Kırmızı, şehvet, aşk, romantizm, en samimi duygularla en çok ilişkilendirilen renktir. Evinizde kırmızı perde kullanmak, sıcaklık ve samimiyet getirecek, her alanın daha canlı görünmesini sağlayacaktır. Bu perdelerin farklı kumaş malzemeleri onları daha da çekici kılmaktadır. Zevkinize bağlı olarak, bu makaledeki kırmızı perde tasarımları dizisinden seçim yapabilir ve değişimin gerçekleştiğini görebilirsiniz.!

En İyi Kırmızı Perde Tasarımları

Hindistan’da Son Kırmızı Perde Tasarımları:

İşte resimlerle 9 sade ve modern kırmızı perde tasarımımız. Onlara bir göz atalım.

1. Kırmızı Kadife Perde Tasarımı:

Kırmızı Kadife Perde Tasarımı

Perdeleriniz için yumuşak ve şık bir malzeme arıyorsanız kadife mükemmel bir seçimdir. Kırmızı renk kumaşın dokusuna katkıda bulunur. Bu odadaki kırmızı kadife perdeler sadece güneş ışığını engellemekle kalmıyor; onları daha da yükselten pencere pervazıyla tam bir tezat oluşturuyor! Perdeyi bağlamak işe yarayacağından, güneşin tamamen yokluğu konusunda endişelenmenize gerek yok..

2. Kırmızı Perde Oturma Odası:

Kırmızı Perde Oturma Odası

Oturma odası en çok vakit geçirdiğiniz yerdir ve misafirlerinize tarzınızın lezzetini sunar. Bir oturma odasındaki kırmızı ipek perdeler çekici görünüyor ve tüm ihtiyaçları karşılıyor. Gri duvar rengine karşı mükemmel bir kombinasyon, oturma odanızın şık görünmesini sağlar. Koyu renkli malzeme, karşılaşabileceğiniz beklenmedik aksilikleri gizler..

3. Çocuklar Kırmızı Perde Tasarımları:

Çocuklar Kırmızı Perde Tasarımları

Çocuklarınız için şık bir alan tasarlamak istediğinizde hassas bir denge gereklidir. Bu perde, her yerinde yıldızlarla açık kırmızı bir gölgede. Çocuğunuzun hayal gücünü ateşler, genç gözlerini çeker. Odanın renk düzenine zıt olarak uyum sağlar ve onu tamamen yükseltir..

4. Kırmızı Şeffaf Perdeler:

Kırmızı Tül Perdeler

Yeterli aydınlatmaya izin verirken dekora stil katmak istiyorsanız, bu kırmızı şeffaf perde evinize mükemmel bir ektir. Şeffaf perdeler, ışığı tamamen engellemeyen ancak size bir miktar mahremiyet verirken kırmızı renk nedeniyle odaya pembe bir ışıltı katan hafif kumaşlardır. Hem pencereler hem de kapılar için kullanılabilen zemine kadar uzanan perdelerdir..

5. Kırmızı Kuşgözü Perde Tasarımı:

Kırmızı Kuşgözü Perde Tasarımı

Kuşgözü perdelerin özelliği, üzerlerinde yuvarlak delikler olması ve perdenin çubuktan düzgün bir şekilde kaymasını sağlayarak sağladıkları işlevsellik kolaylığıdır. Bu kırmızı kuşgözü perde, sade ancak odaya zarafet katan pamuktan yapılmıştır. Bu, tamamen karartmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Hem uzun pencereler hem de kapılar için uygundur, beyaz pencere arka planına kontrast görevi görür.

6. Kırmızı Çiçekli Perdeler:

Kırmızı Çiçekli Perdeler

Düz perdelerden sıkıldıysanız, bu kırmızı çiçekli perdelerle değiştirebilirsiniz. Kırmızı ve beyazın dengelendiği göz alıcı tasarımlar etkileyici görünüyor. Ve odanızın herhangi bir renk paletine zahmetsizce karışır. Bu perde, güzel bir parlaklık veren tam polyesterden yapılmıştır. Bu, herhangi bir odadaki şık görünümlü mobilyalarla el ele gider..

7. Kırmızı Noel Perde Tasarımı:

Kırmızı Noel Perde Tasarımları

Bu kırmızı Noel perdelerini kullanarak alanınıza renkli bir değişiklik getirin. Noel, çoğumuz için mutlu çocukluk anılarını hatırlatır. Bu perdeleri asmak size sadece o mutlu zamanları hatırlatmakla kalmaz, aynı zamanda şenlikleri de yerinde tutar. Bu perdenin canlı tasarımı, mekanınızın lüks görünmesini sağlar..

