Dantel perdeler bir mekana şıklık getirebilir. Bu, çağların özlü perde seçimidir. Bu dantel perdeler bir evi kolayca ev gibi gösterebilir. Stil ve zarafet yayıyorlar. Dantel perdelerin farklı modellerini tercih edebilirsiniz. Seri, basit ama zarif perdelere kadar pahalı ve lüks dantel malzemeleri içerir. Dantel detayı tüm farkı yaratıyor. Çiçek işi ile yoğun bir şekilde doldurulabilir veya ince ve basit olabilir..

Eviniz İçin En Yeni ve Şık Dantel Perdeler:

Burada gösterilen bu dantel perdeleri deneyin ve ardından ne almak istediğinize dair iyi bir karar verin.,

1. Valanceli Dantel Perde:

Burada gösterilen dantel perdeler her ev için mükemmeldir. Perdeye bağlı bir saçak vardır, bu da şık görünmesini sağlar. Saçak, çubuğun tepesindeki kısa bir perde dizisidir. Kenarda taraklı olabilir.

2. Dantel Perde Paneli:

Beyaz dantel perdeler tüm evler için en iyi seçimdir. Dantel perde paneli de tercih edebileceğiniz bir şey. Bu paneller, hemen evinize ekleyebileceğiniz hazır dantel perdelerdir. Standart ev boyutlarına göre alttan sarılırlar..

3. Pencere Dantel Perdeleri:

Pencereler ayrıca daha kısa perdeler eklemek için iyi bir yerdir. Bu perdeler fırfırlı bir görünüm elde etmek için bağlanabilir. Eski dantel perdeler, pencereler için bir öfkeydi. Pencereleri çok güzel ve sevimli gösteriyorlar. Çift kat dantel, pencereyi çarpıcı kılar.

4. Çeyiz Dantel Perdeler:

Altında bir dantel paneli olan bu muhteşem pamuklu dantel perdeleri elinize almaya çalışın. Dantel kenarlı bu pamuklu perdeler harika bir açıklama yapıyor. Dantel üstün kalitededir ve bu tüm farkı yaratır.

5. Dantel Balon Perdeler:

İşte evinize dahil edebileceğiniz güzel bir stil. Bu antika dantel perdeler çubuğa yerleştirilir ve daha sonra balon tarzında dikilir. Bu şekilde ipleri çekerek perdeleri yukarı çekebilirsiniz. Birlikte çekildiğinde perdelere balon etkisi verir..

6. Fransız Dantel Perdeler:

Bu çarpıcı Fransız dantel perdeleri için ölmek üzeresiniz. Dantel perdelerdeki güller ve kafes tasarımı süper göz alıcı. Odanın zarif ve zarif görünmesini sağlarlar. Bu perdeleri oturma odanız için ya da yatak odanız için daha da iyi bir şekilde seçebilirsiniz. Perdeler romantizm yayıyor ve yatak odası onlara sahip olmak için doğru yer..

7. Kar Tanesi Dantel Perdeler:

Bu sevimli dantel pencere perdeleri, pencerenizin güzel görünmesini sağlamanın başka bir harika yoludur. Perdelerdeki kar tanesi deseni kış temasına çok yakışıyor. Bunları kış aylarında tatil sezonu için koyabilirsiniz. Mutfak penceresi alanlarında bile özel görünecekler.

8. Viktorya Dönemi Dantel Perdeleri:

Kendilerine çok fazla stil katan bu Viktorya dönemi dantel perdelerini deneyin. Siyah dantel perdeler gerçekten çok etkileyici. Perdelerdeki detaylar mükemmel ve böyle perdeleri kolay kolay bulamazsınız. Viktorya tarzı perdeler harika bir tasarım derinliğine sahiptir ve odanızın ekstra özel görünmesini sağlayabilirsiniz..

9. Şeffaf Dantel Perdeler:

Evinizdeki odalar için kullanabileceğiniz bu şeffaf dantel perdelere bir göz atın. Perdeler hafiftir ve onları beyaz olarak da alabilirsiniz. Eviniz için istediğiniz tasarımları seçin.

Dantel perdeler evinize zarif bir görünüm kazandırır. Evinizi mükemmel bir şekilde tamamlayan güzel çiçek tasarımları var. Bu perdeleri Viktorya, antika veya vintage tarzlarda alın. Dantel perdeler dantel malzemeden yapılır ve genellikle beyaz renktedir. Çiçekleri ve yaprakları var ve tasarımları normalde çok güzel. Onları hafif veya lüks zengin tonlarda alabilirsiniz..