Bir salona her girdiğinizde, size her türden saç modeli, uzun kahküllü olanlar, peri kesimleri ve Fransız bukleleri gibi çok çeşitli bir saç modeli verilir. Ancak aklınızın bir köşesinde yanan sorulardan biri, hangi saç modelini seçeceğiniz, yüzünüze yakışacak ve aynı zamanda kafaları çevirecek kadar da trend olup olmayacağıdır. İşte tam da bu yüzden, kuaföre gitmeyi her düşündüğünüzde kontrol etmeniz gereken bir liste burada. Buradaki makale, bir ipucu alabileceğiniz orta uzunlukta saçlardaki farklı saç stillerini listeliyor..

2021’de Kaküllü En Yeni ve Güzel Orta Boy Saç Modelleri:

Patlama ile en iyi 9 orta saç modeline bakalım.

1. Tam Patlamalar:

Kaküllü Orta Boy Saç Modelleri

Tam boy kilit kesinlikle dikkate değer bir parçadır, çoğunlukla orta yaşlı güzellikler için, orta ayrılıkla birlikte etiketlenen görünümün, görünüşünüzle ilgili o havayı korurken kesinlikle sizin için olgunluk getireceğini unutmayın. Ön kilit tamamen aşağı inmese de, bu önemli ölçüde kilidin gittiği en uzun süre.

2. Katmanlar:

Katmanlı Orta Saç Modelleri

Özellikle ince bir saç başınız varsa ve saç seyrelmesi problemleriyle mücadele etmek istiyorsanız, katmanlar halindeki saçlar her zaman en iyisidir. Ön patlamalar bir tarafa süpürülürken, tüm saç katmanlar ve basamaklar halinde sonuna kadar iner. Her kilidin sonunda biraz renk güzelliğe katkıda bulunur.

3. Yan Süpürme:

patlama ile orta saç modelleri 3

Bu saç modeli esas olarak çekiciliğiyle resmidir ve yine de onların başlarını döndürmeye yetecek kadar çekicidir. Bununla birlikte, saçlar iki katman halinde alnın yüzeyine yumuşak bir şekilde düşer. Ön ve üst katmanlar kabarık ve kabarıkken, alt katmanlar sağlam ve kademeli olarak düşüyor.

4. Ön Patlamalar:

Patlama 4 ile Orta Saç Modelleri

Önden çarpık görünüm kesinlikle en yaygın yaygın modadır, burada tüm ön kilit alın katmanları üzerinde Çin tarzında şekillendirilmiştir, ön kilitler alnın tamamını kaplar. Ancak saçın geri kalanı bir veya iki katman halindedir..

5. Dalgalar:

patlama ile orta saç modelleri 5

Saçlar bir kez yumuşak bukleler haline geldiğinde, artık kilitleriniz için endişelenmenize gerek yok. Kilitler, yanınızda yumuşak ve dalgalı düştüklerinde en iyisidir. Buradaki saç, öndeki katman yumuşak ve dalgalı iken, yumuşak bir yan topuz halinde yapılır. Açık saçla bile kilidin en iyisini yapabilirsin.

6. Bieber Tarzı:

Bieber saç stili

İlk Justin Bieber videosundaki ünlü görünümü hatırlıyor musun, Baby? İşte alışılmış görünümden biraz farklı bir versiyon ama burada saçlar yumuşak ve küçük, gevrek katmanlar halinde. Başlamak için ön kilit yumuşaktır ve saçın geri kalanı yumuşak katmanlar halinde içe doğru dalgalanırken alınla sınırlıdır..

7. Örgü ve Yan Patlamalar:

kaküllü orta saç modelleri 7

Örgüler, uzunlukları veya dokuları ne olursa olsun, herhangi bir saç modeli için her zaman bir cazibe merkezi olmuştur. Bu saç modeli, bir taraftaki örgülerden ilham alırken, orta uzunluktaki saçın geri kalanı serbestçe bir prenses kıvrımına düşüyor. Öndeki saçlar kısa bukleler halinde düşüyor.

8. Patlama:

Patlama 8 ile Orta Saç Modelleri

Tatlı saçlar için altyazı gerekmez ve yine de yumuşak bukleler ve daha yumuşak dokular arasında, öndeki bukleler, mükemmel parlaklık ve kilit setini oluşturan diğer buklelerle karışıyor gibi görünüyor..

9. Alnın Üstü:

patlama ile orta saç modelleri 9

Harika saç stilleri listesinin sonuncusu, bizi tatlı bir şekilde süpürülmüş yan patlamalara sahip uzun bir bob ile sınırlandırıyor. Mükemmel bir saç tokası şu anda görünümü vurgulamak için mükemmel olurdu.