kitas labai arti jos. Puikios gamtos grožio scenos taip pat rodomos turistų lankomuose kampuose ir vietose.

7 gražūs parkai Goa:

Čia yra geriausių Goa parkų sąrašas.

1. Netravalio laukinės gamtos draustinis:

Netravali laukinės gamtos draustinio parkas Goa

Užima didžiulį plotą – 211 kv. šioje šventovėje gausu floros ir faunos. Jis yra populiarus tarp laukinės gamtos ir gamtos grožio mėgėjų. Jis buvo pavadintas Zuari upės intako, kuris yra vienas svarbiausių čia gėlo vandens šaltinių, vardu. Ši šventovė yra Goa Sanguem taluka.

2. Salim Ali paukščių draustinis:

Salimo Ali paukščių draustinis

Šventovė buvo pavadinta garsaus Indijos ornitologo Salimo Ali vardu. Tai vienintelė Goa paukščių šventovė ir tikrai gali būti vadinama rojumi paukščių mylėtojams! Jis siūlo mangrove dengtas vaizdingas grožybes su įvairiomis paukščių rūšimis, esančiomis vietovės augmenijos šakose. Šventovė, nutolusi nuo garsiųjų Goa paplūdimių, vaizduoja miestą visiškai kitokiu įvaizdžiu. Jis įsikūręs Chorao saloje.

3. Mahadeyi laukinės gamtos draustinis:

Mahadeyi laukinės gamtos draustinis

Ši šventovė yra Sattari taluka ir yra sujungta su kita Netravali laukinės gamtos šventove. Kaip ir sesers šventovė, šiame parke taip pat yra daug floros ir faunos. Iš jo atsiveria įspūdingi medžių ir tvenkinių vaizdai, jis užima beveik 420 kv. kai kartu su Netravalio šventove.

4. „Bondla Wildlife Sanctuary“:

„Bondla Wildlife Sanctuary Park Goa“

Tai nedidelis, bet gražus parkas, kurį lanko tiek turistai, tiek vietos. Jis užima vidutinį aštuonių kvadratinių kilometrų plotą. Jame gyvena gyvūnai, tokie kaip Sambar Deer, Indian Bison, Malabar Giant Squirrel, Indian Peafowl ir įvairios gyvatės. Jis įsikūręs Goa Ponda talukoje.

5. Mhadei laukinės gamtos draustinis:

Ji užima apie 208,5 kv. ir čia gyvena daug gyvūnų, tarp kurių yra ir karališkasis Bengalijos tigras. Šventovėje taip pat yra daug įvairių paukščių, todėl ji yra puiki vieta aplankyti ir paukščių mėgėjams! Jame taip pat yra daug gyvačių, tiek nuodingų, tiek nenuodingų. Be floros ir faunos, ši šventovė taip pat garsėja nuostabiais kriokliais. Ši šventovė yra Sattari talukoje, netoli Valpoi miesto.

6. Cotigao laukinės gamtos draustinis:

Cotigao laukinės gamtos draustinis

Šioje šventovėje yra visžalių ir pusiau visžalių miškų, o šios tankios augmenijos apsuptyje gyvena daug laukinės gamtos. Tarp čia matomų gyvūnų yra skraidanti voverė, lieknas loris, indiškasis pangolinas, pelių elnias, keturių ragų antilopė, Malabaro duobutės angis, kuprinė duobutė, baltaspilvis, gelsvas malagas, malabaro trogonas, riešutmedis su aksominiu priekiu, širdies dėmė. , taškuotas pikuletas, malajų karpa, drakonas ar skraidanti driežas ir auksinė nugara sklandanti gyvatė. Jis įsikūręs Goa Canacona talukoje.

7. Mollemo nacionalinis parkas:

Mollemo nacionalinis parkas Goa

Drėgni lapuočių miškai, visžaliai miškai ir pusiau visžaliai miškai sudaro didžiąją šio parko floros dalį. Plotas 107 kv. Šis parkas iš tikrųjų yra tik pagrindinė daug didesnės šventovės, vadinamos Bhagwan Mahaveer šventovė, teritorija. Iš parko atsiveria puikus vaizdas į žalias džiungles ir įvairius jame esančius gyvūnus.