Šios salos yra subkontinento turtas daugiau nei vienu būdu. Pastaruoju metu buvo balsuojama dėl geriausių Azijos paplūdimių. Aplink savo nekaltas teritorijas yra daug parkų, išskyrus turizmo sostinę Haveloko salas.

Populiarūs ir gražūs Andamano ir Nikobaro parkai su nuotraukomis:

Čia yra geriausi Andamano ir Nikobaro parkai.

Campbell Bay nacionalinis parkas:

parkai Andaman ir Nicobar

Jis yra Andamanų ir Nikobarų salų Didžiojoje Nikobaro saloje, kuri yra didžiausia sala rytiniame Indijos vandenyne. Šis parkas, kuris yra neatskiriama Didžiojo Nikobaro biosferos rezervato dalis, įgijo nacionalinį statusą 1992 m. Jis yra visai šalia mažesnio Galatėjos nacionalinio parko, atskirto buferine miško teritorija

Pagrindiniai šio regiono gyventojai yra įvairios floros ir faunos namai:

  • Nikobaro šveitiklis
  • Valgomasis lizdas Swiftlet
  • Nikobaro ilgauodegė makaka
  • Jūros krokodilas
  • Milžiniškas odinis vėžlys
  • Malajų vėžlys
  • Nikobaro medžio krapštukas
  • Tinklinis pitonas ir
  • Milžiniškas plėšikas krabas.

Galatėjos nacionalinis parkas:

parks-in-Andaman-and-nicobar_galathea-national-park

Jis taip pat yra Didžiojo Nikobaro saloje, Nikobarų salose, greta Kempbelio įlankos nacionalinio parko, esančio rytiniame Indijos vandenyne, sudarančiame Didįjį Nikobaro biosferos rezervatą. Dėl izoliacijos ir augmenijos toje vietovėje gyvena reta flora ir fauna, kurios nėra kitur. Atogrąžų plačialapiuose yra tokios rūšys kaip milžiniškas plėšikas krabas ir unikalus Nicobar balandis.

Mahatma Gandhi jūrų nacionalinis parkas:

parks-in-andaman-and-nicobar_mahatma-gandhi-marine-national-park

Įsikūręs Wandoor Andamanų salose, 29 km nuo Port Blair, parkas yra 15 mažų salų grupė. Jis pritraukia turistus sezono metu nuo spalio iki balandžio į Jolly Buoy ir Red Skin salas. Nuotykių mėgėjai susirenka plaukti baidarėmis valtimis iš stiklo dugno, nardyti ar nardyti, kad pasimėgautų koralų rifais ir spalvingu jūros gyvenimu.

Jūrų gyvybė čia yra brangi, todėl ji įgijo saugomos teritorijos statusą puoselėti ir išgelbėti jūros vėžlius ir koralų rifus. Kartu tai užtikrina geresnį gyvenimą salose gyvenantiems žmonėms, kurie dažniausiai yra gentinės kilmės.

Tarmugli yra didžiausia klasterio sala, padengta stora mangrovių augmenija, kuri yra esminė šios vietovės ekologinei pusiausvyrai.

Button salos nacionaliniai parkai:

parks-in-Andaman-and-nicobar_button-island-national-parks

Yra trys Mygtuko salų padaliniai, atsižvelgiant į vietovę, kurioje jie yra atskirai pavadinti. Kiekvienas iš jų turi unikalią fauną su beveik panašia flora.

Vidurio Buttono sala:

Šis parkas yra netoli sostinės Port Blero ir yra žinomas dėl to, kad veisia ir saugo dėmėtuosius elnius.

Šiaurės Butono sala:

Įsikūręs Andamanų rajone, netoli Long Ailendo, čia gyvena Dugongas ir delfinai, vyraujantys šioje srityje. Geriausias laikas juos peržiūrėti yra kasmet nuo gruodžio iki kovo.

Pietų Button sala:

Šis parkas yra pietvakariuose nuo Havelock salos, o pagrindinės lankytinos vietos yra seklių vandenų koralų rifai, kurie yra aiškiai matomi ir todėl populiarūs tarp nardytojų visame pasaulyje.

Mount Harriet salos nacionalinis parkas:

parks-in-andaman-and-nicobar_mount-harriet-island-national-park

Įsikūręs Ferrargunj rajone, jame yra trečia aukščiausia žemės viršūnė, vadinama Harriet kalnu. Britų kareivio ir gamtininkės Harriet Tytler žmonos vardu pavadintame parke gyvena retos Andamano laukinės kiaulės, drambliai, vėžliai, plėšikai, krabai ir klastingai atrodantys jūros vandens krokodilai..

„Saddle Peak“ nacionalinis parkas:

Šis nacionalinis parkas turi aukščiausią viršūnę ir snaudžiantį ugnikalnį regione, vadinamą balno viršūne. Šiluma ir kietas lavos dirvožemis daro jį prieglobstį ropliams, tokiems kaip vandens stebukliniai driežai ir jūros vandens krokodilai, kartu su Andamanų kalva Myna, Andamanų imperijos balandis, laukinės kiaulės ir vandens fauna, tokia kaip delfinai ir banginiai. Čia taip pat randama unikali flora, pavyzdžiui, visžalis Cleistanthus robustus ir Scolopia pusilla.

Jei tai jums nepatinka, pasinaudokite Havelock salomis, kur rasite kvapą gniaužiančių gamtos šedevrų. Tai tikrai praturtins jūsų kelionės patirtį.