8. Kırmızı Damalı Perde:

Kırmızı Damalı Perde

Düz tek renk perdelerden sıkıldıysanız, beyazın bir arada olduğu bu kırmızı kareli perdeler estetik olarak hoş durmaktadır. Bu kırmızı karartma perdeleri, gizliliğinizi daha iyi korumak için mükemmeldir ve pamuklu malzemeden yapılmıştır. Odanın tamamen beyaz renk paleti ile uyumludur..

9. Kırmızı Baskı Perde Tasarımları:

Kırmızı Baskı Perde Tasarımları

Kişinin zevki, evinin dekorunda önemli bir rol oynar. Piyasada, seçiminizi etkili bir şekilde yazdırabilecek benzersiz seçenekler mevcuttur. Çileklerle dolu bu kırmızı baskılı perde, çocuğunuzun odasına veya oturma odasına harika bir ektir ve eğlenceli bir hava verir..

10. Kırmızı Puantiyeli Perdeler:

Kırmızı Puantiyeli Perdeler

Puantiyelerin 80’ler olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla yanılıyor olamazsınız! Kırmızı puantiyeli perdeler ilk bakışta çocuksu bir his verse de doğru kullanıldığında evinizin her odasını olgun ve inanılmaz şık gösterir. Sade yaşam alanınızda bir destek için bu klasik ve eğlenceli perdeleri deneyin. Uzun pencereler ve kapılar için en uygun olanı, edinilmiş bir tattır..

11. Rustik Kırmızı Perde Tasarımı:

Rustik Kırmızı Perde Tasarımı

Sorunsuz rustik kırmızı perde estetik açıdan hoş; odanın etrafındaki doğal malzemeleri ve hafif tonları yükselterek rahat görünmesini sağlar. Bu, ışığı tamamen engelleyen, rahat ve samimi hissettiren kırmızı ve siyah renk kombinasyonuna sahip tek büyük bir perdedir. Kırmızı ve siyah, beyaz mobilyalar ve odanın duvar rengi ile tezat oluşturuyor..

12. Kırmızı Boncuklu Perdeler:

Kırmızı Boncuklu Perdeler

Boncuk perdeler, bol ışığa izin verdikleri, ancak güzel bir ambiyans yaratmak için yeterince filtreledikleri için popülerlik kazanıyor. Size nazik bir ayrılık hissi vermek, bu kırmızı boncuklu perdelerin ana özelliğidir. Bir oda bölücü, kapılar ve pencereler olarak kullanıldığında, bu boncuklar bir perde olurken nihai perde olmayan bir işlev görür! Bu yüzden evinizi bu ışıltılı kırmızı boncuk perdelerle gecikmeden şekillendirin..

13. Kırmızı İşlemeli Perde Tasarımları:

Kırmızı İşlemeli Perde Tasarımları

Nakış geleneğimizin bir parçası oldu ve bunu bir perdeye uygulamak onu şık ve şık gösteriyor. Bu kırmızı işlemeli perde, onu süsleyen kumaşın güzelliğini yükseltir. Basit şeffaf malzeme sadece deseni güzelleştirmekle kalmaz, aynı zamanda evinize geleneksel bir görünüm kazandırır. Perdenin şeffaf malzemesi, odanızı küçük güneş ışınlarıyla süsler, odayı basit bir şekilde aydınlatır..

14. Süslü Kırmızı Perdeler:

Süslü Kırmızı Perdeler

Fantezi, basit bir şeye olağanüstü bir unsur eklendiğinde akla gelen kelimedir. Bu süslü kırmızı perdeler, herhangi bir odaya sınıf ve stil katan, aşağıya doğru akan kırmızı malzeme ile üst alanda çiçek desenlerine sahiptir. Perde üzerindeki tasarım, kanepelere yerleştirilen kırlentlerle mükemmel uyum sağlıyor. Senkronizasyon, odanızın güzel ve mükemmel görünmesini sağlayan bir yapboz gibi oturur.

15. Vintage Kırmızı Perde Tasarımı:

Vintage Kırmızı Perde Tasarımı

Vintage genellikle geçmişten bir döneme ait olan bir şeyi ifade eder. Bununla ilgili bir ton hatıra var ve birçok kez nesilden nesile aktarıldı. Bu eski kırmızı perde, herhangi bir odaya asil bir görünüm verir. İpeksi pürüzsüz malzemesi ile mekanın güzelliğini arttırır. Nasıl sakladığınıza bağlı olarak, bu perdeler uzun ömürlüdür ve ilgili dönemin stilini yansıtır..

Çeşitli malzemelerde ve kırmızının çeşitli tonlarında mevcut olan bu perdeler mahremiyet sağlar ve istenmeyen ışığı engeller. Bu yazıda bahsedilen mükemmel kırmızı perde tasarımları ile odalarınızın güzelliğini vurgulayın. Bu makalenin sizin için yararlı olup olmadığını bize bildirmeyi unutmayın..