Andra Pradešo valstija gali pasigirti daugybe gražiai apželdintų parkų ir sodų. Parkai ir sodai palaiko daugybę turtingos biologinės įvairovės, kuria valstybė gali pasigirti dėl savo geografinio paplitimo. Soduose gyvena įvairios augalų rūšys, kai kurios iš jų retai aptinkamos Indijoje.

Gražios šventyklos ir parkai Andra Pradeše.

Čia yra Andhra Pradešo parkų ir šventovių sąrašas.

1. Lumbini parkas:

parkai Andra Pradeše

Lumbini parkas Haidarabade yra gražiai papuoštas parkas ant nuostabaus Hussein Sagar ežero kranto. Didinga šio ežero Budos struktūra geriausiai matoma iš Lumbini parko. Parkas siūlo ramų vaizdą su sekretoriatu ir B.M. Birla šventykla sudaro puikų foną. Prie pagrindinio įėjimo į parką pasitinka didelis gėlių laikrodis. Pagamintas iš ryškių žiedų ir įvairios žolės, pasodintos ant žemės pagal laikrodžio modelį, jis rodo realų laiką ir modeliai nuolat keičiasi atsižvelgiant į sezoną.

2. NTR sodai:

parkai-in-andhra-pradesh-ntr-sodai

Sodai, pastatyti aplink mįslingo buvusio vyriausiojo ministro Nandamuri Taraka Rama Rao memorialą, populiariai žinomą kaip N.T.Rama Rao. Ramūs ir puikiai prižiūrimi vešlūs sodai patiko visų amžiaus grupių žmonėms. Anksčiau tai buvo vietinės šiluminės elektrinės sąvartynas, bet ne naujausios deguonies apkrovos vieta Haidarabado mieste..

Pagrindinės atrakcijos yra:

  • Japonų sodas,
  • Automobilių kavinė,
  • Skruzdžių kalva,
  • Machano medis,
  • Vaikų žaidimų aikštelė ir
  • Mono važiavimas geležinkeliu.

Puiki vieta šeimai atsipalaiduoti

3. Indiros parkas:

parkai-in-andhra-pradesh-indira-park

Pagarba mirusiai Indijos ministrei pirmininkei ponia Indira Gandhi, šis parkas turi vešliai žalią veją ir įvairią medžių įvairovę. Sandalai, palmės ir Kevudas puošia parką. Parke yra daugybė vaisių sodų ir dirbtinis krioklys su muzikiniais fontanais. Jame taip pat yra rožių sodas ir komercinis darželis. Be to, plaukiojimo valtimis paslauga tiesiog užima sandorį visai linksmai šeimos išvykai.

4. Sanjeevaiah parkas:

parks-in-andhra-pradesh-sanjeevaiah-park

Sanjeevaiah parkas, esantis Necklace Road, Haidarabade, yra labiausiai lankomas parkas valstijoje. Didžiulis 99 akrų turtas pavadintas buvusio Indijos prezidento Neelam Sanjeev Reddy vardu. Svarbiausias akcentas yra gražus ir aromatingas rožių sodas, pagamintas iš aukščiausios eilės rožių. Dar viena atrakcija – Roko sodas. Taigi jis vis dar pritraukia nuolatinį lankytojų srautą į savo grožį.

5. „Yogibear“ vaikų parkas:

parkai-in-andhra-pradesh-yogi-bear-mini-golf-park

Jogibearo vaikų parkas Haidarabade, netoli Sanjeevaiah parko, yra pramogų parkas vaikams. Tai mėgstamiausia tarp įvairaus amžiaus vaikų.

6. Kasu Brahmananda Reddy nacionalinis parkas:

parks-in-andhra-pradesh-kasu-brahmananda-reddy-national-park

Nacionaliniame parke, teisingai pavadintame džiunglėmis tarp betoninių džiunglių, taip pat yra garsieji Chirano rūmai ir jis yra prašmatnioje Jubilee Hills vietovėje. Tai žalumos kelias didėjančiame taršos lygyje ir taip suteikia puikią erdvę plaučiams. Yra žinoma, kad tai yra stulbinančių namų namai

• 600 augalų rūšių

• 140 paukščių rūšių

• 30 rūšių drugelių

7. Mahavir Harina Vanasthali (elnių) nacionalinis parkas:

parks-in-andhra-pradesh-mahavir-harina-vanasthali-national-park

Tai elnių parkas, esantis Haidarabade ir išsidėstęs per 3758 ha žemės. Tai didžiausias žalias lopas Haidarabade. Anksčiau tai buvo „Nizams“ medžioklės vieta, tačiau vėliau buvo paversta nacionaliniu parku, pavadintu Jaino šventojo vardu. Jame yra keli gyvūnai, o juodaodžiai – sate. Tai populiari turistų vieta, kurioje vyksta ekologinio turizmo turai po juodus pinigus.

8. Šri Venkateshwara nacionalinis parkas:

parks-in-andhra-pradesh-sri-venkateswara-national-park

Tai biosferos rezervatas, žinomas dėl daugybės krioklių, tokių kaip Talakona, Gundalakona ir Gunjana. Įsikūręs rytiniuose Gatuose, jis plinta per Seshachalam ir Tirumala kalvas. Rajone yra

• 1500 kraujagyslių augalų rūšių

• 178 paukščių rūšys

Čia yra keletas nykstančių ir nykstančių rūšių visame pasaulyje, pvz

• Geltona gerklė Bulbul

• Pompadour Green Pigeon

• Rytietiškas baltasparnis grifas

• Azijos dramblys

Būkite sužavėti Andhra Pradešo parkais, kur žmonės vertina gamtą.